با فوتبال در برگزاری تورنتو FC جاناتان Osorio هنوز هم ساخت خود را

در حالی که قادر به انجام در این زمینه تورنتو FC هافبک Jonathan Osorio است که هنوز مدیریت به ترک علامت خود را در طول COVID-19 شیوع. 27 ساله از برامپتون آیا اخیر بازدید مجازی با تورنتو بیمارستان برای کودکان بیمار بهتر به عنوان شناخته شده SickKids.

“این خوب بود … من فقط سعی کردم به روز خود را قرار داده و کمی از مثبت به خود را روز” Osorio روز دوشنبه گفت:. “من حتی به آنها نشان داد سگ من (نیم-Shih tzu, نیمه Yorkie نام Osito). و من می دانم که آنها فکر می کردند که سرد بود.”

“هر چیزی که من می توانم می خواهم که برای کمک به مردم از این طریق دریافت کنید,” او اضافه شده است. “این در واقع کمک می کند تا من به عنوان به خوبی. آن را روشن روز من به عنوان به خوبی.”

Osorio منتقل شده به برامپتون به ماندن با خانواده اش در طول این بیماری همه گیر است که آمار تورنتو FC نزدیک به خانه. فرانسه مدافع کریس Mavinga نشان داد عمویش فوت در فرانسه به عنوان یک نتیجه از ویروس.

“با تشکر از شما برای نماز و حمایت خود را. من احساس می کنم خیلی ناتوان در مورد این وضعیت” Mavinga توییتی. “دایی من یک فرد بسیار مهم برای من است. من از دست او بسیار.”

Osorio پیامک تسلیت خود را. “این وحشتناک است. این واقعا یه چیز غم انگیز برای کسی که به از دست دادن نسبی یا یکی از اعضای خانواده به هر چیزی نه تنها این ویروس اما به هر چیزی … این غم انگیز است. وجود دارد بسیاری از مردم دور دنیا رفتن هر چند این.”

Osorio تلاش می کند به ماندن در تماس با هم تیمی های خود را به عنوان آنها به نگه داشتن هر یک از دیگر شرکت و مطمئن شوید که همه خوب است. او ساخته شده یک نقطه تماس با 20 سال, هافبک یعقوب Shaffelburg بومی بندر Williams, N. S. که فقط نقل مکان کرد و به محل خود در اینجا.

“او توسط خودش را به من رسیده به او. او به نظر می رسد مثل او در ارواح خوب” Osorio گفت. “همه به نظر می رسد مانند آنها در حال انجام OK ماندن در آنجا اقامت قوی است. ما همه در این با هم.”

Osorio می داند آنچه در آن مانند به دور از خانه, داشتن دکمه سمت چپ کانادا برای اروگوئه به عنوان یک نوجوان بیشتر به فوتبال خود را حرفه ای. به محض بازگشت او پیوست تورنتو FC آکادمی در ماه سپتامبر سال 2012 فارغ التحصیل شدن به اولین تیم در سال 2013.

امروز او TFC رهبر با 246 بازی های انجام شده در تمام مسابقات از جمله 197 MLS به طور منظم از فصل مسابقات است. بیمارستان جاستین فردا (216 بازی) و کاپیتان مایکل برادلی (200) تنها دیگران برای رسیدن به 200 بازی نقطه عطف در تمام مسابقات.

Osorio می گوید او به تماشای روزانه COVID-19 جلسات در هر دو طرف مرز داده شده لیگ برتر فوتبال شامل هر دو کشور. او اجرا می شود در صبح در نزدیکی یک آهنگ قبل از انجام خود را در گروه تمرین با TFC هم تیمی.

اما برای بازگشت به آموزش “هیچ کس واقعا نمی داند … از آنچه که من دیده ام این است که نمی تواند بیش از هر زمان به زودی.”

این تیم نه تمرین از مارس 11. آنها به خانه فرستاده شدند روز بعد به عنوان MLS به حالت تعلیق در آن فصل است.

“من از دست بازی هر روز” گفت: Osorio اضافه کرد که او یاد گرفته است از شرایط فعلی.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“من فکر می کنم این بار باید ما بسیار سپاسگزار ما را در درک چگونه ما آن را — قادر به بازی فوتبال به عنوان شغل … (و) شیوه زندگی ما زندگی می کنند.”

TFC بازیکنان مانند کسانی که در تیم های دیگر متعلق به Maple Leaf Sports & Entertainment در حال اهدای بخشی از حقوق و دستمزد خود را به تیم تورنتو صندوق برای کمک به آرنا/ورزشگاه و حمایت از کارکنان تاثیر ورزش shutdown با توجه به همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>