شما هرگز فراموش خواهد شد به بررسی و اندوه در آینده نزدیک جهان

تیم مک فرسون / گتی / عرش Raziuddin / اطلس
شما هرگز فراموش خواهد شد توسط مریم جنوبی Farrar, Straus and Giroux

به عنوان coronavirus ویران کردن در سراسر جهان میلیون ها نفر از مردم محدود شده است به خانه های خود متکی videochats و اخبار هشدار به ماندن متصل با دوستان و خانواده و اتفاقات جهان خارج است. خوب قبل از بحران, البته, بسیاری از ما دستور داد مواد غذایی آنلاین, استقبال همکاران از طریق برنامه و ساعت را صرف ایجاد وب سایت, پروفایل—تمام راه تلاش را به منظور جنبه های مدرن وجود دارد. چه کسانی از ما در قرنطینه هستند و در حال حاضر تجربه است که با کیفیت متفاوت: دیجیتال (persian) تبدیل به یک منبع اصلی از صمیمیت حتی به عنوان cadences از جهان نیست—غم و اندوه قربانی نادانی—ما احساس بیشتر از همیشه درمانده است.

من فکر کردم در مورد این دوگانگی در نظر گرفتن مجموعه ای از داستان های من تا قبل از این بیماری همه گیر. این قصه در حال حاضر حمل و وهم آور رزونانس. در شما هرگز فراموش خواهد شد, Mary, South تصور آینده ای که در آن انسان تعقیب و کنترل از طریق تکنولوژی تا حد زیادی تشدید می کند. نوشته شده با طنز تیره و قابل توجه عدم وجود احساسات این داستان ها وسایل نقلیه برای شخصیت که هر یک با استفاده از تکنولوژی به تلاش برای بازیابی آن است که جبران ناشدنی را از دست داد: آزادی قبل از تجاوز بدن کودک گرفته شده از جهان زودرس در حالت عادی که ناپدید پس از مرگ یک دوست. مانند قسمت از آینه سیاه و سفیدکه در آن دستگاه های مربوط به اینده سوق روانی ریشه جنوبی داستان کشف تراژدی آن را به عنوان flits خونتان بین دیجیتال و فیزیکی جهان است. و در زمانی که گرسنگی در فرد ارتباط بسیار زیاد آنها نیز به عنوان درد یادآوری از اشکال انسانی و مقابله است که در حال حاضر ممکن است.

در عنوان داستان یک گزارشگر که با این نسخهها کار در “محبوب ترین موتور جستجو” ساقه مردی که تجاوز او—یک مرد او ملاقات در یک برنامه دوستیابی. روایت است که در همه جا حضوری از اینترنت اما چه اتفاقی می افتد آفلاین جنوبی است درست است تمرکز می کنند. بعد از متجاوز در رسانه های اجتماعی و وسواس خواندن خود را در خبرنامه, زن مسیرهای او را به عنوان او پیاده روی سگ خود را. سگ خود شیرین است و مانند یک شهروند خوب مرد پاک کردن پس از آن. شاهد هیچ گونه کینه توزی در متجاوز را در زندگی خود هیولایی در چشم ساده پنهان—زن است که قادر به ایجاد حس خشونت انجام می شود به بدن او.

FSG

در محل کار زن است که وظیفه از بین بردن زشت و ناپسند محتوا از وب وادار کردن او به طور مستمر برخورد گرافیک media—و یادآوری از تجاوز به عنف. در برخی از راه های جلوگیری از اقدامات دیگران از تجربه تروما اما جنوبی نشان می دهد که حس حفاظت نادرست است: حذف محتوا را پاک نمی کند واقعیت جرم تیراندازی سخنرانی نفرت خشونت جنسی یا پورنوگرافی کودکان. این فعل و انفعال بین آنچه که می توانید و نمی تواند کنترل شود می آید به سر زمانی که متجاوز می شود یک دختر و زن احساس می کند مجبور به او هشدار می دهند: “چگونه او خواسته بودند ‘منبع نمایش’ گزینه برای انسان; به خاک سپرده شد بین براکت او می تواند کردهاید عبارت ‘این یک متجاوز” و در نتیجه بموقع اطلاع متجاوز به دختر.” زمانی که ارائه شده با اطلاعات این دختر رد آن.

چه میباشیم پس از این رویارویی است که چه چیزی باعث می شود شما هرگز فراموش خواهد شد بسیار قانع کننده. زن می شکند به آپارتمان مرد—خیلی از آپارتمان که در آن او مورد تجاوز قرار گرفت. او عجیب و تعجب آور اکشن است که در فضا را می توان به عنوان خوانده شده به عنوان یک احیای قدرت حداقل به طور موقت. داستان به پایان می رسد با یک وحی: “هیچ چیز در حال رفتن به طرزی جادویی آن را بهتر است. این زن به شکل زندگی خود را.” در یک فرهنگ مصرف با اصلاحی امکانات تکنولوژی این تحقق است عمیق. تروما را نمی توان حذف; گذشته قابل بازگشت نیست.

جنوبی داستان های دیگر تفکر در شبیه تلاش برای استفاده از تکنولوژی به عنوان یک مکانیسم مقابله ای برای درد عاطفی. در “نه Setsuko” یک داغدیده مادر تمایلی به اذعان مرگ پدر تولد یک ماکت از طریق C-بخش—دقیقا 10 سال پس از Setsuko متولد شد. مادر نیروهای جدید به بازشماری Setsuko خاطرات به عنوان اگر آنها خود را در امید بازگشت روح دختر مرده به بدن از زندگی است. تنها زمانی که به تکرار می رسد سن زمانی که سلف او مرده است او آزاد از reliving که زندگی است. عاقلانه جنوبی می گوید داستان از دیدگاه, ساخت خوانندگان همدستی در خشونت مادر inflicts در حالی که ارائه صمیمی بینش rawness از غم و اندوه خود را.

در “نه Setsuko” و در سراسر مجموعه جنوبی humanizes اجباری رفتارهای مرتبط با از دست دادن فصاحت ارائه تجربه سوگ. “کیت نخست” تنظیم شده است در یک مرکز پزشکی است که در آن انسان ها—به نام “Keiths”—تولید شده برای ارگان برداشت. این داستان به دنبال یک بیوه کارمند که قادر به پرداخت هزینه یک کیت برای نجات او از مرگ ، پس از مرگ او این زن هنوز هم در عزاداری می شود متصل به یک کیت که به طور غیر منتظره آگاهی می یابد. زمانی که مرکز تصمیم می گیرد که نگه داشتن کیت غیر اخلاقی است که انسان خود را نگهبان تنها به بی اراده شاهد رو به رشد خود افسردگی—دولت او هرگز طراحی شده برای رسیدن به. جنوب را دقیق و اخلاقی unburdened نثر اجازه می دهد تا فضای کافی برای اکتشاف از محدودیت های مراقبت و بارها بیهوده تمایل انسان برای نجات دیگران.

به نظر می رسد هیچ اتفاقی است که در جنوب شخصیت های رسیدن به تطهیر یا شفا در طول لحظات که در آن فن آوری های غایب است: هنگامی که موانع مصنوعی پایین آمده اند هنگامی که اسکریپت اجرا شده است. این داستان نشان می دهد که تلاش ها برای کنترل فاجعه بیهوده هستند و این اتصال درست است که ممکن است تنها پس از دادن به زندگی غیر قابل پیش بینی. شما هرگز فراموش خواهد شد فراموش نشدنی یادآوری است که غم و اندوه آیا به عنوان یک بخشی از ما در جریان واقعیت جدی و یا به عنوان یک شرایط ثابت بشریت را خنثی کردن تلاش ما برای کنترل آن است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>