مجازی خود را کروز F. A. Q.

Two towel swans on a bed
عکس از شاتر

“خطوط کروز به نوبه خود به مجازی کروز را به یک طعم و مزه از زندگی در دریاهای آزاد است.” —تلگراف

در اینجا در رویال آفتاب گشت حتی اگر خلبان به ناوگان ما لنگر انداخت, شما هنوز هم می توانید تجربه یک طعم و مزه از دریاهای آزاد تقریبا از راحتی از خانه خود را. اجازه دهید ما جواب چند تا از سوالات خود را در مورد مجازی ما بسته های کروز.

وجود خواهد داشت مجازی کروز مدیر?

بله! سرگرم کننده استیو پخش خواهد شد به شما زندگی می کنند از طریق Google Hangouts از آپارتمان خود در پاناما که در آن تمام خدمه حفظ اقامت دقیقا پنجاه و یک درصد از سال, چرا که آنها آن را دوست دارم وجود دارد که ما بارها و بارها توضیح داده شده به I. R. S. اما در حال حاضر سرگرم کننده استیو نیز می شود برای لذت بردن از تمام قدرت پردازش از کار از خانه. او نمی تواند با پوشیدن شلوار. بله او را گاهی پخش از توالت خود را, اما او به وعده سرفه با صدای بلند به عنوان لازم است.

مجازی کروز به عنوان خوب به عنوان یک به طور منظم کروز?

بله! “کروز” از خانه حتی ممکن است بهتر از بودن در رئال کروز به دلیل وجود دارد هیچ پایانی در چشم. شما می تواند “کروز” برای همیشه لطفا برای! این عالی نیست ؟

آیا هر روز صبح “روی” هنوز شروع با کاپیتان فوق العاده سرگرم کننده واقعیت™?

به عنوان ما دیرین موبایل™ می دانم که ما در شروع هر سلطنتی آفتاب صبح با کاپیتان فوق العاده سرگرم کننده واقعیت™ و مجازی ما کشتی متفاوت هستند. امروز فوق العاده سرگرم کننده واقعیت™? کشتی های کروز بیشتر موثر در رشد باکتری ها از ظروف پتری هستند. ما در ترس از خود ما قدرت.

من چه خواهد “کابین” نگاه مانند?

اگر شما تا کنون دیده اید “کوچک خانه ملت” در A&E و فکر هی که آن خانه ، یک خانواده از Bigfoots?, و سپس شما عشق فیزیکی ما کشتی کابین گرم و نرم™. در مجازی کروز شما دوباره ایجاد معتبر پانزده فوت مربع سلطنتی آفتاب کابین در خانه خود را حلق آویز ورق در اطراف یک گوشه از اتاق خواب خود و اعلام بقیه از خانه ندارند. اگر شما تنها برای پرداخت داخل اتاق ویژه تختخواب دارو مجلل, شما همچنین باید قطع ورق بیش از پنجره خود را.

چه نوع از فعالیت های ما باید انتظار داشت ؟

ما لگد کردن هر روز با زوم حوله-تاشو تدریس توسط Amanda ما سر از خانه داری. اگر شما فکر می کنید که به طور نامحدود قرنطینه شد بزرگترین آزمون خود استقامت و صبر کنید تا زمانی که شما صرف هشت ساعت زحمت تلاش برای, برابر, خود, پیر, ساحل, حوله را به یک قو!

به یاد داشته باشید: این نوار همیشه باز خود را در مجازی کروز, تا زمانی که شما نمی لهستانی خود را تمام مشروب عرضه پنج دقیقه بعد از اینکه شما برای اولین بار متوجه شدند که تام هنکس به حال COVID-19.

چه هستند گزینه های ناهار خوری?

ما وعده غذایی اصلی در روز, شام خدمت کرده است در 3 P. M. آن را همه شما می توانید خوردن بوفه از هشت نوع از لوبیا شما squirrelled دور در شربت خانه خود را. فراموش cannellini, garbanzo و لوبیا سیاه و سفید برو با هم ؟ حتما چرا که نه ؟ آنها همه لوبیا آنها نیست ؟ (توجه داشته باشید که حتی اگر شما نمی شریک شدن در همه لایحه در پایان سفر را شامل نامحدود سوشی-و-خاطر بار.)

برای دسر هر کس می شود یک پنجم از گذشته باقی مانده میزبان نوعی کیک کوچک در آپارتمان خود را. به شما به عنوان مزه هر لقمه توصیه می کنیم که شما چشم خود را مانند یکی از پسران گمشده در “قلاب” و تصور کنید که شما در حال لذت بردن از ما بستنی-بستنی و مغز گردو نوار. Mmmmm. به یاد داشته باشید هیچ چیز سلیقه به عنوان خوشمزه به عنوان آزادی از نزدیک به گذشته است.

آه و مجازی ما کروز همه شما را وادار به نشستن در کاپیتان جدول! من باید به شما هشدار می دهند اگر چه—کاپیتان بسیار غم انگیز در حال حاضر.

وجود دارد هر پست-شام سرگرمی ؟

بله! بعد از شام به الماس تئاتر یک.k.یک. لانه خود را برای امشب همه ستاره عملکرد فرزندان خود آواز هر کدام از آلبوم آنها به یاد داشته باشید از “یخ زده”. نگران نباشید در مورد پرداخت حق امتیاز در این دیزنی آهنگ ها! دیزنی به دنبال خواهد داشت تا با این لایحه در تاریخ بعد.

چه ساعتی برنامه روزانه این نتیجه?

ما مجازی روز به پایان می رسد در 5 P. M.اما شما باید خود را تنظیم ساعت به جلو برای متقاعد کردن بچه های خود را و آن را در 8 P. M. شما احساس می کنید مثل روز پرواز توسط, به خصوص اگر شما مانند سرگرم کننده استیو که شروع به نوشیدن در حالی که شما حلق آویز شدند کسانی که ورق. به عنوان ما روزانه, برنامه نویسی, باد کردن ما نشان می دهد شما را به اتاق خود را کنید و سعی کنید به لذتبخش شگفت زده قو با حوله شما خورده زودتر. استراحت سر خود را بر بالش خود را و لذت بردن از رویاهای شیرین در مورد ترس رومینگ راهرو از یک CVS بدون ماسک.

چگونه ما می دانیم هنگامی که آن زمان برای پیاده?

شما می دانید “کروز” است که بیش از زمانی که دولت خود را فرماندار می گوید شما در آن است. پس نشستن و استراحت و لذت بردن از یک تعطیلات است که فقط خود را به طور منظم زندگی اما بدتر است. Bon voyage!

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>