Woodbine سوارکار اسب دوانی شدن Kazushi کیمورا است انتظارات خود را در سال 2020

این یک صعود برای سوارکار اسب دوانی شدن Kazushi کیمورا.

افتخاراتی ثابت بوده است 20 سال پس از 2018 زمانی که او در سمت چپ مادری خود ژاپن به سوار شدن در تورنتو Woodbine مسیر مسابقه است. او به کانادا بالا شاگرد سوارکار اسب دوانی شدن پس از اولین فصل پس از آن در ماه ژانویه دریافت گرفتگی جایزه به عنوان آمریکای شمالی را برجسته شاگرد سوار.

ساخته شده است که کیمورا اولین Woodbine مبتنی بر سوارکار اسب دوانی شدن به برنده این جایزه پس از عمر مورنو در سال 2010.

چنین تزئین شده شروع خواهد شد و قطعا افزایش وزن از انتظار در کیمورا شانه در سال 2020 است. اما از آن محدودتر در مقایسه با آنچه نرم-صحبت سوارکار اسب دوانی شدن انتظار از خود است.

“من به دنبال بود (یک) مسابقات قهرمانی سوار او گفت:” در یک مصاحبه تلفنی. “هر مسابقه تنها من می خواهم را به نفع خود.

“من تا به حال برنده (در سال گذشته) اما من نیز تا به حال بسیاری از ثانیه و من دوست ندارم که. من فقط می خواهم برای برنده شدن من فقط یک رقابتی مرد.”

در سال گذشته کیمورا برنده 148 نژادها از جمله 146 در Woodbine. دومی شماره قرار داده و او را سوم پشت به تازگی بازنشسته جانباز Eurico رزا دا سیلوا (182) و رافائل هرناندز (164) در اسب دوانی رده بندی است.

کیمورا حرفه ای, برجسته, اگر, بود, هدایت جذابیت مغناطیسی به مکان دوم را به پایان برساند در پشت Starship جشن در درجه دوم 300.000 دلار کانادا مخاطرات چمن رویداد در Woodbine سپتامبر گذشته. انگلیسی-تربیت دختر شوخ و جوان متعلق به ملکه الیزابت دوم است.

“من سوار برای ملکه” کیمورا گفت: شور و هیجان به وضوح مشهود در صدای او. “این یک تجربه فوق العاده و فرصت است. که من برجسته احتمالا.”

کیمورا سوار 104 برندگان در سال 2018 (89 در Woodbine, 15 در فورت ایری مسیر مسابقه). اولین پیروزی در کانادا آمد ژوئن 9 سرنشین گردباد گربه متناوب 70-1 طولانی-شات در 11th حرفه ای کوه.

اردن میلر کیمورا عامل نیست انتظار مشتری خود را برای دریافت بیشتر سواری در سال 2020 به عنوان یک نتیجه, گرفتن, گرفتگی, جایزه. اما او احساس می کند هر دو با کیفیت از نژادها و مانت باید بهبود بخشد.

“صادقانه بگویم واقعا وجود اتاق را برای بسیاری از سواری در نظر کمیت چرا که او در حال حاضر سوارکاری هشت یا نه بار در روز” میلر گفت. “تنها تفاوت آمدن تا رفتن به کیفیت سواری.

“با Eurico گذاشت که برگ از درجه اعتبار ساقط و سواران در حال رفتن به آنهایی که پر کردن جای خالی که. من نمی بینم (کیمورا) سوارکاری بیشتر اما او سوار خواهد شد بهتر است اسب است.”

و است که با توجه به کیمورا فقط خوب است.

“من می خواهم به سعی کنید برای برنده شدن در این اوکس و ملکه بشقاب در این سال,” او گفت:. “اما آن را (Woodbine) مانند یک آهنگ زیبا با بسیاری از بسیاری از سواران خوب بنابراین شما هرگز نمی دانید.

“کسی می تواند به خوبی انجام دهد و سواران می تواند از (ایالات متحده). من گرسنه ماندن و قوی شود.”

کیمورا رشد در اطراف اسب را به عنوان پدر او اجرا می شود یک تجربه مرکز آموزش در هوکایدو ژاپن است. او خانه را ترک کرد و در سن 14 سالگی برای حضور در بازی با ژاپن مسابقه در مدرسه شیری شهرستان های استان چیبا و باقی مانده وجود دارد و دو و نیم سال است.

با وجود موفقیت های اولیه در کانادا, کیمورا اذعان تنظیم به یک کشور جدید زبان و محیط اطراف شده است آسان نیست. زمانی که در Woodbine, کیمورا می توان خواندن و یا مطالعه در کتابخانه.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

“مشکل بسیار دشوار است,” او گفت:. “زمانی که من آمد به کانادا, من نمی تواند انگلیسی صحبت می کنند, به همین دلیل من سعی کردم صحبت کردن خواندن کتاب و یادگیری است.

“من فقط نیاز به تمرین بیشتر صحبت کردن. من عامل کانادا و صحبت کردن (به او) هر روز که به من کمک کرد یاد بگیرند که بیشتر به سرعت.”

میلر گفت: او شده است به عقب گرفته شده توسط کیمورا درایو و پشتکار.

“فداکاری خود را غیر طبیعی است, به, بود, صادق,” او گفت:. “هنگامی که من برای اولین بار او را ملاقات نمود در مارس 2018 او صحبت نمی, لیسیدن زبان انگلیسی, ما ابلاغ از طریق گوگل ترجمه.

“هر روز صبح او می تواند در پیگیری و انجام آنچه او تا به حال به انجام و سپس به کتابخانه بروید و فقط خواندن کتاب و مطالعه با مردم است. او خم جهنم در یادگیری زبان انگلیسی و واقعا من نمی توانم به او اعتبار کافی برای که به دلیل همه او رفتن به مسیر رفتن به کتابخانه و مطالعه است.”

اما میلر گفت: کیمورا درایو است اما یکی از دلایل موفقیت خود را.

“من به مردم گفت: او” آنها بپرسید که ” چگونه است؟'” میلر گفت. “سه چیز وجود دارد در یک سوارکار اسب دوانی شدن که شما نیاز دارید و شما هرگز هر سه.

“شما هرگز نمی توانید یک سوار که به طور طبیعی نور طبیعی استعداد و اختصاص داده شده است. اما با Kazushi همه او مراقبت در مورد مسابقه اسب. او به خانه می رود و مطالعات آن ساعت تکرار او به باشگاه می رود. او در مورد مراقبت است که بهترین و خوشبختانه او تمام صفات به بهترین.”

کیمورا در حال حاضر در Gulfstream پارک در فلوریدا. اما او نمی تواند صبر کنید برای بازگشت به Woodbine در ماه آوریل زمانی که مسیر مسابقه برنامه آغاز می شود.

“گلف استریم است بسیاری از سواران خوب و مربیان است و واقعا فرصت خوب,” او گفت:. “من نیاز به تجربه بیشتر از دیگر racetracks که چرا من به Gulfstream.

“من خیلی خوشحال هستم که در مورد (گذشته) دو سال, اما من احساس می کنم آن را به اندازه کافی نشده است. من به دنبال به جلو به رفتن به Woodbine و تلاش می شود (این) پیشرو سوار به دلیل Eurico بازنشسته شد. من به دنبال بود (یک) قهرمان سوار است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>