WWE کارمند تست مثبت برای coronavirus پس از نشان می دهد در اورلاندو

اورلاندو فلوریدا.—یک WWE کارمند آزمایش مثبت برای coronavirus در روز پس از شرکت ثبت شده نشان می دهد در WWE عملک

توسط NEWS-SINGLE در 25 فروردین 1399

اورلاندو فلوریدا.—یک WWE کارمند آزمایش مثبت برای coronavirus در روز پس از شرکت ثبت شده نشان می دهد در WWE عملکرد مرکز در شرق اورلاندو.

طرفدار کشتی, شرکت تایید تست مثبت در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت: کارکنان و هم اتاقی نشان داد علائم این ویروس پس از خوردن شام با دو مراقبت های بهداشتی کارگران در مارس 26.

انتشار نمی گویند که در آن شام برگزار شد اما از همان روز مداخله برای رسلمنیا پیچیده در عملکرد مرکز. آن را نیز نمی آشکار که در آن مراقبت های بهداشتی کارگران شاغل بودند.

WWE کارکنان قرار داده شد تحت قرنطینه و پس از بهبود. این خبر برای اولین بار گزارش شده توسط Fightful.

WWE گفت: در انتشار "این ماده کم خطر به WWE استعداد و کارکنان" از آنجا که هیچ کارمند یا کارمند تا به حال تماس با آلوده کارمند پس از شام.

کشتی آبزرور گزارش داد فردی که آلوده شده بود روی صفحه مجری بود که یک کشتی گیر.

این خبر یک روز پس از WWE صندلی وینس مک ماهون تصمیم به از سرگیری پخش برنامه های زنده از Raw, SmackDown و NXT هر هفته از اورلاندو به عنوان اولین گزارش توسط ناظر دیو ملتزر و بعد از تایید توسط ESPN.

این شرکت در حال برنامه ریزی برای ضبط چند هفته نشان می دهد از آغاز آوریل 10 در مرکز عملکرد و Full Sail University, اما مک ماهون تغییر برنامه نیمه راه از طریق روز جمعه اولین روز از دوست پسر سبزه خوابگاه. زندگی می کنند نشان می دهد با شروع خام در روز دوشنبه و در ادامه با NXT در روز چهارشنبه و اسمک دان روز جمعه.

این ویروس در حال حاضر به حال تاثیر بر WWE. چند نوازندگان و کشتی گیران تصمیم گرفتند از رسلمنیا دوست پسر سبزه خوابگاه به دلیل بیماری جزئی و یا ترس از عفونت است.

یک WWE سخنگوی کاهش یافته است می گویند که آیا این شرکت دریافت فدرال و یا دولت معافیت باقی می ماند و در عمل و یا در حال حاضر طبقه بندی شده به عنوان یک "کسب و کار ضروری."

دولت فدرال ایالات متحده را ضروری شامل فهرست "کارگران که پشتیبانی از رادیو و تلویزیون و رسانه های خدمات, از جمله, اما نه محدود به خط مقدم خبرنگاران, استودیو و تکنسین های برای گردآوری, و گزارش."

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب