چرا که ما در حال در حال اجرا از ماسک

سلامت ایالات متحده مرموز پزشکی ذخیره شد prepped برای بمب گذاری, یک بیماری همه گیر. کنت نیشیمورا / لس

توسط NEWS-SINGLE در 23 فروردین 1399
کنت نیشیمورا / لس آنجلس تایمز / گتی

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

از همه coronavirus ناشی از مشکلات امریکا, ماسک کمبود ممکن است بیشتر گیج کننده. ماسک در حال حاضر بسیار سخت برای پیدا کردن است که مراقبت های بهداشتی کارگران در حال استفاده مجدد از آنها چند روز در یک ردیف. مواد غذایی-فروشگاه کارگران که در معرض خطر بالای ابتلا به این ویروس شده اند را تکذیب کرد, ماسک برای ماه می باشد. مردم هر روز در حال ساخت خود را از تکه پارچه.

یکی از دلایلی که ایالات متحده فرار از ماسک است که بسیاری از آنها ساخته شده در چین; کشور کاهش ماسک تولید متوقف و حمل و نقل آنها را به ایالات متحده در خود شیوع کروناویروس. اما امریکا قرار بود خود را تامین ماسک های استراتژیک ملی ذخایر یک مخفی ذخیره کردن لوازم اضطراری برگزار شد تعداد نامعلومی از انبارها در سراسر کشور است. از 1 آوریل آن بود تقریبا.

این ذخایر بوده است سازگار هدف از انتقاد در سراسر COVID-19 همه گیر و واضح است منطق به آن انتقاد: چگونه ثروتمندترین کشور روی زمین موفق به ذخیره کردن ماسک به اندازه کافی برای یک آنفولانزای همه گیر? یک دلیل این است که استراتژیک ملی ذخایر توزیع 85 میلیون N95 ماسک در طول 2009 آنفولانزای همراه با میلیون ها نفر از دیگر ماسک محافظ. که توزیع تلاش کمک به چیزی است که تا حد زیادی دیده می شود به عنوان یک مجموعه موفق فدرال در پاسخ به این که شیوع. اما کسانی که ماسک بودند هرگز پر.

در ابتدای شیوع کروناویروس از ذخایر موجود تنها حدود 12 میلیون نفر از 3.5 میلیارد N95 ماسک که مقامات فدرال تخمین زده می شود که سیستم مراقبت های بهداشتی نیاز به مبارزه با این بیماری همه گیر در ماه مارس. "من می دانم از تلاش های عمده ای به restock این ذخایر با N95 ماسک پس از سال 2009 کاهش" چارلز جانسون رییس کمیته بین المللی تجهیزات ایمنی انجمن به من گفت.

اما این ذخایر در نظر گرفته شد هرگز به ملت بزرگ و نجات دهنده است. قرار نبود به ارائه تمام ملت های پزشکی-تامین نیازهای برای چند ماه بیماری همه گیر. کنگره هرگز doled پول به اندازه کافی برای آن را به انجام این کار. در عوض مقامات که نظارت ملی ذخایر امیدوار بودیم که بیمارستان بودند ساخت خود را ذخیره. اما برای صرفه جویی در پول آنها تا حد زیادی نیست. در این زمینه نحیف ماسک عرضه در استراتژیک ملی ذخایر است چیزی نیست که از خط خارج شده در آمریکا در پاسخ به COVID-19. بلکه آن را یکی از یک سری از برنامه ریزی شکست که ایجاد بحران ما در امروز است.

درست مثل هر چیز دیگری در دولت های استراتژیک ملی ذخایر بودجه از طریق کنگره برای تخصیص بودجه. این بدان معناست که وجود دارد یک مقدار محدود از پول صرف شده و افراد مسئول از این ذخایر را به تصمیم می گیرید که چگونه آن را صرف. مقامات خریداری شده میلیون ها نفر از N95 ماسک و دیگر آنفلوآنزای نوع فرآورده ها با مکمل کنگره بودجه که trickled در از سال 2005 تا سال 2007 می گوید: گرگ Burel بود که مدیر این ذخایر از سال 2007 تا ژانویه سال 2020 است. اما پس از آن که مکمل پول خشک شده بود.

