آن را تنها یک بازی – به عنوان حجم نمونه به عنوان امکان پذیر است – اما افرا برگها شبیه آنها عمل خود را با هم در شب دوشنبه در نشویل.

سرگرم کننده است نقل مکان کرد به Dallas – آن را به عقب در جاده ها – که در آن ما کشف میزان آسیب به Kasperi Kapanen و اینکه آیا برگها می توانید همین کار را در بازگشت به بازی برگشت.

اگر شما در حال شمارش Kapanen خواهد بود هفتم جناح به پایین به آسیب (هر چند صادقانه او پس از پیدا کردن بازی. بدون بازیگران, بدون زنجیر. X-rays منفی بودند). ژاک هایمن میچ Marner Andreas Johnsson, Trevor Moore, ایلیا Mikheyev و Trevor Moore هستند کنار که همه از دست رفته هم قابل توجه است.

یکی از نقص

هیچ تیم کامل است اما یک عیب در بازی نهایی چند دقیقه. واضح است که تیم های دیگر سعی خواهد کرد برای حمله به عقب بر گردیم در این بازی است. نشویل انجام داد نمره آن را 4-2 با بیش از هفت دقیقه باقی مانده بودند و بیش از همه برگها. آن را دشوار است برای آنها روشن جن هک حتی کنترل از جن.

به نظر می رسید هرج و مرج در برگ پایان. اما به نظر نمی رسد به یک حس وحشت.

“عادات خوب است که مهم ترین چیزی که من دیدم” گفت: دروازه بان Frederik اندرسن.

بیشتر در Nylander

ویلیام Nylander تا به حال یکی دیگر از بازی فوق العاده بود اما تحت الشعاع قرار – اخبار-عاقلانه به هر حال – توسط Rasmus Sandin اولین NHL هدف است.

Nylander مجموعه ای حرفه ای با خود 23rd, هدف از این سال به اهداف در چهار مستقیم بازی ها و امتیاز در پنج مستقیم.

“بدیهی است که خوب است, اما شما نمی خواهید برای متوقف کردن وجود دارد. نگه داشتن رفتن او گفت:” بعد از بازی.

من او را شخصا. او همیشه مودب و خندان و مایل به صحبت. اما در همان زمان او می تواند وحشتناک یک موضوع مصاحبه. او در پاسخ به عنوان اگر او هرگز می خواهد به یک سوال در مورد خود را هرگز دوباره. فروتنی گمان می کنم. و یا چیزی. من کاملا نمی تواند با قرار دادن انگشت من بر روی آن. او با طرفداران و با بچه ها.

او را گرفته و مقدار زیادی از گرما در وقت خود را در اینجا برخی از آن خود وارد. خیلی خوب برای او ستایش است که در نهایت در آینده راه خود را. و برای او بهتر است که او همواره در انجام کارهایی مانند رفتن به شبکه رانندگی اختیار – که هر کس می دانست که او می تواند. کلمه کلیدی این است که “به طور مداوم.” این تیم شده است و به دنبال آن بالا و پایین صف. Nylander شده است با ارائه آن است.

گفت: جیک Muzzin: “من همه ویلی در این سال شما می دانید منظورم چیست ؟ او فوق العاده است. او خیلی خوب در لبه ها و با جن و راه او شاخه. او ایجاد بسیاری. او آماده است. شما می دانم که او فقط یک بازیکن با استعداد است که ما خوش شانس به.”

خوب آن را به عقب در جاده ها است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

تجلیل به نشویل شکارچیان کارکنان روابط عمومی به عنوان به خوبی به عنوان آشپز در مراقبت از یک سلیاک مثل من. من قادر به خوردن هر یک از آن بزرگ Bar-B-Q بودند اما آنها ساخته شده من خودم غذا (کباب گوشت خوک و برخی از جالب توجه است چاشنی سبزیجات). بنابراین بسیار عمومی با تشکر از شما.

یه سوال ؟ ایمیل من در askkevinmcgran@gmail.com و من پاسخ آن را در روز جمعه کیسه مراسلات پستی.

تاریخ گفتگو

Error!ما را به حالت تعلیق در حساب خود را مطابق با اصول اخلاقی. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به منشور اخلاقی

س:

چه شما فکر می کنم از برگها شب گذشته ؟ آیا شما فکر می کنم آنها از قبل از خداحافظی هفته رکود است ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی