Yaeji جدید Mixtape مخالف اجتماعی فاصله

Yaeiji
D.j. و تولید کننده ها موجب بیرون رفتن و عرق کردن در کنار غریبه ها.تصویر توسط Rebekka Dunlap

زمانی که من برای اولین بار شنیده ام “نیویورک 93” به کره ای-آمریکایی d.j. و تولید کننده Yaeji این احساس چیزی است که من می خواهم منتظر تمام زندگی من تنها من هرگز شناخته شده به آن را می خواهم. آهنگ منتشر شده توسط Godmode پرونده در سال 2016 آغاز می شود با ضعف تشریح یک خانه لحن—اکو اکو به عنوان مصنوعی پالس باس ضربات و گاه به گاه قطره قطره همه اشاره در یک سرخوشی سرود که طول می کشد شیرین آن زمان به اوج. Yaeji زمزمه آرام در طول مسیر زمزمه singsong از زبان انگلیسی و کره ای به عنوان هر چند او اشاره شما نزدیک به گفتن یک راز است. آن زمان که tambourines می رسند خوراکی همه چیز به مکان شما مانند خواص است. و سپس آن را به طور ناگهانی می آید ،

بسیاری از راه های که در آن ما می شنویم جهان مشتق از ما چگونه بزرگ شد. گوش دادن به Yaeji من متوجه شدم که ریتم و cadences مختلف زبان های گفتاری در خانه و یا در دوستان خانه و در رستوران ها و یا در ایستگاه های تلویزیونی بودند و بخشی از چگونه من آمد به گوش جهان است. این بود که صدای من گاهی اوقات سعی کردم به لحن. اما آنها منتقل احساسات و تشریفات ابراز محبت و احساس وحشت و نگرانی که نیست همیشه ترجمه کاملا به زبان انگلیسی—به ظاهر دلپذیر آزار دهنده اهنگ از ماندارین به عنوان مثال ممکن است در واقع برقراری ارتباط از جان گذشته حسرت. این هیجانی مختلف ثبت شده اند بیشتر آشنا برای همه ما است. به عنوان K-pop می شود جهانی نیروی آن قطار شنوندگان از سراسر جهان در چگونه به شنیدن دوباره. شما نمی نیاز به درک کره ای به اب و تاب زیاد در موسیقی عجیب رویکرد به ملودرام های رهایی بخش اثرات نشئه و شعله ور.

Yaeji که نام واقعی کتی لی متولد شد و در کوئینز در سال 1993. خانواده اش نقل مکان کرد به لانگ آیلند و سپس به آتلانتا قبل از اقامت در کره جنوبی. در سال 2011 او به ایالات متحده بازگشت و به تحصیل در دانشگاه کارنگی ملون که در آن او غوطه ور در موسیقی رقص. او شروع به ساخت آهنگ و d.j.’ing برای کالج ایستگاه رادیویی گهگاه, آپلود آهنگ برای ساوندکلاود. او به دنبال “نیویورک 93” با دو EPs که گوشت او تقریبا کوچک تلفیقی از آواز خانه و پاپ. او تحت پوشش دریک خانه-آغشته R. & B. آمار “ساعتی” به جای اصلی را زخمی مردانگی با یک نوع مناقصه انعطاف پذیری است. به طور فزاینده ای به عنوان اتفاق می افتد این روزها او نسبتا به سرعت از ارسال موزیک به صورت رایگان و آنلاین به بازی جشنواره مانند Coachella. آهنگ های او ادامه داد: به ضامن میان لحظات twee صمیمیت و collectivizing بیداد از کف رقص. “Raingurl” یک آهنگ از 2017, تناوب بین ابکی خانه ریتم و اثیری synths به عنوان Yaeji توصیف ترس و شرم رفتن به باشگاه: “مادر روسیه در جام / و من عینک مه پاش بالا / Oh yeah, هی dawg, هی چه.”

Mixtape “آنچه ما جلب 우리가 그려왔던” که می آید از این در هفته اول انتشار در XL ضبط شده است. “با تشکر از آنهایی که راه رفتن کنار من / من ادامه می توانید” او آواز می خواند در کره بر روی عنوان آهنگ. وجود دارد بیشتر از یک سر به فلک کشیده گوش خراش با کیفیت برای صدای او را از روی آهنگ های اولیه که اغلب برانگیخته فازی, A. S. M. R. مانند احساس. “چیزهایی که من درو” او ادامه می دهد: “من ایجاد کرده اید که با مردم را دوست دارم.”

آن نبود تا Yaeji شروع به گرفتن تحسین در کره مطبوعات که پدر و مادر او زندگی می کنند که در سئول واقعا درک آنچه که او انجام داد. موفقیت او به ارمغان آورده است او در سراسر جهان و اثرات آشکار در “چه ما جلب 우리가 그려왔던” که پر است از همکاری جدید با هنرمندان از سوی ایالات متحده و آسیا است. “پول نمی توان خرید” شامل بروکلین رپ پوشک نینا مانند هیپ هاپ آهنگ را با هم در یک خط مونتاژ تمام bleeps, مته برای تلفن های موبایل و اسپری ماشین اگزوز. “نشستن در یک دایره و نگاه در هر یک از دیگر و یاد ما چگونه به دیدار با یکدیگر / خنده با یکدیگر و نشان می دهد یکی دیگر از آنچه در آن می خواهم برای به اشتراک گذاشتن عشق با یکدیگر” Yaeji شعارهای در انگلیسی.

وجود دارد یک کتاب محتوی قطعات کوتاه ادبی با کیفیت به “آنچه که ما جلب 우리가 그려왔던,” دلایل از پیش رو خانه ریتم اولیه او مجرد است. الکترو ضربت “در آینه 거울” حرکت به سوی مودی هد زدن خاک; “این روزها 요즘” است مانند گردش به دوبله-جاز یک ریشه ثابت ضرب و شتم serenaded توسط یک دور تقریبا شبح مانند ساکسیفون. آهنگ های دیگر می تواند احساس بیهوده و بیمعنی به عنوان اگر او بودند با فشار دادن رکورد به سادگی برای ضبط یک لحظه زودگذر است. در “رایگان Interlude,” رپرهای Lil Fayo, Trenchcoat و نخود شیرین تجارت تا حدودی مزخرف آیات است. (“یک کلیسا دارای یک برج کلیسا / من مانند تمام انواع از مردم / هر نوع از شخص / فرورفتگی من چندین.”) آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر شما خیلی دیر رسیده ایم برای به اشتراک گذاشتن در شوخی است.

من برای اولین بار شنیده Yaeji در سال 2016 در طول زمان هنگامی که بیرون رفتن اجازه دهید به تنهایی بیرون رفتن هنوز موضوع انتخاب شخصی است. او آهنگ slipstreams از زبان و احساس, پیشنهاد, آینده, من می خواستم برای دیدن شکوفه.

من در ابتدا به اشتباه به عنوان “نیویورک 93” برای برخی از, دلتنگ, نوک کلاه به یک عصر طلایی در شهرستان هیپ-هاپ و صحنه های باشگاه; در واقع, آن است که به سادگی محل و سال تولد او. موسیقی انقلاب در حال تجربه دوباره هر زمان افراد جوان اتفاق می افتد در سراسر چیزی است که آنها شنیده ام قبل از. در پاییز گذشته Yaeji پرتاب یک حزب است که او به نام “Elancia” تلاش برای به یاد بیاورید روز هنگامی که او شروع raving در نیویورک در اوایل دهه گذشته—چند سال پس از آنچه مردم اغلب تصور می شود این شهر خلاق اوج. آن را آسان برای آویزان کنید تا در مورد اینکه آیا یک صدا و یا یک سبک است که واقعا اصلی—یا اینکه عجول و بی پروا نسل جدید فقط دچار فراموشی تاریخی. در عین حال اصلی بخش احساس میشود که هنرمندان جوان رو به جلو است که کشف شده است.

آن بوده است عجیب و غریب به گوش دادن به “آنچه که ما جلب 우리가 그려왔던” در چند هفته گذشته به عنوان تماس به خودمان جدا شده اند به طور فزاینده ای فوری. Yaeji موسیقی مورد مخالف “اجتماعی فاصله”: بیرون رفتن بیکار basking در درخشش خود, دوستان, عرق کردن در کنار غریبه ها. ما در پایین ترین لحظات این چیزی است که باعث می شود زندگی معنی دار تحقق است که کسانی که قبل از ما آمد بر داشت معنی و تحمل. برای بسیاری از این ایده می شود فوري در حضور دیگران. Yaeji موسیقی همواره در مورد همدلی و دوستی, پورتال به دیگر ممکن است خطوط زمان در سراسر جهان است. و این دقیقا چیزی است که باعث می شود آن را مانند یک لباس در حال حاضر. “آنچه ما جلب 우리가 그려왔던” مجموعه ای از پیش نویس و طرح نگاه اجمالی به یک حرفه ای بر روی بروید. اما در زمان حاضر هیچ یک از ما در حال رفتن در هر نقطه.

گوش دادن به موسیقی نیست مرا بسیار راحتی به تازگی به دلیل آن را به من یادآوری می کند که در گذشته به نظر می رسد غیرممکن دور و آینده وعده تنها عدم قطعیت است. در حال حاضر دیگر یک انتخاب مسائل مدیتیشن یا سلامتی. آن را یک بیماری از زندگی است. گوش دادن به Yaeji به تنهایی در هفته گذشته به اوج نوعی احساس بالاتر و احمقانه قطعات به نظر می رسید حتی sillier. “Introverse از اینتروورت” G. L. A. M. raps در “طلسم 주문” که احساس می کند مانند یک مدرج به پایین K-pop سرود; آن را شوخ تر از من به آن گوش دهید. شکوه synths که اعلام “تخیل من 상상” صدا حتی dreamier. “آنچه من می خواهم انجام دهید / خوردن برنج و سوپ” Yaeji raps در کره در “پول نمی توان خرید.” “آنچه من می خواهم / پول نمی توان خرید.”

زمانی که شما درگیر با هنر و یا موسیقی شما در حال کاوش در تخیل کسی به دیگری. آن را هرگز به شما حتی اگر شما کسی است که از آن ساخته شده. این هدیه یک راز که گذشت در میان کسانی که مراقبت از تغییر بافت وجود شاید در کوچک راه. وجود دارد هیچ چیز بهتر از گوش دادن به موسیقی با غریبه ها—رقص های حیرت اسکن چهره برای دیدن اگر شما تنها در این لحظه است. بعد از آن زندگی دیگر برای تلفن های موبایل ، در حال حاضر این آهنگ توسط یک جوان کره ای-آمریکایی گفتن ما در مورد جهان او را می بیند—جهان به وجود آورده با دوستان goofing در اطراف در یک استودیو یا عرق کردن با هم در یک سالن—در مورد برخی از گذشته راه زندگی و یا به سادگی یک یادآوری از آنچه در انتظار تا زمانی که شما می توانید صبر کنید. ♦

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>