با باقی مانده پول مقامات مسئول این ذخایر تا به حال به تصمیم می گیرید که آیا آنها می خواستند به برنامه ریزی برای یک طوفان و سیل و گردباد همه گیر و یا تهدید تروریستی. همه این حوادث نیاز به ذخایر مواجه نگردند با چیزهای مختلف. "آن نیست مثل مقایسه سیب و پرتقال می گوید:" تارا o'toole, سابق میهن-مقام امنیتی که ریاست یک کمیته مشورتی در ذخایر و که در حال حاضر معاون اجرایی رئیس جمهور در In-Q-Tel. "آن را مانند مقایسه سیب و Volkswagens و پرنده مواد غذایی است."

پس از 9/11 افراد مسئول از ذخایر نگران بودند در مورد بیوتروریسم—تهدیدات مانند سیاه زخم—و ناگهانی توده-تلفات حوادث مانند یک بمب گذاری در سوپر باول. این ساخته شده از بعضی جهات اما در این روند مقامات در زمان خود پا کردن بیماری همه گیر-آمادگی پدال گاز. پاسخ به خوکی 2009-از همه گیری آنفولانزای دیده می شد به عنوان یک موفقیت و ذخایر-مراقبین نقل مکان کرد به آیتم بعدی در فاجعه چک لیست. "من فکر می کنم به عنوان انسان ما گاهی نه که ما راضی است, اما آن را مانند, آه,, ما باید این. و ما انجام دادیم. ما تا به حال آن را می گوید:" دبورا لوی که نظارت این ذخایر به عنوان سرپرست بخش مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در سال های 2013 و 2014 در حالی که Burel شد در یکی دیگر از نقش.

چرا که مقامات نیست که نگران آنفولانزای همه گیر آنها نگردند کمتر اولیه تجهیزات پزشکی مانند ماسک که در مفید آمده است در طول یک عفونی-بیماری شیوع. مقامات فکر این ذخایر باید bioweapon پادزهرها و داروهای دیگر است که به راحتی در دسترس در فروشگاه ها به جای موارد مشترک شما می توانید خرید در CVS. "استراتژیک ملی ذخایر ساخته شده بود به پاسخ در درجه اول به مواد شیمیایی و بیولوژیکی و رادیولوژیکی و هسته ای از حوادث که آیا توسط یک تروریست یا یک دولت بازیگر یا چیزی که ممکن است اتفاق می افتد در امتداد آن خطوط همان است که بود, اتفاقی" Burel به من گفت.

از آن پس دیگر تغییرات این ذخایر ممکن است را ساخته اند آن را کمتر قادر به تحمل بحران مانند یکی از ما در حال زندگی می کنند. در سال 2018 به انبار منتقل شد خارج از صلاحیت این دادگاه ها از CDC و به دامنه های مختلف از بهداشت و خدمات انسانی وزارت—معاون وزیر برای آمادگی و پاسخ. در حالی که برخی از کارشناسان صحبت کردم دیدم با این عنوان بی ضرر تغییر بسیاری نگران است که نهادی حافظه از دست داده بود در این فرآیند است. CDC آنها می گویند بهتر بود در انجام عملیاتی چیزهایی مانند بسیج انبار. داشتن آن را در سی دی "قرار می دهد و هر کسی که کار بر روی جنبه های مختلف آماده شده و قادر به پاسخگویی هم" لوی گفت. (HHS بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر و من خواهد شد به روز رسانی این داستان اگر من شنوند.)

هنوز هم اساسی ماموریت از ذخایر باقی مانده همان: یک عکاسی در یک شبکه ایمنی. جارد کوشنر به خود جلب کرد opprobrium هفته گذشته برای ظاهر شدن به می گویند که ایالات متحده شد خود به خود وقتی که می آید به تجهیزات پزشکی. "مفهوم فدرال ذخایر بود آن را قرار است به ذخایر ما. آن را قرار است به آمریکا که انبارهای آنها سپس با استفاده از" او گفت:.

اگر چه کوشنر را جمله بندی بود که غیر قابل انکار inartful سابق ذخایر مدیران گفت: او به نوعی یک نقطه. "کوشنر نمی داند که دقیقا چگونه به عبارت اما ذخایر طراحی شده بود هرگز به برای همه همه در یک بار هر چیزی که شما ممکن است نیاز به زمانی که شما نیاز به" لوی گفت.

این ذخایر, Burel و لوی به من گفت: هرگز به معنای ارائه ماسک برای کل ملت برای ماه در یک زمان. ایده این بود که به جای آن که بیمارستان ها و دولت خواهد خود را ایجاد انبارها و تحت شرایط تخفیف—هنگامی که آنها را از منابع و یا اگر آنها ناتوان برای برخی از دلیل—آنها می تواند سقوط در ملی ذخایر.

یکی می تواند استدلال می کنند که ما در زندگی فقط از طریق چنین شرایط تخفیف—متحده در حال اجرا هستند از منابع ، اما سابق ذخایر مدیران صحبت کردم گفت که اگر هر چیزی فرمانداران و بیمارستان ها باید هشدار داده شده است هر چه زودتر در مورد چگونه چند ماسک در ملی ذخایر و گفت: برای ایجاد ترتیبات خود را. "هرگز به عنوان چیزی که عرضه کل کشور با تجهیزات پزشکی برای یک دوره طولانی از زمان گفت:" ریچارد Besser که منجر CDC دفتر که نظارت ذخایر در طول طوفان کاترینا. "اگر شما فقط در تعدادی از ماسک و لباسهای ملت تان شدیدا از طریق آن غیر ممکن خواهد بود و هزینه سنگین به فروشگاه که در ابد برای جهانی همه گیر."

بیمارستان ها بیش از حد شده می تواند نگه داشتن خود را ذخیره. اما Burel و دیگران به من گفت که به جای نگه داشتن انبارهای بیمارستان باید آنچه را به نام "فقط در زمان" سهام که در آن منابع هستند و در حال تحویل به عنوان آنها مورد نیاز است. پس از انجام این توزیع کنندگان. و پس از انجام تولید کنندگان. آن را ارزان تر است که راه را از آنجا که شما نمی نیاز به فضا برای ذخیره لوازم اضافی و یا برای تست این ماسک را به مطمئن شوید که آنها نمی منقضی شده است. بیمارستان ها باز بماند و پرداخت کارکنان خود را با ماندن سودآور و آنها که با پول خرج کردن در یک اتاق بزرگ پر از ماسک استفاده نشده. می توان گفت که بیمارستان ها باید تمرکز کمتر بر امکانات و حقوق بزرگ از آمادگی همه گیر اما این نه از لحاظ تاریخی شده است یک استدلال قانع کننده برای اکثر کسب و کار. برای صرفه جویی در زندگی می کند و بیمارستان و در نهایت باید به شناور باقی می ماند. "ما مراقبت های بهداشتی به یک کسب و کار که در آن هزینه و سود مسائل بیش از این ظرفیت برای افزایش" اوتول به من گفت.

زمانی که از نظر سخنگوی انجمن بیمارستان های آمریکا گفت: "علاوه بر این ما فقط در زمان موجودی به پوشش روز به روز نیازهای عملیاتی و مصرف بیمارستان و نظام سلامت و همچنین افزایش موجودی که به طور معمول شامل یک تا چهار ماه از منابع است که به احتمال زیاد مورد نیاز در طول موضعی انسان ساخته شده و یا بلایای طبیعی. اما فقط در زمان موجودی و افزایش موجودی قادر به ارائه پشتیبانی طولانی مدت در طول یک جهانی همه گیر مانند COVID-19."

ماسک کمبود است فقط یک مثال دیگر از عدم سرمایه گذاری در همه گیر آمادگی سابق ذخایر مقامات می گویند. همه چیز را در سیستم مراقبت های بهداشتی ما اجرا می شود با فقط به اندازه کافی منابع و ما به یک نقطه که در آن "فقط به اندازه کافی" کافی نیست. "بهداشت عمومی است که به خوبی تامین می شود در سطح دولت محل سطح و یا در سطح فدرال در ایالات متحده" Burel به من گفت. "این یک مشکل مزمن."

وجود دارد, البته, درس, می تواند ما را از این افتضاح. دولت فدرال می تواند حرکت تولید بسیار مهم لوازم پزشکی مانند ماسک به کنگره آمریکا می تواند صندوق تمام انواع عمومی-بهداشت تلاش از جمله ذخایر بیشتر سخاوتمندانه. جانسون پیشنهاد دولت می تواند پرداخت کنندگان برای حفظ ذخایر از آیتم های مختلف از جمله ماسک. به جای ارسال آنها را به نشستن در یک دولت انبار ماسک سازان می تواند هزاران نفر از ماسک در دست آنها اجازه می دهد تا به تدریج استفاده می شود و پر کردن آنها را به عنوان آنها به پایان می رسد.

اما هر یک از این مراحل نیاز به در نظر گرفتن تهدید آنفولانزای همه گیر به طور جدی و صرف پول در آن درآمده است. و این چیزی است که در ایالات متحده انجام شده است با ذخایر و یا در غیر این صورت.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب