خواهد Coronavirus بود پایان ربانی جام ؟

بسیاری از کلیساهای کاتولیک تصمیم به توقف ارائه وقف شراب.عکس از Alamy

آن است که هر روز معجزه مرموز و جذاب است و تکرار چندین هزار بار در بیش از, در تمام ساعات در کلیساها که زیبا هستند و کلیساها که نیست. کشیش consecrates نان و سپس او consecrates شراب وجود دارد و در محراب غذا تبدیل به بدن و خون مسیح است. پس از آن فقط به عنوان عیسی را شکست نان و شراب را با حواریون در شام آخر مؤمنان افزایش از pews دریافت میزبان خوردن آن و یک به یک نوشیدنی با ارزش خون دادن لب خود را به همان جام است.

که آخرین بخش اتفاق نمی افتد این روز است. کلیساها بسته و خدمات منتقل شده اند حاضر برای یک, اما مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیز توصیه می شود در برابر آن. قبل از همه گیر ویلیام Ouweleen شده و از جمله یک فنجان بارها. یک خمار در منطقه دریاچه انگشت نیویورک او استفاده می شود به حضور انبوه و دریافت و همدلی در St. Matthew کلیسا در Livonia که در آن خون گرانبها در جام بوده است سرخ رنگ شراب است که او ساخته شده است. Ouweleen اجرا می شود یک کارخانه شراب سازی به نام O-Neh-Da, که باعث می شود مراسم مذهبی شراب که کلیساها استفاده برای جشن عشای ربانی. کارخانه شراب سازی است که در کنار شوکران دریاچه—”o-neh-دا” است که سنکا کلمه “شوکران”—برو به برای کاتولیک ها در شرق. زمانی که پاپ فرانسیس در بازدید از شهر نیویورک در سال 2015, او با استفاده از O-Neh-دا شراب به صورت یک توده در Madison Square Garden.

در مقایسه با به طور منظم شراب که ممکن است ساخته شده با مخمر پودر تانن و طعم دهنده و همدلی شراب باید “طبیعی از میوه انگور خالص و incorrupt نه مخلوط با مواد دیگر” با توجه به واتیکان دستورالعمل. بنابراین در پاییز گذشته Ouweleen خود توصیف “هیپی” که پنجاه و هشت و او را می پوشد مو در dreadlocks, انجام آنچه او می کند هر سقوط: او برداشت چهل هکتار به ارزش انگور trucked آنها را به کارخانه شراب سازی خود را خرد آنها و به آنها اجازه تخمیر بدون مواد افزودنی. (به جز این است که برای برخی از سولفیت فقط قبل از ریختن مایعات—نگهدارنده تحریم توسط واتیکان.)

توسط بهار او پنجاه هزار گالن شراب در انبار خود را. در این زمان از سال, او که معمولا پر پانزده صد بطری شراب در هر روز به منظور ارائه آنها به کلیساها در نیویورک و پنسیلوانیا و مذهبی-کالاهای فروشگاه به عنوان دور به عنوان فلوریدا و گوام. اما او انجام نمی دهد که در این سال به دلیل آن را به معنای خرید بطری های شیشه ای پر از شراب که ممکن است نه فروش. Ouweleen نمی دانم زمانی که کلیساها را بازگشایی شده است. این جمعه گذشته رئیس جمهور تهمت تلقی خانه عبادت “ضروری” و پرسید: همه فرمانداران به آنها اجازه می دهد “برای باز کردن در حال حاضر برای این آخر هفته” اما در نیویورک, خانه عبادت تنها می تواند به طور کامل بازگشایی در آخرین مرحله از این دولت در چهار بخش بازگشایی طرح همراه با استادیوم ها و پارک های تفریحی. Ouweleen نیز هنوز مطمئن شوید که هنگامی که آنها را بازگشایی آنها ادامه خواهد داد برای خدمت به وقف شراب که در بسیاری از کشور کلیساهای کاتولیک است مست از جام که به اشتراک گذاشته شده توسط تمام اعضای جماعت.

بنابراین او تصمیم گرفت به آنها را بپرسید. ماه گذشته Ouweleen تایپ نامه ای به اسقف در آلبانی به درخواست اگر او تا به حال هر گونه پیش بینی در مورد آینده مراسم مذهبی شراب. یک هفته بعد هنوز هم در انتظار پاسخ Ouweleen خود را گسترش پرس و جو در نوشتن بیش از یک هزار parishes—همه مشتریان خود را—به درخواست اگر آنها برنامه ریزی برای توزیع عشای ربانی با جام یک بار خدمات کلیسا رزومه. در نامه خود به کشیش Ouweleen توضیح داد که O-Neh-Da تا به حال جان سالم به در برد—به لطف خدا—چند جنگ بزرگ و افسردگی و ممنوعیت اما “خداوند خوب کمک می کند تا کسانی که کمک خود را به طوری که ما در حال گرفتن یک نقش فعال در برنامه ریزی برای طرف دیگر از این بیماری همه گیر.”

Ouweleen نمیفهمد که شراب در انبار خود را برای حدود یک سال گذشته قبل از طعم آن شروع به محو شدن. “من می دانم چه چیزی برای انجام با آن شراب که من می دانم آنچه به انجام,” او گفت:. “این برازنده دست غیب است و در حال حاضر در زندگی من و من به احترام آن است.” در ضمن او ادامه داد: چک کردن در در تاکستان خود را. سپتامبر خود انگور را تولید کرده اند دو صد تن از انگور که عملکرد دیگر چهل هزار گالن شراب. آن را گرم و انگور مورد به جوانه.

وجود دارد سه عمده وابسته به مراسم مذهبی از wineries در ایالات متحده: Mont La Salle و Cribari هر دو در کالیفرنیا و O-Neh-دا در نیویورک است که کوچکترین و قدیمی ترین. تاسیس در سال 1872 توسط اسقف برنارد McQuaid اولین اسقف روچستر O-Neh-دا در اصل اجرا شده توسط طلاب, و, بعد, توسط راهبان. در سال 2002 آن را خریداری شد توسط استیون روي که می خواهم به تازگی بازنشسته شده به عنوان C. E. O. از RJR Nabisco مواد غذایی و تنباکو کنگلومرا و که دیده بودم یک اخطار در وال استریت ژورنال تبلیغات یک کارخانه شراب سازی برای فروش در دریاچه انگشت. (روي یک خلبان خصوصی, دوست به پرواز در سراسر منطقه در هواپیما خود را.)

در سال 2007 وجود دارد یکی دیگر از تبلیغ این بار در PennySaver برای اجاره خانه در O-Neh-دا شراب سازی اموال که هزینه هشت صد و پنجاه دلار در ماه است. Ouweleen در پاسخ به آن; او و همسرش لیزا Woodhams و فرزند خوانده یعقوب رو به رو شد اخراج از خانه خود را در Conesus. خانواده به طور مداوم و سخت تا Ouweleen شد مدیر آلی بازار که در تلاش بود (و شکست) به رقابت با Wegmans—و آنها جستجو برای ظریفتر مسیح مانند زندگی است. (آنها نوشت: نماز: “زمین با یک نمایش / یک خط الراس خط یا دو … یک محل برای رشد / با تعمیر و نگهداری پایین نگه داشته / محراب که در آن / ما درو آنچه ما افشانده.” “الهیات” آن را نتیجه “پس از آن.”) اجاره یک پیر شراب خانه ساخته شده در بیست سالگی با سه اتاق خواب و بسیاری از خفاش ها در اتاق زیر شیروانی احساس بخت.

خانواده نقل مکان کرد و آموخته پس از ورود خود را که شراب سازی در این زمینه انجام نمی دهد بیش از حد هست. (آنها را به حال عادی برخورد با شراب که نگهداری ضربه زدن بر روی درب خود را درخواست اگر آنها تا به حال هر گونه یدکی کیسه زباله و یا نور لامپ.) Ouweleen نیز به دنبال یک کار جدید پس به نام او روي و به او گفت: “من فکر می کنم من قرار بود در اینجا به شما کمک کند با این کارخانه شراب سازی.”

روي پرواز شمالی برای دیدار با Ouweleen که آماده کرده بود ارائه پاورپوینت در مورد آنچه که او به عنوان نام تجاری “دارایی های طبیعی” مانند آن طولانی تقریبا رمانتیک تاریخ منزوی, مذهبی, مردان خادم به آن انگور است. Ouweleen تا به حال هیچ تجربه در wine-ساخت اما روي بعدا گفت: “این نه مانند من تا به حال یک خط طولانی از معتبر سازان انتظار به مصاحبه برای این کار است.” روي تصمیم گرفت از Ouweleen و خانواده اش که “آنها تعلق دارد.” این دو نفر کار می کرد یک آرایش است که در آن Ouweleen خواهد اجرا O-Neh-Dah. یک سال بعد Woodhams او پیوست. (او شده است می خواهم عهد بوق و جداول انتظار تا زمانی که او مطمئن است که این مراسم مذهبی شراب سازی گیگ بود به کار کردن.)

همراه با یکی دیگر کارمند تمام وقت و چند وقت کارکنان Ouweleen و Woodhams انجام این کار از یک صد پرداخت نشده راهبان. Ouweleen نقش رگی برای تخمیر انگور—”آگاهانه موسیقی,” او گفت: “برای تشویق آنها”—و سلیقه و تنظیم شراب. او همچنین رفع بطری-کلاهدوز و سنگ شکن و توصیف و پر و هوا-کمپرسور و تراکتور, زمانی که آنها شکستن. Woodhams پرداخت صورتحساب تلفن پاسخ قرار می دهد با هم سفارشات عمده فروشی و coördinates خانواده حضور در مراسم تست شراب. دوستان کمک آنها بطری شراب.

“آن را مانند اگر یک مدرسه کاتولیک از دست همه آنها راهبه” Ouweleen گفت. “این نجیب اما کار بی سود.” این درست است حتی زمانی که هیچ بیماری همه گیر. (O-Neh-دا اتهامات حدود هشتاد دلار برای یک مورد از دوازده بطری مراسم مذهبی, شراب و متوسط کلیسا سفارش مشتری بیست مورد از شراب در سال است.) اما از آن شده است یک منبع قابل اعتماد از درآمد آن برای Ouweleen احساس می کند چیزی کمتر از معجزه. در بهار هنگامی که انگور شروع به جوانه زدن به سینه در حال بلندترین در صبح و دارکوب در حال شلوغ در شب. در پاییز هنگامی که انگور برداشت—اولین روزت سپس دلاور—دریاچه منعکس, نارنجی درختان. هر سال متفاوت است اما نیز همان است. خانواده قادر بوده است به دفعات مشاهده شده در آن است.

و Ouweleen معتقد است که او در نهایت در بر داشت خود را حرفه. “رمز و راز شراب تبدیل شدن به خون مسیح از دست داده است و در این روز مدرن,” او گفت:. “من در خارج وجود دارد, پخش كردن, خبر خوب, و من فکر می کنم آن می آید با قدرت بیشتر از وضع مردم گاهی اوقات به جای از کشیش که کار آن است که به آن می گویند.” برخی از تعطیلات آخر هفته هنگامی که Ouweleen است که در جاده ها—او را دوست دارد به دست تحویل شراب موارد به مشتریان خود, هر دو در یک نوشیدنی کامیون و یا خود را در سال 1993 حومه—او را رها کردن در یک کلیسای جدید برای جرم است. زمانی که او برای اولین بار نشسته در پیو او همیشه مطمئن شوید که آیا کلیسا O-Neh-Da مشتری. پس از آن می آید زمان برای همدلی و هنگامی که او جرعه از خون ارزشمند او می تواند بگوید حق دور. “من فکر می کنم” من که بیش از حد خوب نیست!’ “او گفت:. “البته من به دنبال تا با فروش تماس بگیرید.”

آیینهای کلیسا نوشت: فرانسه عارف سیمون ویل “شامل نوع خاصی از ارتباط با خدا تماس مرموز اما واقعی است.” چگونه این مرموز تماس ساخته شده است متفاوت بوده و توسط فرقه های مسیحی: بیشترین استفاده از شراب در حالی که دیگران به استفاده از جایگزین و هر چند بسیاری با استفاده از جمعی از جام بعضی از آنها گرفته و به عبادت خود را در فنجان. کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران با استفاده از آب و در سال 1912 حرکت آنها به سمت خدمت به آن را در فرد فنجان داشتن متوجه شده است که هنگامی که جمعی از جام حذفی رسیده بازگشت از کلیسا از آن بود که اغلب پر از مو است. از مورمون ها دو برابر کردن در این بخشنامه پس از سال 1918 آنفولانزا. Methodists و مشایخی همچنین ممکن است استفاده از خود فنجان (و آب انگور).

اما در حالی که آن فرقه بر این باورند که صمیمیت و همدلی است که نمادی از مسیح حضور کاتولیک ها بر این باورند در “واقعی حضور” که در آن نان و شراب تبدیل به بدن و خون است. برای کاتولیک فنجان یکبار مصرف نیست و به نظر می رسد شایسته از خون مسیح; واتیکان نشان می دهد که عروق توان از “فلز گرانبها است.” کلیسا می تواند ظاهرا به یک جام به هر congregant—یا اتخاذ یک “را-خود-خود-جام” سیاست—اما حتی اگر این کار عملی فردی chalices ممکن است در حال حاضر چالش های دیگر است. “ما اعتقاد داریم که شراب می شود خون مسیح گفت:” پدر اندرو Menke که هدایت دبیرخانه عبادت الهی در ایالات متحده آمریکا کنفرانس اسقف های کاتولیک (U. S. C. C. B.). “بنابراین کشیش پاک جام با دقت بسیار. او نمیخواهد قطره رفتن به پایین تخلیه. او نمیخواهد خون مسیح در فاضلاب.”

در “یک پرتره از هنرمند به عنوان یک مرد جوان” Stephen Dedalus عجایب “چرا سوگندی از عشای ربانی نهاد تحت دو گونه از نان و شراب اگر عیسی مسیح بود در حال حاضر بدن و خون و روح و الوهیت در نان و شراب به تنهایی؟” یک سوال معتبر است. مشخصات فنی کلیساهای کاتولیک نیازی به ارائه خود را عبادت گرانبها خون. تنها کشیش باید جشن به عنوان عیسی مسیح آموزش با هر دو شراب و نان; عوام دریافت تمامیت مسیح با مصرف هر دو یکی و برای قرن ها آنها به طور معمول دریافت فقط نان است. اما در سال 1963 شورای واتیکان دوم حل شود که جماعت نیز باید دریافت گرانبها خون آن را “کامل تر صورت مشارکت.” در حال حاضر آن را روشن جودیت ماری Kubicki, یک استاد بازنشسته دانشگاه الهیات در فوردهام گفت که “عوام است نه مخاطب—آنها شرکت کنندگان است.” آن هم فقط عملی کیمبرلی Belcher یک استاد الهیات در نوتردام گفت و اشاره کرد که هر دو الکلی و فاقد گلوتن می تواند در حال حاضر دریافت و همدلی.

بنابراین وجود دارد امن و تحریم راه برای کلیساهای کاتولیک به ادامه ارائه وقف شراب ؟ ادیان دیگر را به لغو محدودیت های خاصی برای این بیماری همه گیر: در یهودیت محافظه کار جنبش که به طور سنتی در نظر گرفته شود استفاده از برق به عنوان یک تخلف از شبات حکومت زوم خدمات مجاز است. برای کاتولیک ها و روش های جایگزین از صمیمیت و همدلی در حال حاضر وجود دارد هر چند برخی ممکن است حتی بیشتر مشکل از جمعی از جام. (مانند “intinction” است که در آن کشیش نرخهای نان به شراب—و سپس آن را به طور مستقیم بر روی مؤمنان زبان.) هنوز در کلیسای کاتولیک رم در این جام است “محترم راه” گفت: پل Janowiak یک کشیش یسوعیون و استاد وابسته به مراسم مذهبی الهیات در دانشگاه سانتا کلارا. “این فقط در مورد نوشیدن شراب اما های جام, به عنوان نشانه ای از صمیمیت و همدلی در زندگی مسیح و جامعه از مؤمنان جمع آوری شده در نام خود را.” ران Herzman یک بازنشسته استاد زبان انگلیسی در SUNY جنسو شده است حضور انبوه برای هفتاد سال—هر دو قبل از شراب در بروکلین و بعد از شراب در دریاچه انگشت. “فکر می کنم که آن را فقط به من و عیسی بسیار غیر Eucharistic مفهوم” Herzman گفت. “این جام به اشتراک گذاشته شده است. تمام آن ساخته شده حس کامل.”

در اوایل این ماه, O-Neh-Da دریافت چهل و دو هزار دلار از چک حفاظت از برنامه که پوشش هشت هفته از حقوق و دستمزد و صورت حساب آب و برق و پرداخت بهره در وام است که کارخانه شراب سازی تا به حال گرفته شده برای نصب پانل های خورشیدی. Ouweleen از جان گذشته بوده است در روند فروش برخی از شراب خود را به یک دستگاه تقطیر که می تواند حذف الکل. (کارخانه شراب سازی را کمی پول نقد و distiller می تواند ضد عفونی کننده دست.) اما او تصمیم گرفت در برابر آن است. O-Neh-Da به نظر می رسید آماده برای زنده ماندن حداقل برای کوتاه مدت و او می خواهم احساس گناه اگر کلیساها بازگشایی شد و می خواست شراب به خون مسیح و او هم آن را به آنها بدهد. “من نمی خواهم به مسئول که” او گفت:. “من به اندازه کافی مشکلات است.”

سپس پاسخ خود را به نامه خود آمد نورد در. اخبار بزرگ نیست: صدها نفر از parishes تا به حال تصمیم به توقف ارائه وقف شراب و یا در انتظار بودند در آموزش بیشتر. نه یک کلیسا گفت که این امر کاملا ارائه گرانبها خون. در آوریل 30th, آمریکا, کنفرانس اسقف های کاتولیک با صدور یک توصیه: “ارزش خون نباید توزیع به مؤمنان و نه باید وفادار دریافت عشای ربانی توسط intinction.” چند هفته بعد در نیویورک قلمرو مذهبی اسقف اعظم گفت که این امر رعایت آن توصیه. بنابراین بوفالو اسقف نشین. “پرسید و جواب داد:” Ouweleen فکر خواندن اخبار. Parishes هنوز هم نیاز به برخی از شراب خود را برای کشیش حداقل; Ouweleen دریافت کرده است شصت و سفارشات از کلیساها در پنسیلوانیا از شش صد سفارشات سال گذشته است. “این واقعا در حال توسعه در من قدردانی برای هر فروش من را,” او گفت:. “اما در این دوره ما نیاز به باقی می ماند در کسب و کار است.”

Ouweleen آغاز شده است برنامه ریزی برای آینده ای که در آن O-Neh-Da باعث می شود بسیاری از پول خود را از چیزی علاوه بر مراسم مذهبی شراب. یک راه حل بالقوه است بسته بندی مایعات جایگزین برخی از شراب به معنای برای کلیساها به عنوان شراب طبیعی. پس از همه, مراسم مذهبی, شراب تا زمانی که کشیش consecrates آن را در محراب است فقط شراب بدون مواد افزودنی و Ouweleen شنیده ام که شراب طبیعی است محبوب با downstate مردم است. “شراب خام است به hippest چیزی که برای ما خوب,” او گفت:. O-Neh-Da در حال حاضر دارای یک میز کوچک-کسب و کار شراب که Ouweleen راه اندازی شد پس از کاتولیک ها به اندازه کافی از او خواسته بود اگر آنها می توانند خرید خود را به مراسم مذهبی به نوشیدن شراب در شام. “اما پارک شیب ؟ مردم به دنبال وجود دارد اروپا انگور,” او گفت:. “آنها تمایل به ترجیح می دهند کن شراب و با وجود تعداد بسیار کمی خشک و مراسم مذهبی شراب.” به دلیل بومی انگور در شوکران دریاچه کنکورد, نیاگارا,, O-Neh-Da باعث می شود بسیاری از آن محراب محدود شراب را از آن. در نتیجه شراب کاملا شیرین است.

در اولین تعطیلات آخر هفته در ماه مه Ouweleen شروع به کاوش ایده دیگر: تبدیل کارخانه شراب سازی خود را به آلن … سایت. وجود دارد ده ها تن از wineries پنج انگشت دریاچه بیش از, در سنکا دریاچه هستند ولی رقبای نزدیکی و Ouweleen نمیفهمد که بازدید کنندگان از شهر نیویورک ممکن است درک یک تاکستان که از آنها می توانید شنیدن و اتومبیل های دیگر. او دعوت چند نفر از دوستان در یک روز گرم و آنها را در اطراف ملک در Ouweleen را در John Deere Gator, بحث در مورد بهترین سایت برای زمین چادر. آنها تصمیم گرفتند که در کنار جنگل اما نه در آنها بود در بهترین نقطه. “بنابراین اگر شما در, شما باید خوب سایه از درخت خط” Ouweleen گفت.

وجود یک پتانسیل گیر: O-Neh-دا کارخانه شراب سازی است که حدود سی دقیقه رانندگی از بسیاری از باغ های انگور و glampers قطعا می خواهید انگور در پس زمینه خود را Instagram photos. پس از چند هفته پیش Ouweleen شخم یک هکتار طرح در کارخانه شراب سازی ورودی تبدیل خاک به خاک. وجود دارد او می خواهم گیاه بیشتر در اروپا انگور که نه تنها از محل خوش منظره و زیبا تر اما همچنین افزایش عرضه از خشک شراب. او همچنین به نام بزرگ تولید کنندگان شراب مانند نزدیکی Hazlitt 1852 تاکستان که باعث می شود گربه قرمز و سفید گربه برای ارائه کردن شراب خود را به صورت فله. او می خواهم آن را به فروش به آنها را برای مدت پنج تا هفت دلار یک گالن. “این عالی” Ouweleen گفت: اما او می تواند استفاده از پول برای خرید آلن … چادر. او همچنین به نام رسومات و در سمت چپ یک پست صوتی اجازه آنها را می دانیم که خرید خود را شراب خواهد, بعد از همه, یک برکت و رحمت است.


راهنمای Coronavirus

  • بیست و چهار ساعت در مرکز همه گیر: نزدیک به پنجاه نیویورکر نویسندگان و عکاسان دامن زد به سند زندگی در شهر نیویورک در آوریل 15.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • می تواند ما را در ردیابی گسترش COVID-19 و محافظت از حریم خصوصی در همان زمان ؟
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme