خواهد Coronavirus همه گیر واقعا تغییر راه ما فکر می کنم ؟

Commuters walk through the morning bright before the pandemic.
دور از ما تجدید نظر ما اصول و اصلاح افکار ما مهم تاریخی بحران اغلب ما تقویت باورهای قبلی و ما را entrench عمیق تر به ما بدهند ؛ عکس توسط Timothy A. کلاری / خبرگزاری فرانسه / گتی

Coronavirus همه گیر و همه به ما می گوید در حال تغییر است و تغییر خواهد کرد همه چیز که ما فکر می کنم, باور, انتظار می رود انجام دهد. آن چه استفاده می شود به نام “جهان لحظه تاریخی است.” اما عجیب ترین چیزی که در مورد این یقین است که آن را به نظر می رسد به نشستن به راحتی با این واقعیت است که برای اولین تقریب هیچ کس در واقع تغییر هر گونه نظر در مورد هر چیزی به دلیل بیماری همه گیر. گناهان است که شما فکر می کنم طاعون مجازات هستند گناهان شما بودند و موعظه برابر قبل از آن آغاز شد. اگر مانند برنی ساندرز و پیروان خود شما معتقد به مطلق اهمیت ملی سلامت بیمه “بیمه پزشکی” و سپس به دنبال در ظروف سرباز یا مسافر از آمریکا نظام سلامت تحت فشار شدید—حتی در واقعیت ساده است که بسیاری از پزشکان ما در درجه اول تجار کوچک و بیمارستان های ما سود-به دنبال شرکت شما بیش از همیشه متقاعد به ضرورت مدیکر برای همه است. اما این حقیقت غیر قابل انکار در شرایط خاص خود اجرا می کند در سکوت به گل نشسته در برابر موازی حقیقت است که با وجود عالی دولتی و روحیه بهداشت و درمان-مراقبت از سیستم های فرانسه و ایتالیا باید سرانه میزان مرگ و میر بدتر از خود ما است. پاریس که در آن سیستم سریع و انعطاف پذیر و جهانی تعطیل است و حتی محکم تر از نیویورک است.

از سوی دیگر اگر مانند برجسته مورخ Niall Ferguson شما قبول اهمیت فرار Brexit سبک از بزرگ فراملی بوروکراسی مانند اتحادیه اروپا شما در پیدا کردن اثبات برتری های کوچک, انعطاف پذیر, پاسخگو, شهرستان-مدل دولت شما به مدت طولانی ترجیح—اگر چه مهارت است که با گفتن سنگاپور در واقع طفره رفت طاعون به نظر می رسد برای تغییر هفته به هفته.

اگر شما می بینید که مسائل مربوط به هویت و نابرابری مرکزی به زمان ما, پس از آن سخت اثبات این که تعصب و فقر ایجاد کرده اند نامتناسب تلفات در آفریقا-جامعه آمریکا در طول همه گیر مرکزی واقع است. (و در عین حال این امر می تواند عجیب و غریب به دنبال گذشته به صورت موازی و شواهد است که مردان از انواع و کلاس های در حال مرگ هستند از این ویروس بیشتر از زنان—همبستگی است که به نظر می رسد تا حد زیادی بیولوژیکی چرا که حتی موش های نر باید قوی تر از دفاع در برابر coronaviruses از موش سوری نر انجام دهید.)

و اگر شما خشمگین شد در مورد “فرهنگ جنگ” قبل از اینکه شما هیچ وقت برای آنها در حال حاضر اگر شما متنفر مردم لغو “Baby it’s Cold Outside” قبل از طاعون آغاز شده, شما حتی سردتر مورد آن در حال حاضر. (هر چند در آینده در برابر جنگ فرهنگ در حال حاضر خواهد بود بیشتر چشمگیر است اگر شما تا کنون بوده است مشتاق در مورد آنها در وهله اول.)

در واقع آن را می سازد هیچ حس به moralize این ویروس بیش از آن به moralize زودتر آفت. این بیماری همه گیر عمل کرده است در برابر ظلم و ستم مذهبی در جوامع اجتماعی-دموکراتیک هستند و در رایگان-بازار ارگ. به درجه ای است که به نظر می رسد بیشتر یا کمتر موفق در برابر این بیماری همه گیر—قابل پیش بینی در ایسلند و یا غیرقابل پیش بینی در یونان—درست و کامل علت فرار خود را است هنوز معلوم نیست. کالیفرنیا ممکن است انجام داده اند خیلی بهتر از نیویورک به سادگی با بسته شدن دیر اما مزیت آن بود که در اکثر سه روز با نیویورک ظاهری به پرداخت بیش از حد بزرگ برای قیمت منطقی تاخیر کوچک. قطعا آفت X-ray هر دولت بی عدالتی و نقص, اما آنها این کار را به بی تفاوتی جهانی. این یکی در معرض شکست از استبدادی پیچیدگی چین حزب کمونیست به عنوان اندازه آن را به عنوان اعمال زشت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. به دنبال یک مجموعه از گناهان اجتماعی به عنوان نوعی مرکزی به بحران است به از دست ندهید همین دلیل آنها را “پان” در بیماری همه گیر.

و نه آن است که لزوما ما نقاط ضعف و اختلالات آن حساب برای ما مرگ و میر; آن است که اغلب ما بزرگترین نقاط قوت و فضائل به عنوان افراد و جوامع است که مسئول بدترین عواقب. شهر نیویورک آمریکا کانون این بیماری همه گیر—تصویر خواهد نگاه بسیار کمتر جدی در امریکا اگر آن را نمی شد برای ما. اما بهترین حدس بزند که چرا نقطه به نقطه که تا حد زیادی عواقب بسیاری از تحسین همه چیز در مورد شهر و مردم آن; چیزهایی که به خوبی و به عنوان سبز به عنوان جرم حمل و نقل بالا زندگی می کنند و با شکوه چگالی انواع آن را, New York, New York. (عادت به تنهایی رانندگی در اتومبیل به جای ازدحام با هم در مترو ممکن است یکی از دلایلی که کالیفرنیا رنج می برد کمتر از New York, اما این بدان معنا نیست که به تنهایی رانندگی در اتومبیل در حال حاضر از نظر اخلاقی فضیلت.) و بین نسلی mingling ایتالیا—تا چند ماه پیش یکی از بالد و شادی از زندگی—به نظر می رسد تا حدی مسئول این کشور زیبا را ضعیف ضبط. در زمانی که مردم اشتیاق برای جامعه, آنها تا به حال آن رنج برده اند برای آن است.

هیچ جای تعجب در این است. دور از ما تجدید نظر ما اصول و اصلاح افکار ما مهم تاریخی بحران تقریبا همواره تقویت باورهای قبلی ما و ما را entrench عمیق تر به ما بدهند ؛ کریسمس 1914 از آن آشکار بود که هیچ قدرت اروپایی جنگ هدف می تواند به دست آورد و به ادامه این دوره مستلزم تنها بی معنی کشتار جمعی. اما این را ندارد که رهبران اروپایی تجدید نظر در دیدگاه های خود را; آن را فقط آنها را دو چندان کردن تلاش. آنها فقط حفر شده در—به معنای واقعی کلمه به گل در جبهه غرب و ایدئولوژیک به تعصبات قهرمانانه نظامی گری و ضرورت جنگ است.

آنچه باعث می شود آن را سخت به حفظ یکپارچگی فکری در چنین مواقعی است که بحران می تواند به افشای برخی از حقایق سیاسی هر چند ما باید به مبارزه برای دیدن مستقیم و شناخت محدودیت های آنچه آنها در معرض. آن است که نه کاذب برای دیدن تفاوت گسترده ای بین پنج ساعت حماقت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و موقع ظهر sanities اندرو کومو. (یکی نیویورکر است بنابراین وابسته برای اطمینان در کومو حضور که او ادعا می کند به احساس آرامش به عنوان به زودی به عنوان او می شنود عجیب و غریب در عصر جدید-y موسیقی است که قبل از آنها.) اما در حالی که کومو را خلوص و شفافیت کمک کرده اند ممکن است صاف منحنی طاعون است تقریبا به پایان رسید و در صورت عدم قطعیت او تا به حال به تکیه بر اصل همان درمان است که تا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین منحرف نشوند کاخ سفید به حال اکراه امر به معروف به عنوان: خاموش شدن ناگهانی و اجتماعی فاصله. اجرای باید اخلاقی محتوا را در خود اما هر کس اثر را به شدت محدود و در چهره هنوز ویروس علاج ناپذیر.

اگر وجود دارد یک نقطه به نقطه کشیده شده از طاعون است شاید که ما در یک معمای اعداد را به راحتی درک شده توسط انسان ذهن است. مقیاس مدرن جمعیت—حدود نه میلیون نفر در شهر نیویورک—آنقدر وسیع است که حتی اقلیت های آماری نشان دهنده تعداد زیادی از انسان است. این COVID-19 “truthers”—اعلام کرد و بیشتر خود دستور منتقدان در مورد گرانش coronavirus بحران—به طور کامل اشتباه زمانی که آنها نقطه به نقطه چیست, توسط, تاریخی استانداردهای محدود و میر از این طاعون و به همراه حقیقت که مرگ و میر تا حد زیادی کاهش قابل پیش بینی گروه عمدتا از افراد مسن و در حال حاضر بیمار است. اما در این کشور به تنهایی است که “محدود” به معنی تعداد بیش از شصت هزار نفر مرده در حال حاضر بسیاری از آنها سالم بودند و برخی از آنها جوان بودند. حتی یک درصد از یک جمعیت است که تعداد زیادی.

در زمانهای گذشته جوامع پذیرفته شده مرگ و میر ناشی از بیماری های عفونی به عنوان بخشی از وجود مرگ به عنوان بخشی از زندگی بدون توقف کار یا تحصیل و یا عشق و یا شام. (زمانی که بث مارس اندکی پس از قرارداد تب مخملک در “کمی” و دلخراش است اما تعجب آور نیست.) آن است که یک بخشی از اخلاقی کسب زمان ما این است که ما این راه احساس می کنم و بخشی از ما میگیرند که ما نمی باید به این راه احساس. ما می تواند تا زمانی که به تازگی با تکیه بر علم, برای از بین بردن ما از یک معامله خوب از ما رنج می برند. که ما تا به در تکیه می کنند برای لحظه ای ممکن است واقعی درس که طاعون آموزش—درس واقعا در شکنندگی پیشرفت و پشت سر آن ممکن است بازگشت. چنین تردید حداقل شامل بیشتر حقیقت اگر از غم انگیز از, نوع, از آسانی از ایدئولوژیک خود تسکین دهنده است.


راهنمای Coronavirus

  • بیست و چهار ساعت در مرکز همه گیر: نزدیک به پنجاه نیویورکر نویسندگان و عکاسان دامن زد به سند زندگی در شهر نیویورک در آوریل 15.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • می تواند ما را در ردیابی گسترش COVID-19 و محافظت از حریم خصوصی در همان زمان ؟
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>