WNBA به تعویق انداختن شروع فصل در این ماه به دلیل coronavirus

NEW YORK—WNBA فصل خواهد شد و در زمان شروع ماه آینده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و هنگامی که آن آغاز خواهد شد نامشخص است.

لیگ جمعه اعلام کرد آن را به تاخیر می اندازد فصل برای مدت نامعلوم. اردوگاه های آموزشی برای باز کردن در آوریل 26 و فصل به طور منظم در مه 15.

WNBA کمیسر کتی Engelbert در بیانیه ای گفت: جمعه لیگ برتر خواهد شد “استفاده از این زمان برای انجام سناریو برنامه ریزی جدید در مورد تاریخ شروع و نوآورانه فرمت.”

“ما اصل راهنما را ادامه خواهد داد به سلامت و ایمنی بازیکنان و طرفداران و کارکنان” Engelbert گفت.

به WNBA که قرار بود به آن 24 فصل است و طولانی ترین در حال اجرا زنان حرفه ای ورزش فوتبال را هنوز هم نگه مجازی پیش نویس مارس 17. چند کالج underclassmen — از جمله اورگان Satou Sabally Texas A&M را Chennedy کارتر و UConn را مگان واکر — گفته اند که آنها وارد خواهد شد پیش نویس است.

آنها باید تا شنبه برای خروج نام خود را از پیش نویس و هنوز هم نگه داشتن خود را در کالج واجد شرایط با فرض اینکه آنها نیست امضا شده با یک عامل.

هر ورزشی مهم لیگ شده است را در خود نگه دارد از آنجا که از virus. Engelbert گفت: AP هفته گذشته که WNBA می تواند شروع آن فصل قبل NBA یا ورزش های دیگر لیگ رزومه.

“لیگ از ما اندازه و مقیاس کوچکتر نسبت به سایر لیگ های بزرگ,” او گفت:. “ما ممکن است قادر به نکته در این فصل قبل از برخی از لیگ های دیگر از آنجا که ما فقط 12 تیم و 144 بازیکن است.”

به تعویق افتادن بازی های المپیک 2020 به WNBA انعطاف پذیری با برنامه های آن. لیگ تعیین شد برای رفتن از یک ماه استراحت در ماه جولای به اجازه می دهد بازیکن برای شرکت در توکیو بازی ها شده اند که به تعویق افتاد برای یک فصل.

“ما در حال حاضر سناریوی برنامه ریزی در اطراف ما چه فصل می خواهم اگر نگاه ما به بازی بازی های ما در طول ماه وقفه,” او گفت:. “ما یک مزیت در اینجا برای استفاده از آن زمان. ما در حال حاضر به دنبال در عرصه دسترس بودن و نحوه پخش بازی ما در این دوره است.”

Engelbert گفت که هر زمان که WNBA می کند و شروع به آن را به دنبال خواهد داشت سخت پروتکل در مورد سلامت و رفاه از بازیکنان و مربیان و طرفداران.

دو WNBA شهرستانها عمده نقاط داغ برای ویروس: نیویورک و سیاتل. یکی از این طوفان خانه برای فصل, فرشته بادها عرصه است که استفاده می شود به عنوان یک coronavirus-جداسازی سایت.

سیاتل طوفان مدیر عامل و مدیر کل Alisha Valavanis حمایت کمیساریای حاکم.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“ما سپاسگزار برای کارگران خط مقدم هستند که شجاعانه مبارزه با COVID-19,” Valavanis گفت. “لیگ ما باید سهم خود را برای امن نگه داشتن جوامع ما. این تصمیم بخشی از چیزی بسیار مهم تر از ورزش است. ما به جلو نگاه به آینده با هم به لذت بردن از طوفان بسکتبال بازی زمانی که آن را امن برای ما به جمع آوری.”

لاس وگاس کازینو که در آن Aces بازی بسته به عنوان کانکتیکات خورشید خانه آرنا.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>