بله, شما می توانید اخراج می شود برای گرفتن COVID-19

سلامت این بیماری همه گیر است که افشای امریکا وحشتناک رویکرد به بیمار را ترک کنند. پل Spella / اطلس

توسط NEWS-SINGLE در 12 خرداد 1399
پل Spella / اطلس

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

زمانی که کروناویروس اولین آمار ایالات متحده آمریکا و برخی از سیاستمداران با اشاره به آن به عنوان "بزرگ اکولایزر" به دلیل آن ظاهرا نمی تبعیض قائل شود. اما خیلی زود ثابت کرد که نمی تواند درست باشد. مردم از رنگ ها به طور نامتناسبی تحت تاثیر COVID-19 به عنوان مثال و دستمزد پایین کارگران ضروری چاره ای اما برای نشان دادن کار و خود را در معرض. و اگر کارمندان را بیمار آیا آنها دریافت کافی زمان پرداخت کردن به بهبود است و دیگر همه گیر اختلاف. اگر چه بسیاری از کارگران را در بر داشت که کارفرمایان خود هستند و درک در مورد زمان دیگران تلاش کرده اند برای دریافت مرخصی با حقوق به درمان و یا برای مراقبت از کودکان خود را.

در ماه مارس من در مورد نوشت: یک Walmart کارمند در ایالت واشنگتن بود که به دلیل اخراج او استفاده می شود تا همه خود را در حضور "امتیاز" دوره نقاهت بعد از آنچه به اعتقاد او COVID-19 یک وضعیت خارج شده و کاهش یافته است به نظر. در آوریل مواد غذایی-فروشگاه کارمند در ایندیانا ادعا کرد او از کار اخراج شد برای ماندن در خانه با یک پتانسیل مورد COVID-19. (او شکایت کرد و پرونده حل و فصل شد.) 58 ساله پرستاری-خانه کارگر در سنت لوئیس نگه داشته به آینده به کار طولانی پس از او توسعه علائم COVID-19 چرا که او گفت که او نمی خواهد پرداخت در غیر این صورت خانواده اش گفت: St. Louis Post-Dispatch. او چند هفته پیش.

این قرار نیست اتفاق می افتد. در ماه مارس در کنگره گذشت خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل ساخت آن را آسان تر برای بسیاری از کارگران آمریکایی برای دریافت پرداخت می شود ترک اگر آنها COVID-19 یا اگر آنها را به مراقبت از کودکان که در بیرون از مدرسه است. باقی مانده از سال کارکنان واجد شرایط به مدت دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی اگر آنها را قرنطینه یا تجربه COVID-19 علائم و 12 هفته پس از ترک پرداخت می شود در دو سوم از حقوق و دستمزد خود را اگر آنها در حال مراقبت از یک کودک که در مدرسه و یا کودک-مراقبت های ارائه دهنده بسته است.

اما این قانون شامل تمام انواع از کارکنان. شرکت های بزرگ را شامل نمی شود در این قانون و شرکت های کوچک می تواند ادعا معافیت. کارفرمایان می توانند مکمل آنچه مورد نیاز تحت قانون با گسترده تر ترک سیاست اما برخی از شرکت ها در حال حاضر پایان دادن سخاوتمندانه تر ترک سیاست هایی که آنها را در جای خود قرار داده و بلافاصله پس از شیوع کروناویروس.

ما همه گیر رویکرد به مرخصی استعلاجی ادامه آمریکا را چندپاره و فاقد تأثیرگذاری را ترک قوانین خود را که در آن زمان تا حد زیادی بستگی به کارفرمای خود نیاز دارد. به این دلیل آمیخته سیستم آمریکایی برخی از این کارگران تنها در جهان غرب که خطر اخراج شدن اگر آنها نمی کشیدن بیمار خود را خودشان به کار می کنند. قبل از همه گیر یک چهارم از بخش خصوصی و کارگران نه تنها یک پرداخت می شود بیمار در روز است.

راه متناقض است که امریکا می کند مرخصی استعلاجی را تبدیل به یک مشکل حتی بزرگتر به عنوان مطلب متحده باز کردن و شرکت کارکنان خود را به بازگشت به کار. در ماه های آینده کارفرمایان اداره خواهد شد قابل توجه قدرت در تعیین این که آیا کارکنان خود را در خطر ابتلا به COVID-19 و اینکه آیا آنها می تواند به نگه داشتن شغل خود را اگر آنها را انجام دهید. به عنوان نرخ بیکاری همچنان بالا است و شرکت ها باید بیشتر کارگران به از را انتخاب کنید بیشتر مردم ممکن است پیدا کردن خود را از دست دادن شغل خود را اگر آنها مریض است.


خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل یک مثال از حقیقت تاسف در مراقبت های بهداشتی سیاست: حتی زمانی که همه چیز بهتر برای طبقه کارگر و مردم آنها معمولا نمی تواند به طور کامل بهتر است. این قانون جدید را فراهم می کند کمی وضوح برای کارگران دقیقا آنچه که آنها به عنوان و هنگامی که. و نظرسنجی ها نشان می دهد که بسیاری از آمریکایی ها نیست و حتی شنیده می شود در مورد آن به طوری که آنها ممکن است می دانم که آنها می توانند از مزایای.

تحت FFCRA کارکنان می توانید زمان خاموش تنها به یک دلیل به طور مستقیم مربوط به COVID-19 و قانون معاف کارفرمایان با بیش از 500 کارمند به احتمال زیاد به دلیل بسیاری از شرکت های بزرگ در حال حاضر ارائه به روز پرداخت می شود بیمار—هر چند شاید دو هفته ارزش است. بیشتر چه شرکت هایی با کمتر از 50 نفر می تواند واجد شرایط برای معافیت اگر آن را "خطر اندازد زنده ماندن کسب و کار." این ریپ باز عمده سوراخ دیدهبانی ایجاد کردن که می تواند میلیون ها نفر از کارگران بدون پرداخت را ترک کنند. با توجه به تجزیه و تحلیل توسط مرکز آمریکایی پیشرفت لیبرال اتاق فکر این معافیت به معنای تنها 47 درصد از بخش خصوصی کارگران را تضمین دسترسی به کروناویروس مربوط به مرخصی استعلاجی. برای مثال بسیاری از مواد غذایی-فروشگاه های زنجیره ای و بسته بندی گوشت می آمد گیاهان که در آن عفونت شده اند شایع بیش از 500 کارمند است. بسیاری از مراقبت های بهداشتی کارگران معاف از قانون به عنوان به خوبی.

اما برای همه این مشکلات با FFCRA آن را در واقع بهبود معمول آمریکا ترک سیاست های که تمایل به نحیف پرداخت نشده و نامشخص است. و در پایان سال هنگامی که قانون منقضی کسانی که ممکن است تبدیل به استاندارد یک بار دیگر—حتی اگر coronavirus هنوز در حال گسترش در سراسر کشور است. به طور معمول دو بخش اصلی قوانین قرار است اجازه می دهد تا بسیاری از کارمندان را بدون مزد پزشکی را ترک کنند. اول خانواده و پزشکی ترک عمل تضمین 12 هفته از مرخصی بدون حقوق برای بهبود یافتن از یک بیماری عمده و یا برای مراقبت از یک عضو خانواده است. در بالا از آن, قانون آمریکایی های معلول می گوید که کارمندان که دارای معلولیت هستند نیز به عنوان یک "فرآیند تعاملی" با کارفرما برای تعیین اینکه آیا آنها می توانند یا بیشتر زمان خاموش یا دوباره با برخی از تغییرات به کار خود را. (قانون تعریف معلولیت به عنوان "یک اختلال جسمی یا روانی است که محدودیت های قابل ملاحظه ای یکی یا بیشتر از عمده فعالیت های زندگی.")

اما FMLA فقط به کارفرمایان با بیش از 50 نفر در 75 مایل شعاع معنی است که تنها حدود 60 درصد از کارگران آمریکایی واجد شرایط برای آن است. ADA, در ضمن در بسیاری از کشورهای امر تنها به شرکت هایی با بیش از 15 نفر از کارگران. در هر دو مورد کارگران پاره وقت دارند به مراتب کمتر حمایت از کارکنان تمام وقت انجام دهد.

ADA در نظر دارد برای کارفرمایان و کارکنان به آمده تا با یک متقابلا مطلوب طرح—اما که برگ های اتاق را برای ذهنیت. "بسیاری از antidiscrimination قوانین موعظه قوام اما این قوانین موعظه ارتباط می گوید:" هدر لئونارد وکیل استخدام در آلاباما. برای مثال بیایید می گویند دکتر پاک شما برای بازگشت به کار, اما می گوید شما نباید بلند کردن چیز سنگین است. رئیس شما ممکن است مایل به پذیرفتن که محدودیت و ممکن است آتش شما به جای. این اتفاق می افتد حتی در محل کار است که به نظر می رسد به ارزش سلامت: سال گذشته من در صحبت با یک تکنسین بیمارستان که می گوید او بارها و بارها برای یک کار کم تحرک پس از مجروح شدن زانو, اما اخراج شد به جای.

اشتغال وکیل به من گفت که اگر چه COVID-19 لزوما واجد شرایط به عنوان یک ناتوانی در زیر ADA بودن ضعف سيستم ايمنی و یا داشتن دیابت ممکن است چرا که هر دو خود را افزایش می دهد خطر مرگ ناشی از COVID-19. در این مورد کسی با این شرایط می تواند درخواست برای کار از خانه به دلیل قرار گرفتن در معرض coronavirus است که فرد به خصوص کشنده است. این امر پس از آن بود تا به رئیس خود برای اعطای اقامت.

گاهی اوقات این فرآیند می رود—و نه همه شرکت های عمل در ایمان بد است. بسیاری از کارفرمایان درمان کارگران خود را نسبتا و اجازه می دهد کافی را برای شرایط اضطراری. بالا پرداخت کارفرمایان در خصوص, به نظر می رسد به پزشکی و خانواده شرایط اضطراری در گشاد گشاد راه رفتن. اگر از شما اجرا از روز بیمار شرکت شما ممکن است اجازه دهید شما را بیشتر پرداخت نشده زمان, اما هنوز هم به بازگشت به کار خود را هنگامی که شما بهتر است. نه هر کسی که بیمار می شود را اخراج می شوند.

در عین حال بسیاری از کارکنان معلول صحبت کردم با دریافتند که کارفرمایان خود را به طور کامل انعطاف ناپذیر. در سال 2017, ناتالی Velto استخدام شد و به عنوان یک دستیار یک کار است که شامل بسیاری از تماس های تلفنی و ایمیل. Velto مولتیپل اسکلروزیس که باعث میگرن بیحس کننده در سراسر بدن او و گاه به گاه مشکلات شناختی. Velto می گوید که هر چند او گفت که این شرکت در مورد وضعیت این شرکت نمی خواهد اجازه دهید کار خود را از راه دور زمانی که او نیاز به. در ماه نوامبر سال 2017 Velto حال شعله ور شدن و در زمان دو هفته کار به بهبود می یابند. هنگامی که او بازگشت و او ادعا کرد که در یک طرح دعوی در دادگاه او از کار اخراج شد به دلیل غیبت. او حل و فصل با شرکت در 2019 و توافق به نام آن علنا به عنوان بخشی از حل و فصل. (این شرکت بازگشت نیست من درخواست دهید.)

ما کمی سخت داده ها در دقیقا چگونه بسیاری از مردم در حال اخراج برای بیمار شدن. یک تقریب نزدیک ممکن است ده ها هزار نفر از مردم از یک سال که در گزارش به کمیسیون فرصت های برابر شغلی که در آنها تبعیض به دلیل از کار افتادگی. حتی شرکت هایی که باید تحت پوشش FMLA و ادا گاهی اوقات آتش بیمار و کارکنان به دلیل کارفرمایان خود را یا نمی دانند یا فکر می کنم که این خسارت از طرح دعوی در دادگاه بالقوه خواهد بود آنقدر کم است که آن را به ارزش خطر است. "مشکل بزرگ این است که کارفرمایان را دنبال نمی کند این قوانین می گوید:" برایان شرق ارشد وکیل با حقوق معلولین تگزاس گروهی که طرفداران برای افراد معلول است.

یکی از دلایل آن را سخت به دانستن تعداد دقیق است که در این موارد بیمار کارکنان از دست دادن شغل خود را همیشه روشن. برای مثال در ماه مارس دو کلرادو گوشت گاو-کارکنان کارخانه گفت: آنها از کار اخراج شدند پس از آنها در خانه مانده بیمار با COVID-19 علائم. اما این کارخانه گفت: آنها از کار اخراج شدند چرا که آنها موفق به نشان می دهد تا برای کار به مدت سه روز و نه تماس با این شرکت در مورد غیبت خود—نه به این دلیل که آنها COVID-19.

"کارفرمایان بدست هوشمند و آنها را بگو" من شلیک شما دلیل این که شما درخواست برای بیش از حد بسیاری از تسهیلات" می گوید: "جینا M. Rangel شاکی را استخدام وکیل در کالیفرنیا است. در عوض کارکنان ممکن است شروع به درمان ناعادلانه نسبت به دیگران و یا خود را قبلا ستارگان عملکرد ممکن است به طور ناگهانی تلقی می شود بدون زرق و برق.


آمریکا رویکرد به مرخصی استعلاجی به این معنی است که بدون حمایت کافی آلوده مردم را چاره ای اما برای رفتن به محل کار. اگر چه شما به زودی مجبور به بازگشت به اتاق و در انجام بنابراین شما در معرض ویروس و سقوط بیمار ؟ اصلی خود را مراجعه به یک کارگر ادعای جبران خسارت. اما موفق comp کارگر ادعا استوار نشان می دهد که شما گرفتار coronavirus در محل کار—چیزی است که می تواند تقریبا غیر ممکن است به اثبات می گوید: مایکل داف, یک استاد حقوق در دانشگاه وایومینگ. از آنجا که این مشکل در برخی از ایالات آمریکا رفته اند تا آنجا که به ایجاد "گمان" است که اگر یک کارگر قرارداد COVID-19 می توان آن را تصور می شود مربوط به کار بدون کارگر ارائه هر گونه اثبات است. اما اکثر متحده ندارد و این انگاره ها.

این طبقه بندی متخلخل ترک قوانین منجر به نابرابر راه تجربه آمریکایی ها همه گیر و بیماری به طور کلی. قبل از همه گیر کارگران کم درآمد در حال حاضر کمتر به احتمال زیاد به پرداخت مرخصی استعلاجی. وقتی که مردم به دلیل اخراج از یک بیماری یا از کار افتادگی آنها می توانند ماه بدون یک کار به خصوص در این اقتصاد است. که از خود می تواند آسیب بیشتر سلامت: صورتحساب های پزشکی ممکن است غیرقابل تحمل است اما یک عنصر اصلی که چرا مردم ورشکسته پس از بیماری از دست داده است و دستمزد. یکی از مقاله های اخیر تخمین زده است که در میان آمریکایی ها در سن 50 تا 59 با سلامت بیمه, درآمد سالانه کاهش 19 درصد به طور متوسط بیش از سه سال اول پس از بستری در بیمارستان و آنها نمی بازیابی برای حداقل چهار ،

وجود دارد دلیلی برای باور کردن که این بیماری همه گیر ممکن است فشار کارفرمایان به درک بیشتر. (پس از چند شرکت های بزرگ را به طور داوطلبانه تمدید مرخصی با حقوق به کارکنان خود را برای اولین بار در اوج این بیماری همه گیر.) امروز شرکت ممکن است در تلاش برای توجیه رد telework درخواست مانند Velto است: این استدلال که کارکنان نمی تواند کار مولد در خانه است و تضعیف این واقعیت است که آنها انجام داده ایم تا با موفقیت برای ماه شرق می گوید.

هنوز در پایان سال کارگران ممکن است بازگشت به stingier پرداخت می شود-ترک ، لایحه جدید تصویب شده توسط آمریکا قهرمانان قانون را در برخی از نقاط ضعف موجود در FFCRA و گسترش آن را از طریق 2021. اما بعید است که به تصویب سنا و معلوم نیست چه بخش هایی از آن را برای زنده ماندن در یک پتانسیل آینده همه گیر-امداد لایحه.

در این میان بهداشت عمومی مقامات ممکن است التماس آمریکایی به ماندن در خانه اگر آنها احساس بیمار. اما برخی از کارگران قرار خواهد شغل خود را در معرض خطر با انجام این کار. صحبت از بهداشت عمومی در ایالات متحده اغلب حول محور آنچه که افراد باید انجام دهند—این که آیا آن را با پوشیدن ماسک یا خوردن چیز برگر. اما خیلی از ما سلامت لولا در آنچه ما کارفرمایان را فراتر از ارائه بیمه درمانی یا نه. مانند آزادی ما را به استفاده از نیکوتین و با یک نوزاد توانایی ما برای جلوگیری از گسترش بیماری های عفونی است و در عین حال یکی دیگر از جنبه های زندگی که کارفرمایان کنترل.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن