Wolfpack گیر کرده بین یک سنگ و یک محل سخت به عنوان راگبی لیگ ponders آینده

عنوان انگلیسی راگبی لیگ چهره های آینده با توجه به COVID-19 تورنتو Wolfpack برای پیدا کردن خود را یک بار دیگر بین یک سنگ و یک محل سخت است.

این تیم در دیدار بعدی می آید 18 یا 19 ماه و چک خواهد بود کوچکتر از آنها باید باشد. در حالی که ایران همچنان بین راگبی لیگ مقامات و بازیکن نمایندگان Wolfpack مربی برایان McDermott می گوید: کاهش پرداخت اجتناب ناپذیر است.

“امور مالی و درآمد صفر است در حال حاضر,” او گفت: از خانه اش در لیدز.

McDermott صحبت کرده است به طور منظم به بازیکنان خود را به روز رسانی آنها را در این وضعیت دور از میدان در طول تعلیق بازی در سوپر لیگ که شامل 10 English تیم فرانسه کاتالان اژدها و Wolfpack.

بخشی از پیام خود گفت: “گوش همراهان همه شما نیاز به درک ما در حال رفتن به یک ضربه در بسته پرداخت در زن و شوهر بعد از اشتغال و یا شاید بیشتر — شاید چهار یا پنج رسید.

“و شما می دانید چه ؟ هر یک از آنها گفت: “ما آن را دریافت کند.’ چرا که اگر شما نگاه در سراسر جهان است که همه در مصرف رسید.”

یک بار دیگر اقیانوس اطلس لیگ راگبی تیم است که قادر به استفاده از کمک های موجود برای رقبا. آخرین مثال این است که دولت کمک های مالی برای گذاشته شدن کارگران است.

راگبی لیگ باشگاه ها را شروع کرده اند به دنبال کسب و کارهای دیگر در furloughing و یا به طور موقت تخمگذار کردن کارکنان. که اجازه می دهد تا آنها را به درخواست برای کمک های همه گیر با دولت بریتانیا پرداخت تا 80 درصد از دستمزد خود را تا حداکثر 2500 پوند ($4,415) در هر ماه.

حتی اگر بازیکنان خود را و بیشتر کارکنان تماس انگلستان خانه Wolfpack نمی واجد شرایط برای برنامه چرا که این تیم متعلق به کانادا. مقامات باشگاه مطمئن نیست اگر زبان انگلیسی خود مبتنی بر کارکنان واجد شرایط برای کانادا کمک های داده شده به زبان انگلیسی مبتنی بر بازیکنان و کادر تنها پرداخت مالیات زمانی که آنها در کانادا است.

“باشگاه کاوش در هر خیابان” McDermott گفت.

این باشگاه در حال حاضر گذاشته شدن آن 12 کارمند تمام وقت در تورنتو تا سوپر لیگ رزومه بازی. آن دسته از کارکنان واجد شرایط برای کانادا کمک به دولت است.

The Wolfpack در حال حاضر در پشت هشت توپ که در آنها نه برش از آسمان تلویزیون پخش معامله به ارزش برخی از 2.3 میلیون پوند ($4.1 میلیون دلار) در هر تیم در هر فصل است.

که اصل را پوشش می دهد حقوق و دستمزد کلاه از 2.1 میلیون پوند ($3.7 میلیون دلار) هر چند که شماره می تواند رشد داده می شود تیم های مجاز دو خیمه بازیکنان که حقوق و دستمزد کلاه ضربه محدود است به 150.000 پوند ($264,435) در هر فرد است.

تورنتو خیمه مردان سابق همه سیاه و سفید سانی بیل ویلیامز استرالیایی و متولد ساموآیی مرکز بین المللی ریکی Leutele.

The Wolfpack امیدواریم بتوانیم بخشی از این تلویزیون درآمد در نهایت اما ناموفق بوده اند تا به امروز.

“همه بازیکنان ما آگاه هستند که ما باشگاه وارده جهنم از بسیاری هزینه های بیشتر نسبت به دیگر سوپر لیگ باشگاه و در عین حال دارای حداقل درآمد” McDermott گفت.

Wolfpack مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره باب شکارچی است که بر اساس در تورنتو است در تماس منظم با سوپر لیگ و راگبی لیگ فوتبال. که شامل بحث از آنچه یک بازنگری شده برنامه ممکن است مانند نگاه کنند و چه بازیکنان پرداخت می شود در طول وقفه.

“این یک زمان دشوار” شکارچی گفت. “و ما فقط باید به شکل از آنچه یک راه حل منصفانه برای هر دو طرف است.”

تورنتو که از دست داده است تمام شش بازی تا به امروز در آن اولین سوپر لیگ فصل میله میله برای نگه داشتن خانه خود را درب بازکن, آوریل 18 در Lamport ورزشگاه با 10 بیشتری بازی را دنبال کنید. صفحه اصلی بازی مارس 18 (در مقابل هال FC), آوریل 25 (ویگان رزمندگان) و ممکن است 2 (St. Helens) در حال حاضر به تعویق افتاده است.

این باشگاه به دنبال دو گزینه. اولین تغییر زمان بازی ها در تورنتو بعد از آن در این فصل است. دیگر برای پیدا کردن سایت ها در انگلستان به عنوان مورد نیاز است.

آن را سخت استخوانی آن را هنگامی که وضعیت بسیار سیال است. در نهایت که در آن بازی برگزار خواهد شد را نیز بستگی دارد محدودیت های مسافرتی و احکام توسط مقامات بهداشت محلی. و حتی زمانی که محدودیت ها برداشته بازیکنان به احتمال زیاد باید از طریق نوعی از قرنطینه به محض ورود به کانادا.

یک شهر تورنتو محدودیت در رویدادهای عمومی از طریق 30 ژوئن را شامل نمی شود, رویدادهای ورزشی. اما Lamport ورزشگاه متعلق به این شهرستان است. و سوال این خواهد بود مسئله اگر دولت ممنوعیت تجمعات عمومی ادامه خواهد داد.

وضعیت Air Transat که در حال حاضر به حالت تعلیق در تمام پروازها را نیز به بازی می آیند. تحت آن مقابله با راگبی لیگ مقامات تورنتو مسئول آن مخالفان سفر و اقامت با هواپیمایی, یک تیم حامی حمل و نقل تیم های.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“وجود دارد یک شانس واقعی است که سوپر لیگ لگد کردن در اینجا دوباره لیگ دوباره شروع می شود اما ما نمی توانیم بازی بازی های ما در کانادا” McDermott گفت.

یک گزینه می تواند معکوس سالن. برای مثال در یک بازی خانگی در برابر کستلفرد می تواند معطوف به کستلفرد با تورنتو در نظر گرفتن یک تکه از دروازه.

“وجود دارد چند چیز نگاه می کنیم در لحظه” McDermott گفت. “اما این یک استارک و سنگین یادآوری به باشگاه ما و (صاحب اکثریت) دیوید Argyle جیبی که حتی اگر هر کس در همان قایق, آن را کاملا یکسان نیست برای ما. ما با داشتن دو whammy اینجا.”

به عنوان اصل برنامه ریزی شده تورنتو در حال حاضر صحنه سه بازی در خانه در انگلستان — داشتن برای به اشتراک گذاشتن برخی از این درآمد با میزبان باشگاه است.

با سوپر لیگ تیم داشتن در هر نقطه از 21 به 24 بازی باقی مانده در فصل McDermott انتظار متراکم لیست ثابت پس از ورزش رزومه بازی. این بدان معناست که اواسط هفته بازی است که با توجه به فیزیکی راگبی لیگ را تحت فشار قرار داده و در Wolfpack فهرست.

“آن را به ما ضربه سخت” McDermott گفت.

او معتقد است که تراکم برنامه است که ارزش آن برای کمک به احیای این ورزش است.

تورنتو شده است گل نشسته با حقوق و دستمزد-کلاه محدودیت تمام فصل داده شده آن است که واجد شرایط برای برخی از معافیت های موجود به تیم های دیگر آن را به یک آکادمی. McDermott نیز می گوید: Wolfpack مجبور به پرداخت یک حق بیمه برای به دست آوردن بازیکنان برای پیوستن به آنها را از آنجا که از زمان دور از خانواده خود را در حالی که در کانادا و هزینه داشتن عزیزان پیوستن به آنها را در طرف دیگر اقیانوس اطلس.

موضوع دیگر این است که آیا سقوط باید در این جدول با توجه به اختلال در این فصل است. هر گونه تصمیم گیری است که می تواند ساخته شده توسط راگبی فوتبال لیگ تاثیر می گذارد هر دو سوپر لیگ تیم و باشگاه به دنبال پیوستن به آنها را از ردیف دوم به عنوان قهرمانی تورنتو انجام داد.

“آنها تعدادی از گزینه های مختلف در حال لگد در اطراف” شکارچی گفت.

McDermott استدلال می کند که یک جری-تقلب برنامه است و نه عادلانه آزمون برای سقوط.

“من فکر نمی کنم آن را به ما, راه,” او اضافه شده است. “من فکر می کنم ما می تواند در شکل و خوب است و در برخی از ما در حال رفتن را به نفع خود بازی به اندازه کافی به ماندن بگیرید. که من که خوش بینانه است. اما هر تیم و هر كس پس از اتمام در پایین من فکر نمی کنم آنها سزاوار به تنزل.

“آنچه در آن به معنی برای قهرمانی تیم, من نمی دانم.”

مقامات می تواند تصمیم به چشم پوشی از سقوط می شود و هنوز هم ترویج قهرمانی برنده برای اضافه کردن یک 13th تیم به سوپر لیگ. اما این بدان معنی سوپر لیگ تیم دادن یک برش از تلویزیون خود را پول است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>