راه اشتباه به تفکر

در 2x سرعت: نکته این است که به رفتن کند. 1.5 x سرعت در حداکثر.


در حال بارگذاری: شما فقط در تلاش برای جلوگیری از مکالمه. صادقانه است که معتبر است اما نه مدیتیشن. مراقبه در مورد اتصال و صحبت های زیادی است.


در کلاس یوگا: آنها به شما اجازه تظاهر شما در حال مراقبه اما شما بدیهی است که فقط با گرفتن یک استراحت از ورزش است.


در طول چرت زدن: این فقط خواب.


در مراقبه گروهی: این است که برای ملاقات با مردان واجد شرایط تنها. شما باید به ماندن متمرکز بر هدف—این چیزی است که تمرکز حواس همه چیز در مورد.


در حالی که چک کردن توییتر خود اطلاعیه: این شکست هدف از مدیتیشن سود اصلی از آن است که هنگامی که شما بازگشت به تلفن های خود را, شما باید بسیاری از اطلاعیه ها.


مست: مراقبه بیشتر در مورد قدردانی از چه خسته کننده است نمی شود.


با اخبار تلویزیون بر شما هشدار به تخلیه منطقه خود: که هنوز تلویزیون است ؟


به عنوان شما همه چیز خود را بسته و با عجله به ماشین خود را: شما لازم نیست که فضا را برای کوسن مدیتیشن به هر حال.


در زلزله: نیست تعداد به عنوان مراقبه اگر بدن شما نیست هنوز. علاوه بر این چیزی است که زمین لرزه هستند. زمین لرزه برای ارسال پیامک له خود را اگر او O. K.


در حالی که شعله های آتش سوزاندن در اطراف شما در همه طرف: بدن ما بیشتر هشدار هنگامی که آن را سرد و بنابراین حتی نمی امتحان کنید.


در آخرالزمان: در واقع اگر گوشی خود را در حال حاضر متوقف کار شما واقعا نمی نیاز به تفکر. “معلوم بود گوشی خود را نه مواج آتش جهنم در اطراف شما است که شما در زمان از لحظه ای.”


در برادر خود را پناهگاه که شما بیرحمانه او را مسخره میکردند و برای سرمایه گذاری در: اگر شما در یک پناهگاه شما در حال حاضر به اندازه کافی از یک dweeb. همین حالا آن را بدتر مراقبه است.


در گلدان شما در حال حاضر ادرار به: مطالعات نشان می دهد که مراقبه در توالت اغلب ما را به فراموش نکنید که برای خیط و پیت کردن. شما نمی توانید خیط و پیت کردن یک گلدان, اما به نظر می رسد مانند یک مربوط به هر حال واقعیت.


پس از شما کشف که شما آخرین فرد بر روی زمین: در واقع وجود دارد هیچ نقطه ای در مراقبه به دلیل این که شما لازم نیست که هر کسی به لاف زدن در مورد آن را به.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>