با آزادی و عدالت برای برخی از

لی میلز / ایسنا

بعد از ظهر دیروز دادستان کل ویلیام Barr به نظر می رسد در ABC که به تقاضای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترک او نگاه بد است. مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها دادستان کل گفت: “ساخته شده آن را غیر ممکن به انجام کار است.” Barr شده است و مداخله در موارد در راه است که کار را برای حفاظت از رئیس جمهور است. کسانی که مداخلات تبدیل به بسیار دشوار است زمانی که رئیس جمهور خواسته های آنها را—به جای اعتماد بر بدانید که چه باید بکنید ،

در قانون مدارس از دهه 1970 و 80 شبه نظامی جناح از اساتید تدریس سخت درس. آنها استدلال یک اسطوره است که صاحبان املاک استناد به محافظت از خود و ستم کسانی که بدون اموال. این استدلال حقوقی است که ما دانش آموزان آنقدر دیوانه وار تلاش برای جذب شد در واقع یک فریب گران ماند کتمان حیوان حقایق سیاسی و طبقاتی قدرت.

برخی از دانش آموزان که رد این آموزش. دیگران پذیرفته شده است که آن را شامل برخی از حقیقت مخلوط با مقدار اغراق و تبلیغات.

اما جوان ویلیام Barr—جورج واشنگتن دانشگاه دانشکده حقوق, کلاس, 1977—به نظر می رسد که جذب رادیکال پیام با منحرف شور و شوق: Alrighty پس از آن! بیایید آن را انجام دهد!

به عنوان دادستان کل بار متمرکز در دو ماموریت: از یک طرف سرکوب جنایات توسط فقیر و خارجی متولد شده; دیگر رفتن آسان بر روی جنایات جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران. این دولت دوست دارد به تماس خود را “دشوار در جرم” و به لوث آن دموکراتیک مخالفان به عنوان “حزب از جرم و جنایت است.”

اما نسبت به آن خود بسیاری از جنایات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت genially زیاده. مانند گانگستر در اطراف جدول در اولین Godfather فیلم برگ برنده دولت است قادر به متقاعد کردن خود را که قربانیان آن هستند حیوانات بدون روح—که خود lawbreaking لازم است و حتی محترم مسکن به حقایق زندگی است. “واقعی جنایات بودند و در طرف دیگر!” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی پس از او شنیده ها از راجر سنگ توصیه می شود جمله از هفت تا نه سال—دقیقا در خط فدرال با صدور حکم راهنمای سنگ را محکوم جرائم.

به عنوان دادستان کل بر تحویل یک سری از سخنرانی ها در مورد اهمیت sternly اجرای قانون در برابر پایین تر-کلاس مردم است. در فوریه 11 سخنرانی county sheriffs او هشدار داد در برابر مقامات که حاضر به پیروی از کار پلیس:

یکی دیگر از مشکل مشابه است افزایش تعداد وکلای منطقه که از مد افتاده برای خود یک نقش جدید قاضی و قانونگذار-دادستان. این خودخوانده “عدالت اجتماعی” اصلاح طلبان در حال امتناع از اجرای تمامی دسته بندی از قانون از جمله قانون در برابر مقاومت در برابر افسران پلیس. در انجام این DAs قرار دادن هر کس در معرض خطر است.

در نوامبر سخنرانی قبل از Federalist جامعه بر استدلال کرد که مسائل از پلیس انگیزه و یا تعصب بی ربط هستند به اجرای قانون در برابر مردم عادی:

دیوان عالی کشور به طور سنتی حاضر در سراسر طیف گسترده ای از زمینه به پرس و جو ذهنی انگیزه دولتی عمل است. به عنوان مثال کلاسیک اگر یک افسر پلیس است علت احتمالی برای آغاز یک توقف ترافیک ذهنی خود انگیزه های بی ربط هستند.

در اکتبر بحث به وزارت دادگستری و کارکنان و بار صحبت از سختی تحمل در پیگیری عدالت: “این غیبت های طولانی همیشه حاضر آگاهی از خطرات.” اما کسانی که در سختی ها او گفت: ملزم به حفظ “جامعه ای که در آن قانون اجرا خواهد شد و شهروندان خود را محافظت خواهد شد.”

در همان زمان به عنوان بار بود که تلفظ این استرن کلمات او نیز زیرکانه rejiggering بخش خود را به او را قادر به انجام نعمت خاص برای مجرمان از بالاترین رتبه.

هنگامی که بر تایید شد به عنوان دادستان کل در 14 فوریه 2019 در مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری مواجه شده دو قریب الوقوع دادستانی تهدید: رابرت مولر ویژه-مشاور تحقیقات و آمریکا وکیل برای ناحیه کلمبیا. Barr به سرعت نقل مکان کرد و برای خنثی کردن هر دو.

اول او حمله مولر. او در زمان اوایل اختیار مولر گزارش برگزار شد و آن را برای تقریبا یک ماه در حالی که عموم mischaracterizing یافته های آن است. چهار هفته پس از این گزارش انتشار مولر استعفا داد و بار بسته ویژه مشاور دفتر حرکت آن باقی مانده دادستانی کار به آمریکا وکیل برای ناحیه کلمبیا.

که در اتاق بود به ریاست دادستان مستقل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جسی لیو. لیو شد و سپس ماهرانه کنار رفت. در ماه دسامبر رئیس جمهور تهمت نامزد خود را برای یک کار مهم در وزارت خزانه داری ایالات متحده. لیو استعفا داد و در تاریخ 1 فوریه. برای پر کردن لیو جای Barr تبدیل به یکی از نزدیک ترین مشاوران تیموتی شیا بود که منصوب به سر دفتر به طور موقت. هنگامی که شیا نصب شد لیو نامزدی خارج شد.

است که در تولید یک نتیجه قابل توجهی. Barr و مغلوب ساختن پیشی جستن را سخت تر کنترل خود را از باراک اوباما بدون سنا سوال یا خروجی یا ورودی ایالات متحده وکیل برای ناحیه کلمبیا.

این مانور را فعال Barr به سبب نرمی بر مغلوب ساختن پیشی جستن cronies محکوم جنایات.

روز بعد از لیو استعفا Barr و شیا خود را تغییر داد محکومیت توصیه برای خوار تهمت مشاور مایکل فلین از شش ماه در زندان به مشروط شدن. فلین بود به جرم دروغ گفتن به اف بی آی که قطعا در شمارش به عنوان “مقاومت در برابر افسران پلیس.”

پس از آن در هفته آینده بار و شیا اجباری واژگونی در محکومیت توصیه برای سنگ بود که محکوم به دروغ گفتن انسداد و شاهد دستکاری. که در مورد چهره وادار چهار دادستان به استعفا: بسیار برای قدردانی از تلاش های کسانی که قربانی برای اطمینان از “جامعه ای که در آن قانون به اجرا گذاشته خواهد شد.”

در حال حاضر وزارت دادگستری در حال نزدیک شدن است تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای اتهام بستن تهمت همکاران اریک پرنس و رودی جولیانی کیفری نقض. شاهزاده—بنیانگذار بلک واتر آمریکا خصوصی-شرکت امنیتی در حال حاضر شناخته شده به عنوان Academi و برادر وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos—چهره های بالقوه به اتهام دروغ گفتن به کنگره در طول مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه بررسی است. جولیانی در معرض خطر است تحت خارجی-عامل ثبت نام قوانین قبلا شکسته توسط فلین. اما در معرض خطر است که واقعا درست نیست عبارت برای توصیف وضعیت حقوقی یک برگ برنده دیپلم در بر تصدی. آنها نگاه به عنوان امن به عنوان یک دونده در سوم با توپ رهبری بیش از نرده ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت rationalizes درمان آن از سنگ های بی وقفه fulminating و به tweeting در برابر دادستان و قضات حتی داوران forepersons. بر هشدار در برابر پژوهنده به ذهنی انگیزه در مورد لباس شخصی پلیس در برخورد با جرم و جنایت در خیابان فراموش شده زمانی که پلیس پوشیدن کت و شلوار و کروات و باید مقابله با تهمت و جنایت. سپس (و تنها پس از آن!) این مسائل که آیا افسر در سوال قبلی نشان داد وفاداری به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. اگر نه, سپس (و تنها پس از آن!) افسر ممکن است انگیزه بیش از هر چیز مهم و قطعا بیشتر از این شواهد اثبات شده.

آمریکا جنایتکار قانون سخت است; آمریکا زندان های شدید هستند. بسیاری از زمان, تهمت و دادستان کل لذت بردن از این خشونت ،

به عنوان Barr گفت: در عین حال یکی دیگر از سخنرانی این یکی در دانشگاه نوتردام در ماه اکتبر:

مردان در معرض قدرتمند احساسات و اشتهای و اگر بی بند و بار هستند قادر به بی رحمانه سوارکاری نعل بیش از همسایگان خود و جامعه در مقیاس بزرگ است.

هیچ جامعه ای می تواند وجود داشته باشد بدون برخی از وسیله ای برای مهار فردی درنده خویی استفاده قرار گیرد.

اما زمانی که احساسات و اشتهای داوطلب خدمت سربازی در خدمت مغلوب ساختن پیشی جستن—که مانند راجر سنگ تهمت حامیان سوار نعل بیش از همسایگان با تلاش برای اتصال به یک جاسوسی برش مانند ویکی لیکس در امید swaying آمریکا انتخاباتپس از آن (و تنها پس از آن!) می شود آن را مناسب برای خلق و خوی شدت عدالت با شیرینی از رحمت است.

سنگ قدیمی است. او عجیب و غریب است. همسر او ناشنوا است. و در بالای هر چیز دیگری او می داند که بسیاری و ممکن است وسوسه به جیغ اگر به زندان فرستاده شده برای بقیه زندگی فعال خود را. برای تمام کسانی که به دلایل سنگ سزاوار نرمی است که هرگز نباید به کسانی که بلک مغلوب ساختن پیشی جستن: اوکراین whistle-blower, خانه, هوش رئیس آدام شیف سابق FBI مدیر James Comey و سابق FBI سرپرست اندرو McCabe—همه آنها برجسته در لیست طولانی از مردم مغلوب ساختن پیشی جستن است متهم به خیانت یا جاسوسی و در نتیجه insinuated باید مجازات مرگ.

به خیابان جنایتکاران ؟ آنها حتی سزاوار محاکمه. مغلوب ساختن پیشی جستن به خواست پلیس برای شکستن سر خود را بر روی درب خود را در تیم ملی اتومبیل حتی قبل از آنها در حال شارژ با هر گونه جرم و جنایت است. مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان نیز مستحق مجازات حتی اگر آنها هرگز شارژ با هر جرم. مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در فوریه 11 مورد قاضی در سنگ مورد:

این قاضی قرار داده است که پل Manafort در سلول انفرادی چیزی که حتی کانگستر آل کاپون تا به حال به تحمل ؟ چگونه او را درمان کج هیلاری کلینتون ؟ فقط پرسیدن!

مغلوب ساختن پیشی جستن پدید آمده از استیضاح دادگاه تایید خود را در اعتقاد به این که او حق حمله به فدرال قضات دیدگاهها برای محاکمه و تقاضا زندان برای مخالفان سیاسی. او خدمت شده برای سال گذشته توسط دادستان کل که ممکن است مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار اما که به نظر می رسد برای به اشتراک گذاشتن ایده های خود را.

وجود دارد برخی از بحث های که اختراع عبارت “به دوستان من همه چیز را به دشمنان قانون است.” هر کس گفت: آن را برای اولین بار آن را به وضوح impels سطوح بالاتر از مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری. اما حتی تهمت وزارت دادگستری نیاز به گران ماند از تظاهر از استدلال حقوقی. زمانی که رئیس جمهور اصرار دارد دهنی, انگشت کردن است که ماند در کنار روز به روز در توییتر و تلویزیون واقعیت از آنچه در جریان است می شود بیش از حد شرم آور حتی برای بار برای تحمل و قدرت.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>