چرا شما نمی توانید متوقف کردن جریان Seinfeld. و یا فریزر. یا استخوان.

رز ونگ

ماه گذشته من شده موجود عمدتا در Broadchurch, فریزر, و اولین فصل از بزرگ انگلیسی پخت نشان می دهدبه ترس از نیازمندان ناگهانی توده ای از unwatched screeners در های مختلف و کتابخانه دیجیتال. عذر خواهی جدید نشان می دهد اما تلخ بار تماس برای راحتی تلویزیون: آشنا صل قابل پیش بینی قسمت از 1990s, کمدی, جرم و جنایت procedurals و مسابقات پخت و پز. من نمی خواهم فعال تعامل عاطفی و یا پیچیده توطئه و یا حتی به خصوص به خوبی گردد اجرای برنامه. من می خواهم David Tennant اخم ominously و slurring اضافی چند هجا به کلمه میلر. من می خواهم grandmotherly معلمان ریاضی ساخت کامل خانه عروسک از pâté sucrée و ذوب. مهمتر از همه اگر من قصد دارم به توان داخل برای چند ماه من می خواهم به طور منظم دسترسی به فریزر را آپارتمان.

آسایش تلویزیون در این نقطه است که چنین نیز فرسوده ایده است که باعث بی شماری لیست بیش از چند هفته گذشته همه هدایت بیننده به سمت پایین سرمایه گذاری بالا-پاداش نشان می دهد مانند Schitt نهر, پارک ها و تفریحو استخوان. در توییتر مردم ارسال داشته اند خود را در لیست های سنگین در چند دهه کمدی (Seinfeld, به سلامتی, The Golden Girls), نوجوانان گرا درام (Buffy the Vampire Slayer, Veronica Mars) و غم انگیز شبکه استیپلز (Law and Order: SVU, منطقه گرگ و میش). جدا از این واقعیت است که تقریبا همه این را نشان می دهد و اطمینان آشنا نیازی نیست آنها در حد معمول است. این است که به عنوان عجیب و غریب آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد: مردم در مقابله با تروما و اضطراب در راه بسیار متفاوت است که باعث می شود نشان می دهد که آنها به نوبه خود به راحتی به همان اندازه نامتجانس و وابسته به پاسخ عاطفی آنها امیدوار به تحریک. در هر لحظه یک زن تسکینی ممکن است دیگر saccharine تلویزیون دندان درد.

برای الیزابت کوهن استادیار و متخصص در رسانه های روانشناسی در دانشگاه وست ویرجینیا مورد علاقه خود را rewatch است آینه سیاه و سفیددر حالی که شوهر او ترجیح به استراحت با قسمت بزرگ, انگلیسی, پخت نشان می دهد. “این سرگرم کننده آن نور از او می داند که او به تماشای آن او نخواهد بود تاکید کرد:” او به من گفت از طریق تلفن. سری بود که یکی از کم ریسک, نور, نشاط بخشی, کرایه—تشکیل اولین دسته از آنچه که مردم به تماشای زمانی که آنها احساس تهی و یا مضطرب است. واضح ترین مومیایی کردن برای روح آشفته تلویزیونی است که در آن هیچ چیز واقعا بد اتفاق می افتد و همه چیز تقریبا قطعا خوب یک مدل Amy Sherman-Palladino تسلط با Gilmore Girls و شگفت انگیزی خانم Maisel. در روز افتضاح شما می توانید ببینید Schitt نهر یا پونی ایندیانا امن در دانش است که هیچ بحران بیشتر از یک گی-پنگوئن رسوایی یا bed-wetting حادثه رخ خواهد داد.

یک نوع متفاوت از راحتی از تماشای قسمت های تکراری را نشان می دهد که شما در حال حاضر دیده می شود و بیش از بیش: دفتر, دوستان, به سلامتی. آن را “قطعا نوستالژی” کوهن گفت:—به سعی کنید برای بازگشت لحظه ای به زمان های مختلف و یا لحظه ای که همه چیز آسان تر به نظر می رسید. بلکه: “در بسیاری از راحتی در دانستن زمانی که چیزی اتفاق خواهد افتاد. شما لازم نیست که به اعمال بسیاری از شناختی انرژی به طوری که آن را احساس نمی کند مالیات.” آشنایی از گفتن فریزر نفس منجر به نوعی از سوء تفاهم و یا کارلا پرتاب سریع آتش توهین در صخره بخشی از این روند است. تماشای این نوع از تلویزیون کوهن گفت که نیازی نیست شما به سرمایه گذاری و توجه بیش از حد و یا قدرت می تواند بسیار موثر برای آرامش. “این می تواند به شما احساس پر” او اشاره کرد با یک نکته مهم: “اگر شما احساس گناه در مورد خود را از لذت های این مطالعه نشان می دهد که شما نمی توانید درو مزایای استفاده از آنها. اما اگر شما قادر به خودتان این فرصت را به افراط در آن در واقع می تواند واقعا مفید است.”

Counterintuitively مردم همچنین می توانید مشتق آسایش روانی از dystopian یا تلخ سرگرمی: خدمتکار داستان, The Twilight Zoneواقعی-سری جرم, قتل, رمز و راز است. یک سال 1992 مطالعه در بر داشت که برخی از بینندگان که احساس تنهایی و یا ناراضی لذت تماشای نشان می دهد در مورد افرادی که در شرایط مشابه زیرا آنها به راحتی در دیدن دیگران رو تجربه شبیه به (یا بدتر) خود را دارند. برای این افراد سری در مورد شاد, رشد شخصیت در واقع می تواند باعث پریشانی عاطفی با توجه به چیزی به نام اجتماعی مقایسه. خاص این نظریه توضیح می دهد که چرا بسیاری از بینندگان بیش از ماه گذشته به جریان سرایت, شیوع, و دیگر گریم-اما-موضعی فیلم: آنها امیدوار به یادآوری شود تمام راه های که در آن زندگی خود را در واقع می تواند بدتر. نه به ذکر است که تشویق در ایده کارآمد و فداکارانه مردم حل بحران در زمان برای یک پایان خوش.

هیچ یک از این خبر خوبی برای مردم debuting در سری جدید در حال حاضر که ممکن است در پیدا کردن مخاطبان در خانه بیش از حد از لحاظ عاطفی تهی و اضطراب مستعد به تماشای آنها. (یکی روشن توجه داشته باشید: بسیاری از نشان می دهد در حال حاضر در حال تولید هستند و در وقفه به دلیل COVID-19 وجود دارد که ممکن است یک تلویزیون برای پر کردن خلاء در چند ماه زمان است.) اما یکی دیگر از دلایل چرا معاصر درام در این لحظه ممکن است به نوبه خود بینندگان و این که چگونه ماهیت تلویزیون داستان سرایی تکامل یافته در سال های اخیر است. “با تمام اعتبار تلویزیون در خارج وجود دارد من فکر می کنم بسیاری از روایات که ما به دیدن استفاده می شود تبدیل شده است که بر روی سر خود را به مقدار زیادی” کوهن گفت. او به خاطر پیدا کردن تلویزیون خسته کننده در ’90s از آنجا که از چه فرمولی آن بود در عین حال که حس پیش بینی دقیقا چیزی است که مردم ممکن است به دنبال در حال حاضر در حقوقی procedurals و دیگر سری با سبک خاص کنوانسیون. “هنگامی که شما به نوبه خود در یک قسمت از قانون و نظمشما می دانید دقیقا چه شما در حال رفتن به,” او گفت:. “داستان های مختلف در هر زمان ؟ آن, است, اما آن را نمی … من فکر می کنم این مهم است که هنوز هم وجود دارد مکان های مردم می توانید دریافت کنید که احساس امنیت.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>