ویسکانسین پرانتز برای یک روز انتخابات در میان Coronavirus بحران

A woman standing next to a car in a drive up early voting line
جیل مایکلسون کمک می کند تا یک درایو تا رای دهندگان خارج از Frank P. Zeidler ساختمان شهرداری در میلواکی است. این شهرستان در حال حاضر اجازه می دهد منظقه اولیه رای گیری برای دولت در انتخابات است.عکس توسط Morry Gash / AP / شاتر

این سه ایالت ویسکانسین است که در زیر یک مادر اقامت در خانه سفارش از مارس 25—برنامه ریزی برای برگزاری یک انتخابات. دموکراتیک اولیه مسابقه بین جو بایدن و برنی ساندرز است در انتخابات. اما تا انتخابات شهرداری در میلواکی و دیگر شهرستانها بسیار رقابت دادگاه عالی ایالت در انتخابات و صدها نفر از دیگر مسابقات محلی. در چند هفته گذشته به عنوان coronavirus شیوع گسترش یافته در سراسر کشور پانزده متحده شده اند مجبور به تعویق انداختن مقدماتی. در ویسکانسین هر چند دولت رهبران شده اند در یک بن بست. اول-اصطلاح دموکراتیک فرماندار تونی Evers گفت: این قوه مقننه است که باید در عمل اگر تغییرات در حال اتفاق می افتد. در عین حال جمهوریخواهان که کنترل مجلس—که مخالفت با Evers است تا زانو حرکت تند و سریع است که آنها در ابتدا مخالف خود را اقامت در خانه سفارش—حاضر به حتی آوردن دولت و قانونگذاران به جلسه. بهترین هر دو طرف می تواند توافق بر: تشویق Wisconsinites به سود خود از دولت را سخاوتمندانه غایب رای گیری قوانین که اجازه می دهد تا هر نوع ثبت نام رای دهندگان به اصل رای از طریق پست.

در طول چند هفته گذشته یک رکورد تعداد زیادی از مردم را به دنبال داشته است که مشاوره و درخواست غیابی—بیش از یک میلیون نفر تا پایان این هفته است. اما کسانی که درخواست تولید کرده اند مشکلات خود را. دولت انتخابات سیستم های طراحی شده بودند با یک بیماری همه گیر ناشی از افزایش غیابی در ذهن است. حتی در بهترین حالت بسیاری از آراء نخواهد بود در این پست به رای دهندگان قبل از این آخر هفته. “مطلقا برخی از مردم در حال رفتن به فرصت را به بازگشت به خود را به رای گیری در انتخابات روز” نیل آلبرشت مدیر اجرایی کمیسیون انتخابات در میلواکی ایالت و بزرگترین شهر به من گفت. “بسیاری از شما حتی خوش شانس خواهد بود اگر آنها دریافت آن با روز انتخابات.” او افزود: “این انتخابات در حال حرکت رو به جلو از آنجا که ما نیاز به حرکت آن رو به جلو است. اما اجازه دهید روشن است و هیچ کس حق در این مورد.”

در مارس 19, هنگامی که تعداد تایید COVID-19 موارد در دولت شد و یک صد و پنجاه و پنج ویسکانسین کمیسیون انتخابات هشدار داد فرماندار و قانونگذاری ایالتی که اگر انتخابات رفت جلوتر به عنوان برنامه ریزی شده این کمیسیون نمی تواند “تضمین امنیت ما رای دهندگان کارمندان و یا انتخابات کارگران است.” شش روز بعد با تعدادی از موارد به پنج صد و هشتاد و پنج Evers اقامت-در-خانه سفارش به اثر رفت. دو روز پس از آن در مارس 27, Evers سعی در ارائه یک مصالحه: به نام او برای نگه داشتن مارس 7th, انتخابات, تاریخ, در حالی که همچنین پستی یک رای برای هر رای دهنده در دولت صرف نظر از اینکه یکی به صراحت درخواست شده است. “من درک می کنم که رهبران جمهوری خواه حمایت خود را برای به تأخیر انداختن انتخابات آینده” او گفت:. “اما همانطور که مقامات منتخب ما اولویت را به همه ایمنی است.”

جمهوری خواهان در تمسخر پیشنهاد. رابین Vos سخنران این مجلس با صدور بیانیه ای خواستار آن را “بی دقتی و بی پروا”—و حتی فرماندار متحدان اذعان کرد که این حرکت نبود عملی در یک زمان کوتاه است. مقامات محلی و فعالان به طور فزاینده ای نگران ایمنی اما همچنین در مورد محرومیت به دادگاه به تلاش برای وادار کردن دولت برای به تعویق انداختن و یا تنظیم پارامترهای انتخابات. اين تلاش ها به اوج خود رسید در روز چهارشنبه در یک جلسه قبل از ایالات متحده در منطقه قاضی ویلیام Conley. کانلی گفت که او نمی باید از این قدرت برای به تعویق انداختن انتخابات است. (در روز پنج شنبه او به صدور یک فرمان اجازه می دهد غیابی محسوب می شود اگر آنها وارد آوریل 13th.) او انداخت این موضوع به دولت رهبران و گفت که اگر مردم قرارداد COVID-19 در حالی که شرکت در انتخابات را بیماری خواهد بود “در دست مجلس و فرماندار.”

در این ساعت پس از شنیدن Evers و جمهوری خواهان بار دیگر معامله اظهارات. Evers نام در قوه مقننه به “خود” و گفت: “اگر من می تواند تغییر انتخابات در خود من بود اما من نمی تواند بدون نقض قانون دولت است.” اسکات فیتزجرالد که رهبر اکثریت در مجلس سنا دولت گفت: “برای دموکرات ها نشان می دهد در حال حاضر است که دست خود را به نوعی گره خورده است خالص نامردی. من همچنان به حمایت از برگزاری انتخابات در آوریل 7—جمهوری ما باید همچنان به تابع.” روز چهارشنبه تعدادی از COVID-19 موارد در ویسکانسین صدر پانزده صد.

در همین حال کارمندان شهرداری در حال خرد شدن در زیر بهمن غایب-رای درخواست. “ما در حال تلاش برای انجام غیر ممکن است” Maribeth Witzel-Behl شهر کارمند مدیسون پایتخت ایالت روز دوشنبه گفت: صحبت کردن با تلفن از دفتر او. در سیزده سال در این کار او را تجویز پنجاه و شش انتخابات است. هیچ کدام نسبت به آنچه در آینده در روز سه شنبه. او بیش از یک صد ساعت هر یک از دو هفته گذشته. مردم در تماس با دفتر او به طور مداوم اشتباه در مورد نحوه رای گیری که در آن به رای و هنگامی که برای رای دادن. در حال حاضر وجود دارد یک انتقاد از کمبود نظرسنجی, سایت نظرسنجی کارگران و دیگر منابع لازم برای نگه داشتن مردم در امن و نسبتا به انجام انتخابات و دولت دستورالعمل در حال تغییر روزانه. “من از دست رفته من میانه خوبی,” او گفت:. “این است که به عنوان بد آن را می توانید دریافت کنید.”

Witzel-Behl که آسم قرار می دهد که او را در معرض خطر دسته اگر او بودند به قرارداد COVID-19 نیز در مورد او نگران سلامت خود و سلامت کارکنان خود را. پس از برآورد که آنها هر یک از آمدن به تماس با برخی از سه صد نفر در روز Witzel-Behl منع رای دهندگان از کارمند ، این شهر متعلق به همه پارکینگ متری در بلوک خارج از شهر-ساختمان دولت و مردم”در درجه اول” شهروندان ارشد Witzel-Behl گفت:—رانندگی شده اند تا هر روز به بلند کردن و رها کردن خود غیابی منظقه.

مدیسون شهردار Satya رودز-کانوی شده است تماشای اتومبیل از دفتر پنجره های چند طبقه ، “این درست است که یک جریان ثابت” او گفت:. رودز-کنوی است که در میان مقامات دولتی بر این باورند که البته درست عمل می شده اند برای دولت برای به تاخیر انداختن انتخابات به اندازه کافی بلند به ایمیل هر ثبت نام شهروند یک رای گیری و به مردم هم به رای و بازگشت خود را به رای گیری از طریق پست. “فقط به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است در رای گیری توسط ایمیل,” او گفت:. خبر خوب این است که در ویسکانسین دارای یک تاریخچه بسیار صالح در انتخابات دولت. آن غایب رای گیری قوانین یک محصول از آن تاریخ است. اما اخیرا جمهوری خواهان که تحت سلطه دولت از سال 2011 تا سال گذشته در محل قرار داده و مجموعه ای از محدودیت در ثبت نام رای دهندگان و رای گیری خود را—از جمله برخی از سخت ترین رای دهندگان-I. D. قوانین در کشور است. حتی قبل از این بحران این قوانین ساخته شده آن را سخت تر در درجه اول برای مردم فقیر و اعضای گروه های به حاشیه رانده شده به رای دادن. در حال حاضر آنها در حال ایجاد یک مجموعه جدید از چالش است. “این است که جایی بین یک تراژدی و فاجعه” رودز-کانوی گفت. “ما باید یک همگرایی از یک بیماری همه گیر با عمیقا ناکارآمد سیاست های حزبی.”

Coronavirus ایجاد بهداشت عمومی و بحران اقتصادی در آمریکا است. اما این پتانسیل را برای ایجاد یک بحران انتخاباتی به عنوان به خوبی. ماه گذشته Brennan Center for Justice عمومی-بهره اتاق فکر وابسته به دانشگاه نیویورک دانشکده حقوق, با صدور دستورالعمل در مورد نحوه نوامبر سال 2020 انتخابات می تواند در محافظت از بیماری همه گیر. این مرکز توصیه ها عبارتند از ارائه رای گیری جهانی توسط ایمیل و اجرای اقدامات ایمنی در حوزه های رأی گیری در حال گسترش در ثبت نام رای دهندگان و اوایل رای گیری دوره و رای دهندگان آموزش و پرورش است. در یک جمله که تقریبا مبالغ تا زمان دولت آمریکا دموکراسی برنان مرکز همچنین توصیه می کند که در سال 2020 “روش باید به منظور اطمینان حاصل شود که ضد عفونی کننده دست استفاده نمی کند جام جم رای گیری اسکنر.”

در کنگره سناتور Ron Wyden از اورگان و ctq از مینه سوتا, معرفی قانون به صندوق رای گیری از طریق پست در سراسر کشور است. اما این پیشنهاد چشم انداز در واشنگتن—با خود ناکارآمد سیاست های حزبی—نامشخص در بهترین حالت. و در هر صورت دولت انتخابات در ایالات متحده ندارد ملی, امور, اما یک دولت توسط دولت شهرستان توسط شهرستان و در برخی از راه های حوزه توسط حوزه عمل. “استفاده از غایب انتخابات کلیدی است” Richard L. Hasen, یک استاد حقوق در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین و نویسنده کتاب “بحران انتخابات” سخن گفت. “من نگران آن مکان که در آن آن را سخت تر برای رای گیری غایب.” وندی Weiser, معاون رئیس جمهور برای دموکراسی در Brennan Center گفت که بحث مانند یک محل مصرف در ویسکانسین “خوب زودرس-علائم هشدار دهنده برای ماه نوامبر” به دلیل تاخیر در انتخابات عمومی است از سوال. “ایالات متحده باید در سطوح مختلف آمادگی و سطوح مختلف از زیرساخت های است که اجازه می دهد تا آنها را به محوری بیشتر و یا کمتر به سرعت” Weiser گفت. “اما ما نیاز به یک مقدار زیادی از تغییرات. بنابراین بخشی از این تاخیر — or-نه-تاخیر بحث به رسمیت شناختن تمام تغییراتی که باید ساخته شده است.”

در ویسکانسین بحث در مورد تعویق نبود صرفا یک حزبی مبارزه حداقل در ابتدا. اگر چه حزب دموکرات ویسکانسین در میان گروه هایی که در زمینه پرونده های حقوقی به فشار برای اصلاحات برای انتخابات آینده—و آن را با موفقیت متقاعد قاضی به فشار رای دهندگان-مهلت ثبت نام تا 31 ماه مارس—حزب رئیس بن Wikler بود در ابتدا در هیئت مدیره با تماس به تعویق انداختن انتخابات در دسترس نباشد. “اولیه انتخابات یک چیز است,” او گفت:. “اما ویسکانسین یک انتخابات عمومی برنامه ریزی شده است. اگر دفاتر محلی تبدیل خالی اگر وجود دارد یک بحران مشروعیت برای افرادی که دارای حق اعمال قدرت است عمیقی مشکل است.” جو Zepecki بالا دموکراتیک سیاسی عمل در دولت به من گفت که اعمال حق رای باید در نظر گرفته شود حداقل به عنوان اساسی به عنوان رفتن به دریافت مواد غذایی. “این ضروری است به عنوان آن می شود,” او گفت:, و اضافه کرد که در سن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “من فکر می کنم ما باید واقعا مراقب باشید در مورد انجام کارهایی مانند حرکت انتخابات خرما.” (چهارشنبه شب پس از قاضی کانلی را شنوا و Wikler با صدور بیانیه ای گفت که دولت در حال حاضر تایید شده تماس برای به تعویق انداختن. “روشن شد که بدترین گزینه بود برای به تاخیر انداختن انتخابات” او به من گفت.)

اریک Genrich دموکراتیک شهردار خلیج سبز شده است در میان برجسته ترین صدای تماس برای انتخابات تاخیر در دولت است. “آنچه ما در حال رهبری نسبت به هر دو رفتن به یک لجستیکی قطار خراب و بهداشت عمومی تقلید مسخره امیز,” او گفت:. در ماه مارس Green Bay واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در تلاش برای به زور تغییرات تنها به تلاش بیرون پرتاب توسط یک قاضی که گفت که این شهر اجازه نداشتم به شکایت دولت است. “ما پیشنهاد نمی کنم ما باید لغو این انتخابات” Genrich گفت. “ما فقط گفت: راه این اداره باید تغییر یافتهاست. وجود دارد فقط نمی شده است هر پاسخ که منطبق با جاذبه وضعیت است.”

در حالی که خلیج سبز شد و نصب آن طرح دعوی در دادگاه فعال گروه ها و اتحادیه های کارگری—از جمله روح به پای صندوق های رای, یک میلواکی-بر اساس اتحاد شبان که موسس جمهور, گرگ لوئیس به تازگی تشخیص داده شده با COVID-19—نصب شد خود خواستار طیف وسیعی از اقدامات درمانی از به تعویق انداختن انتخابات به آرامش ویسکانسین سخت proof-of-اقامت مورد نیاز برای ثبت نام رای دهندگان. خود را در مورد بود و در نهایت تثبیت با دیگران و زخم تا قبل از قاضی Conley. آنجلا Lang مدیر اجرایی, سیاه, رهبران سازماندهی برای جوامع است که هم در طرح دعوی در دادگاه به من گفت که مردم با شنیدن پیام های متناقض در حال حاضر. از یک طرف وجود دارد stay-در-خانه سفارش. از سوی دیگر آنها گفته بودن به شکل از چگونه برای رای دادن. “ما در حال راه رفتن این تعادل از, بله, ما می خواهیم مردم بدانند اکثر تا اطلاعات به روز در مورد انتخابات, اما در همان زمان مردم در حال بررسی” Lang گفت. “انتخابات در حال رفتن به در پشت رایتر اگر شما در حال تلاش برای تغذیه خود و بچه ها که در حال حاضر از مدرسه به خانه و یا اگر شما خود را از دست داده است.”

در میلواکی به عنوان در دیگر شهرهای اولیه-سایت های رای گیری بسته اند به دلایل ایمنی. Lang نگرانی در مورد بسته شدن این سایت ها در محله با بزرگ سیاه و سفید یا اسپانیایی جمعیت. او نگرانی در مورد افرادی که نمی توانیم یک کامپیوتر و یا اتصال به اینترنت و در مورد افرادی که نمی توانید حرکت به تکنولوژی لازم برای درخواست یک غایب رای گیری و یا ارسال یک عکس I. D. آنلاین. و او نگرانی در مورد سردرگمی و اطلاعات شکاف که coronavirus بحران تولید کرده است. افزایش غایب-رای درخواست یک چیز خوب از لحاظ بهداشت عمومی اما به مرور روند درخواست است آسان تر برای افراد با گذشت زمان و به معنی. “من فکر می کنم ما فقط در حال رفتن برای پایان دادن به تبدیل کردن سوپر رای دهندگان” Lang گفت. “آنها ممتاز مردمی آنها مرفه مردمی است. آن را ممکن است به رنگ یک تصویر که در آن شرکت خواهد کرد. و آن را ممکن است به رنگ یک تصویر که سمت چپ است.”

آلبرشت میلواکی, انتخابات, مدیر سهام Lang ترس است و در حال حاضر شاهد نشانه هایی که آنها را متحمل شده اند. “من فکر می کنم که وجود دارد مردم در این شهرستان در حال حاضر که حتی نمی دانید که آنچه در آن به معنی درخواست absentee ballot,” او گفت:. در اجرا تا انتخابات ماه نوامبر در سال 2016 میلواکی ارسال برخی از دوازده هزار رای غایب با توجه به آلبرشت. در اوایل این هفته برای این انتخابات تا به حال در حال حاضر صادر شده و هفتاد و دو هزار. اما درخواست برای رای عقب مانده “در این مناطق از شهرستان با بالاترین غلظت از مردم در فقر,” او گفت:. “این چیزی است که دموکراسی به نظر می رسد. دموکراسی باید در یک سطح میدان بازی است.” مردم کم درآمد محله که رأی نمی غایب ممکن است باید از این فرصت برای رای دادن به راحتی در فرد در روز انتخابات ، برای ایمنی و به دلیل عدم داوطلبان آلبرشت شده بود مجبور به تحکیم حوزه های رأی گیری. در حالت عادی انتخابات یک شهر صد و هشتاد رای گیری در مکان های باز; در شنبه آلبرشت انتظار دارد که به ده یا کمتر.

در مدیسون Witzel-Behl است که با مشکلات مشابه, اما او همچنین تعداد زیادی از تماس های از سالمند و خانه نشین مردم مشکل مرور غایب روند. در طول تعطیلات آخر هفته شهرستان کارمندان در Dane و میلواکی, استان ها صادر راهنمایی مشاوره شهرداری کارمندان به منظور تشویق مردم برای تعریف خود را “محدود” به خانه های خود که آنها را معاف از برخی از دولت رای دهندگان-I. D. مورد نیاز است. جمهوری خواهان را متهم کرد که کارمندان از شکستن قانون است. اما برای افرادی که در خانه به تنهایی Witzel-Behl گفت: فقط گرفتن یک شاهد امضای خود را در انتخابات پاکت یک بار و در هر صورت به دنبال شخص دیگری می تواند یک خطر عفونت. “دولت گفت:” آنها می تواند رفتن به فروشگاه مواد غذایی و یا بانک’, ” او گفت:. “اما اگر آنها قادر به ترک خانه های خود که یک گزینه نیست.” قاضی کانلی حاکم در روز پنج شنبه سست این محدودیت ها تا حدودی اجازه می دهد غایب رای دهندگان به جست و خیز شاهد امضای اگر آنها با ارائه بیانیه ای گفت که آنها تلاش کرد و موفق به با خیال راحت دریافت کنید.

پس از آن وجود دارد نظرسنجی-کارگر موضوع است. روز سه شنبه دولت کمیسیون انتخابات منتشر شد یک سند نشان می دهد که ایالت ویسکانسین است حداقل هفت هزار کمتر نظرسنجی کارگران صف سهشنبه آینده از آن باید به درستی انجام انتخابات. بیش از یک صد نفر از دولت هجده صد و پنجاه انتخابات حوزه های قضایی گزارش داشتن کارکنان به اندازه کافی برای باز کردن حتی یک رای گیری در محل. وجود دارد سوال در مورد چگونه به حفظ امن فاصله بین مردم و چگونه به نگه داشتن امکانات گیرد. در مدیسون اکثریت قریب به اتفاق نظرسنجی کارگران بیش از سن شصت و قرار دادن آنها در جمعیتی بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیماری های جدی از coronavirus. در شب انتخابات شهرستان خواهد شد که دهها هزار نفر از رای غیابی به تعداد و هر یک غایب به بررسی دو نظرسنجی کارگران کار است که به طور سنتی انجام شده در محله های نزدیک. “ما در حال گرفتن مقدار زیادی از تماس های از نظرسنجی کارگران گفت:” چگونه شما می رویم به تضمین می کنند که من نمی coronavirus?’ “Witzel-Behl گفت. “و من نمی تونم که تضمین کند.”

حد کامل از مشکلات ایجاد شده توسط غایب-رای افزایش ممکن است تبدیل شدن به طور کامل آشکار تا شب انتخابات و یا بعد. شمارش تمام غایب رای در روز سه شنبه—کارمندان محروم از باز کردن رای غایب قبل از آن—بود و به دنبال مانند یک چالش دلهره آور. قاضی کانلی حاکم در روز پنج شنبه ممکن است به کارمندان کمی فضای تنفس. و در عین حال حتی در خود سفارش کانلی هشدار داد که کمک هزینه او اعطای ممکن است عمومی-وضعیت سلامت در دولت بدتر است. “[A] در نتیجه این اقدامات ممکن است بیشتر به بحران سلامت در این, دولت,” او نوشت. “متاسفانه که فراتر از قدرت این دادگاه را کنترل کنید.”

هیچ کس نمی تواند انکار است که coronavirus ارائه شده چالش های بی سابقه ای به اداره ویسکانسین انتخابات آینده. اما عنوان شده است در مورد بهداشت عمومی و اقتصادی پاسخ به این بحران در سطح ملی و تاخیر و ترافیکی در بالای نظام سیاسی در ویسکانسین را ترک کرده اند کسانی که کمتر از شهرداران به کارمندان به شهروندان رو دشوار و گاهی غیر ممکن است انتخاب کند. به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است که کسی که رای و یا در حال کار در یک محل رای گیری خواهد قرارداد coronavirus. گوردون Hintz به رهبر اقلیت در ویسکانسین مجمع به من گفت که پس از Evers سال گذشته روی کار “با تقسیم دولت وجود ندارد مقدار زیادی از اعتماد به با هم کار کنند. و در حال حاضر ما در یک موقعیت که در آن ما باید به.” (اسکات فیتزجرالد, اکثر رهبر ایالتی ویسکانسین در مجلس سنا و رابین Vos سخنران این مجمع را پاسخ به درخواست های متعدد به نظر برای این داستان. Evers دفتر اشاره من به فرماندار اظهارات اخیر.)

با توجه به واقعیت های دموکراتیک اولیه مسابقه که در آن بایدن دارای یک فرمانده سرب در تعداد نماینده است و همه اما presumptive نامزد مهم انتخابات, در انتخابات این جمعه خواهد بود که دادگاه عالی ایالت مسابقه بین محافظه کار وقت دانیل کلی (که منصوب به صندلی توسط Evers را سلف اسکات واکر) و لیبرال چلنجر جیل Karofsky. دادگاه هفت کرسی در حال حاضر با پنج محافظه کاران و دو لیبرال. Hintz معتقد است که برخی از جمهوری خواهان امتناع از عمل ناشی از اعتقاد به این که یک غایب-سنگین انتخابات آنها را می دهد یک مزیت است. Hintz معتقد است که بدون توجه به نتیجه هفته آینده بازنده انتخابات خواهد فایل طرح دعوی در دادگاه ادعا که روند مصالحه با coronavirus بحران است. “متاسفانه سیاست وارد می کند به برخی از این” Hintz گفت.

روز سه شنبه دولت کمیسیون انتخابات است که از شش عضو منصوب سه جمهوریخواهان و سه توسط دموکرات برگزار شد دو و نیم ساعت جلسه عمومی از طریق جریان ویدئو به بحث در مورد آماده سازی برای هفته آینده انتخابات است. آن را به یکی از کمیسیون نهایی و رسمی جلسات قبل از روز انتخابات. در یک نقطه و علامت Thomsen یک دموکرات منصوب کمیسر گفت: “من در تلاش برای پیدا کردن چگونه بسیاری از دهها هزار یا صدها هزار نفر از رای نمی خواهید به عقب بر گردیم به شمارش زیر زمان قانونی طرح” و اضافه کرد “ما می دانیم که ما باید بیش از حد بسیاری از رای غیابی درخواست به دفعات مشاهده شده است.” ان Jacobs, یکی دیگر از دموکرات منصوب کمیسر حال نگرانی های مشابه. “ما در حال تظاهر با مرتب کردن بر اساس از انگشتان ما عبور کردند که ما در حال رفتن به قادر به سنگ فرش با هم یک راه برای اداره این انتخابات” او گفت:. “من واقعا از نظر اخلاقی نگران آن است که ما در حال قرار دادن افراد در موقعیت های خطرناک که غیر ضروری هستند.”

خواه منصوب کمیسیون اصرار داشت که آن را خیلی دیر شده بود به چیزی جز حرکت به جلو با انتخابات. “ما قصد داریم به چالش. . . . بدون شک وجود دارد که در مورد” دین Knudson جمهوریخواه منصوب رئیس این کمیسیون گفت. “اما ما می رویم به چالش با تمام انتخابات ما در سال 2020 است. که بسیار است که کاملا روشن در حال حاضر.” در پایان جلسه این کمیسیون به عنوان یک حرکت در چه درمان آنها ممکن است توصیه قاضی کانلی تحمیل دولت برای کمک به جلوگیری از مشکلات پردازش برگه های رای در روز سه شنبه شب. پس از چند دقیقه از بحث حرکت شکست خورده است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>