خود ورزشگاه را به روز رسانی شیوه در پاسخ به COVID-19

A yoga class.
عکس از نرم افزار Adobe سهام

موضوع: Coronavirus—نگران نباشید ما در آن!

عزیز مشتری

به عنوان یک حامی ما ورزشگاه/پیلاتیز استودیو/ناخن سالن/سالن مو/مراقبه فضا/طب سوزنی عمل/کایروپراکتیک تمرین/بدنسازی, ما می خواهم شما بدانید که ما در حال گرفتن هر احتیاط با توجه به COVID-19 (coronavirus). با توجه به تمام اخبار اخیر و نگرانی در مورد جهانی همه گیر ما می خواستم برای به اشتراک گذاشتن با شما به شیوه و روش است که ما در حال اجرای برای حفظ استودیو های ما سالم و تمیز!

-ما به دنبال دستورالعمل از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (C. D. C.) و سازمان بهداشت جهانی (W. H. O.) که هر دو می گویند و به شستن دست های خود را به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است و برای پوشش صورت خود را هنگامی که شما سرفه یا عطسه. شما در حال نفرت انگیز بهانه ای برای یک انسان اگر شما نمی انجام این کار در حال حاضر با توجه به C. D. C. W. H. O.

-ما برنامه ریزی عمیق و پاک کردن تمامی فضاهای استودیو بر اساس این هفته. قبلا عمیق پاک انجام شد در یک هرگز پایه و اساس.

-ما تغییر کرده تمیز کردن راه حل از رقیق ylang-ylang نفت سفید کننده.

-ما خریداری برخی از قوطی لوبیا.

-همه جلو میز کارکنان خواهد شد در حال حاضر پوشیدن straitjackets به اجتناب از دست زدن به چهره خود.

-ما از نزدیک نظارت بر تمام تحولات مرتبط با جدید coronavirus با مرور Twitter و Instagram داستان از مشاهیر پرواز کسب و کار کلاس با پوشیدن ماسک.

-ما خریداری سه هزار بطری ضد عفونی کننده دست برای استودیو که توسط ما به معنی غول بطری الکل با برخی از squirts از CVS-نام تجاری آلوئه ورا.

-ما بجای ما دیواری از فیل ها با نشانه آن است که بار خوانده شده “پاکسازی و حمل.”

-ما به طور جدی به قرار دادن feelers برای ما غنی تر مشتریان برای دیدن اگر ما می توانید پیوستن به آنها را در یک جزیره خصوصی تا زمانی که این همه ضربات بیش از. (در صورت تمایل به پاسخ به طور مستقیم به این e-mail!)

-ما دستور جدید merch از جمله استودیو-مارک hazmat مناسب و گرم-صورتی ماسک صورت در دسترس در فروشگاه ما به عنوان به زودی به عنوان محموله های وارد از چین!

-ما گفت: کارکنان به ماندن در خانه اگر آنها احساس بیمار برگزاری نمایشگاه هر گونه نشانه ای از بیماری یا رفت و آمد به محل کار توسط مترو.

-ما اجرا ساعتی پاک فراز از دستگیره درب, آب سرد کن, سوئیچ نوری cubbies و مراقبه کریستال.

-ما روشن انرژی بعد از هر کلاس با حکیم و بیمارستان درجه اشعه ماوراء بنفش چراغ.

-ما نصب تایمر های متعدد در حمام به طوری که شما می توانید زمان خود را شستن دست های خود را که هیچ کس در تاریخ جهان تا به حال انجام شده برای مقدار از زمان توصیه می شود. تنظیم زمان سنج خود را به بیست ثانیه یا sing happy-birthday song دو بار.(نگران نباشید در مورد کپی رایت—آهنگ شده است در حوزه عمومی از سال 2016!)

-ما انداخت از ما بلوک های یوگا, زیرا آنها نفرت انگیز مستطیل شکل ظروف پتری.

-ما را تشویق شما را به غرفه خود را به استودیو اگر شما احساس نمی راحت به اشتراک گذاری. (فریاد به ملیسا که خود آقای پیلاتیز در G قطار!)

-به جای دست در تنظیمات ما خواهد بود تثبیت خود تراز telepathically.

-تبریک یکدیگر با یک کمان بود و هنوز هم بیش از حد نزدیک تماس بنابراین رفتن به جلو ما خواهد بود پستال یکدیگر با دو چشم پلک از شش فوت دور.

-ما در حال کاهش اندازه کلاس با پنجاه درصد به طوری که وجود دارد این است که فضای کافی بین تشک به دنبال اجتماعی-فاصله پیشنهادات از C. D. C. بنابراین نمی شود که کسی که بخواهد یک نقطه درست در کنار کسی که کل یک سطر خالی در مقابل از شما. آن را وحشت زده هنگامی که شما که قبل از و در حال حاضر آن را فقط خطرناک است.

-ما دیگر پذیرش, نقدی, برای جلوگیری از بیشتر نقاط لمسی اما ما هنوز پذیرش پرداخت در قالب پی پال و یا پرو پلو سانتو.

-لطفا در خانه بمانند اگر شما احساس. اما متاسفانه نه ما waiving هر گونه هزینه برای لغو استودیو های ما در طول این زمان. با تشکر برای درک.

شانس خوب در خارج وجود دارد, و شما می بینید در استودیو!

عشق و نور

مدیریت

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>