زنان در حال خرید ‘ضروری AF’ پیراهن و شمع و شراب

الکس Stikeleather / اطلس

“گسترش عشق نه میکروب” می خواند برچسب روی دست ریخت و شمع سویا ذکر شده در Etsy برای $24.95. “نور پس از یک روز طولانی بودن ضروری” می خواند دیگر. یک سوم توصیه می شود به عنوان یک هدیه برای مراقبت های بهداشتی کارگران با استفاده از یک curlicue فونت به اعلام هر کس چراغ آن را “ضروری AF.” (“ضروری به عنوان فاک,” اما نازکن!)

Coronavirus همه گیر هم جدا است کارگران آمریکایی به “ضروری” و “غیرضروری” دسته بندی و در هفته های اخیر از زبان آغاز شده است ظاهر می شود بر روی تمام انواع Etsy محصولات معمولی بازیگوش و رنگارنگ زیبایی از هنر و صنعت بازار است. وجود دارد ضروری AF حکاکی لیوان شراب و بنفش ضروری AF تی شرت. وجود دارد ضروری-کارمند شرت چاپ با i’ll Be There for You, و دوباره , دوستان, آرم. پیراهن اعلام من ضروری, من ناجور ضروریو ضروری: مانند یک کارمند منظم اما مهم هستند تمام برچسب گذاشته شده توسط عنوان بهترین فروشندگان. یک Etsy جستجو برای “ضروری کارگر” تبدیل شده تا حدود 11000 نتیجه زمانی که من چک دیروز; “قرنطینه” تبدیل شده تا 98,000.

این ناهماهنگی بین گرانش لحظه ای و تلون مزاج از ارزان ساخته شده merch شگفت انگیز است, اما نه به طور کامل غیر قابل توضیح. Etsy فروشندگان عمدتا زنان و آنها در حال ساخت این merch عمدتا برای زنان دیگر که به دنبال چیزی است که stylizes خطر زندگی خود را در طول یک بیماری همه گیر به عنوان یک صفت به رخ کشیدن. ضروری AF پیراهن فروش مانند دیوانه و محبوبیت خود صحبت می کند به کمی پیچیده راه که در آن ما در حال تلاش برای تقویت خود ما روحیه در یک بار-در-یک-طاعون قرن.

قبل از همه از این شما می توانید بدتر از Etsy شعار روند اگر شما به دنبال به خواندن خلق و خوی آمریکایی به طور متوسط خریداران. در حال حاضر که خلق و خوی است که فریاد زد مودبانه در صورت خود را—از کلمات لعن و نفرین تنزل به علامت های اختصاری اما با این وجود.

Etsy فروشندگان بودند کمی شگفت زده تقاضا برای قرنطینه merch اما سازگار با آن را به سرعت. “ما همیشه به حال یک پیراهن که گفت:, Staying در جدید بیرون رفتن,” هدر Fortes یک Etsy فروشنده از رود آیلند به من گفت. “ما متوجه شدیم که واقعا شروع به فروش بیشتر در مورد یک ماه پیش.” بنابراین او تکیه به آن را با همه نوع از همه گیر مربوط merch: فروشگاه خود را در حال حاضر یک “قرنطینه” بخش با 29 مورد از جمله T-پیراهن-و-sweatpant مجموعه برچسب زده شده با عنوان “قرنطینه لباس.” یک “دولت می گوید: من ضروری” طراحی شده است یکی از بهترین فروشندگان و کسب و کار شده است خیلی خوب است که او را قادر به rehire کارکنان او گذاشته در شروع این بیماری همه گیر.

ضروری-کارگر merch است “فروش مثل کیک داغ می گوید:” Trisha جنگل یک Etsy فروشنده از Grand Rapids, Michigan. “من Etsy حساب است بنابراین خارج از کنترل در حال حاضر. من هرگز به فروش می رسد تا این حد مسائل همیشه.” جنگل برای اولین بار ساخته شده است اولین ضروری تی شرت به صورت شوهرش یک توزیع کننده برای Pepperidge Farm. سپس او نوشته شده است و به Etsy فروشگاه به فروش می رسد و در حدود 100 تا از آنها در دو هفته اول. فروشگاه خود را به طور کلی کنار سرگرمی بلکه به عنوان معمول قرارداد برای او صفحه-چاپ کسب و کار خشک کردن آن را تبدیل به یک دور بیشتر بخش قابل توجهی از درآمد خود را.

تکیه به غرابت این لحظه نیز کمک Deana قاینات اجرا می شود که یک صفحه-چاپ کسب و کار در آوا, میسوری, شناور باقی می ماند. با الهام از شوهرش “ضروری” طراحی—او با این نسخهها کار در یک کارخانه ساخت های پزشکی-فولاد ضد زنگ درجه—و او است رفتن به کار خودش قفل درب و هزینه های روز ساخت قرنطینه با مضمون تی شرت برای Etsy. بدون ورزش مدارس یا بهار Little League, قرارداد, کسب و کار است که با توجه به آمار اما او با فروش بیش از 100 آره من ضروری پیراهن در ماه گذشته. “اگر من می توانید فروش به اندازه کافی برای پرداخت قبض برق برای ماه” او به من گفت: “من غلغلک به مرگ است.”

هر محبوب شعار که به نظر می رسد فروش خوبی به سرعت کپی شده توسط ده ها تن از مغازه ها اما جنگل می گوید: وجود بیش از کسب و کار به اندازه کافی برای رفتن به اطراف. او به تازگی موفق به دریافت سفارش برای 12 ضروری پیراهن که او حدس بزند شد برای گروهی از کارگران شرکت—که در مورد تعداد کل موارد او به طور معمول به فروش می رساند در یک روز. او حدس است که برخی از مردم در حال خرید تی شرت را می پوشند زمانی که آنها در خارج برای شناسایی خود به عنوان کارگران ضروری که باید در خارج و در مورد.

اما بسیاری از خرید در حال ارائه است. جیمی Mammarelli که عمدتا به فروش می رساند لیوان شراب در Etsy می گوید که او را “ضروری AF” طراحی است که او محبوب ترین در حال حاضر است که عینک “قطعا بودن به عنوان هدیه داده.” لورا Colleran یک تی شرت ساز مستقر در کاسپر وایومینگ می گوید که بسیاری از مشتریان در حال خرید چهار یا پنج “من ضروری” پیراهن در یک زمان به احتمال زیاد به به کارمندان و یا همکاران. و در Instagram ضروری کارگران نما در “ضروری AF” پیراهن و ضمن تشکر از دوستان که استعداد آنها است.

“برخی از داستان ها سخت به شنیدن” Fortes گفت: یادآوری است که یک مشتری از فلوریدا دستور داده بود یک پیراهن برای یک پرستار بود که اقامت در یک هتل در شهر نیویورک و مشغول به کار در یک بیمارستان وجود دارد برای کمک به این شهر پزشکی کمبود نیروی انسانی.

اما ضروری کارگران نیز خرید پیراهن خود را به عنوان سوغاتی های عجیب و غریب زمان. بند دار Sweeney 29 ساله بیمار-مراقبت تکنسین در Erie, پنسیلوانیا به من گفت که او خریداری یک ضروری AF پیراهن برای در خانه می پوشند تنها—AF قسمت نمی خواهد بیش از رفتن به خوبی با کارفرمایان است.

نه همه از این بیماری همه گیر-محصولات مرتبط با هدف روشن تاریک وضعیت. جنگل به من گفت که او در مورد فروش یک پیراهن که تا به حال تاج بطری آبجو بر روی آن و خواندن Coronavirus: ساخته شده در چینپس از دیدن شخص دیگری ارسال یک طراحی مشابه به Facebook. او نیست شخصا ناراحت ضد چین شعارهای جنگل گفت: اما او حمایت کردن پس از Facebook نظر شود آن را به عنوان توهین آمیز است. او همچنین ساخته شده یک پیراهن که گفت: من جان سالم به در Coronavirusکه برداشته شد Etsy برای نقض سیاست منع “مواردی است که تلاش برای بهره برداری از بلایای طبیعی یا انسانی تراژدی.” (پیراهن دیگری به دلیل حذف شد جنگل اضافه شده “کوروناویروس” به عنوان یک برچسب جستجو در این مثال با توجه به Etsy سخنگو.)

“ضروری AF” یکی از تیره Etsy روند در حافظه اخیر—که به عمد تماس به ذهن مستندات و مرگ و میر است که ضروری اصطلاح—اما محبوب ترین عبارات در Etsy تمایل به زمزمه چیزی تیره و حتی در غیر pandemic بار. در سال گذشته نیویورکر’s جیا تلنتینو نوشت: در مورد Etsy را به “لودگی مامان merch,” بیرون کشیدن نومیدی بسیاری از زنان صداقت به اجرا در “قهوه و شراب و Amazon Prime.” و از آنجا که این نامزدان به بازی گرفته و در سایت تقریبا همیشه نوشته شده در تندرست ساقدوش عروس فونت و موجود در طیف وسیعی از مرسوم سایه آن مشترک به تلو تلو خوردن در سراسر محصولات است که tonally عجیب و غریب است. من آمد در سراسر لیست برای لیوان شراب با آب خود را Shelby نوشته شده بر روی آنها در یک پیچش یا حلقه زنی اسکریپت—اشاره به یک صحنه در سال 1989 فیلم Steel Magnolias که در طی آن جولیا رابرتز شخصیت را تشویق به نوشیدن برخی از آب پرتقال به منظور جلوگیری از قند خون حمله ناشی شدید دیابت است که در نهایت منجر به مرگ او.

وجود خطوط, البته, اما Etsy غالب حالت می تواند به عنوان مرضی و زیبا و به طور کلی بی تفاوت نسبت به طعم و مزه یک تی شرت من تو را دیدم در این سایت تا به حال این کلمات نوشیدن به تنهایی عبور کرده و با جایگزین های اجتماعی فاصلهدر دست نوشته های خط شکسته. لحن عجیب است ایده آل برای یک لحظه که در آن ملی خلق و خوی به ظاهر careens بین ناامیدی و جنون می توانید انجام نگرش هر ساعت.

هشتاد و هفت درصد از Etsy فروشندگان زن هستند. به طور کلی نیروی کار ضروری است و همچنین اکثریت زنان که 77 درصد از کارگران بهداشت و درمان 90 درصد از پرستاران و کمک پرستاران و دو سوم از مواد غذایی-فروشگاه و فست فود کارکنان. ضروری AF, نامطلوب آن را به عنوان به عنوان یک عبارت می توان به عنوان خوانده شده به عنوان یک rueful چشمک و روشنی چشم لاف زدن—بیانیه ای در ارزان پنبه که پوشنده لباس را در زندگی انتخاب شده است به عنوان یکی از به خطر انداخته و او است که از یک وضعیت وحشتناک.

“من فکر می کنم از آن خواهد شد جالب یادگاری,” Sweeney گفت. “امیدوارم من هرگز کار در یکی دیگر از بیماری همه گیر.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>