برنده McNamee / گتی

“امیدوارم او نمی خواهد که دوباره.”

که چه سناتور لامار الکساندر گفت: من در روز جمعه بحث در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فشار به رقبای سیاسی بررسی شده توسط اوکراین است. مقدار زیادی از وزن استوار در آن شش کلمه به خصوص برای اولین بار. جانباز مجلس می خواهم رئیس جمهور به سوء استفاده از قدرت خود و با تکیه بر سیستم سیاسی او را بررسی کند حتی اگر الکساندر فکر نمی کنم آن است که حق درخواست قدرتمند ترین بررسی کنگره است.

جمهوری خواه از تنسی به حال دیده شده است به عنوان یک ضروری در صورت رای مجلس سنا بود به تماس شاهدان در رئیس جمهور را محاکمه. هفته گذشته او گفت که او نیاز به هیچ شهادت به این دلیل که خانه در حال حاضر ثابت شده مورد آن: “اگر شما هشت شاهدان گفت که شما سمت چپ صحنه تصادف, شما لازم نیست نه.” الکساندر گفت که او به همان اندازه مسلم است که رئیس جمهور جرائم شایسته نیست حذف. “شما نمی اعمال مجازات اعدام به هر جرم” او گفت:.

چه چیزی است که یک پاسخ مناسب توسط جمهوری خواهان که قبول نیست رئیس جمهور که خود انجام شد “کامل”? چگونه می تواند به کنگره اطمینان حاصل کنید که “او نمی خواهد که دوباره” ؟ “من فکر می کنم آن را مناسب برای من به عنوان یک ایالات متحده سناتور به می گویند “آقای رئیس جمهور شما نباید فراموش که” الکساندر به من گفت. این برای تلفن های موبایل خفیف در مقایسه با مهیجی سخنرانی توسط نماینده Adam Schiff, رهبر دادستان است. اما الکساندر می ایستد به عنوان یکی از تعداد نسبتا کمی از جمهوریخواهان حاضر به عموم می گویند بحرانی کلمه در مورد رئیس جمهور. الکساندر در مورد کلمه “نامناسب” خود در شرح عمل می کند که رئیس جمهور به استیضاح. “من موافقت می کنم که او به نام رئیس جمهور اوکراین و از او خواست به بررسی Bidens,” او گفت: “من متقاعد شده بود که حداقل در بخشی او نکردن [نظامی] کمک در جهت تشویق بررسی است.”

الکساندر بیانیه تغییر نمی کند و رای خود را برای تبرئه. “به عنوان یک موضوع عملی آن را می سازد تفاوت در همه” من همکار مارا Liasson گفت: در NPR یکشنبه. اما در کمی طولانی مدت او گفت: بیانیه خود می تواند مهم چون “سنا ارسال پیام” را از طریق این اقدام. رئیس جمهور می توان گفت برای تغییر رفتار خود و یا گفته شود که کنگره انجام خواهد شد هیچ چیز را محدود به او.

الکساندر خواهد مانند دیگر جمهوری خواهان به اتخاذ موضع خود و روز یکشنبه یکی امتحان کردم. سناتور جونی ارنست پس از اعلام در مبارزات انتخاباتی آگهی “من castrating خوک در یک مزرعه آیووا” و وعده داده شده را به واشنگتن spenders بزرگ “داد.” او بیشتر محدود در سی ان ان دولت از اتحادیه با جیک Tapper:

ارنست: رئیس جمهور است و بسیاری از طول و عرض جغرافیایی به انجام آنچه او می خواهد به انجام است. نه آنچه که من انجام داده اند, اما قطعا, دوباره, پس از رفتن فساد جیک … شاید نه کامل تماس بگیرید.

دق الباب: اگر آن چیزی است که شما انجام داده اند, چرا که شما باید آن را انجام داده ؟ به دلیل آن اشتباه بود ؟ به دلیل آن را نامناسب ؟

ارنست: من فکر می کنم به طور کلی پس از رفتن فساد خواهد بود درست را انجام دهید.

دق الباب: اما پس از رفتن به Bidens.

