جهانی راگبی اعلام جهانی بسته امداد

ولینگتون, نیوزیلند—جهانی راگبی را تقریبا 100 میلیون دلار (آمریکا) در دسترس برای کمک به سازمان ملل از طریق COVID-19 همه گیر است که در آن تماس های بی سابقه ای تهدید به جهانی بازی.

عمده ترین اتحادیه های کارگری در حال حاضر مجبور به قطع بازیکنان حقوق و بریده بریده هزینه های اداری به عنوان ویروس شیوع مجبور است مسابقات حرفه ای در سراسر جهان به نزدیک است.

جهانی راگبی اعلام کرد که پاسخ آن در بیانیه ای روز شنبه گفت: سهامداران متحد در مقابله با “بی سابقه COVID-19 چالش است.”

این صندوق امداد کمک خواهد کرد که سازمان ملل آب و هوا تاثیر مالی از شیوع ویروس. در همان زمان جهانی راگبی را در سطح جهانی کار برای تصمیم گیری در “عملی بازگشت به راگبی” و به منظور توسعه یک “طرح به صورت بالقوه در دراز مدت تقویم تعمیرات اساسی است.”

جهانی راگبی گفت: استراتژی آن است که “بیمه توسط صندوق امداد در حدود 100 میلیون دلار برای کمک به اتحادیه های کارگری از طریق به از سر گیری این ورزش است.

“استراتژی بازتاب جهانی راگبی تعهد به پیشرو در این ورزش از طریق آن بزرگترین چالش است و در نتیجه عبور-بازی همکاری که فعال است کلید تصمیمات گرفته شود در روح همبستگی و همکاری است.”

این صندوق امداد در دسترس خواهد بود برای اتحادیه های کارگری نیاز فوری بودجه اضطراری “موضوع را به معیارهای مناسب برآورده شود.

جهانی راگبی گفت: این کار با شش کشور و Sanzaar سازمان ملل و با بازیکنان بین المللی انجمن در “انواع بازگشت به راگبی برنامه” خواهد بود که موضوع را به دولت مربوطه و اقتدار بهداشت مشاوره.

“این شامل به احتمال زیاد در کوتاه مدت تغییر شکل بین المللی راگبی, تقویم, بهینه سازی رقابت فرصت برای اتحادیه های کارگری داخلی و لیگ. به عنوان یک احتیاط احتیاط بیشتر برنامه ریزی سناریو عوامل در یک رقابت محیط زیست که در آن مقطع نیمکره سفر ممکن است امکان پذیر است و در بدترین سناریو که در آن هیچ بین المللی راگبی ممکن است این سال است.”

جهانی راگبی گفت: بازیکن رفاه مرکزی بود به تمام حالات بالقوه.

“جهانی ورزشی است که با بحران مواجه هرگز قبل از دیده می شود و در این ترین چالش ما در حال بدست گرفتن بی سابقه ای اقدام به عنوان یک ورزش ایران برای حمایت جهانی راگبی آن اتحادیه های مسابقات و بازیکنان را از طریق چالش های ارائه شده توسط COVID-19 همه گیر” رئیس لایحه Beaumont گفت.

هفته گذشته نیوزیلند برتر راگبی, بازیکن به توافق 50 درصد کاهش پرداخت به عنوان نیوزیلند راگبی معتقد مالی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

کمبود پول نقد راگبی استرالیا در پاسخ به جهانی راگبی بیانیه گفت که امیدوار به بهره مندی از صندوق امداد. بسته بندی می تواند ارزش حدود 10 میلیون دلار به راگبی استرالیا که در حال حاضر ساخته شده گسترده به کاهش آن دولت و ممکن است به زودی نهایی موقت پرداخت مقابله با اتحادیه راگبی بازیکنان’ Association.

راگبی استرالیا گزارش شده است به دنبال 65 درصد کاهش پرداخت برای بازیکنان بیش از یک دوره شش ماهه و می تواند از دست دادن تا 100 میلیون دلار در درآمد اگر حرفه ای بازی نمی توانند رزومه کاری در استرالیا این سال است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>