تقاضای محبوب, نیروگاه, آشپز, مقاله نویس و سبزی نجوا Yotam Ottolenghi سهام دستور العمل های که حتی یک ساده لوح مثل شما می تواند احتمالا.

نان

من می خواهم برای اطمینان از شما خوانندگان عزیز که من—جایزه-برنده کمربند جایگزین ارزشیابی دوزبانه-آموزش آشپز Yotam Ottolenghi—همچنین مصرف فروتن کارکنان از زندگی تقریبا هر روز. چقدر سخت می توان آن را به غلات اصلی از نصف جهان ؟ هیچ نیست در همه است که یک سوال لفظی.

مواد لازم: آرد و آب و نمک و مخمر و سماق و پودر زیتون jus, rosehip جم einkorn سبوس (برای گرد).

روش: ترکیب هفت مواد تشکیل دهنده را در یک کاسه. پوشش با پارچه. آواز خواندن مخلوط لالایی (نگاه کنید به پیوست نمونه ترتیبات). اجازه دهید مجموعه ای از بین دوازده و هفتاد و دو ساعت—I don’t care, با این حال شما می خواهید دستور العمل های من هستند پس لرز در حال حاضر. آرد یک کار سطح خمیر بریزید خود را چند بار و اجازه دهید آن را استراحت یک ساعت یا دو.

در حال حاضر اگر شما می خواهید به — و این است که کاملا اختیاری—شما قطعا می تواند تا مشخصات عطر و طعم از این قرص توسط نارسایی آن را با خلاء بسته بندی شده کیپر (آناتولی است اما فروشگاه خریداری شده است . . . خوب بیش از حد) و یا چرخش آن را با خانه بخارا کارامل (نگاه کنید به پیوست p. 423) و یا توسط spritzing هوا در اطراف آن با رنگ نارنجی-شکوفه ذات است. یا شما می توانید جست و خیز آن عطر و طعم-ترکیب مراحل راه شما قطع گوشه و کنار با تمام دستور العمل های من و فقط چوب آن را در فر مانند انسانهای غارنشین.

فلافل

بنابراین افشای کامل: این در واقع چغندر فلافل. Oh no, stay with me, چشم خود را در حال لعاب بیش از خواندن نگه دارید لطفا! برای این چغندر فلافل, ما فقط تعویض یک عنصر کلیدی برای بصری و غذايي اثر و سپس با اضافه کردن چند اساسی شربت خانه برای تحت تاثیر قرار دادن مهمانان خود را. (من جدید و فوق العاده اساسی و غیر قابل مذاکره کالاهای اساسی™ به طور مفصل در مقدمه pp. دوم-هفدهم.)

مواد لازم: پرواز به اورشلیم و سعی کنید برای رسیدن به Mahane یهودا بازار در یک هفته صبح قبل از 9 A. M. بزرگ وجود دارد چغندر وجود دارد و هنگامی که شما در حال ساخت یک دستور ساده مثل این یکی که شما واقعا می خواهید بهترین مواد تشکیل دهنده. شما همچنین نیاز به خشک نخود خیس یک شبه (اگر شما برای زمان فشرده, ممکن است شما با استفاده از, کنسرو شده? هیچ), ارغوانی سیر, chartreuse پیاز (به طور گسترده ای در دسترس در مغازه ها تخصص در عمده شهرهای ساحلی و یا در آمازون از طریق یک خرده فروش است که قطعا ارائه نمی دهد نخست حمل و نقل), جعفری, گشنیز, زیره سبز, کل غلاف هل آلپ نمک و فلفل (از هر نوع!), آب گرم و سرد فشرده روغن کلزا.

روش: حمله رعد اسا تمام مواد تشکیل دهنده را در یک پردازنده مواد غذایی. شکل مخلوط به توپ و عمیق سرخ. من نمی توانم قرارداد (در این کتاب پیشنهاد من به فروش می رسد) به شما دقیقا چگونه به آنها خدمت می کنند اما نمی توان آن را یک بد ایده به جفت این با ذغال سنگ ذغال سنگ-آهک پیتا (p. 47), سیاه و سفید, سیر, “سفید” سس (p. 743) و بشکه-سن هندوانه تربچه کیمچی (p. 322). و یا خرید برخی از کسانی که ShopRite-نام تجاری پیتا جیب به تحلیل رفتن در زمانی که شما به یک بحران در تلاش برای راه اندازی سرخ کن و به من بدهید تا در بقیه وعده غذایی.

سالاد ساده

این “ساده” در نام آن پس از حداقل خواندن آن را به پایان ؟ یا شما واقعا بیش از حد بزدلانه به هر یک از دستور العمل های من به جز که یکی کبابی بادمجان شما را دوست دارم به Instagram? و حدس بزنید چه من می دانم که شما را ترک کردن نیمی از مواد تشکیل دهنده در آن بیش از حد!

مواد لازم: کره کاهو, za’atar, endive, radicchio, کلم قمری خوراکی گل از انتخاب شما. برای سس: سرکه بالزامیک از مودنا (سن حداقل شانزده سال ترجیحا دیگر) برای اولین بار-فشار روغن زیتون سرخ miso, صورتی, miso, خرد شده رمپ و/یا سیر گستره (شما فقط می توانید این دستور غذا را در ماه آوریل) تجارت منصفانه عسل انسانی اشک.

روش: در کاسه مس, ماهوت پاک کن زدن با هم پانسمان و مواد تشکیل دهنده. پاره کردن برگ ها و صدای خش خش کردن آنها را در اطراف کاسه به طوری که آنها به طور مساوی پوشش داده شده است. ماندولین دیگر سبزیجات خام و ترتیب در بالا در خشنود شیوه ترک گل های خوراکی برای چاشنی زدن. اوه ما “فراموش” را به استفاده از za’atar—یا به ما؟! من فقط می خواستم به بررسی کنید که شما توجه قرار گرفت 😉

کباب مرغ

این علم موشک نیست آن مرغ. (زمانی که ساخت این برای یک مهمانی شام از خود من بود البته با استفاده از گینه مرغان اما من حس شما عرق کردن فقط خواندن این کلمات تا مرغ است.) ما در حال رفتن به پینه بسته این مرغ بسیار ساده و سس آن را با آتش و خدمت به آن را با یک سبزی در سمت. به اعتقاد من در شما—شما می توانید این کار را انجام!

مواد لازم: یک مرغ شور کره Sicilian خون, نارنجی, پیاز زعفران, رزماری, بهار, Grana Padano تکه به سانتیمتر مکعب.

روش: پیش گرم کردن فر را به چهار صد درجه است. و سپس انجام هر کاری که احساس خوبی به شما. چوب و کره را به مرغ ؟ اطمینان حاصل کنید! پوست روشن یا خاموش ؟ بله! رازیانه خام یا کاراملی? هر آنچه که شما احساس می کنید مانند—من انعطاف پذیر است. من در اینجا به بگویید که شما چگونه می توان جوجه کباب. دستور العمل فقط . . . دستور العمل پیشنهادات و فقط چیزی است که من دستور داده شده است به می گویند. پس کباب انعطاف پذیری خود را آماده مرغ برای چهل و پنج تا شصت دقیقه تا زمانی که پوست آمیزش و یا شریک زندگی خود را تهدید به ترک شما بیش از یک جریان بحث در مورد چه مقدار پول است و پول بیش از حد برای اختصاص به پیگیری بالی lemongrass.

کیک شکلاتی

من تسلیم. شما مردم نمی خواهید دستور العمل های شما می خواهید اجازه می خواهد تا خود را مایکروفر-خوشحال شویم. من پرتاب در ضرب المثلی ترکی-loomed حوله پنبه. اگر شما می خواهید درست پخت نوآوری شما می توانید یکی از پیشگامانه لندن موسسات. یا نیست!

مواد تشکیل دهنده: Duncan Hines شیطان-مواد غذایی کیک مخلوط کنسرو شده, شکلات, پوشش, rainbow sprinkles.

روش: به دنبال دستورالعمل های روی جعبه و سپس تخلیه می تواند از پوشش در محصول نهایی. اگر من در این نقطه من ممکن است تزئین کیک با برخی از قندی گلبرگ های گل رز که من آماده به عنوان یک استراحت پنج شنبه-صبح پروژه آخر هفته گذشته اما من به شدت شک دارم که شما فلسطینیها حتی یک گل خوراکی در شربت خانه خود را. Bon appétit, تشکرها.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی