با بازی به نام خاموش به دلیل شیوع کروناویروس در حال ورزشکاران هنوز هم پرداخت می شود?

ورزشکاران در تمام لیگ های حرفه ای هستند در درجات مختلف از برزخ به عنوان coronavirus فشار برگ های ورزشی در نامحدود وقفه.

COVID-19 نشده عمیقا تحت تاثیر NFL است که فقط شروع به وارد کردن قلب خود را خارج از فصل است. در حال حاضر لیگ است که دستکاری نحوه رسیدگی به آن خیمه خارج از فصل حوادث آینده پیش نویس میان تماس به حد زیادی کرد.

اما NBA, NHL و MLS تا به حال معلق خود را به طور منظم فصل در میان حذفی فشار سابق دو و اوایل برنامه برای دومی. MLB در حال حاضر نقل مکان کرد و در آغاز آن فصل به طور منظم.

کجا که ترک ورزشکاران حرفه ای? از نظر جمع آوری حقوق در اینجا که در آن همه چیز ایستاده در سراسر عمده نرم افزار ورزشی لیگ.

MLB

در میان اخبار که روز باز خواهد بود حداقل تاخیر ممکن است به MLB و بازیکنان MLB انجمن هنوز در حال مذاکره با برخی از حقوق مربوط به جزئیات این هفته آمده است.

MLBPA مطلع بازیکنان که پس از خروج از بهار خود را آموزش امکانات آنها را دریافت خواهد کرد زندگی کمک هزینه از $1,100 هر هفته از اتحادیه طریق حداقل مارس 9 — با اعتقاد به این که تیم ها خواهد شد و سپس شروع به انتخاب کنید تا هزینه. این تنظیم فقط برای بازیکنان در 40 مرد فهرستی و غیر فهرستی از مدعوین که به پایان رسید 2019 فصل در 40 مرد فهرستی و یا مجروح لیست.

اما ابهامات زیادی باقی مانده است. به عنوان San Diego Padres outfielder تامی Pham به تازگی گفته USA TODAY Sports: “من نمی دانم اگر هر یک از ما خواهد پرداخت.”

NBA

NBA بازیکنان را هنوز دریافت حقوق معمولی خود را در طول لیگ جاری وقفه اما یک نکته وجود دارد.

لیگ توافق دسته جمعی مانند بسیاری از قراردادهای که قدر شامل یک بند در مورد انشعابات از یک “نیروی majeure رویداد” — چیزی کاملا خارج از NBA را کنترل مانند جهانی و همه گیر است که اجازه می دهد صاحبان خودداری بخشی از بازیکنان حقوق.

NBPA مدیر اجرایی میشل رابرتز گفت: ایالات متحده آمریکا امروز, ورزش روز سه شنبه که خیلی زود به می دانم که اگر NBA اجرا است که بخشی از این لیگ کار مقابله. اما رابرتز گفت که اتحادیه و لیگ یک هدف مشترک از سرگیری بازی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به عنوان طولانی به عنوان آن را بی خطر است برای انجام این کار.

NFL

تحت لیگ سابق توافق مذاکرات دسته جمعی بازیکنان NFL پرداخت شد در 17 هفتگی اقساط در سراسر فصل به طور منظم. در سال 2019 به عنوان مثال بازیکنان شروع به کشیدن حقوق با شروع فصل چهار ماه کشش.

CBA جدید که تصویب شد و این هفته را به اثر در این فصل تغییرات سنتی پرداخت برنامه. توافق جدید خواهد پرداخت بازیکنان در سراسر 34 هفته 17 با این تعداد در حال رشد به 36 هفته یک بار NFL می افزاید: 17 بازی در فصل به طور منظم به برنامه های آن به عنوان لیگ است که انتظار می رود انجام دهد.

نه که COVID-19 بحران نهفته عادی خاموش-برنامه فصل: تیم NFL ساخته شده سراسیمگی از پرسنل حرکت در روز دوشنبه شروع رایگان آژانس مذاکره پنجره در حالی که تام بردی اجتماعی-رسانه های پست اعلام پایان تصدی خود با میهن پرستان جدید انگلستان تحت سلطه روز سه شنبه خبر چرخه.

NHL

در حالی که لیگ است که هنوز هم کار بر روی چگونگی کنار هم قرار دادن آن پس از فصل NHL بازیکنان خود را دریافت خواهید کرد نهایی سه برنامه ریزی شده حقوق با توجه به NHL معاون کمیسر لایحه دالی. اول که آمد در 13 مارس خواهد بود و به دنبال آن دو پرداخت های اضافی برای پوشش از طریق پایان فصل به طور منظم است که برنامه ریزی شده بود برای مارس 4.

MLS

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

MLS فصل بود فقط گرفتن آغاز شده که شیوع کروناویروس آورده و آن را به توقف در هفته گذشته. لیگ را تیم تا به حال تنها دو بازی بازی.

با این وجود در یک بیانیه ارائه شده به ایالات متحده آمریکا امروز, ورزش روز سه شنبه MLS بازیکن ارتباط مدیر اجرایی باب Foose گفت: اتحادیه CBA با لیگ را شامل نمی شود هر گونه نیروی majeure زبان و MLS بازیکنان “در حال دریافت و ادامه خواهد داد برای دریافت خود را به طور منظم ماهنامه حقوق” حتی در حالی که بازی است به حالت تعلیق درآمد.

“به اعتبار خود را از لیگ به ما داده است هیچ نشانه ای که آنها با توجه به هر گونه تغییر در آن راستا” Foose اضافه شده است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>