outdoors

Janeece اسمیت است یک عامل در Klickitat دره ملک در Goldendale واشنگتن حدود سه ساعت در جنوب شرقی شش بلوک نوار در سیاتل است که معترضان را به نام کاپیتول هیل خودمختار منطقه. با توجه به اسمیت وب سایت او به فروش می رساند “ملک به عقب نشینی از شهرهای بزرگ مانند پورتلند ونکوور و سیاتل Tri-شهرستانها و مناطق دیگر در واشنگتن و اورگان است.” او با اشاره به این که “روز قیامت-katey زمین است.” کسب و کار است که همیشه خوب برای اسمیت در زمان فاجعه. زمانی که این بیماری همه گیر وارد (اولین مورد تایید شده از COVID در آمریکا در ایالت واشنگتن در ژانویه) او در گرفتن چندین سوالات در روز است. پس از آن “از دست پلیس کنترل شهرهای” او با اشاره به تظاهرات در واکنش به کشتار غیر مسلح مردم سیاه و سفید و در حال حاضر “علاقه کردن نمودار است.” تقریبا تمام مشتریان خود را ذکر coronavirus و ناآرامی های مدنی. او به تازگی نهایی معامله: بیست هکتار برای پنجاه و هفت هزار دلار است. “مهم نیست که شما بحث را به” او گفت:, و اشاره کرد که وکلا و پزشکان سابق کاخ سفید رسمی و کارکنان گوگل تا به حال تمام تماس خود را. “حتی افرادی که نمی پوشیدن یک ماسک که فکر می کنم دولت در تلاش است برای گرفتن حقوق خود به دور است.” در پایان, او گفت:, “آنها”—به یک کابین منزوی یک پناهگاه و یا یکی دیگر از مخفیگاه خود انتخاب کنید.

روز دیگر اسمیت آماده شد برای نشان دادن بازدید کننده برخی از زمین بود که برای خرید در دسترس. “به طور معمول وجود دارد یک اره برقی به اینجا,” او گفت: تکیه بر بستر از فورد F-150. او در گرفتن موجودی از کامیون قبل از رفتن به مالکیت که پانزده مایل دور از او در حال حاضر از راه دور ملک ، اسمیت که چهل و سه و مو را به دور کمر او عینک یک عاج choker و camo-چاپ تی شرت. قبل از او یک نماینده املاک و مستغلات در سال 2006 او یک اسب فروشنده. (“من نقل مکان کرد به Goldendale چون من تا به حال به اندازه کافی از کج صنعت اسب.”) چه نوع کارهایی را انجام دهید مشتریان خود را می خواهید ؟ او باز یک e-mail از یک مشتری جدید بود که برنامه ریزی یک “جامعه-ساختمان دفاعی حیاط.” او می خواست همسایگان به “حداقل یک مایل دور.” همچنین اگر ممکن است صاحب تامین مالی است.

اسمیت در ادامه به تفنگ از طریق منابع خود. “یک دسته از زنجیر,” او گفت:. “روغن دو تسمه برای مهار بارهای مورد آب است.” او تا کامیون های مرکز کنسول. “Neosporin. چند پیشکسوت, برای, برش,” او گفت: با برداشتن یک چاقو بود که “کمی مانده بر روی آن را از چیزی.” نیز وجود دارد تشنجی, خمیر دندان, C. B. D. نفت, دوربین دوچشمی, شیب خورشیدی شارژر و مهمات برای اسلحه کمری. “Smith & Wesson .380 با لیزر چشم” او گفت: unholstering آن است. “من شنیده ام که نود و دو درصد از مهاجمان راه دور هنگامی که شما با قرار دادن لیزر بر روی آنها است.” به همان اندازه مهم بود که او Garmin Rino 650 رادیو. “آن را به یک تراشه در آن است که شما نشان می دهد که زمین بسته و که آنها را صاحب” او گفت:. “دستگاه مخابره ترانزیستوری قابلیت های بیش از حد. اگر شما یک katey شما یکی است.” (او خود اشکال کردن نقطه: یک کاج کابین یک ساعت و غرب است که نشسته است در شصت هکتار است.) بازدید کننده خود را را با اشاره به یک مورد است که به نظر می رسید به از دست رفته. “من نمی ماسک صورت” اسمیت پاسخ داد. “شما نیاز به مناسب هوا.”

او سوار بزرگراه 142 گذشته تپه فلفلی با سنگ های آتشفشانی و مزارع که در آن roping هدایت پرسه می زدند. (“هیچ توپ و شاخ و” اسمیت گفت: با تکان دادن در آنها.) او بر روی یک بن بست جاده عبور یک رقیب عامل ثبت نام. “که مرد است eightysomething,” او گفت: “و من تضمین می کنم او می خواهم قوز تپه سریع تر از شما.” او به چند ده هکتار از زمین احاطه شده توسط درختان همیشه سبز و با درشت سفید جمعی از تن. آدامز در فاصله. “مردم شده است خرید در اینجا به تازگی. آنها به خوبی witchers’ با میله های جوشکاری و آمد و پیدا کردن آب های زیرزمینی. آنها قدرت با باد یا خورشید و یا هر دو.” او با اشاره به کوچک ساخته شده خارج از شبکه اصلی: “این میانگین katey. بیشتر نیست در کابین و یا پناهگاه. آنها رو کامل pantries هر چند مثل شما باور نمی—سطل پودر شیر و برنج گوزن آنها تا به حال شده, کنسرو شده برای سال. آنها گاو خود را رفتن جوجه های خود را تشنجی خود را رفتن را از کیف.” پشت به کامیون. او می خواست به خانه قبل از تاریک. هنگامی که او لنگ موتور او متوجه شده است که مخزن گاز تقریبا خالی بود. ♦

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر