Flooded area around houses in Florida.
جاری شدن سیل در فلوریدا در طول طوفان دوریان در ماه سپتامبر. یک گزارش جدید استفاده می شود دولت به عنوان یک مطالعه موردی در چگونگی آب و هوا خطرات ممکن است به تاثیر اجتماعی و اقتصادی سیستم های.عکس توسط Maria Alejandra کردنا / ایسنا

در یک عمارت ساخته شده توسط وارث یک سرمایه دار خیلی مهم نفت در نیویورک بالایی طرف شرق یک گروه از سرمایه داران خیر و مدیران شرکت به تازگی به جمع آوری به بحث در مورد بحران آب و هوا. به مناسبت یک گزارش جدید شرکت نوشته شده توسط بعید است ترکیبی از مشاوران مک کینزی و دانشمندان از جنگل سوراخ مرکز تحقیقات (W. H. R. C.) چگونه فیزیکی آب و هوا خطرات را تحت تاثیر قرار سیستم های اقتصادی و اجتماعی در چند دهه آینده است. طی یک سخنرانی در این گزارش یافته های بسیاری از آن در preening زبان از دارایی های ثابت مسئولیت خطر و نمودار جریان اسپنسر Glendon یک اقتصاددان و عضو ارشد در W. H. R. C. بود به خصوص بلانت با جمعیت است. او گفت که او می گوید تصمیم گیرندگان چنین چیزهایی به عنوان ” ‘شما می دانید که چگونه بسیاری از مردم در هند در حال رفتن برای مردن از این اگر شما هیچ چیز ؟ نادیده گرفتن است که در حال حاضر است ، “اگر سرمایه گذاران و رهبران کسب و کار نمی حساب این خطرات “خواهد شد که نابخشودنی” او گفت:. “چرا که هر کس می دانست که آنها در حال آمدن است.”

Glendon در حال صرف اکثریت از حرفه خود مشغول به کار در امور مالی اما او باعث می شود یک نقطه به ایستادگی کردن کمی تند و تیز با موهای خاکستری, زرد شطرنجی پاپیون و مستطیل قهوه ای و قرمز ، او در خارج از دیترویت در نوزده-دهه هفتاد که در آن او شد “آشنا در سن بسیار جوان با چیزهای بد” او به من گفت. “من مجذوب شد سوال: چرا که اتفاق می افتد در برخی از مکان ها و نه در دیگران است؟” در اوایل زندگی حرفه ای او نقل مکان کرد به عقب و جلو بین مکان هایی که به خوبی کار می کرد و مکان هایی که هرگز ضعیف: او یک مهندس در یک خودرو کارخانه در دیترویت و یک بانکدار در سمت جنوب شیکاگو قبل از حرکت به یک کسب و کار کوچک برنامه اعطای وام در روسیه; سپس او (Ph. D.) در تاریخ اقتصاد در دانشگاه هاروارد. او پیوست, شرکت سرمایه گذاری, Wellington مدیریت در اواخر دهه نود برای اولین بار به عنوان یک محقق در تلاش برای درک آنچه ممکن است تبدیل به آسیا پس از بحران مالی است. او در نهایت شریک شد. هفت سال پیش او شروع به پرسیدن سوال در مورد تغییر آب و هوا.

“چیزی که من کشف شد که سرمایه گذاری حرفه ای صحبت کردیم در یک راه عجیب و غریب در مورد آن,” او گفت:. “آنها با استفاده از زبان برای تغییر آب و هوا است که آنها نمی خواهد برای استفاده از هر چیز دیگری است. آنها می خواستند یقین باور است. آنها فکر نمی کنم و یا بحث probabilistically. آنها در مورد آن صحبت کردیم در راه است که باینری. است که چگونه شما باید در مورد فکر می کنم سرمایه گذاری.” او گفت: “شما می توانید مردم در جامعه کسب و کار علاقه مند در هر چیزی فقط در مورد. شما می توانید مقید سفید به بحث در مورد اختلال نعوظ و اسهال اگر وجود دارد سهام درگیر است. اما شما نمی تواند آنها را به بحث در مورد تغییر آب و هوا.”

