بیدار سرمایه داری است که هنوز سرمایه داری

Tumbrels در حال قدرت نمایی از طریق خیابان های اینترنت. بیش از چند سال گذشته آنلاین-رهبری جنبش های اجتماعی را عزل gropers در معرض قلدر و گاهی خراب زندگی می کند بی گناه است. آگاهان هشدار می دهند از “اراذل و اوباش عدالت” در حالی که فعالان شادی کردن در تازه کشف شده خود را قدرت تغییر جهان است.

هر دو گروه راست و اشتباه است. چرا که بهترین راه برای دیدن اخراج گردش و آنلاین فسخ هم با عنوان “انصراف ” فرهنگ” است نه از طریق اجتماعی لنز اما یک اقتصادی است.

پاییز از تهیه کننده فیلم Harvey Weinstein که به نظر می رسد اجتناب ناپذیر در ادراک—همه می دانستند او یک آفت! حتی جوک ها وجود دارد در مورد آن در 30 Rock! اما از آن زمان نیویورک تایمز ماه از گزارش به آماده اول آن داستان را برای انتشار; روزنامه بود بر کسی که با جیب عمیق و سابقه ارعاب منتقدان را به سکوت. سپس داستان رفت و مانند یک نارنجک دستی. به طور ناگهانی خلق و خوی و مشوق های اقتصادی—منتقل شده است. افرادی که ترس از Weinstein شد به جای ترس از بودن گرفته شده پایین در کنار او.

حذف Weinstein از شرکت خود و پس از آن محکومیت تجاوز یک نتیجه خوب. اما مکانیسم آن نازل شده است و بیشتر از نظر اخلاقی مبهم: دادگاه افکار عمومی تنها فروم پس از ترک محل کار حمایت و سیستم قضایی به حال شکست خورده است. نویسنده جان شوارتز پس از توصیف “آهن قانون موسسات” که در آن مردم با ارشد در داخل یک موسسه مراقبت بیشتر در مورد حفظ قدرت خود را در داخل موسسه از آنها در مورد قدرت این نهاد به عنوان یک کل. که حفظ غریزه نیز به اجرا در زمانی که شرکت های خصوصی—موسسات ساخته شده است در به حداکثر رساندن ارزش سهام یا دیگر سرمایه داری اصول مبارزه به acclimatize به زندگی در یک جهان که در آن بسیاری از مصرف کنندگان صریحتر حمایت اجتماعی-عدالت باعث می شود. مترقی ارزش در حال حاضر یک نام تجاری قدرتمند ابزار.

اما است که همه آنها هستند. و که منجر به آنچه که من اسمش “آهن قانون از بیدار سرمایه داری”: برندها را جذب به سمت پایین-هزینه بالا-سر و صدا سیگنال به عنوان یک جایگزین برای اصلاحات واقعی برای اطمینان از بقای خود است. (من با استفاده از کلمه بیدار در اینجا در یک sneering, تحقیر امیز حس اما به برجسته که تعریف اصلی wokeness ناسازگار است با سرمایه داری. همچنین من در نظر گرفتن اعتبار برای سکه: نویسنده راس Douthat کردم برای اولین بار وجود دارد.) در واقع بیایید بیشتر: کسانی که با قدرت در داخل موسسات عشق ترشح مترقی حرکات جدی, تک رنگ, رسانه های اجتماعی پست های ابراز تأسف می کنند نژاد پرستی; انتصاب اولین زن به هیئت مدیره; شلیک سطح پایین کارکنان که جذب آنلاین خشم—زیرا آنها کمک به حفظ قدرت خود را. کسانی که در بالا—که به طور نامتناسبی سفید, مرد ثروتمند و بسیار تحصیل کرده هستند که نمی خواست به رها کردن هر چیزی خود را.

شاید فاحش ترین نمونه از این تصادفی اخراج از افراد که برخی از تخلفات جزئی هستند و برخی از آنها کاملا بی گناه از هر رفتار بد. در گروه اول می رود طراح گرافیک سو Schafer, outed توسط واشنگتن پست برای حضور در یک مهمانی جالب blackface—تن-ناشنوا تلاش برای مسخره madadi برای دیدن نیست چه مشکلی با blackface. Schafer یک فرد خصوصی مواجه شد در حزب صحنه و لباس به خانه رفت در اشک و عذرخواهی به میزبان روز بعد. زمانی که پست زد یک داستان نامگذاری او از کار اخراج شد. New York magazine یافت متعدد پست خبرنگاران تمایلی به دفاع از تصمیم به اجرای داستان—و مقدار زیادی از خبري که در این مقاله به نظر می رسید بیشتر علاقه مند به تبرئه این پست از مبارزه با نژاد پرستی. حتی کمتر قابل فهم است مورد نیل Golightly, ارتباطات, ارشد, در این هواپیما از شرکت بوئینگ که در پایین پا بیش از 33 سال از مقاله استدلال می کند که زنان باید در ارتش خدمت می کنند. زمانی که باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا و به ویژه مترقی جمهور تنها تغییر ذهن خود را در ازدواج همجنس بازان در 2010s چگونه بسیاری از آمریکایی ها نمایش ها از سال 1987 خواهد نگه دارید تا به بررسی دقیق با استانداردهای امروز ؟

این مکانیزم نیست آن را به عنوان است که گاهی اوقات ارائه شده دیر حل و فصل نمرات برابر با نمایندگی از صدای. این یک reflexive, حرکت تند و سریع از زانو قدرتمند; تظاهرات موسسات تمایل به تحمل هر گونه بحث در اینکه آیا این شکایت در حال لیبرال یا محافظه کار است. یک مورد دیگر که در آن مجازات نمی کند و متناسب با جرم است که از کارآگاه پلیس Florissa فوئنتس که اعلان مجدد یک عکس از خواهر زاده او گرفته شده در یک زندگی توجه کردند. یکی از کسانی که در تصویر برگزار خواندن نشانه که آیا ما تماس بگیرید زمانی که قاتل پوشیدن نشان. یکی دیگر از نشانه با توجه به زمان, “ضمنی است که مردم باید شلیک به پلیس.” فوئنتس 30 ساله و مادر تنها به سه فرزند حذف پست و عذرخواهی کرد اما اخراج شد با این وجود.

در گروه دوم بی گناه, دروغ, Emmanuel Cafferty یک راننده کامیون که به نظر می رسد شده اند به فریب به ساخت یک “خوب” نماد توسط یک راننده او قطع در نور ترافیک. اجتناب ناپذیر ویروسی ویدئو ادعا کرد که این عمدی استفاده از این نماد به عنوان یک قدرت حرکت و او بی درنگ از کار اخراج شدند. Cafferty است که طبقه کارگر در 40s خود را از سن دیگو. از دست دادن شغل خود را ضربه او به اندازه کافی سخت است که او را دیدم یک مشاور. “یک مرد می تواند یادگیری از اشتباه” او گفت: من همکار Yascha Mounk. “اما چه هستم من قرار است برای یادگیری از این ؟ آن را مانند من توسط رعد و برق زده.”

عبارت است فراموش نشدنی بودن نژادپرستانه است رفتن به شما را نجات دهد اگر حملات رعد و برق. و نه این واقعیت است که نظرات شما دروغ دهه در گذشته و یا که آنها شده اند به اشتباه توسط bad-ایمان بازیگران یا این که شما نمی آنها را. زمین—زندگی—سوخته است فقط همین.

عجیب است که “انصراف ” فرهنگ” تبدیل شده است یک پروژه از سمت چپ که صرف قرن 20 برابر هوس باز اخراج از “مزاحم” کارکنان. یک علت روند کند تبدیل به یک اخلاق خوب فقط به خاطر اینکه شما گاهی موافق با اهداف خود را. همه ما امید دارم می خواهم برای دیدن تبعیض نژادپرستی و دیگر اشکال تبعیض کاهش می دهد. اما ما باید آگاه باشند از مشوق های اقتصادی در اینجا به خصوص با توجه به سرعت از رسانه های اجتماعی که می تواند با ارسال یک ویدئو ویروسی و دیدن تماشاچیان تقاضا پاسخ قبل از حقایق اساسی تاسیس شده اند. ترس از آسیب های اعتباری است که می تواند وارده در دقیقه شرکت رفتار در راه است که طیف وسیعی از فکر و uncaring به سادیستی. برای Cafferty کارفرما آنچه که تصادفی راننده کامیون در مقابل دست انداز روابط عمومی قادر به قطع یک خبر بد چرخه با گفتن شما اخراج خود را “سفید supremacist کارمند”?

Let نگاهی به یک مثال دیگر چگونه بیدار سرمایه داری عمل می کند. پس از جورج فلوید مرگ و تظاهرات که به دنبال, سفید, شکنندگی, یک 2018 کتاب توسط رابین DiAngelo بازگشت به بالای نیویورک تایمز‘s شومیز-غیرداستانی نمودار. نویسنده است و کتاب او است که برای مردم و تشویق آنها را به فکر می کنم در مورد آنچه آن را مانند به رنگ سفید است. بنابراین آمریکا کتاب-خرید عمومی را تنها بزرگترین پاسخ به سیاه و سفید زندگی می کند ماده در حرکت بود … برای خرید یک کتاب در مورد سفیدی نوشته شده توسط یک فرد سفید.

این بدتر از صرف موز زل زده; آن را مصنوعی می برند. آن را از خطرات ساخت خوانندگان احساس پر از تقوا و عدالت بدون داشتن واقع انجام هر چیزی. خرید کتاب, سفید, شکنندگی, بهبود زندگی بیشتر به حاشیه رانده شده به مراتب کمتر از, می گویند اهدا به یک رای گیری-حقوق خیریه و یا کار داوطلبانه در یک بانک مواد غذایی. آن را خالص hobbyism.

چرا DiAngelo کتاب بسیار محبوب است ؟ دوباره نگاهی به اقتصاد است. سفید, شکنندگی است به یک جزء اصلی از رسمی آموزش تنوع در دانشگاهها از لندن به آیووا و در نشریات از جمله بریتانیا جناح راست تلگراف روزنامه و همچنین اقیانوس اطلس. لیست مشتری در DiAngelo وب سایت شامل شرکت های غول پیکر مانند آمازون و یونیلور; سازمان های غیر انتفاعی مانند Bill & Melinda Gates Foundation, هالیوود نویسندگان صنفی و YMCA; و همچنین موسسات و نهادهای دولتی مانند سیاتل مدارس دولتی شهر اوکلند و شورای شهر مینیاپولیس.

در ایالات متحده آموزش تنوع ارزش 8 میلیارد دلار در سال با توجه به جنس زنبق و سوسن Bohnet عمومی-استاد سیاست در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه. و در عین حال پس از مطالعه برنامه ها در هر دو ایالات متحده و پس از جنگ در کشورهایی مانند رواندا او به این نتیجه رسیدند: “متاسفانه به اندازه کافی من را پیدا کند یک مطالعه که در بر داشت که آموزش تنوع در واقعیت منجر به تنوع بیشتر.” بخشی از مشکل این است که اگر چه کسانی که ارائه آنها بدون شک به خوبی به این معنی که برنامه های آموزشی به طور معمول هیچ مطلب علمی پایه از مدیریت قبلی-دوره مورد علاقه های شما مانند مایرز-بریگز شخصیت طبقه بندی. “ضمنی-تعصب آزمون” در حال بحث و ادعا می کنند که آنها می توانند پیش بینی در دنیای واقعی رفتار, ذهن هرگز کاهش تعصب است و لرزان. در مقیاس بزرگ تجزیه و تحلیل تحقیقات در این بخش یافت می شود که “تغییرات در ضمنی اقدامات ممکن است اما این تغییرات لزوما ترجمه به تغییرات صریح اقدامات یا رفتار.” در عین حال معیارهای وسواس شرکت های عشق این اشکال از آموزش است. هنگامی که صبحگاهان رهبر Keir Starmer ناشی از جرم با اشاره به زندگی ماده به عنوان یک “لحظه” به جای یک جنبش او اعلام کرد که او را تحت ضمنی-تعصب آموزش. این رویکردی است که می بیند تعصب به عنوان یک نقص اخلاقی در میان افراد به جای یک محصول از سیستم. آن را تشویق می کند شخصی توبه به جای نهادی اصلاحات.

Bohnet پیشنهاد روش های دیگر برای افزایش تنوع مانند از بین بردن سنین و عکس از برنامه های کار و بررسی زبان مورد استفاده برای تبلیغات است. (مردان بیشتر احتمال دارد برای دیدن خود به عنوان “قاطعانه” او استدلال کرد.) در اینجا این است یکی دیگر از گزینه برای شرکت های بزرگ: قرار دادن پول خود را به پرداخت تمام کارکنان جدید به اندازه کافی برای آنها را به زندگی در شهرستان های بزرگ که در آن این شرکت بدون نیاز به کمک از پدر و مادر خود را. که افزایش این شرکت تنوع. جهنم توانید کارکنان خود را به عنوان خوانده شده , سفید, شکنندگی در زمان خود و به دفتر خود را پاک کننده و افزایش دستمزد.

این را شکستن قانون آهن از بیدار سرمایه داری—بهتر است که چیزی است که شما می توانید نقطه به نقطه و می گویند “ما نمی مترقی?” نسبت به فکر کردن در مورد مشکل واقعی است. آموزش تنوع ارائه می دهد حداقل اختلال ممکن است خود را به ساختارهای قدرت: آیا تغییر هیئت مدیره; فقط خود کارکنان موجود به نشستن طریق یک سمینار.

منf این است که یک لحظه برای ساختارهای قدرت به چالش کشیده می شود و عرف به لغو شود و سپس درک تفاوت بین اقتصادی رادیکالیسم و اجتماعی رادیکالیسم حیاتی است. این نیز می تواند به عنوان تفاوت بین هویت و کلاس. است که به اخراج سابق: بسیاری از گروه های صورت تبعیض در هر دو اقدامات است. زنان ممکن است استخدام شود چرا که “ریاضی نیست برای دختران” و یا اینکه یک کارفرما نمی خواهید به پرداخت برای مرخصی زایمان. یک کارفرما ممکن است ارزش یک اقلیت متقاضی چرا که او یا او صحبت نمی کند و راه مصاحبه کننده انتظار دارد یا این که متقاضی ممکن است نسل دوم مهاجر که پدر و مادر نمی تواند کمک مالی به آنها را از طریق چندین سال درآمد کمتر از یک دستمزد زندگی می کنند.

همه این را به من آموخته از فمینیسم که در آن تضاد بین اقتصادی و اجتماعی رادیکالیسم بسیار آشکار است. برابر پرداخت است که از لحاظ اقتصادی رادیکال. استخدام زنان و یا اقلیت مدیر عامل شرکت برای اولین بار است که به لحاظ اجتماعی رادیکال. آموزش تنوع اجتماعی رادیکال در بهترین. تامین اجتماعی-مسکن مستاجران با خانه های پوشیده نیست در اشتعال پوششی است که از لحاظ اقتصادی رادیکال. تغییر نام یک ساختمان در یک دانشگاه است, اجتماعی رادیکال; بهبود در آن 5 درصد ثبت نام رای برای دانش آموزان سیاه پوست—شاید فوق العاده ای دیوانه سیستم از میراث پذیرش خواهد بود—اقتصادی رادیکال.

در کتاب من دشوار زنان, من نوشت که تنها سوال من می خواهم به درخواست شرکت های بزرگ که ادعا می شود “توانمند سازی زنان رهبران آینده” این است: آیا شما بر روی سایت کودک مراقبت ؟ شما می توانید تمام این اجلاس و قدرت صبحانه که شما می خواهید, اما مگر اینکه شما در رسیدگی به مشکلات واقعی برگزاری پدر و مادر کار بازگشت و سپس آن را تمام پنجره پانسمان.

همراه با ضد نژاد پرستی و ضد تبعیض تلاش LGBTQ سیاست رنج می برد مشابه سردرگمی بین اقتصادی و اجتماعی افراط گرایی است. ورود غرور ماه به ارمغان می آورد سالانه بحث در مورد چگونه باید آن را یک “اعتراض نمی رژه.” خشونت و قربانی از شورش استون وال در عصر خطرات را در امروز “مارک تعطیلات” که در آن بانک های بزرگ و تولید کنندگان پوشاک پرواز پرچم رنگین کمان را برای تقویت تصویر شرکت کنند. در بریتانیا و ایالات متحده در این حامیان مالی شرکت ها می خواهند یک depoliticized حزب—a generic جشن عشق و پذیرش—بدون پرسش های دشوار در مورد دیدگاه های خود را در خاص قوانین داخلی و سیاست های, و یا دخالت خود را در کشورهای فقیر سوابق در تجاوز به حقوق. برخی از فعالان در بریتانیا تلاش کرده اند برای دریافت غرور پیاده روی برای جلوگیری از اجازه دادن بازوها شرکت BAE به یک اسپانسر به دلیل فروش اسلحه به عربستان سعودی یک به صراحت ضد همجنس و جنسیتی دولت است. زمانی که آمازون تحت حمایت در سال گذشته PinkNews جوایز سابق دکتر که فیلمنامه Russell T. Davies استفاده می شود طول عمر خود-دستاورد-سخنرانی پذیرش جایزه به خرده فروش به “پرداخت خود را گاییدن, مالیات است.” که اقتصادی رادیکالیسم.

فعالان به طور منظم چالش انتقادات از “انصراف از فرهنگ” گفت: “بیا ما فقط برخی از افراد با حساب توییتر تا در برابر دولت ها و شرکت های عظیم.” اما زمانی که شما نگاه مشوق های اقتصادی تقریبا همیشه سرمایهداری ضروری است به عملکرد به فعال فشار است. فقط یک کمی. به اندازه کافی به آنها را به عقب. شرکت در سوزان نور از یک رسانه اجتماعی اعتراض ها مانند سیاستمداران گرفتار دروغ یا خیانت کسانی که قول یک “قاضی-led inquiry”: آنها می خواهند به انجام چیزی به نظر می رسد به عنوان اگر آنها در حال گرفتن مشکل جدی—تا نور افکن حرکت می کند.

برخی از defenestrations درخشان هستند و دیر شده است. Weinstein را حذف و از موضع قدرت بود بدون شک چیز خوبی است. اما شلیک امانوئل Cafferty نمی شد. برای فعالان خطر نهفته در ارزان عجله قند از tokenistic لغو شد. واقعی نهادی تغییر سخت است; مانند سیاست آن است که آهسته “خسته کننده از سخت تخته.” قانع کردن یک شرکت به پرت کردن کسی که دریا را برای روابط عمومی در نقاط خطرات یک پیروزی است که هیچ پیروزی در همه. باغ چنگال پایین اما فرهنگ سازمانی همان باقی می ماند. بازماندگان آه امداد. این موسسه می رود.

اگر شما در مورد مراقبت از مترقی باعث سپس بیدار سرمایهداری دوستان خود است. آن است که به طور فعال با مانع علت انحراف مسیر انرژی و فریب ما را به تفکر است که تغییر اتفاق می افتد سریع تر و عمیق تر از آن واقعا است. هنگامی که مردم بحث در مورد “افراط چپ” — یک پدیده است که آفات انتخاباتی چشم انداز احزاب مترقی توسط بیگانه نوسان رای دهندگان در بسیاری از موارد آنها در حال صحبت کردن در مورد متلاطم overreactions از شرکت های بزرگ که نمی جناح چپ در همه.

به یاد داشته باشید قانون آهن از بیدار موسسات: برای کسانی که به دنبال حفظ قدرت خود آن را حس می کند به انجام حداقل میزان رادیکالیسم اجتماعی لازم برای زنده ماندن … و هیچ اقتصادی رادیکالیسم در همه. دومی است که در آن فعالان نیاز به اعمال فشار خود را.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme