Wolfpack در نگاه پس از لیدز بازیکن می رود به خود انزوا و ممکن است ویروس symptons

تورنتو Wolfpack به دنبال در بعد از اخبار لیدز کرگدن بازیکن خود جدا شده و پس از نشان دادن “علائم ممکن است coronavirus.”

اطلس راگبی لیگ تیم بازی کرگدن در مارس 5, از دست دادن 66-12 در سوپر لیگ بازی کند.

“واقعیت این است که ما بازی لیدز کرگدن (هشت) روز پیش آره برای مطمئن شوید که آن را یک نگرانی” گفت: Wolfpack مربی برایان McDermott, که شده است در گفتگو با کوین Sinfield مدیر راگبی برای لیدز.

McDermott گفت: هیچ یک از بازیکنان خود را نشان داده بود ،

“ما در حال گرفتن تمام مراحل و تمام اندازه گیری است که ما نیاز به گفت:” McDermott استفاده می شود که مربی لیدز. “ما گروه پزشکی را در آن به شدت. ما در گفت و گو ثابت با تمام بازیکنان و کارکنان برای چک کردن علائم است. ما در حال رفتن را از طریق حق پروتکل های.

“وجود دارد یک عنصر ناشناخته در مقابل همه نیست وجود دارد؟”

تورنتو بعدی سوپر لیگ بازی 22 مارس در ویکفیلد تثلیث.

لیدز جمعه اعلام کرد که این تیم نمی خواهد بازی در کاتالونیا اژدها در روز شنبه. بازی برنامه ریزی شده بود به بازی در پشت درهای بسته در اشتدته گیلبرت بروتوس در پرپینان زیر محلی ممنوعیت تجمع بیش از 1000 تماشاگر.

این کرگدن گفت: این بازیکن در سوال “موفق بودن در خط فعلی وزارت بهداشت هدایت و پس از آن مراحل را برای بقیه از تیم ملی اگر لازم خواهد بود توصیه کرگدن تیم پزشکی در رابطه با بیمه خدمات درمانی است.”

راگبی لیگ فوتبال و ورزش را در بدن حاکم صادر مختصر و مفید آزادی در تصمیم لیدز به بازی در آخر هفته.

“ما توصیه شده است توسط لیدز کرگدن که آنها نمی خواهد در سفر به فرانسه برای تحقق آنها برنامه ریزی شده و ثابت در برابر کاتالانها اژدها. عواقب ناشی از این تصمیم در این بازی و هر گونه تحريم مشخص خواهد شد RFL هیئت مدیره است.”

لیگ راگبی یکی از معدود ورزش هنوز هم فعال در بریتانیا در حال حاضر که لیگ برتر به نام توقف بازی.

“آن را حس می کند به دنبال کت و شلوار از آنچه در لیگ برتر در حال انجام” McDermott گفت. “ما در حال آگاه باشید که RFL و سوپر لیگ در گفت و گو با باشگاه و ما در انتظار جهت خود را.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

Sinfield ایستاده بود تصمیم لیدز به سفر آخر این هفته.

“ما در سفر بودند در یک پرواز برنامه ریزی شده به بارسلونا (در مسیر به پرپینان) و با یکی از بازیکنان ما از خود جدا ما احساس آن چیزی که مسئول به انجام هر دو برای ما بازیکنان و کارکنان و اعضای عمومی که ما می خواهیم به اشتراک گذاری این پرواز با” او گفت:, باشگاه, وب سایت است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>