یانکی’ هارون قاضی نشان می دهد او سقوط ریه می گوید: دنده بهبود

تمپا, فلوریدا.—New York Yankees مشت زن هارون قاضی نشان داد او تا به حال یک سقوط ریه است که شفا و گفت: دنده شکسته و در حال بهبود است.

قاضی تا به حال سی تی اسکن در روز جمعه. یانکی ها اعلام کرد دو هفته پیش که قاضی تا به حال شکستگی استرس به اولین دنده راست.

“استخوان است که هنوز هم مورد مشابه اندکی بهبود” قاضی گفت: او به عنوان چپ Steinbrenner زمینه است. “استخوان است شفا راه آن باید باشد, پس احتمالا یکی دیگر از تست در اینجا یک زن و شوهر بیشتر در هفته و رفتن از وجود دارد.”

قاضی اضافه شده اسکن نشان داد “pneumothorax آمد به طور کامل از بین رفته اند.”

“یک چیز کوچک در ریه است که ما با داشتن یک مسئله کمی با اما بود که همه شفا داده است.” قاضی گفت. “خوب به آن بروید. که بدان معنی است که من می توانم پرواز اگر من نیاز به رفتن به خانه.”

27 سال بازی نمی کند در هر بهار آموزش بازی به دلیل درد در سمت راست ماهیچه سینه و شانه است.

با باز کردن بعد تحت فشار قرار دادند به اواسط ماه مه در اولین با توجه به جدید coronovirus قاضی به زمان بیشتری برای بازیابی بدون از دست رفته بازی.

“آن پوشش نقره ای را در این رابطه فقط داشتن توانایی نه احساس عجله در تلاش به عقب بر گردیم برای یک تاریخ خاص به خصوص از آنجایی که ما واقعا لازم نیست تاریخ” قاضی گفت: “فقط تلاش برای اجازه دهید آن را التیام نمی سعی کنید به عجله آن است.”

قاضی قصد دارد برای ادامه کار و درمان در یانکی ها’ بهار مجتمع آموزشی.

“من یک جایی در اینجا, بنابراین من نیز ممکن است فقط در اینجا باقی می ماند و هنوز هم کار با بچه ها که ما به عنوان طولانی به عنوان آنها را تعطیل نمی ما را” بومی کالیفرنیا گفت. “که بزرگترین نگرانی های تعطیل.”

“نکته مهم این است که آنها باید این باز به طوری که ما می توانید به اینجا می آیند و هنوز هم برخی از بیس بال فعالیت و اقامت آماده” قاضی اضافه شده است. “فقط نوع احساس ما هنوز در حالت بیس بال. اما زمانی که شما رفتن به خانه آن را به من کمک کرد کمی. من برخی از مسائل در اطراف خانه انجام دهید, قرار دادن برخی از مسائل بر روی دیوار, تمیز کردن. اما پس از من همه چیز من انجام می شود در آپارتمان من فکر می کنم من نوع دیوانه کمی.”

قاضی و یانکی ها بر این باورند که ستاره راست fielder خودش صدمه ساخت غواصی گرفتن اواخر فصل گذشته. برداشتن استخوان است که امکان توجه به روند شفا.

پس از برنده شدن در سال 2017, AL تازه کار جایزه سال قاضی محدود شده است و به 112 بازی در سال 2018 به دلیل شکسته راست مچ دست و به 102 بازی در سال گذشته با توجه به تیره و تار ترک اریب.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>