X-Treme قوانین X. F. L.

Football player with walker
تصویر توسط Luci Gutiérrez

این یک لیگ حرفه ای فوتبال است که به طول انجامید برای یک فصل 19 سال پیش اما خاطرات از XFL جای تعجب دارد واضح است. . . . قدیمی XFL خود را جشن گرفت edginess حتی امیدوار کننده نگاه اجمالی به cheerleaders’ رختکن. “ما در حال حیله رایگان” لیگ جدید رئیس جمهور, جفری پولاک گفت. “و ما حتی نمی باید cheerleaders.”

بار.

خبر خوب طرفداران فوتبال! X. F. L. بازگشته است. درست است X-Treme لیگ فوتبال بازگشت و در فوریه 8th با X-TREME, شخصیت, X-TREME طرفداران و X-TREME بازی! اما X-Actly چگونه X. F. L. انقلابی و X-Treme-alize خسته کننده قدیمی هیچ سرگرم کننده لیگ ؟ برای پاسخ به سوالات خود ما را در ایجاد این راهنمای مفید برای usher شما از طریق X-استناد X-Cessive و X-Treme بازی X. F. L. فوتبال!

هر تیم می شود تنها یک کلاه. شاید شما به یاد داشته باشید سال گذشته زمانی که مایلز گرت به طور کامل, فرانسوی, افراد مشهور چه خبر-خود-نام بر روی سر خود را با کلاه. خوب برخی از مردم تا به حال با این مشکل تا به این موضوع X. F. L. به طور چشمگیری کاهش تعداد کلاه در این بازی است.

هر کس می ایستد برای سرود ملی. و “سرود ملی” منظور ما Kid Rock را “Bawitdaba” و توسط “مخفف” منظور ما تیکه هوایی گیتار.

هیچ آب و هوا به تاخیر می اندازد. تصور این صحنه. چهارم و نه. در اواخر بازی. ابر رول در. در حال اجرا به عقب جلب توپ از backfield. رعد و برق سقوط همه در اطراف او. تعظیم! تعظیم! BLAMMO! او shrugs linebackers و بافت را از طریق پیچ و مهره برق خالص در مسیر به یک شصت و حیاط نمره! منظورم این است که می شود خیلی راد, راست?

برخی از بازیکنان را وادار به استفاده از چرخ. هر آنچه که به معنی شما.

هنگامی که شما نمره touchdown شما می توانید به ساقه یک تفنگ. یک زمان. در هر نقطه که شما می خواهید. می توان آن را در تیم های دیگر, اما آن را ندارد به.

اجباری تلویزیون واقعیت. N. F. L. تولید آمار HBO “سخت می زند.” به خوبی آماده برای X. F. L. خود “می زند که نیست اما ما امیدواریم که این بازی فوتبال بسیار پرطرفدار است/سود آور است که مردم را به تماشای هر چیزی حتی از راه دور مربوط به آن است.” آمدن این ماه به CBS دسترسی به همه!

منحصر به فرد ساختار حقوق و دستمزد. من به شما بگویم در حال حاضر ما نمی خواهد به اندازه کافی پول برای پرداخت بازیکنان ما است. بنابراین ما خواهید بود با عبور از یک کلاه در اطراف ورزشگاه برای کمک به این بچه ها ، لطفا سخاوتمندانه.

هیچ Gatorade در حاشیه. ما به یک معامله منحصر به فرد را پیچیده چای® رسمی الکلی-سرد-چای آشامیدنی از X. F. L. هیدرات مسئولانه!

بنابراین هیچ Gatorade حمام. پیچ خورده چای® خیلی خوشمزه و با ارزش و طراوت را به زباله ریختن در برنده شدن مربی. امیدوارم که شما مانند scalding-قهوه داغ, کاپیتان!

هر تیم خواهد بود نام برای یک نژادی لکه دار کردن. در N. F. L. واشنگتن است که قابل توجه ترین حق بازاریابی خود را با استفاده از یک رده خارج نفرت و نادان عبارت است. نه دیگر! نگه داشتن یک چشم را برای سیاتل * * * * * * * * سنت لوئیس * * * * * و البته خلیج تمپا *****************.

قدیمی, بازیکنان قدیمی. تام بردی می گوید او می خواهد به بازی تا زمانی که او چهل و پنج. خوب ما مورد ضرب و شتم N. F. L. یک بار دیگر. آنها ممکن است اجرای سریع پرتاب عمیق و یا خود به یاد داشته باشید تولد کودکان اما بازیکنان ما می دانند که در آن آنها بودند که کندی کشته شد.

ارزان فرانچایز مناسب برای املاک و مستغلات moguls. رئیس جمهور تهمت به مدت طولانی از داشتن N. F. L. team اما شما معمولا باید یک میلیاردر به انجام این کار. بنابراین ما به طور چشمگیری کاهش قیمت یک X. F. L. حق رای دادن تا دانی می توانید دریافت در در عمل است.

همه تکرار به کار گرفته شده توسط دنیس. ما خسته از نخبگان لیگ مقامات در نیویورک هل دادن خود را لیبرال دستور کار با این پخش تصمیم گیری. در X. F. L. اگر وجود دارد یک سوال تماس بگیرید, در این زمینه, ما, متن, ما رفیق دنیس به او واکنش روده. او معمولا خوب با این مسائل. منظورم این است که مرد حدس بزند برنده “کارشناسی” در هر فصل.

کاپیتان تیم برنده دستاوردهای باستان حق primae noctis. این یکی بسیار خود توضیحی.

حق بیمه دفاعی جشن. تا مطمئن شویم که ما گونی و رهگیری جشن به هیچ یک دوم هر بازیکن دفاعی مورد نیاز خواهد بود برای تکمیل سرپرست برنامه در U. N. Y. را تیش دانشکده هنر. در نهایت این جشن نخواهد بود “سرگرم کننده” اما آنها فقط ممکن است شما را به فکر می کنم.

اجازه بدهید این خانم ها چیزی برای نگاه است. خوک از fellas!

عجیب و غریب لباس. اگر یک چیز وجود دارد که من می توانم به شما قول می دهم در مورد X. F. L. (و همه آینده جایگزین فوتبال لیگ) آن است که لباس خواهد بود نامطلوب را ببین.

وجود دارد شما آن را دارند! حالا که شما یک متخصص در X. F. L. ما شما را هفته آینده زمانی که ****** در **********. ارائه شده توسط Twisted چای®. ♦

tinyurlbitlyis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>