یک عامل سرویس مخفی می ایستد در Mar-a-Lago.کارولین Kaster / AP

سال گذشته اریک تهمت خواسته شده بود در مورد سرویس مخفی حفاظت در مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان خواص.

“اگر پدر من سفر آنها در خواص ما به صورت رایگان,” او گفت:. “بنابراین در همه جا که او می رود و اگر از او باقی می ماند در یکی از مکان های دولت در واقع صرف معنی آن را موجب صرفه جویی در ثروت, چرا که اگر آنها برای رفتن به یک هتل در سراسر خیابان آنها می شود شارژ آنها 500 دلار در یک شب در حالی که شما می دانید که ما هزینه آنها را مانند $50.”

شما خواهد شد شگفت زده برای یادگیری این است که از راه دور درست است.

به عنوان خستگی ناپذیر دیوید Fahrenthold و سه همکارانش در واشنگتن پست کرونیکل در آخرین حرکت شبیه چمچه زنی از رئیس جمهور کسب و کار سازمان نسبت ناروا متهم the Secret Service (به عبارت دیگر مالیات دهندگان) بین $400 تا 650 دلار هر شب برای ماندن در دریا یک لاگو در حالی که حفاظت از رئیس جمهور است. در یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن اموال خود را در زمین گلف در بدمینستر, New Jersey, راز خدمات صورتحساب 17.000 $در هر ماه برای یک کلبه کوچک حتی زمانی که رئیس جمهور نیست در حال حاضر. اینها فقط فوری. با وجود قهرمانانه عمومی-سوابق کار توسط پستوجود دارد هنوز هیچ تصویر کامل از فقط آنچه را که تهمت سازمان شارژ سرویس مخفی.

این دیگر اخبار نفسه که تهمت سازمان احتکار از ریاست جمهوری است. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به محروم از کسب و کار خود را در شروع دوره اش که اجتناب ناپذیر است. تاپیک عظیم emoluments رسوایی از مغلوب ساختن پیشی جستن بین المللی هتل در سی وجود دارد تهمت اسکاتلند از خواص که در آن او “دعوت” معاون رئیس جمهور بماند و سپس به اتهام مالیات دهندگان ده ها هزار نفر. وجود او بود خودت انتخاب به برگزاری اجلاس G7 در مغلوب ساختن پیشی جستن دورال—تصمیم گیری جهانی ناسزا که کاخ سفید به سرعت معکوس آن است. یکی از استدلال های دولت ارائه شده برای چیدن دورال شد که این امر اجازه می دهد تا صرفه جویی در امنیت است. “او نمی ساخت هر گونه پول از این فقط مثل او نمی ساخت هر گونه پول از کار در اینجا” اصرار داشت اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney. جدید پست داستان نشان می دهد که تقریبا به طور قطع نادرست است.

جدید و یا نه این سوال باقی می ماند: چرا یک میلیاردر شارژ سرویس مخفی 650 دلار به ماندن در اموال خود ؟

مسئله این است که آیا مالیات دهندگان باید به پرداخت برای ریاست جمهوری حمایت می کند. آنها باید به صراحت. سوال در مورد هزینه. عنوان پست یادداشت دیگر رئیس جمهور اجازه داده که این سرویس برای استفاده از خواص خود را از جمله هر دو جورج بوش و بیل کلینتون نمی شارژ آنها. هیچ یک از کسانی که رئیس جمهور متعلق به یک برای سود کسب و کار در حالی که خدمت به عنوان رئیس جمهور ،

شاید تنها برگ برنده می داند به همین دلیل او را شارژ بسیار است. اما در اینجا چند نظریه که چرا آنقدر غنی یک مرد را گول زدن محافظان و ترکیبات.

این رئیس جمهور است که به سادگی یک پنی-جوانه cheapo. در سال 1990 جاسوسی آغاز شده پستی به تدریج بیشتر کوچک چک به افراد ثروتمند به ببینید که چه کسی خواهد رفتن را از طریق مشکل از تجاری آنها است. تنها دو نفر نقد کوچکترین چک برای 13 سنت: یک فروشنده اسلحه و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. مغلوب ساختن پیشی جستن است مردی که در حالی که در حال اجرا بزرگ املاک و مستغلات کسب و کار به طور معمول سخت پیمانکاران از چهار رقم چک. چرا که او فشار هر درصد از این بیش از حد ؟

این احتکار نقطه (با عذر خواهی از همکار من آدم Serwer). مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری اجرا تصور می شد بیشتر به عنوان یک شیرین کاری تبلیغاتی از یک سیاست جدی ابتکار. او مجموعه های خارج برای پول است, و اگر برنده انتخابات نبود واقعا بخشی از طرح آن معنی نیست که آن را کمک نمی کند به هدف نهایی.

آن را در مورد سرپیچی. بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات می تواند به راحتی توضیح داد: به عنوان چرخش و یا حداقل به عنوان یک بوسه ، اگر شما به او بگویید که او نمی تواند انجام دهد چیزی است که او آن را انجام دهد. چه توضیح دیگری وجود دارد برای اعلام در میان یک استیضاح بررسی بیش از سوء استفاده از قدرت است که شما را مستقیم و عمده اجلاس بین المللی خود چاره ؟ برخی از مردم خواهد بود وحشت زده با اتهامات اما هیچ چیز آنها می توانید انجام دهید. هنگامی که شما یک رئیس جمهور به آنها اجازه دهید شما آن را انجام دهد. شما می توانید هر چیزی را انجام دهید.

او احساس می کند او حق است. عجیب اتهامات ریاکارانه به دلیل تهمت بزرگ ساخته است نشان از اهدای ریاست جمهوری خود را حقوق و دستمزد. او اصرار داشت که ریاست جمهوری یک پول بازنده برای او محروم کردن او از فرصت پول را در جای دیگر. آن را غیر ممکن است برای ارزیابی این ادعا—مغلوب ساختن پیشی جستن نشده منتشر شد اسناد به آن را به بالا و شهرت خود را برای صداقت برای خود صحبت می کند. آن را به نظر می رسد که سیاسی واکنش در برابر رئیس جمهور است و صدمه کسب و کار در برخی از خواص ، مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است مشاهده پول او باعث می شود از سرویس مخفی به عنوان حداقل مالیات دهندگان می توانید به کاهش خود را فداکارانه فداکاری در ساخت امریکا بزرگ دوباره و ناچیز بازگشت برای او.

او واقعا یک میلیاردر. دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ اخیرا پرسید که آیا آمریکایی ها واقعا می خواستم به تماشای دو میلیاردرهای مبارزه در توییتر. “دو میلیاردرهای? که دوم یکی است؟” بلومبرگ پکتیا میباشد. سوال در مورد تهمت واقعی ارزش خالص گردش اند ، زمانی که روزنامه نگار تیم اوبراین (در حال حاضر یک بلومبرگ مشاور) گزارش شده در سال 2005 که تهمت بود ارزش تر مانند $250 میلیون تهمت شکایت کرد و او را برای 5 میلیارد دلار. (کت و شلوار اخراج شد.) هر زمان که هر گونه بررسی و بعد فورا رفت واز نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار او رفته بالستیک. یا شاید بهتر توضیح است که…

او یک کاغذ میلیاردر با یک جریان نقدی مشکل است. مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است به خوبی به ارزش میلیاردها دلار بر روی کاغذ اما امپراطوری خود را ساخته شده است در قرض گرفتن او هنگامی که خود را به نام پادشاه بدهی. این بدان معناست که او به خدمات وام خود برای که او نیاز به پول نقد. اما بسیاری از کسب و کار به نظر می رسد به تلاش برای در آوردن پول است که می تواند به معنای او در تلاش برای حرکت نقدی کردن درب بیش از حد. عنوان این پست که قبلا گزارش شده دورال یکی از چندین ویژگی است که دیده است و درآمد آن مخزن. درآمد نیز کاهش یافته است در برخی از هتل ها.

یکی از معدود هتل ها که به نظر می رسد پر رونق است Trump International Hotel, d. C. (هر چند حتی آن مبارزات خود را). در عین حال این سازمان نسبت ناروا است که به دنبال به فروش و اجاره در هتل برای یک رکورد مجموع. بر روی کاغذ به نظر می رسد که غیر منطقی: چرا تهمت سازمان فروش اموال که پر رونق? و اگر این رونق به دلیل اتصال آن به رئیس جمهور, چرا یک اپراتور دیگر و پرداخت یک قیمت بزرگ برای ارزش که خشک خواهد شد هنگامی که آن را به فروش می رسد ؟ یک پاسخ خواهد بود که مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان است که به دنبال بزرگ تزریق پول نقد به طوری که آن را می توانید در ادامه به خدمات بدهی های آن است.

شارژ 650 دلار هر شب برای سرویس مخفی عوامل را اضافه کنید به گزارش 500 میلیون دلار درخواست قیمت برای هتل سی. اما تهمت صرف است تقریبا یک سوم از ریاست جمهوری او ماندن در خود خواص و تمام شب را در آنجا شروع به اضافه کردن به یک جریان ثابت از پول نقد در آینده از اسیر خریداران. چقدر نامشخص است هر چند چون نه تهمت سازمان و نه دولت را بگویید.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی