WNBA پیش نویس یک رویداد مجازی ارزش توجه به آن را به عنوان نشانه ای از آمدن بار

با سلام یک هفته دیگر را بیش از.

یا چیزی شبیه به آن.

مطمئن را احساس نمی کند بسیار شبیه یک جمعه فقط جمعه نیست احساس دوشنبه هر بیشتر و شنبه ها نیست روزهای شنبه و این چنین دیوانه بار آن را همه ما می توانید انجام دهید فقط به سالم ماندن.

اما سالم ماندن و اقامت در داخل و دور ماندن از هر یک از دیگر اگر شما مجبور به بیرون رفتن از آنجا که حقیقت ساده این است که زندگی بر روی آن بستگی دارد.

که برخی از مسائل جدی مناسب است ؟

بنابراین انجام کار درست است.

در حال حاضر برخی موارد کمی که بزرگتر مواردی چون ذهن من است که احساسات بیش از حد.

وجود دارد و نه جالب زنده رویداد های ورزشی که رفتن به آشکار شدن امشب یکی از اولین مشروع اخبار و رویدادهای پس از این قرنطینه/انزوا/همه چیز لغو و یا بسته/همه گیر زندگی شروع آنچه احساس می کند مانند یک سال یا بیشتر پیش.

این WNBA پیش نویس و من واقعا علاقه مند به دیدن چگونه آن را به شکل میگیرد.

نه برای من مسخره پیش نویس – تمام من بود سابرینا Iionescu رفتن شماره 1 به نیویورک و پس از آن دانش من زد – اما چون من می خواهم برای دیدن چگونه مجازی رویداد زنده پخش در پخش.

آن را در هر دو TSN و Sportsnet One در اینجا – و اگر آنها در حال به اشتراک گذاری این WNBA پیش نویس شما می دانید که عدم زنده از وقایع وخیم است – و آن را شامل رفتن به کنترل از راه دور تنظیم با مقامات لیگ در نیویورک عرصه تیم مقامات در دفاتر خود و یا خانه ها و بازیکنان گسترش اینجا و yon.

من نمی دانم اگر آن را کار می کنند و یا چگونه به خوبی آن را اگر آن را ندارد, اما دیدن چگونه آن را برای اولین بار یکی از جعبه در چه مطمئن شوید که به یک تن از حوادث مشابه در طول چند ماه آینده چگونه به نظر می رسد و احساس می کند می خواهد ارزش تماشای.

چهره آن را به زمان طولانی قبل از دهها هزار نفر و یا حتی هزاران نفر از ما در حال رفتن به قادر به جمع آوری در یک مکان برای تماشای چیزی هم این است که به واقعیت برای در حالی که کمی.

من احساس می کنم بد برای زنان خواهد شد که پیش نویس به دلیل این است که قرار بود یک شب جمعی جشن با یکدیگر و آن را به عجیب و غریب و شاید کمی تنهایی و بدیهی است که هیچ چیز مانند آنها هرگز تصور است.

اما خواهد شد و اخبار آن را زنده و آن را واقعی خواهد بود و چگونه آن را به نظر می رسد و برای تلفن های موبایل را به سایر لیگ ها چیزی به خاموش هنگامی که آنها شروع به برنامه ریزی حوادث مشابه.

محلی هیچ واقعی وجود دارد, سوزش مسائل و یا مردم را به دنبال دارد.

هیچ تیمی در اینجا و در عین حال اگر چه من می خواهم تصور کنید هنگامی که WNBA و جدید خود را CBA و احساس همکاری بین بازیکنان و صاحبان می خواهید به حرکت به یک تورنتو گسترش تیم را به دست آوردن خیلی بیشتر در حرکت است.

مگر اینکه Aislinn Konig سوری, B. C. و ایالتی کارولینای شمالی و یا شای Colley از برامپتون و ایالتی میشیگان دزدکی حرکت کردن به دور بعد (و من آنها را دیده که در هر mock draft من خوانده ام) آن خواهید بود که برای اولین بار در سال گذشته پنج که هیچ کانادا بازیکن فراخوانده شد به طوری که زاویه بین رفته است بیش از حد.

اما هنوز هم وجود دارد دلیلی برای تماشا و اگر شما به عنوان گرسنگی برای مشروع newsy ورزشی در تلویزیون شما ممکن است بخواهید به یک قله است.

نیک پرستار در جادویی تویتر ماشین در اوایل این هفته پاسخ دادن به سوالات در یکی از این تکرار از سال گذشته رپتورز حذفی اجرا می شود

یکی از نمایش داده شد خود را در مورد متنوع موسیقی سلیقه و او گفت: لحن مورد علاقه خود را به بازی بر روی گیتار بود.

بیشتر بسکتبال بینش در صندوق پستی خود را

دریافت داگ اسمیت هفتگی عضویت در خبرنامه ایمیل بر روی همه چیز رپتورز و فراتر از آن و برآوردن ولع مصرف خود را.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

و به عنوان یک فن از Johnny Cash شده است با شنیدن این سر من تمام هفته.

این یک تایمر است, آن نمی باشد?

بسیاری از مسائل برای امروز – یک رپتورز چیز نظارت NBA حکام جلسه که در جریان WNBA پیش نویس اجتناب از کارهای Casa داگ – اما همیشه وجود دارد زمان به اتمام ارسالی برای روز یکشنبه کیسه مراسلات پستی.

همه شما رو به انجام به آن را پر کنید و با کلیک بر روی [email protected] و قطره من یک خط آن را می تواند به خوبی از شما بشنوم.

اگر شما از خاص و یک فن بیس بال خود را در misspent جوانان شما باید به یاد داشته باشید Strat-O-Matic, راست?

چه بزرگ بازی های قدیمی آن بود. کارت برای هر بازیکن و تیم تخمگذاری مختلف آمار جرم و دفاع شما در تنظیم تیم به بازی در برابر دوستان نورد تاس برای دیدن اینکه آیا آن را یک strikeout یک پیاده روی یک خطا یک putout و با برخی از دیوانه ترکیبی از اعداد چیزهایی مانند گیر دخالت یا بلک یا چیزی nutsy مانند آن.

یک بازی بزرگ است و ما می خواهم به صرف ساعت در بعد از ظهر تابستان.

همه چیز تکامل و من یک نسخه دیگر بعد از Strat-O-Matic افرادی که در انجام یک شبیه سازی کامپیوتری از آخرین ماه از NBA فصل به طور منظم.

این نشان داد که من می خواهم انتظار می رود در تمام طول که رپتورز برگزار کردن بوستون به پایان رسید و دوم در شرق و اورلاندو, گیر افتاد, بروکلین برای هفتم و آن را در تورنتو در مقابل سحر و جادو در دور اول پلی آف شروع فردا.

من خوب هستم که به صورت های مختلف لجستیکی دلایل من بسیار ترجیح می دهند اورلاندو از بروکلین برای دور اول و Strat-O-Matic مردمی وعده من را مطلع از چگونگی این سری بازی می کند.

من آنها را صرفه جویی در زمان:

تورنتو در چهار.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>