خواهد Coronavirus کشتن صنعت نفت?

Smoke billowing off an oil refinery
به عنوان یک نتیجه از این ویروس ممکن است ما به خوبی در حال حاضر دیده می شود اوج تقاضا برای نفت در سیاره زمین است.عکس توسط آلکسی Malgavko / ایسنا

مشترکین به بحران آب و هوا خبرنامه دریافت این قطعه را در جعبه. ثبت نام برای دریافت اقساط آینده.

آن را سخت برای دریافت دیوانه در یک ویروس اما آن را آسان به خشم توسط مردم و موسسات هستند که بی توجهی به تهدید آن به شمار منظور بیشتر سود خود را. هفته گذشته نوشتم در مورد نحوه ساخت و ساز است به رزومه در کیستون XL خط لوله نفت و چگونه آن را در این روند خطر سلامت بومی آمریکایی با آوردن کارگران از سراسر کشور از مناطق روستایی است. (من نمی دانم در آن زمان که جی پی مورگان چیس جهان بزرگترین فسیلی-سوخت قرض دهنده کمک کرده بود موضوع یک میلیارد دلار اوراق قرضه به کمک.) همان چیزی است که اتفاق می افتد در کانادا که در آن روسای قبایل در حال تلاش برای خاموش کردن گاز-خط لوله ساخت و ساز در بریتیش کلمبیا. پس از coronavirus در زمان بیش از ما جهانی گفتگو مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز اعطا صنعت نفت را به نفع به طور چشمگیری کاهش مسافت پیموده شده استاندارد است که دولت اوباما در حال تحمیل شده در طول سال 2009 مالی از اتحادیه اروپا ، به عنوان عمومی-محققان سلامت اشاره کرد علاوه بر این حفاظت تا تغییر آب و هوا این هزینه حداقل ده هزار زندگی از طریق ریه آسیب را از افزایش آلودگی است. در همین راستا E. P. A. اعلام کرد که شرکت های نفتی می توانید نگه دارید فروش آلوده “گاز در زمستان” به خوبی به بهار حتی اگر آن را ایجاد دود که دما افزایش می یابد و از این رو آسیب مردم ریه ها. آمریکا خط لوله و مواد خطرناک مدیریت ایمنی به حالت تعلیق در اجرای قوانین و مقررات خود را از آنجا که به نحوی در یک کشور با سرعت در حال افزایش بیکاری وجود دارد به اندازه کافی پرسنل به کار انجام می شود. این تیم در حفر اخبار قرار داده است با هم لیست جامع ترین من دیده ام از این همه حرکت صعودی.

به درک بی مبالاتی از صنعت نفت اقدامات آن کمک می کند تا به درک آن معضل: از یک سو محصول خود مسئول است برای تغییر آب و هوا است که بزرگترین بحران در تاریخ گونه ما. از سوی دیگر رقبای خود در زمینه های مانند باد و انرژی خورشیدی می تواند در حال حاضر تولید محصول بهتر و ارزان تر. فکر می کنم در مورد حمل و نقل اصلی استفاده از نفت در ایالات متحده است. حتی بدون مشوق های مالیاتی, شما می توانید یک خرید جدید برق خودرو به صورت میانگین قیمت جدید ماشین های آمریکایی. آنها هزینه بسیار کمتر به کار آنها تعداد بسیار کمی از قطعات در حال حرکت به شکستن و با توجه به نظرسنجی رانندگان مانند آنها را بهتر از اتومبیل های دیگر. و یا فکر می کنم در مورد گرم خانه:: air-پمپ های حرارتی منبع می توانید ذخیره کنید شما سی درصد در مقایسه با پر کردن روغن و یا مخزن پروپان. در ضمن سرآشپزها به طور فزاینده ای تبدیل کردن گاز و تبدیل به اجاق القایی—و شما می توانید به همین ترتیب در یک شروع هزینه از حدود پنجاه دلار است.

این تحول است که قصد ندارم به اتفاق می افتد یک شبه—وجود دارد بسیاری از اینرسی در هر سیستم و به ویژه در سیستم های انرژی. انتقال از چوب به زغال سنگ از زغال سنگ به نفت در زمان چند دهه و صنعت نفت شده است شمارش آهسته گذشت این زمان بیش از حد. اما این بیماری همه گیر در واقع ممکن است upending بسیاری از کسانی که مفروضات. این حفره حفره تقاضا برای نفت و بدیهی است و کمک کرده است که درایو به قیمت تقریبا چیزی کمتر از هیچ چیز در برخی موارد. در تلاش برای حفظ سهم بازار عربستان سعودی و روس ها تصمیم به شرکت در یک ویرانگر جنگ قیمت; زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او قرار بود به آن را حل کند او را فراموش کرده به درخواست آمریکا تولید کنندگان است که به نظر نمی رسد به می خواهید برای پیوستن به یک رژیم کاهش تولید. اساسی خط پایین: به عنوان یک نتیجه از coronavirus ما ممکن است به خوبی دیده می شود اوج تقاضا برای نفت در سیاره زمین است.

اما سوال کلیدی برای بحران آب و هوا که در واقع چگونه سریع انتقال برگزار خواهد شد. و خبر بد که ما دیده ایم این است که صنعت نفت هنوز مقدار بسیار عظیمی از سیاسی آب. بنابراین فعالیت باقی خواهد ماند مهم است.

عبور از میکروفن

الن دورسی مدیر اجرایی والاس صندوق جهانی است که پشتیبانی از طیف گسترده ای از تغییر آب و هوا تلاش. او شده است یک رهبر در متقاعد کردن بشردوستانه سازمان ها برای فروش دارایی های خود را در سوخت های فسیلی; او در تازه ترین مقاله در مورد این موضوع به نظر می رسد در ماه گذشته در کرونیکل از انسان دوستی.

شما کار کرده ام برای سال به, پایه, به محروم از سوخت های فسیلی و گاهی اوقات آن را سخت تقلا کردن. چرا شما فکر می کنم که این است و آن است که در حال تغییر است ؟

راستش این غیر قابل درک است که هیچ پایه و اساس است که هنوز سرمایه گذاری در سوخت های فسیلی, اجازه دهید به تنهایی برخی از پیشرو پایه با ماموریت ترویج عدالت زیست محیطی و اجتماعی را تغییر دهید. پایه دریافت مالیات خیریه وضعیت خدمت عمومی خوب است. آن را نقض آشکار ماموریت خود را اگر شما همچنان به سرمایه گذاری در یک صنعت است که مسلما یک تهدید برای بقای ما با امتناع مناقصه طرح کسب و کار مطابق با آنچه مورد نیاز است برای محافظت از تمدن است. مهم نیست که ماموریت خود را, شما باید محروم به عنوان اثرات تغییر آب و هوا همه چیز را از حفاظت بیشتر به حاشیه رانده شده حفظ تنوع زیستی و ایجاد موسسات آموزشی که آماده سازی فرزندان برای آینده است.

همچنین سرمایه گذاری در چنین سوخت و کسانی که سرمایه گذاری آنها در نهایت به رهبری grantee کار است که ما صندوق. چگونه شما می توانید سرمایه گذاری خود را وقف دارایی در سوخت های فسیلی و یا بانک با کسانی که سرمایه گذاری در سوخت های فسیلی در حالی که شما استقرار یک بخش کوچکی در کمک های مالی به سازمان های است که شما انتظار می رود برای حل این مشکل ؟ آن را ناسازگار در بهترین.

و در علاوه بر این به تعطیل از سوخت های فسیلی ما نیز باید سرمایه گذاری در راه حل. گرفتن جهان به صد درصد انرژی های تجدید پذیر در زمان نیاز هر سرمایه گذار نهادی برای قرار دادن حداقل پنج درصد دارایی های ما به انرژیهای تجدید پذیر و بهره وری, تمیز, تکنولوژی و انرژی دسترسی داشته باشید. تأمین کنندگان مالی به طور خاص باید به تمرکز بر سرمایه گذاری در چه جریان اصلی سرمایه گذاران نمی اولویت بندی کنید.

در پاسخ به این سقوط اقتصادی سرمایه گذاران باید توازن پرتفوی. آیا منتظر نیست برای سوخت های فسیلی برای بازگشت—آنها نمی—توانید در حال حاضر به صورت مالی و دلایل اخلاقی. پایه که شروع تعطیل بیش از پنج سال پیش دیده می شود به طور مداوم بازده بهتر از آن است که نیست. یک سرمایه گذاری-محروم تعهد را تقویت می گرداند ملاقات وظیفه امانتی تراز برنامه ها و سرمایه گذاری و ایجاد یک بنیاد نمونه کارها مطابق با خواسته های آب و اضطراری است.

چه خیر باید ارائه دهد که به خصوص مفید به عنوان رویکرد ما به این آب و هوا بحران ؟ چه می کنند که دولت نمی تواند?

انسان دوستی به عنوان یک بخش باید اعلام آب و هوا اضطراری است. ما نیاز به پاسخ در مقیاس مشکل و اساسا منابع جهانی بسیج مورد نیاز است. در بسیاری از راه های COVID-19 همه گیر را نشان می دهد دقیقا به همین دلیل مدیریت شده و رویکرد تهاجمی به آب و هوا نیاز به اتفاق می افتد در حال حاضر قبل از اثرات غیر ممکن است برای متوقف کردن. چه آن را مانند نگاه کنید اگر دوستی به عنوان یک بخش و فرد اهدا کنندگان به طور یکسان اعلام آب و هوا اورژانس ؟ ما را آب و هوا در مرکز ماموریت ما به عنوان یک برش اریب در اولویت اطلاع رسانی همه از کار ما. ما می صندوق در خط مقدم جنبش ها و مقیاس ظرفیت خود را برای حمایت از تغییر در زمان. استراتژی ما خواهد بود هدایت هدف اساسی سیستم را تغییر دهید که در آن اقتصاد ما این است که بازسازی و دولت سرب در ساخت برنامه هایی که تبدیل زیرساخت های ما و میلیون ها شغل جدید ایجاد. ما را شیب عمیقا به ما موقوفات و یا خرج کردن به طور کامل برای پاسخگویی به نیازهای این مهم دهه است. در نهایت به خاطر خدا ما را مدیریت آن باقی مانده دارایی های ما مطابق با علم و محروم از سوخت های فسیلی و سرمایه گذاری در راه حل.

آب و هوا در مدرسه

جف Goodell نوشته است یک قطعه بسیار عالی در تغییر آب و هوا و اقیانوس ما یادآوری است که نمک آب را پوشش می دهد هفتاد درصد از این سیاره است که اگر اقیانوس ها گرمایش سریع با اثرات terra firma خواهد بود. سنگ نورد به طور کلی این است که خوب زیست محیطی گزارش—زمین بعد موضوع را با گرتا Thunberg به عنوان reimagined توسط Shepard Fairey در پوشش ارزش داشتن. (افشای کامل: من یک مقاله در جی پی مورگان چیس در این موضوع است.)

جاستین Guay یکی دیگر از دیرین ناظر از انرژی روند و متوسط و پست او استدلال می کند که کمک مالی ارائه می دهد “یک بار در یک نسل مربوط تعادل رویداد است که برای همیشه لطفا برای تغییر چشم انداز انرژی.” اوباما-دوران برنامه های محرک اقتصادی کمک کرد “تولد مدرن صنعت انرژی خورشیدی” و ما می تواند حتی بیشتر انجام می شود در این زمان وی معتقد.

شما هم اکنون می توانید جریان یک بیست دقیقه ای مستند از Canadian Broadcasting Corporation در مورد زندگی بومی آب و هوا فعال کلیتون توماس-مولر. من با او کار می کرد برای سال های بسیاری است اما تا زمانی که من خواندن یک پیش نویس از خاطرات که این فیلم بر اساس من هرگز نفهمیدم backstory از زندگی خود را اجرا می شود که از کمک به فروش مواد مخدر برای کمک به جلوگیری از خط لوله.

رتبه بندی

Boulder County Colorado شد اولین شهرستان در کشور به آن بگویید حامل بیمه است که آن را به کسب و کار خود را در جای دیگر اگر این شرکت ها حفظ سرمایه گذاری در و اختصاصی سوخت فسیلی پروژه ها. “ما نمی تواند سرمایه گذاری در چیزهایی که مخل به ما ترکیبات جامعه ما سیاره ما” الیز جونز, Boulder County کمیسر گفت.

روز وجود دارد این بهار که اگهی بخش های طاقت فرسا اما مرگ که باید اشاره کرد این است که از مارتین خور, مدیر سابق جهان سوم شبکه. متولد در مالزی, او در مرکز تلاش برای مطمئن شویم که محیط زیست را درک و توجه به جهان جنوب است.

پس از هفت سال جنگ در برابر frackers کوچک پنسیلوانیا شهر برنده بزرگ هنگامی که یک آژانس دولتی تایید آن نیایش یک رمان قانونی استراتژی که مسلم حقوق قانونی به طبیعت است. “برای من آن همواره مورد مناسب برای محافظت از ما آب ما hellbender سمندر و خانه ما” محلی بازنشسته ابتدایی-معلم گفت: با اشاره به باستان گونه که زندگی تحت جریان تخته سنگ در این منطقه است.

پول در ادامه به جریان به “E. S. G.” وجوه سهام است که سعی کنید به سرمایه گذاری بر اساس خوب “زیست محیطی و اجتماعی و حکومت” شیوه و یک دلیل ممکن است که این بودجه ها بیش از حد شاخص سهام حتی به عنوان بازارهای مخزن. “این سرمایه گذاران تفکر ما نیاز به انجام کارهایی است که بهتر است برای همه, برای, تمام جهان, بنابراین من قصد دارم برای حمایت از شرکت های که در حال رفتن برای کمک به ما انجام دهد که” یک استراتژیست گفت. “مردم گرد هم می آیند در یک بحران است.”

گرم کردن

اتمام “زخم التیام یابد!,” به عنوان یک توصیف “جنگ شعر برای آب و هوا و مدافعان آن.” می آید از M. I. T. که در آن جشنواره جاز گروه به تازگی premièred آن است. قطعه تشکیل شده است که توسط پیانیست (و دکتری) پیتر Godart با شدید کلمه صحبت بخش از Tiandra ری 2015 M. I. T. گراد. “ما بی امان رم نسبت به ثروت و آسایش و ترک خورده است و باز زمین ما,” او می گوید. “ما باید نشان می دهد. ما باید التیام آسیب است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>