Glendon شروع به انجام تحقیقات خود صحبت کردن به دانشمندان و خواندن مقالات علمی از جمله تغییر آب و هوا کار مطرح شده توسط W. H. R. C. “آنچه من متوجه شدم که این در واقع انسان اول هوا خوب,” او گفت:. “این فقط یک متغیر اما یک مجموعه از متغیرهای که همه جا با هم—بارش باران در فصل طول شب در مقابل روز درجه حرارت—کامپوزیت چگونه جهان را تغییر داده بود و تغییر نمی کند. در آن زمان من به دنبال این همه این چیزهایی که دانشمندان پیش بینی کرده بود آمده بود درست است. آن را بیشتر و بیشتر برای من روشن چگونه مخل چه دردناک و چه مقدار از یک چالش به تمدن آن خواهد بود برای این تغییرات اتفاق می افتد.” در مورد شرایط اقتصادی, اما, او را دیدم یک معدن طلا. “من مشغول به کار بود در یک صنعت که در آن اگر شما درست شصت درصد از زمان شما می تواند تبدیل به ثروتمند افسانه ای. و این پیش بینی شده بود مناسب چهل سال.”

Glendon شروع به صحبت کردن با شرکت های بزرگ جهان در مورد آب و هوا و خطر و چهار سال پیش در یک سخنرانی در مک کینزی جهانی-پایداری اجلاس در برکلی با عنوان “مرد اول خوب پیش بینی است.” به زودی پس از آن, او با ترک شغل خود را در ولینگتون و شروع به کمک به W. H. R. C. ساخت یک تیم است که می تواند آب و هوا علم زنده و مربوط به دنیای کسب و کار. در 2018, Dickon پیننر یک شریک ارشد در مک کینزی تماس Glendon که او دوست پس از برکلی اجلاس در مورد یک پروژه تحقیقاتی.

گزارش آنها تولید شده پس از یک yearlong, همکاری, آویزان, در بخش, در چند ایده هایی که تا به حال مشغول Glendon. اول آن تحقیق و نوشته شده است به تمرکز در کوتاه مدت آب و هوا خطرات—چیزی فراتر از عمر استاندارد سی سال وام مسکن, چرا که بسیاری از بخش های جامعه مانند بودجه دولت و مسکن سازماندهی شده در اطراف آن زمان افق. همچنین گرمایش جهانی با توجه به کربن اضافی در حال حاضر در اتمسفر است که در قفل شده برای حداقل ده سال آینده ادامه خواهد داد و به علت بی شمار اثرات مضر صرف نظر از اقداماتی است که سازمان ملل در حال حاضر به decarbonize. “این تعجب آور بود که برای تحقق این میزان چقدر خطر وجود دارد که به 2030 و چقدر در حال حاضر قفل شده است و در” Mekala Krishnan, یک عضو ارشد در McKinsey Global Institute گفت: این جمعیت در طی میزگردی با Glendon.

این گزارش همچنین تاکید کرد چیزی درک توسط دانشمندان اما آن مشاوران مک کینزی توضیح داد به جمعیت به عنوان اگر آن را یک وحی است. آینده آب و هوا خواهد شبیه نیست نسبتا پایدار آب و هوا از ده هزار سال که حساب به صورت کامل در طول تمدن بشری است. “سرمایه گذاری در یک محیط که در آن فردا به نظر نمی مانند امروز بسیار روی حیله و تزویر” پیننر های مک کینزی شریک که او نیز در این پنل گفت. اقتصاد جهانی متکی بر لایه های بی پایان از سیستم های ساخته شده بودند که در داخل پایدار آب و هوا از گذشته است. همه این فیزیکی اثرات آب و هوا و آستانه کشنده امواج گرما جلوگیری از بیرون نیروی کار و از بین بردن برداشت سیل imperilling زیرساخت ها و خاموش کردن برق شبکه—نه فقط تحت تاثیر قرار G. D. P. یا کاهش فعالیت های اقتصادی کمی پیننر گفت. “احساس ما این است: در واقع این تاثیر بر عوامل تولید است که درایو G. D. P. و بنابراین آن را بیشتر سازه.” او گفت: “این در واقع یک حمله بر ثروت است.” او در اتاق توجه است.

Glendon گفت: “اقتصاد تغییر آب و هوا” عنوان شده است محاسبه و تجزيه و تحليل به تاریخ “دیده می شود به عنوان یکی از بدترین اشتباهات انسان ساخته شده اند که بسیار بدتر از هر یک از denialists.” مدل های تمام کالیبره شده در گذشته پنجاه تا هفتاد و پنج سال از یک دوره از زمان که حداقل در کشورهای غنی “هیچ چیز اتفاق افتاده است,” او گفت:. “نه جنگ و نه رکود بزرگ—یک بیت از تورم و بحران مالی و که در آن است.” بسیاری از مدل های معمولی را داده از آن دوره تاریخی و پروژه آنچه ممکن است در آینده اتفاق می افتد. آنها همچنین بر اساس این فرض که تجربه اقتصاد است و مشروط به آب و هوا که در آن زمان. اما Glendon گفت: آنها ثبت نمی آستانه یا شکستن امتیاز. “تجربه واقعی از اقتصاد است مشروط بر آب و هوا از آینده است.”

برای مثال بسیاری از مدل های اقتصادی هنوز هم فرض کنیم که هند را حفظ خواهد کرد در حال رشد به طور نامحدود. “آنها فقط باید هفت درصد رشد برای همیشه از G. D. P., تقاضا,” Glendon گفت. “هیچ سوال وجود دارد در مورد اینکه آیا تغییر آب و هوا ممکن است تاثیر این رشد است. هند ثروتمند می شود برای همیشه.” این منجر به یک فرض است که “زیربنای کل نفت بازار” در میان دیگران Glendon گفت. اما در این گزارش که سه صد و هشتاد میلیون مردم در خارج از منزل کار در هند و کمتر از ده درصد از این کشور خانه های تهویه مطبوع. تا سال 2030 احتمالا دو صد میلیون سرخپوستان می تواند در معرض کشنده موج گرما که در آن دما می تواند کشتن خوبی هیدراته کسی که فقط چهار ساعت در خارج و حتی در سایه و در آن میانگین تعداد از دست رفته روز روشن ساعت کار می تواند به افزایش به نقطه ای که در آن بین 2.5 و 4.5 درصد از G. D. P. می تواند در معرض خطر در سال است.

فلوریدا یکی دیگر از گزارش مطالعات موردی. بسیاری از وام های مسکن در خانه ها و خواص در امتداد سواحل فلوریدا در حال حاضر نیاز به صاحبان بیمه سیل. قرارداد بیمه تمدید در هر سال است. اگر در یک نقطه خاص شرکت های بیمه خواهد شد و دیگر خواص پوشش داده می شود در یک منطقه با توجه به آب و هوای خود را در معرض قرار گرفتن و سپس صاحبان ممکن است خطر defaulting در وام مسکن خود را. “اگر به شما می گویند وجود دارد بخش هایی از کشور که در آن سی سال وام مسکن حس را ندارد حتی فقط به دلیل عدم اطمینان چیزهای بد اتفاق می افتد که جای” Glendon به من گفت. “این مکان خواهد بود و از نظر مالی زیر آب به مدت طولانی قبل از آنها از لحاظ فیزیکی در زیر آب.”

موسسات وام در مکان های با سیل مستعد خواص در حال حاضر به طور نامتناسبی هل دادن این بر روی وام های مسکن فنی می و فردی مک. این ادارات که دولتی-حمایت خرید منطبق با وام های مسکن که بر اساس یک نسبتا ساده الگوریتم که شامل انتظارات در مورد آینده است. “من فکر می کنم هر کس دیگری نوع فکر می کند که شخص دیگری دارای خطر” پیننر به جمعیت گفت. “در نهایت backstop است که دولت فدرال است.”پیننر با اشاره به این که در حال حاضر اتفاق می افتد در کالیفرنیا که در آن آتش سوزی شدید در حال حاضر تقریبا یک رویداد سالانه است. شرکت ابزار در حال سقوط هستند و دولت تنظیم کننده مسدود کرده اند و شرکت های بیمه از آزادسازی آتش مشتریان آسیب پذیر است. اگر سرمایه گذاران نمی تغییر جهت باد در حال حاضر در برخی از دور-خیلی-دیر نقطه دولت از طریق decarbonization و دیگر نظارتی تلاش خواهد شد به احتمال زیاد “باید به جلو است که از اهرم های سخت” پیننر گفت: “و من فکر می کنم که می تواند بسیاری از عظیم, عظیم اختلال.”

در حال حاضر البته این مورد نیست. در ماه ژانویه رئیس جمهور تهمت به یک سخنرانی در اولین روز از پنجاهمین گردهمایی سالانه از مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس است. اگر چه در این سال های فروم بود که متمرکز بر تغییر آب و هوا مغلوب ساختن پیشی جستن به جای جشن “آمریکا انرژی انقلاب” ویژه رونق تولید fracked نفت و گاز. او با انتقاد از کسانی که می هشدار در مورد بحران آب و هوا. “به آغوش امکانات از فردا” گفت: “ما باید رد چندساله پیامبران از عذاب و پیش بینی های خود را از آخرالزمان است.”

خبر خوب پیننر گفته است که “دارایی مدیران شروع به از خواب بیدار.” در فروم خود را در معرض خطر رتبه بندی—بر اساس یک نظرسنجی از صدها قدرتمند خود اعضا—پنج بیشترین احتمال خطرات جهانی شد, برای اولین بار مربوط به آب و هوا. BlackRock, بزرگترین دارایی-مدیریت شرکت مسئول برای بیش از هفت تریلیون دلار, به تازگی اعلام کرد که می خواهد شروع به reallocate سرمایه خود را دور از سوخت های فسیلی بیان کرد در آن نامه سالانه به سرمایه گذاران است که تغییر آب و هوا را تعیین کرده است ما “در لبه اساسی در شکل دهی مجدد از سرمایه گذاری.” بانک سرمایه گذاری اروپا اعلام کرد که فاز آن چند میلیارد یورو کمک مالی از تمام زغال سنگ, نفت و گاز پروژه ها تا سال 2021.

شرکت های بزرگ با این حال به آرامی شروع به انجام بیشتر به عنوان به خوبی. در ماه ژانویه مایکروسافت اعلام کرد که این امر می تواند “کربن منفی” تا سال 2030 با هدف به سال 2050 حذف از فضای همه از تاریخی کربن است که این شرکت منتشر شده (هر دو به طور مستقیم و با مصرف برق) پس از آن تاسیس شد و در سال 1975. مایکروسافت جمهور براد اسمیت گفت: “اگر ما نمی محدود کردن تولید گازهای گلخانه ای و درجه حرارت در ادامه به صعود علم به ما می گوید که نتایج فاجعه بار خواهد بود.” اما به عنوان تیم وو به تازگی با اشاره به در باربرای هر مایکروسافت وجود دارد جانسون و جانسون که به تازگی جریمه بیش از چهار صد و پنجاه میلیون دلار برای دامن زدن به بحران مواد مخدر و یک اریکسون ساخته شده است که توخالی ادعا می کنند که گسترش شبکه های 5G را مبارزه با بحران آب و هوا. و به عنوان امیلی Atkin, اجرا می شود که آب و هوا, عضویت در خبرنامه, گرم, گزارش, مایکروسافت است که هنوز هم اهدا به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل یکی از سوخت های فسیلی بزرگترین متحدان سیاسی و بودجه مصنوعی-هوش-تحقیقات فن آوری است که به طور مستقیم به ایدز سوخت فسیلی توسعه است. بدون یک تغییر چشمگیر در رهبری دولت و مقررات آب و هوا در حال حاضر بحران تنها رشد خواهد کرد.

پس از مک کینزی ارائه جمعیت را به یک چوب panelled اتاق که در آن پیشخدمت در خدمت دودی گریپ فروت و blowtorched ماهی قزل آلا. جف Gitterman یک بوتیک ثروت-مدیر صندوق گفت که او تا به حال شنیده Glendon صحبت می کنند و تحسین ایده های خود را. او فکر کرد که همه چیز در مسیر درست—افزایش تعداد مشتریان تماس بگیرید و از او بخواهید در مورد خود پایدار-صندوق سرمایه گذاری, به عنوان مثال. اما او گفت: اگر چه سرمایه گذاری خصوصی در حال تغییر بود, مکان عمومی بازار شد و هنوز هم با دقت قیمت گذاری آب و هوا خطرات. “آنها فکر می کنم سه ماهه به سه ماهه” او گفت:. از نظر سوخت فسیلی divestment, جنبش, مشکل, در حال حاضر هنوز هم “آنچه ما تماس بگیرید رنگ بیات مردان است.” (او اذعان کرد که او بیش از حد بود و رنگ پریده بیات نر.) “آنها فقط می خواهم به سوار کردن گاو, بازار, بازنشستگی, بازی گلف, رفتن, مهمانی در قایق بادبانی خود را.”

با توجه به گزارش های اخیر از موسسه اقتصاد انرژی و تجزیه و تحلیل مالی—یک مخزن فکر می کنم تا حدودی بودجه توسط خانواده راکفلر صندوق—و بر خلاف تهمت اظهارات در داووس این بود که “خیلی وحشتناک بدون خوب خیلی بد سال برای نفت و گاز” که در آن “بخش انرژی (که شامل انرژی های تجدید پذیر) به پایان رسید مرده در S&P 500 سال دوم در یک ردیف آن را برگزار کرده است که تمایز”و سوخت فسیلی “صنعت همچنان به سقوط در ارزش نسبت به گسترده تر در بازار سهام است.” در پرتو چنین بازده بیشتر مدیران و سرمایه گذاران به احتمال زیاد شروع به توافق برسند که آب و هوا علوم اول خوب است در هوا به عنوان Glendon گفته است که این پیامبران از عذاب فقط انجام کار خود را. “من فکر نمی کنم مردم درک وضوح به اندازه کافی به آنچه در حال آمدن است” Glendon گفت. “ما در حال تلاش برای آن را رنگی—حداقل پیامدهای ما می توانیم پیش بینی است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی