زنان رهبران نشانه ای از موفقیت

گتی / اطلس

خود را انتخاب کنید coronavirus جنگنده: آن را در آلمان آنجلا مرکل و آرام او توضیح COVID-19 عفونت رای دادن? اسکاتلند Nicola Sturgeon و دولت را مفید و متنوع استراتژی اسناد و مدارک ؟ یا نیوزیلند Jacinda protocol wine studio با او همدلانه Facebook Live, آدرس و تصمیم به قفل کردن این کشور در اوایل ؟

همه کمی جریان اصلی برای شما متعجب. چگونه در مورد ایسلند Katrín Jakobsdóttir که رایگان ارائه شده coronavirus تست برای همه شهروندان این کشور? یا نروژ Erna Solberg, که در کنفرانس مطبوعاتی فقط برای کودکان, گفتن آنها آن را درست به احساس می ترسم ؟

به دنبال از طریق این لیست آن را وسوسه انگیز برای رسیدن به این نتیجه رسیدند که زنان باید بهتر است در برخورد با این بحران به دلیل جنسیت خود را. مشابه روایت به دنبال سقوط مالی سال 2008. جهان حکومت توسط زنان برگزار شد تا به عنوان یک مهربان و کمتر تهاجمی یک: اگر تنها برادران لیمن شده بود لیمن خواهر, تصادف نبود. این زمان در اطراف مفسران دوباره ستایش “همدلی و مراقبت” از رهبران زن. “آن را مانند سلاح های خود را در حال بیرون آمدن از فیلم های خود را به نگه داشتن شما در یک قلب و احساس و با محبت در آغوش” Avivah ویتنبرگ-کاکس از فوربس استدلال کرد.

این خط استدلال اما ناقص است—و به طور بالقوه خطرناک برای زنان پیشرفت در سیاست است. این نیست که زنان رهبران انجام می دهند بهتر است. این درست است که strongmen انجام می دهند بدتر است.

بیایید شروع با این مثال واضح: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. بیش از چند هفته گذشته رئیس جمهور آمریکا کشف شده است که خیلی از راهکار سیاسی بی فایده است در برابر یک بیماری تنفسی. بر خلاف مطبوعات coronavirus نمی توان browbeaten. بر خلاف حس کرد مقامات آن را نمی توان از کار اخراج و یا تنزل مقام. ویروس مراقبت می کند اگر شما این مفهوم را میرسانند که آن را unpatriotic. آن است که منحرف نشده درمان و یا خطرناک آنهایی که شما فقط اختراع شده است. آن را به عنوان خوانده شده نیست توییتر.

Strongmen رستگار به عنوان رهبران زیرا آنها وعده یقین در زمان نامشخص است. آنها ارائه یک روش ساده دشمن و در حال حاضر خود را به عنوان تنها قهرمان در برابر آن. بیشتر کنترل آنها توسط delegitimizing رهبران مخالف و مطبوعات بهتر این استراتژی کار می کند. اما این ویروس نمی تواند delegitimized. مردم را حفظ خواهد کرد در سرفه و مرگ صرف نظر از آنچه تهمت توییتهایی دربارهی ویروس.

چین کشف این مشکل در اوایل شیوع زمانی که دولت چین سعی در سرکوب پزشکان نگرانی در مورد بیماری جدید در حال ظهور در ووهان. این بیماری را در ادامه, پخش كردن, به هر حال. ایران به نظر می رسد به شدت کم اهمیت جلوه دادن میزان عفونت. برزیل Jair Bolsonaro رد coronavirus به عنوان “کمی آنفولانزا یا یک بیت از یک سرماخوردگی” و با حضور یک ضد قفل اعتراض در ماه آوریل است. که نقطه خود را دبیر مطبوعاتی در حال حاضر گرفتار این بیماری است. آمازون بزرگترین شهر مانائوس در حال حاضر مجبور به حفر ترانشه به جای مرده و برزیل رسمی مرگ و میر پیشی گرفته است که از چین است. (در سراسر جهان هزینه های واقعی از ویروس را در ماه و یا حتی سال ها به ظهور. هر دو مستبد و لیبرال کشورها ممکن است مانع فقیر رکورد نگه داشتن و کمبود منابع برای ضبط و میر در حالی که سابق نیز به احتمال زیاد به ضعف رسانه ای است که قادر به بازجویی رسمی مرگ عوارض.)

واقعا این استدلال در مورد رهبری سبکاست که ما به ارمغان می آورد به سوال جنسیتی. قضاوت “سازمان زنان” به عنوان یک گروه پر کار زمانی که آنها هنوز هم مانند یک اقلیت. هر زمان که مرکل را با حضور در یک نشست G20 در طول 14 سال به عنوان صدراعظم آلمان او به ندرت با آن مواجه خط برای بانوان ، او در حال حاضر تنها زن پیشرو یکی از 20 اقتصاد بزرگ. اگر جلسات فیزیکی اتفاق می افتد در حال حاضر او می تواند در مبارزه تنها با رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen برای یک نقطه در دست خشک کن.

بنابراین هر گونه صحبت از “سازمان زنان” رنج می برد از یک نمونه کوچک اندازه. در دوران مدرن چین تا به حال هرگز یک; نه, روسیه, عربستان سعودی, ایتالیا—یا, ایالات متحده است. در شروع سال تنها 15 از 193 سازمان ملل متحد کشورها به رهبری زنان با توجه به Axiosو که در حال حاضر کاهش یافته و به 13. این بدان معناست که رهبران زن هستند به ناچار در مقایسه با یکدیگر و با خود نادر زن پیشینیان حتی زمانی که آن را مناسب نیست. بریتانیا سابق محافظه کار نخست وزیر ترزا می شد و مارک بانوی آهن 2.0—یک دوم مارگارت تاچر—حتی اگر آن را به سرعت آشکار شد که در اخلاق کار و مشکلات ارتباطی او بیشتر شبیه کار را به گوردون براون ،

همان unilluminating مقایسه اتفاق می افتد در حال حاضر. مرکل مستعار ممکن است “Mutti” اما او یک disciplinarian مادر نه حساس feely یکی. او سبک رهبری است که بیشتر تحت تاثیر او زمینه های علمی از دوم کروموزوم X. (البته چگونه او درک شده است و تحت درمان است قطعا تحت تاثیر جنسیت خود.) راه مرکل حاکم است و بر خلاف protocol wine studio—که به نوبه خود است و بیشتر شبیه کانادا جاستین ترودو از مثل هر زن دیگر رهبر. هر دو protocol wine studio و ترودو فروش خود را به شدت در خود اجتماعی و زیست محیطی آگاهی و توانایی برقراری ارتباط با حساسیت گروه های اقلیت و هر دو مواجه اند اتهامات خود در مورد تقوا به عنوان یک نتیجه.

پس چه می تواند به ما می گویند در مورد زنان نیستند ؟ دوباره, آن را سخت به نتیجه گیری از تحقیقات به طور کلی به دلیل نوع از کسی که می شود یک سیاستمدار ارشد است, تعریف غیر معمول است. او نیاز به استعداد و جاه طلبی درایو—و مطلوب شرایط زندگی. در کشورهایی که در حال استفاده نشده به زن رهبری هر کسی موفق است به احتمال زیاد فوق العاده سخت و مصمم به افزایش رتبه.

یکی پیدا کردن که ممکن است تحمل کرده اند در این بحث هر چند که زنان حتی زنان در نقش رهبری به نظر می رسد که بیشتر ریسک گریز از مردان است. این پژوهش در آن است که به دور از حل و فصل اما جامعه قطعا فکر می کند که زنان بیشتر ریسک گریز و بنابراین رهبران زن پیدا کردن آن را آسان تر به قهرمان و ارتباط محتاط سیاست مانند تعطیلی مدارس و یا اجباری ماسک-پوشیدن. در حال ماچ اما مسئولیت است. در مارس 3, انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون افتخار است که: “من در یک بیمارستان که در آن وجود دارد چند coronavirus بيماران و من را تکان داد دست در دست همه است.” هفته بعد او در بخش مراقبت های ویژه.

آنچه در مورد این استدلال که پرورش و nannying هستند و آنچه مردم نیاز دارید در حال حاضر ؟ ما باید با احتیاط از سطحی جذاب استدلال که زنان مدیران بهتری هستند چرا که آنها “همدلانه است.” این یک essentialist نظر جنسیتیمردان X, زنان Y—و یکی که تمایل تاریخی به نگه داشتن زنان بازگشت. فقط فکر می کنم از ویکتوریایی که استدلال کرد که زنان بودند “فرشته ای در خانه”—ظریف و حساس موجودات زیبا که بیش از حد مقدس به مشکل خود را با تند و زننده کسب و کار از درآمد زندگی رفتن به دانشگاه و یا داشتن رای دادن. این استدلال نیز واقعیت است که بسیاری از موفق نر رهبران بوده است ستایش برای همدلی: مهارت های مردم هستند یک دارایی در یک برنامه کاربردی دموکراسی که در آن برنده رای مهم است.

نهایی پتانسیل توضیح برای اینکه چرا کشورها با رهبران زن به نظر می رسد باید انجام شود بهتر است در این بحران است فکری. زنان در پیدا کردن و به دست آوردن قدرت آسان تر در “یک فرهنگ سیاسی است که در آن وجود دارد یک حمایت نسبی و اعتماد به دولت” کاتلین Gerson, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه نیویورک گفت: نگهبان. یک کشور است که برگزیدگان قدرتمند—و یا که در آن قدرتمند می تواند نگه دارید به قدرت پس از انتخابات تبدیل به یک sham—در حال حاضر مشکل کشور است.

بنابراین اجازه دهید تلنگر, پیر جنسیتی اسکریپت. پس از قرن ها از دگم که مردان به طور طبیعی بهتر مناسب برای رهبری مخالف است و نه ناگهان درست است. زنان رهبران نیست علت بهتر دولت است. آنها نشانه ای از آن است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>