شما به احتمال زیاد برای دریافت Coronavirus

شیائو Yijiu / ایسنا / eyevine / Redux

در ماه مه سال 1997 سه سال توسعه یافته چه در ابتدا به نظر می رسید مانند سرماخوردگی. هنگامی که علائم خود را—گلو درد و تب و سرفه ادامه داشت به مدت شش روز از او گرفته شده بود به بیمارستان ملکه الیزابت در هنگ کنگ است. وجود سرفه بدتر شد و او شروع به نفس نفس زدن برای هوا. با وجود مراقبت های ویژه پسر درگذشت.

متعجب و با زوال سریع, پزشکان, ارسال یک نمونه از این پسر خلط به چین, وزارت بهداشت. اما استاندارد تست پروتکل نمی تواند به طور کامل شناسایی این ویروس که ناشی از بیماری است. رئیس virologist تصمیم به کشتی برخی از نمونه برای همکاران خود در کشورهای دیگر است.

در مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در آتلانتا و پسر خلط نشسته یک ماه انتظار برای به نوبه خود در یک فرایند آهسته از آنتی بادی-تطبیق و تحلیل. این نتایج در نهایت تایید کرد که این نوع از آنفلوانزا, ویروس است که به کشته شدن مردم بیش از هر در تاریخ است. اما این نوع تا به حال هرگز قبل از دیده شده است در انسان. آن H5N1 یا “آنفولانزای مرغی” کشف دو دهه قبل شناخته شده اما تنها به آلوده کردن پرندگان است.

سپس آن را اوت. دانشمندان با ارسال سیگنال پریشانی در سراسر جهان است. دولت چین به سرعت کشته و 1.5 میلیون جوجه (بیش تظاهرات مرغ کشاورزان). بیشتر موارد از نزدیک تحت نظارت و جدا شده است. تا پایان سال وجود دارد و 18 مورد شناخته شده در انسان است. شش نفر کشته شدند.

این دیده می شد به عنوان یک موفقیت جهانی پاسخ و ویروس دیده نمی شد دوباره برای سال. در بخش مهار شد ممکن است به دلیل بیماری آنقدر شدید: کسانی که آن را آشکارا به شدت بیمار است. H5N1 دارای نرخ مرگ و میر حدود 60 درصد—اگر شما آن را دریافت کنید, شما به احتمال زیاد به مرگ است. هنوز بیش از دو دهه گذشته این ویروس کشته شده است تنها 455 نفر است. بسیار “خفیف” ویروس آنفلوآنزا در مقابل کشتن کمتر از 0.1 درصد از مردم را آلوده آنها به طور متوسط است اما مسئول صدها نفر از هزاران نفر از مرگ و میر در هر سال است.

بیماری شدید ناشی از ویروس H5N1 نیز به این معنی است که افراد آلوده می تواند به شناسایی و جدا شده یا این که آنها به سرعت درگذشت. آنها انجام پیاده روی در اطراف احساس فقط کمی زیر آب و بذر ویروس. جدید کروناویروس (شناخته شده از لحاظ فنی به عنوان SARS-CoV-2) است که در سراسر جهان گسترش می تواند باعث یک بیماری تنفسی است که می تواند شدید باشد. این بیماری (شناخته شده به عنوان COVID-19) به نظر می رسد به یک نرخ مرگ و میر کمتر از 2 درصد—نمایی کمتر از بیشترین شیوع را که اخبار جهانی است. ویروس مطرح شده زنگ نیست با وجود اینکه کاهش نرخ مرگ و میر, اما به دلیل آن است.

Coronaviruses شبیه به ویروس آنفلوانزا که در آنها هر دو تک رشته RNA. چهار coronaviruses معمولا انسان را آلوده سازد و باعث سرماخوردگی. این اعتقاد به تکامل در انسان به حداکثر رساندن خود را گسترش—که به معنی مشمئز کننده اما نه کشتن مردم. در مقابل این دو قبل از رمان شیوع کروناویروس—سارس (سندرم حاد تنفسی) و ابتال به بیماری مرس (سندرم تنفسی خاورمیانه, نام برای که در آن برای اولین بار شیوع رخ داده است)—برداشت شد از حیوانات به عنوان H5N1. این بیماری بسیار کشنده برای انسان است. اگر وجود دارد خفیف یا بدون علامت مورد آنها بسیار اندک است. تا به حال شده است وجود دارد بیشتر از آنها این بیماری را گسترش به طور گسترده ای. در نهایت سارس و MERS هر یک از کشته شدن کمتر از 1000 نفر است.

COVID-19 در حال حاضر گزارش داد که به کشته شدن بیش از دو برابر این تعداد است. با آن قوی ترکیبی از ویژگی های این ویروس است که بر خلاف بسیاری که جذب محبوب توجه: آن کشنده است اما نه بیش از حد کشنده است. این باعث می شود مردم بیمار اما نه در قابل پیش بینی و منحصر به فرد قابل شناسایی راه. هفته گذشته 14 آمریکایی آزمایش مثبت بر روی یک کشتی کروز در ژاپن با وجود احساس خوب—ویروس جدید ممکن است خطرناک ترین دلیل آن به نظر می رسد ممکن است گاهی اوقات باعث می شود هیچ علائم در همه.

جهان در پاسخ به آنها با سرعت بی سابقه ای و بسیج منابع است. ویروس جدید شناسایی شد بسیار به سرعت. آن ژنوم توالی شد توسط دانشمندان چینی و به اشتراک گذاشته شده در سراسر جهان در عرض چند هفته. جهانی جامعه علمی به اشتراک گذاشته است ژنومی و داده های بالینی در بی سابقه نرخ. کار بر روی یک واکسن به خوبی در راه است. دولت چین تصویب چشمگیر مهار اقدامات و سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد اضطراری از نگرانی های بین المللی. همه از این اتفاق در کسری از زمان آن زمان حتی شناسایی H5N1 در سال 1997. و در عین حال شیوع در ادامه به گسترش است.


دانشگاه هاروارد اپيدميولوژی استاد Marc Lipsitch است سخت در طرز حتی برای یک اپیدمیولوژی. دو بار در مکالمه ما او شروع به گفتن چیزی و سپس متوقف شد و گفت: “در واقع اجازه دهید من شروع دوباره است.” پس از آن قابل توجه که یکی از نقاط او می خواست برای گرفتن دقیقا حق این بود: “من فکر می کنم نتیجه به احتمال زیاد است که آن را در نهایت نمی تواند containable.”

مهار اولین گام در پاسخ به هر outbreak. در مورد COVID-19 امکان (با این حال محتمل) برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر به نظر می رسید به بازی کردن در یک ماده از روز. با شروع در ماه ژانویه در چین شروع cordoning خاموش به تدریج مناطق بزرگتر منشعب بیرون از شهر ووهان و در نهایت کپسوله سازی برخی از 100 میلیون نفر است. مردم منع از ترک خانه و سخنرانی توسط هواپیماهای بدون سرنشین اگر آنها گرفتار شده بودند خارج است. با این وجود این ویروس در حال حاضر یافت شده در 24 کشور جهان است.

با وجود آشکار ناکارآمدی چنین اقداماتی—نسبت به خود مفرط اجتماعی و اقتصادی هزینه حداقل در سرکوب همچنان به تشدید. تحت فشار سیاسی به “توقف” ویروس پنجشنبه گذشته دولت چین اعلام کرد که مقامات در هوبئی استان خواهد بود رفتن درب به درب, تست, مردم برای تب و به دنبال نشانه هایی از بیماری و سپس ارسال همه موارد بالقوه به قرنطینه اردوگاه. اما حتی با ایده آل مهار این ویروس را گسترش ممکن است اجتناب ناپذیر. تست افرادی که در حال حاضر بسیار بیمار است ناقص استراتژی اگر مردم می تواند گسترش ویروس حتی بدون احساس بد به اندازه کافی به ماندن خانه از محل کار.

Lipsitch پیش بینی کرد که در سال آینده حدود 40 تا 70 درصد از افراد در سراسر جهان خواهد بود آلوده به این ویروس است که باعث COVID-19. اما او توضیح یقیناین معنا نیست که همه باید بیماری شدید. “این احتمال وجود دارد که بسیاری خواهد شد که بیماری خفیف و یا ممکن است بدون علامت است,” او گفت:. به عنوان با آنفلوانزا است که اغلب تهدید کننده زندگی به افراد با شرایط بهداشتی مزمن و از سن اکثر موارد تصویب و بدون مراقبت های پزشکی. (به طور کلی حدود 14 درصد از افراد مبتلا به آنفلوانزا هیچ نشانه ای ندارند.)

Lipsitch است به دور از تنهایی در خود باور است که این ویروس را ادامه خواهد داد به گسترش به طور گسترده ای. در حال ظهور اجماع در میان اپیدیولوژی است که به احتمال زیاد نتیجه این شیوع جدید فصلی بیماری—یک پنجم “بومی” کوروناویروس. با چهار نفر دیگر مردم شناخته شده نیست توسعه پایدار ایمنی. اگر این یکی از زیر کت و شلوار و اگر این بیماری همچنان به عنوان شدید به عنوان آن را در حال حاضر “فصل سرما و آنفلوانزا” می تواند تبدیل به “سرد و آنفولانزا و COVID-19 فصل است.”

در این مرحله آن است که حتی شناخته شده که چگونه بسیاری از مردم آلوده هستند. یکشنبه, شده اند وجود دارد 35 موارد تایید شده در ایالات متحده با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. اما Lipsitch را “بسیار خشن” برآورد زمانی که ما صحبت از یک هفته پیش (بانکداری در “چند مفروضات انباشته در بالای هر یک از دیگر,” او گفت:) این بود که 100 یا 200 نفر در آمریکا آلوده شدند. که همه آن را به دانه این بیماری به طور گسترده ای. نرخ گسترش امر بستگی دارد که چگونه این بیماری مسری است و در موارد خفیف تر. روز جمعه دانشمندان چینی گزارش شده در مجله پزشکی JAMA آشکار صورت بدون علامت گسترش این ویروس از یک بیمار با یک نرمال قفسه سینه و سی تی اسکن. محققان به این نتیجه رسیدند با بی عاطفه کتمان حقیقت است که اگر این پیدا کردن است و نه عجیب و غریب, اختلال “پیشگیری از COVID-19 عفونت را به اثبات چالش برانگیز است.”

حتی اگر Lipsitch را برآورد شد و با سفارشات از قدر آنها را نمی خواهد به احتمال زیاد تغییر کلی پیش آگهی. “دو صد یک شبه آنفولانزا بیماری در طول فصل آنفولانزا—هنگامی که شما در حال آزمایش برای آن است که بسیار سخت است برای تشخیص” Lipsitch گفت. “اما این امر می تواند واقعا خوب است بدانید هر چه زودتر به جای بعد چه که درست و یا اینکه آیا ما اشتباه محاسبه چیزی است. تنها راه برای انجام این کار است با تست.”

نوشته اصلی پزشکان در ایالات متحده آمریکا توصیه شد برای تست نیست مگر اینکه مردم به آنها داده شده بود به چین و یا تماس با کسی که مبتلا به این بیماری است. در دو هفته گذشته CDC گفت: این امر شروع غربالگری افراد در پنج شهرستانها ایالات متحده در تلاش برای برخی از ایده چگونه بسیاری از موارد در واقع وجود دارد. اما آزمایشات جدید کروناویروس هنوز به طور گسترده ای در دسترس است. از جمعه کانون سلامت, آزمایشگاه گفت که تنها کالیفرنیا, نبراسکا, و ایلینوی تا به حال از این ظرفیت برای آزمون مردم برای ویروس

با کمی اطلاعات پیش بینی دشوار است. اما نگرانی این است که این ویروس فراتر از مهار—که از آن خواهد شد با ما به طور نامحدود هیچ جا بیشتر آشکار نسبت به مسابقه های جهانی برای یافتن یک واکسن یکی از روشن ترین استراتژی برای صرفه جویی در زندگی در سال به آمده است.


در طی ماه گذشته قیمت سهام یک شرکت دارویی به نام Inovio بیش از دو برابر شده است. در اواسط ماه ژانویه در این گزارش کشف یک واکسن جدید کروناویروس. این ادعا تکرار شده است در بسیاری از گزارش های خبری, حتی اگر آن است که از لحاظ فنی نادرست است. مانند داروهای دیگر واکسن نیاز به یک فرایند آزمایش برای دیدن اگر آنها در واقع محافظت از مردم از بیماری و انجام این کار با خیال راحت. آنچه این شرکت—و دیگران—انجام داده است که کپی کردن یک بیت از ویروس RNA است که یک روز می تواند ثابت کند به عنوان یک واکسن. آن را امیدوار کننده اما به آن را یک کشف است مانند اعلام یک عمل جراحی جدید بعد از جوش یک چاقوی کوچک جراحی.

هر چند توالی ژنتیکی است که در حال حاضر بسیار سریع ساخت واکسن است که به عنوان هنر به عنوان علم است. آن شامل پیدا کردن ویروسی دنباله آن را قابل اعتماد باعث ماندگاری حفاظتی ایمنی سیستم حافظه اما نه ماشه یک پاسخ التهابی حاد است که خود باعث علائم. (در حالی که واکسن آنفلوانزا می تواند باعث آنفولانزا CDC هشدار می دهد که این می تواند باعث “علائم شبه آنفولانزا.”) ضربه زدن به این نقطه نیاز به تست اولین بار در مدل آزمایشگاهی و حیوانات و در نهایت در مردم است. یکی نیست به سادگی کشتی یک میلیارد ویروسی ژن قطعات در سراسر جهان به تزریق هر کس در لحظه کشف.

Inovio است به دور از تنها کوچک شرکت زیست فناوری جسارت به ایجاد یک دنباله است که اعتصاب تعادل است. دیگر شامل Moderna, CureVac و Novavax. محققان دانشگاهی نیز در این مورد در امپریال کالج لندن و دانشگاه های دیگر فدرال نیز دانشمندان در چندین کشور از جمله ایالات متحده موسسه ملی بهداشت. Anthony Fauci, رئیس NIH موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی نوشت که آژانس مشغول به کار بود در تاریخی به سرعت پیدا کردن یک واکسن. در طول شیوع سارس در سال 2003 محققان نقل مکان کرد و از به دست آوردن توالی ژنومی ویروس و به فاز 1 کارآزمایی بالینی یک واکسن در 20 ماه. در ماه ژانویه Fauci و همکاران نوشت: در JAMA که تیم خود را از فشرده است که جدول زمانی برای بیش از سه ماه برای ویروس های دیگر و جدید کروناویروس “آنها امید به حرکت حتی سریع تر است.”

مدل های جدید فنر در سال های اخیر بیش از حد است که وعده برای سرعت بخشیدن به توسعه واکسن. یکی ائتلاف برای اپیدمی آمادگی (CEPI) که راه اندازی شد در نروژ در سال 2017 به امور مالی و هماهنگی توسعه واکسن جدید. بنیانگذاران آن شامل دولتهای نروژ و هند ولکام تراست و بنیاد بیل و ملیندا گیتس. این گروه پول است که در حال حاضر جریان به Inovio و بیوتکنولوژی شروع یو پی اس, تشویق آنها به کسب و کار مخاطره آمیز واکسن توسعه است. این گروه مدیر عامل شرکت ریچارد Hatchett سهام Fauci اساسی, جدول زمانی, چشم انداز—یک COVID-19 واکسن آماده برای اوایل مراحل تست ایمنی در ماه آوریل است. اگر همه می رود و اواخر تابستان تست می تواند شروع به دیدن اگر این واکسن در واقع جلوگیری از بیماری است.

به طور کلی اگر تمام قطعات را به محل سقوط کرد, Hatchett حدس بزند آن خواهد بود 12 تا 18 ماه قبل از اولیه محصول می تواند تلقی امن و موثر است. که جدول نشان دهنده “گسترده ای شتاب در مقایسه با تاریخ تولید واکسن” او به من گفت. اما آن را نیز کم سابقه بلند پروازانه. “حتی به پیشنهاد یک جدول زمانی در این نقطه باید به عنوان بسیار aspirational,” او اضافه شده است.

حتی در صورتی که روستایی در سال طرح ریزی شد متوجه شدم رمان محصول هنوز هم نیاز به تولید و توزیع. “نظر مهم است که آیا در این زمینه رویکرد پس از آن می تواند کوچک برای تولید میلیونها یا حتی میلیاردها دوز در سال های آینده” Hatchett گفت. به خصوص در حال انجام اضطراری اگر مرزها بسته شده و زنجیره تامین را شکست, توزیع و تولید می تواند به اثبات دشوار است صرفا به عنوان یک ماده در تدارکات.

Fauci اولیه خوش بینی به نظر می رسید به افول بیش از حد. هفته گذشته گفت که روند توسعه واکسن بود اثبات “بسیار دشوار است و بسیار خسته کننده است.” برای همه پیشرفت در علوم پایه, این روند نمی تواند ادامه به واقعی واکسن بدون گسترده تست بالینی است که نیاز به تولید بسیاری از واکسن ها و دقت نظارت بر نتایج در مردم است. این روند می تواند هزینه صدها میلیون دلار پول که NIH, شروع یو پی اس و دانشگاه ها ندارد. و نه آنها تولید تجهیزات و تکنولوژی را به صورت انبوه تولید و توزیع واکسن.

تولید واکسن شده است مشروط بر سرمایه گذاری از یکی از تعداد انگشت شماری از غول های جهانی شرکت های دارویی. در Aspen Institute هفته گذشته Fauci تاسف است که هیچ کدام تا به حال هنوز به “گام به گام” و متعهد به ساخت واکسن. “شرکت هایی که دارای مهارت قادر به انجام آن هستند و نمی خواهید به نشستن در اطراف و گرم تاسیسات آماده برای زمانی که شما به آن نیاز دارید,” او گفت:. حتی اگر آنها در یک محصول جدید مانند این می تواند به معنای ضرر و زیان گسترده به خصوص اگر تقاضا کم رنگ و یا اگر مردم به صورت پیچیده دلایل تصمیم به استفاده از این محصول است.

ساخت واکسن بسیار دشوار و هزینه ویژه و با ریسک بالا است که در سال 1980 زمانی که شرکت های دارویی شروع به متحمل شدن هزینه های قانونی بیش از اتهام مضرات ناشی از واکسن های بسیاری تصمیم گرفتند به سادگی ترک آنها را. برای تشویق صنعت داروسازی برای حفظ تولید این حیاتی محصولات دولت ایالات متحده ارائه شده برای جبران هر کسی ادعا به آسیب شده است توسط یک واکسن. ترتیب همچنان به این روز است. حتی هنوز هم شرکت های دارویی را به طور کلی در بر داشت آن را سودآور برای سرمایه گذاری در روزانه و استفاده از مواد مخدر برای شرایط مزمن. و coronaviruses می تواند در حال حاضر یک چالش خاص است که در هسته خود آنها مانند ویروس آنفلوانزا یک رشته RNA. این ویروسی کلاس است که به احتمال زیاد به جهش و واکسن ممکن است نیاز به در توسعه پایدار با آنفولانزا.

“اگر ما در حال قرار دادن تمام امید ما در یک واکسن به عنوان پاسخ ما را در دردسر هستید” Jason شوارتز, دستیار استاد در دانشگاه ییل دانشکده بهداشت عمومی که مطالعات واکسن سیاست به من گفت. بهترین سناریو به عنوان شوارتز می بیند این است که این واکسن توسعه اتفاق می افتد بیش از حد دیر به ایجاد یک تفاوت برای شیوع فعلی. مشکل واقعی این است که آمادگی برای این بیماری باید اتفاق می افتد شده است در دهه گذشته تا کنون پس از سارس. “ما مجموعه ای از سارس-واکسن-برنامه های تحقیقاتی در کنار ما خواهد بود خیلی بیشتر از این بنیادی کار است که ما می تواند اعمال می شود به این, جدید, نزدیک, ویروس,” او گفت:. اما به عنوان با ابولا بودجه دولت و دارویی-توسعه صنعت تبخیر یک بار حس اورژانس برداشته. “برخی از تحقیقات اولیه به پایان رسید تا نشستن در قفسه دلیل است که شیوع به پایان رسید قبل از واکسن مورد نیاز به شدت توسعه یافته است.”

در دوشنبه سیاسی گزارش داد که کاخ سفید آماده است به درخواست کنگره برای 1 میلیارد دلار بودجه اضطراری برای coronavirus پاسخ. این درخواست اگر آن را محقق می آمد در همان ماه است که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جدید منتشر شد بودجه پیشنهادی که قطع عناصر کلیدی از بیماری همه گیر آمادگی بودجه برای CDC NIH و کمک های خارجی.

این دولت در دراز مدت سرمایه گذاری موضوع به دلیل ایجاد واکسن ضد ویروس داروها و دیگر ابزارهای حیاتی نیاز به چندین دهه سرمایه گذاری جدی و حتی زمانی که تقاضا کم است. بازار مبتنی بر اقتصاد اغلب در تلاش برای توسعه یک محصول است که برای آن هیچ فوری و تقاضا برای توزیع محصولات خود را به مکان هایی که آنها مورد نیاز است. CEPI شده است تبلیغ به عنوان یک وعده مدل برای تشویق توسعه واکسن قبل از اورژانس آغاز می شود اما این گروه نیز در بورس. سال گذشته پزشکان بدون مرز نوشت داغدار نامه گفت: این مدل نمی اطمینان از توزیع عادلانه و یا قیمت است. CEPI پس از آن به روز رسانی سیاست های خود را به خط مقدم دسترسی عادلانه و مانوئل مارتین یک نوآوری پزشکی و دسترسی به مشاور پزشکان بدون مرز به من گفت هفته گذشته که او در حال حاضر با احتیاط خوش بینانه است. “CEPI کاملا امیدوار کننده است و ما واقعا امیدواریم که از آن خواهد شد موفق به تولید یک رمان واکسن,” او گفت:. اما او و همکارانش در حال “انتظار برای دیدن چگونه CEPI تعهدات بازی در عمل است.”

این ملاحظات مهم نیست به سادگی به عنوان انسانی خیرخواهی بلکه به عنوان سیاست های موثر. گرفتن واکسن و دیگر منابع به مکان های که در آن آنها خواهد شد بیشتر مفید ضروری است برای جلوگیری از بیماری از گسترش به طور گسترده ای. در طول سال 2009 H1N1 شیوع آنفولانزای برای مثال مکزیک ضربه سخت بود. در استرالیا بود که دولت مانع از صادرات آن توسط صنعت داروسازی تا زمانی که آن را پر از دولت استرالیا را برای واکسن. بیشتر جهان وارد مستند و حفظ حالت سخت تر از آن می تواند به soberly ارزیابی خطر و موثر توزیع ابزار از واکسن و ماسک ماسک برای مواد غذایی و صابون.

ایتالیا ایران و کره جنوبی در حال حاضر در میان کشورهای گزارش به سرعت در حال رشد تعداد شناسایی شده COVID-19 عفونت. بسیاری از کشورها پاسخ داده اند با مهار تلاش با وجود مشکوک اثربخشی و ذاتی مضرات چین در طول تاریخ بی سابقه ای شده اند. مهار خاص اقدامات مناسب خواهد بود اما به طور گسترده ای ممنوعیت سفر بسته شدن شهرها و جمع اوری منابع در حال واقع بینانه نیست راه حل برای شیوع است که طول می کشد سال است. همه این اقدامات با خطرات خود را. در نهایت برخی از پاسخ همه گیر خواهد شد نیاز به باز کردن مرزهای بسته شدن آنها. در برخی از نقطه انتظار است که هر منطقه خواهد فرار اثرات COVID-19 باید رها: این بیماری باید دیده می شود به عنوان مشکل همه است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>