ارنست: او آن را—او آن را شاید در شیوه ای اشتباه … اما من فکر می کنم او می تواند انجام داده اند آن را از طریق کانال های مختلف.

جمهوری خواهان می دانند که پایگاه خود را از رای دهندگان هنوز هم به شدت به رئیس جمهور هر چند بسیاری از انکار است که این تأثیرات خود را اندازه گیری دیدگاه. “من وحشت زده او را” الکساندر به من گفت. “من می گویند آنچه که من فکر می کنم.” 79 سال است که به دنبال انتخاب مجدد می گوید: کنگره هنوز اهرم بیش از رئيس جمهور.

من پرسید اگر رئیس جمهور تبرئه خواهد او را به تکرار بسیار اعمال الکساندر تماس نامناسب است. “او می تواند” الکساندر اذعان اما “من فکر می کنم که این واقعیت است که او تا به حال برای تحمل و قدرت یک روند استیضاح خواهد بود چیزی برای او به فکر کردن در مورد. من فکر می کنم این واقعیت است که او در مورد به اجرا برای انتخاب مجدد و در حال حاضر خود را به تمام مردم آمریکا و سعی کنید برای به دست آوردن اکثریت آرا خواهد بود چیزی برای فکر کردن در مورد. من فکر می کنم این واقعیت است که او تخصیص صورتحساب که ما باید به رای جنگ قدرت عمل می کنند که ما باید به رای خود تصمیم به گرفتن پول و استفاده از آن برای ساخت یک دیوار در راه است که نه مجاز است که ما برای رای دادن بر روی تمام کسانی که در حال کنترل و توازن.”

این درست است که رئیس جمهور هنوز هم نیاز کنگره به تصویب هزینه های صورتحساب و کمک به حمایت از گروههای; این به او انگیزه ای برای گوش دادن به قانونگذاران’ مشاوره خصوصی. اما آن را نیز آشکار است که زمانی که الکساندر ذکر شده برخی از مسائل که در آن کنگره ممکن است اهرم های آنها شامل موارد متعددی است که در آن رئیس جمهور است که در حال حاضر متهم غاصب اقتدار کنگره—مانند انحراف به پرداخت پول برای یک دیوار و برای این موضوع خودداری congressionally موظف کمک نظامی به اوکراین است.

درست است که رئیس جمهور به نظر می رسد از دست داده اند بحث های عمومی بیش درخواست کمک خارجی در انتخابات; خبرگزاری مهر به نقل از رای دهندگان گفته اند نظرسنجی این اشتباه است. این به نظر می رسد به یک سیگنال قوی به رسمی رو رای دهندگان در ماه نوامبر. اما تهمت حفظ حمایت از رای دهندگان جمهوری خواه و حتی حمایت از الکساندر. “من رئیس افتخاری مبارزات انتخاباتی خود در ایالت تنسی گفت: با استناد به اقتصاد قوی و انتصاب قضات محافظه کار.

قبل از مجلس رای به استیضاح رئیس جمهور من نشسته با شیف و پرسید: چه اتفاقی خواهد افتاد اگر قانونگذاران موفق به حذف مغلوب ساختن پیشی جستن. “من همیشه فکر می کردم که قوی ترین استدلال برای استیضاح نیز قوی ترین استدلال در برابر آن” شیف اذعان کرد. عدم استیضاح رئیس جمهور گفت: آیا سیگنال است که رفتار او قابل قبول بود. اما impeaching رئیس جمهور و عدم حذف او می تواند ارسال یکسان سیگنال.

اگر سناتور رای به عنوان انتظار می رود روز چهارشنبه رئیس جمهور را فرصتی اگر او بخواهد به عنوان خوانده شده خود را تبرئه به عنوان “کامل و در کل exoneration”—عبارت او استفاده می شود در مورد مولر گزارش که وارد شواهد زیادی از تخلف بدون توصیه عمل خاص در برابر رئیس جمهور است. اگر هر معنی متفاوت است اختصاص داده می شود به استیضاح حکم آن خواهد بود تا به سناتورها که رای دادن در آن است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی