یانکی ها جزئی اتحادیه دارای ویروس Marlins نزدیک بهار اردوگاه

تمپا, فلوریدا.—نیویورک یانکیز جزئی اتحادیه آزمایش مثبت برای coronavirus میامی مارلینز بسته بهار مجتمع آموزشی و بیس بال شروع نیروبخش برای این احتمال که باز روز می تواند با تاخیر به مه یا طولانی تر است.

لیگ اصلی بیس بال راه اندازی شد برای به روز رسانی تیم دوشنبه در سلامت آن سیاست در پی شیوع ویروس.

روز یکشنبه یک یانکی ها چشم انداز تبدیل به اولین بازیکن شناخته شده وابسته به MLB به قرارداد COVID-19. یانکی ها مدیر کل برایان Cashman گفت: “جوان player” تحت تاثیر قرار گرفت و بدون شناخت او. Cashman گفت: بازیکن “احساس می کند خیلی بهتر است” و علائم فروکش کرده بود اما او هنوز هم جدا شده است.

“او هر گونه تعامل با ما لیگ بازیکنان” Cashman گفت: در یک کنفرانس تلفنی.

Marlins در ضمن اول شد سازمان به طور کامل خود را پیچیده است. خود را بزرگ leaguers گفته شد را به یک استراحت و جلوگیری از فعالیت های گروه.

Marlins’ حرکت بود که یک تیم تصمیم گیری به جای چیزی لازم الاجرا توسط MLB. اما وجود نشانه هایی از اردوگاه های دیگر نمی خواهد باز بماند بسیار طولانی تر و بیشتر خاموش شدن ناگهانی می تواند تنظیم کردن یک واکنش زنجیره ای است که به معنی واقعی بازی در حالی که برای.

MLB به نام کردن بقیه بهار آموزش برنامه روز پنج شنبه و گفت: افتتاحیه در روز است که برنامه ریزی شده برای مارس 26 به تعویق افتاد برای حداقل دو هفته.

تیم ها و بازیکنان معتقدند که دو تا چهار هفته اضافی بهار آموزش مورد نیاز خواهد بود قبل از فصل به طور منظم آغاز می شود. با توجه به زمان مورد نیاز برای بازگشایی اردوگاه برگزاری تمرینات و سپس شروع روز افتتاحیه به نظر می رسد یک راه طولانی ،

یانکی ها بازیکن نماینده زاک Britton روز جمعه گفت این تیم رای داده بودند به هم باقی می ماند در تمپا و ادامه داوطلبانه تمرینات.

“من مطمئن هستم که این تعداد در حال رفتن به تغییر” Cashman گفت.

Cashman گفت: “در دیداری با عمده leaguers یکشنبه در نور مثبت ویروس مورد در لیگ کوچک پیچیده در سراسر خیابان از George M. Steinbrenner زمینه و “بازیکنان نیست صدای هر چیزی” را به عنوان به برنامه فوری. اما او گفت: به عنوان بازیکن پردازش اطلاعات “من فقط شک دارم همه چیز در حال رفتن به تغییر دهید.”

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم از بازیابی, ویروس جدید در عرض چند هفته.

برخی از میامی بازیکنان باید خانه در نزدیکی بهار مجتمع آموزشی در مشتری و برنامه ریزی برای اقامت وجود دارد. دیگران را به خانه.

MLB و اتحادیه به تازگی داده بود و بازیکنان این گزینه به ماندن در محل خود بهار اردوگاه بازگشت به خارج از فصل خود را در خانه و یا رفتن به باشگاه را خانه شهر است.

Cashman گفت: بازیکن مورد آزمایش قرار گرفت در صبح روز جمعه و جزئی لیگ مجتمع بسته شد. او گفت: نتیجه مثبت تایید شد اواخر شنبه شب به اوایل صبح روز یکشنبه.

Cashman گفت: هیچ کس دیگری در سازمان یانکیز دیگر از آسیب جزئی اتحادیه تا به حال تست شده برای ویروس.

این تیم گفت: ناشناس بازیکن تا به حال خود را صرف تمام وقت در minor league پیچیده و تا به حال نشده است بیش از در اصلی ورزشگاه و امکانات مورد استفاده توسط عمده leaguers. Cashman گفت: آن شناخته شده نیست چگونه و یا جایی که این بازیکن قراردادی ویروس.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

Cashman گفت: minor league پیچیده شده است که بسته از طریق 25 مارس و برخی جزئی لیگ بازیکنان و پرسنل شده بود به قرنطینه. او گفت: هر دو لیگ برتر و لیگ کوچک مجتمع بودند تحت کامل شستشو.

یانکی ها بودند که در ساحل شرقی فلوریدا برای یک نمایشگاه که MLB به حالت تعلیق در بهار آموزش برنامه. هر روز به ظاهر آورده تحولات جدید در سراسر چشم انداز بیس بال.

“یکشنبه کاملا متفاوت است از جایی که ما پنجشنبه” Cashman گفت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>