شیر بادام

شما نمی توانید یک حس آزار دهنده همدستی در آب بر تولید مورد علاقه خود را ovular مهره اما اجازه نمی دهد که یا هر چیز دیگری برای نفوذ به آرامش خانه خود را. اجتناب از نگاه کردن به گوشی خود را در تخت و جست و خیز هر گونه مقالات با عناوین از جمله واژه “تجارت جنگ” “تشدید” یا “فاجعه قریب الوقوع است.” تازه کشف شده خود را وضوح می تواند با برخی از آن به طور غیر منتظره پر سود کار آزاد; زمانی که یک مهمان می رسد در اطراف دوازدهم مطمئن شوید که پنهان شواهد اخیر خود از آمازون خرید.


شیر کنف

ماه گذشته بود بدون آن چالش های—جدید-مرتبه بعدی به جامعه خود را در باغ خود را فروختن شلغم عملکرد و شهر نادیده گرفته و درخواست خود را برای گسترش آن کمپوست برنامه به بلوک خود را. با هر شیشه شما بریزید و اجازه دهید بروید اخیر نا امیدی. بازی دست دوم لئونارد کوهن آلبوم در رکورد بازیکن شما هرگز قبلا استفاده می شود و یک لحظه به گوش دادن به خودتان هر بار سوزن پرش. اگر شما احساس تهی اواسط ماه افزایش مصرف کلسیم خود را.


شیر کم چرب

قوام خود قابل تحسین است اما اگر آشنا مظاهر زندگی خود را آغاز کرده اند به رنده برای تغییر باز شود. در نظر گرفتن یک استراحت از اتکینز حداقل تا پایان ماه. سپس بازگشت به خود و بدون کربوهیدرات رژیم کمک خواهد کرد که کاهش gnawing معنا که reruns مورد علاقه خود را در دهه نود کمدی نمی ایستادگی کردن به خوبی در سال 2020 است. وقتی که اتفاق می افتد به یاد داشته باشید—شما هرگز در کنترل زمان.


شیر نارگیل

خود را مهیجی سیاسی پست در رسانه های اجتماعی خود را رفته اند اما شما به خوبی می دانید که ممکن است به افراط بیش از حد از یک چیز خوب است. نظر روزنامه نگاری قبل از مصرف به بخش نظرات و در حالی که تو خود Moleskine باز کردن یک لیست از هر کسی که تا کنون به شما صدمه دیده است. تماس با هر یک از آنها و هوا ناکامی خود را در مورد تضعیف گونه های در معرض خطر عمل می کنند. قیاس بین آنها و صنعت نفت مصاحبه خود را به عنوان عقاب طاس.


دو درصد

بدون شک وجود دارد که شما ترجیح می دهند برای جلوگیری از افراط و اما در نظر گرفتن کاهش استفاده از عباراتی مانند “من فقط نیست که سیاسی است.” از خود بپرسید به جای “من که هستم؟” یک دوز اضافی ویتامین D ممکن است به شما کمک کند reëvaluate موضع خود را که موانع ساختاری به رویای آمریکایی هستند بیش از حد. به جای نگاه کردن در هنر مدرن و گله مند “من می تواند ساخته شده اند که” خروج از سالن از گالری وارد کنید و موزه جهان است.


شیر برنج

دوستان خود را اغلب حسادت استعداد خود را برای هماهنگی و شما قطعا تا به حال صدای شلاق برای تمرکز حواس طولانی قبل از آنها نصب برنامه های مدیتیشن. اگر شما همچنان به لذت را در وحدت شما احساس جرعه جرعه شیر مشتق شده از دانه هایی که خوراک بسیار, جهان, در این ماه شما را پیدا خواهد کرد که لذت های ساده که یک بار پایدار شما به تازگی به حال به کاهش می گرداند.


شکلات, شیر

یک رشته از نزدیک نتواند شکستن را به یک زمینه خلاق مانند بازی های ویدئویی طراحی شده است بی تردید شکست اما اجازه ندهید که این در راه خود ایستاده. شروع مطالعه برای مجوز املاک و مستغلات خود و قرار دادن feelers برای محل خود را. به شما به عنوان استاد عباراتی مانند “تنظیم نرخ وام مسکن” و “سپردن” شما خواهید بود در مواجهه با پرسش های جدید در مورد هویت خود را. آیا شما یک co-op و یا محل سکونت در قلب ؟ آیا شما بیشتر از یک واحد باغ دنج و جمع خارج از دید و یا آیا شما مانند طبقه-از طریق پنت هاوس های بلند به راستی دیده می شود ؟


شیر جو

در حالی که وجود دارد هیچ چیز رضایت بخش تر برای شما از خوبی نظارت to-do list, اشتباه نیست, پیروزی هر یک از عبور کردن کارهای عادی و روزمره برای درست بهره وری. به یاد داشته باشید نه همه وظایف برابر خلق شده اند و تمیز کردن خرده از کلید لپ تاپ شما است همان چیزی که به عنوان اتمام رمان خود را. شر خود را از وظایف پیش پا افتاده زندگی می کنند و زندگی تشکیل شده به طور کامل از بصیرتهای.


شیر سویا

اگر کسی می داند, درست, دل شکستگی, آن را به شما. چالش خود را در این ماه است به درک که شما شایسته تر از عشق از انسان معادل یک روح آکوستیک, آهنگ پخش شده قبل از شکست تجاری یک شبکه صابون.


بادام زمینی شیر

پس از سالها کار سخت و گاه به گاه مشاوره از بهترین فروش خود کمک کتاب شما در حال حاضر لذت بردن از مظاهر براق و غیر خاص دفتر کار. اما با احتیاط از شیارهای که با لباس مبدل خود را به عنوان روال. تجدید نظر کند که آیا شما در حال گرفتن بیشتر از شما عضویت در بدنسازی. اگر شما نیاز به گوگل “زندگی به معنی” یا “چه نقطه” یک سگ.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر