آر اس اس برای Rookies

[ad_1] آنچه در حال RSS خبرخوانها?RSS مخفف Rich Site Summary یا واقعا ساده پیوند. هر دو به معنی همان چیزی, بنا

توسط NEWS-SINGLE در 25 خرداد 1399
[ad_1]

آنچه در حال RSS خبرخوانها?

RSS مخفف Rich Site Summary یا واقعا ساده پیوند. هر دو به معنی همان چیزی, بنابراین اجازه ندهید که آن را شما اشتباه است. آر اس اس چیزی است که یک سایت (یا وبلاگ) ارائه می دهد به خوانندگان ارائه "اخبار" اطلاعات خود را. آن را در دسترس برای همه برای اضافه کردن به خود "خبر خوان" به صورت رایگان و نمایش داده شده بر روی دسکتاپ شما و یا در مرورگر وب خود را.

این کار تقریبا مانند سهام دارای صدای تیک تیک ارائه دقیقا همان اطلاعاتی که شما به صورت ناشناس "مشترک" به حذف نیاز به بیرون رفتن و بررسی های مورد علاقه خود را رسانه های جدید, اطلاعات, زیرا آنها در حال حاضر تحویل داده به کامپیوتر شما.

که نیاز به RSS ؟

خوب هر کس به آن نیاز دارید. آن را بسیار کارآمد تر از رفتن به آن را دریافت و یا گرفتن بی پایان خبرنامه ایمیل. داشتن مقاله به خانه شما تحویل داده بیشتر حس می کند از رانندگی به فروشگاه هر روز آن را نمی کند? در همین راستا بیایید می گویند که شما می خواهید تنها به آخرین اخبار در مورد تنها افراد خاصی و به طور معمول بروید و بررسی وب سایت های مختلف برای دیدن آنچه که جدید است. با استفاده از آر اس اس, کسانی که وب سایت های فردی ارائه خواهد شد که اخبار راست را روی کامپیوتر خود مناسب برای مطالعه, کلیک, چاپ و یا نادیده گرفتن.

چگونه می تواند به شما استفاده از آر اس اس?

به نظر می رسد هیچ پاسخ قطعی به دلیل وجود دارد بسیاری از راه هایی برای استفاده از آن. من به شما بگویم در مورد ساده ترین راه برای دریافت آر اس اس خوردها که من می دانم, اما به هیچ وجه این است که این تنها راه است. است که; در صفحه اصلی خود از مرورگر خود را.

اولین, شما نیاز به یک آر اس اس سخنگو (یک.k.a. "خبرخوان"). خبر خوب این است که شما ممکن است در حال حاضر یکی. پس از میلیون ها نفر از مردم یاهو و MSN و Hotmail و یا حساب گوگل من راه رفتن را از طریق اضافه کردن یک خوراک خبری خود را به MSN صفحه اصلی. رفتن به my.msn.com و به سیستم وارد شوید. اگر شما در حال حاضر نیست که یک اکانت hotmail پیش بروید و ایجاد یک. اگر شما ترجیح می دهید شما می توانید به my.yahoo.com و آیا همان) آن را تنها یک دقیقه طول می کشد به یک حساب کاربری جدید.

پس از ورود به MSN من شما کاملا آرایه ای از اخبار, هوا, ورزش, تبلیغات, سهام, نقل قول, اطلاعات بومی و محلی و غیره. فکر می کنم از این به عنوان بوم خود را و شما آزاد هستید به ترتیب و یا حذف اطلاعات چگونه شما را مشاهده کنید مناسب. هر یک از این بخش شما می توانید ببینید من به راحتی منتقل شده و یا حذف شده است. به آنها حرکت می کند, فقط کلیک کنید و کشیدن از سمت راست بالای هر موضوع. به آنها را حذف کلیک کنید منهای (-) علامت در بالا و سمت چپ موضوع منطقه است. احساس رایگان به آنها را حذف کنید, از آنجا که شما همیشه می توانید اضافه کردن آنها را به عقب بعد.

در حال حاضر به چپ بالای صفحه نمایش سمت راست بالای "خوش آمدید" در منطقه شما "اضافه کردن محتوا" در زیر نام خود را. هنگامی که شما وجود دارد شما می توانید چهار گزینه ها (زبانه ها) برای اضافه کردن محتوا. به طور پیش فرض برگه ای که می آید تا "جستجو". و از اینجا شما باید چهار گزینه و هر که به وضوح تعریف شده است. اگر شما می دانید دقیق آدرس وب (URL) به صورت یک شرکت, اخبار سایت, شما می توانید وارد کنید و آن را حق در اینجا. دیگر سه زبانه ممکن است ارزش بررسی بیش از حد از آنها به شما اجازه فهرست نام شرکت ها و افراد. سپس شما فقط با کلیک یک جعبه برای همه شما می خواهید.

پس از ورود به یاهو من شما متوجه خواهید شد که در حال حاضر وجود دارد چند اخبار از رویترز ذکر شده وجود دارد با "خبرها", "اخبار جهان", "سیاست" و "کسب و کار". بالاتر از این داستان شما یک جعبه زرد در این مرکز توضیح داد که چگونه شما می توانید "اضافه کردن محتوا". با کلیک بر روی لینک "اضافه کردن محتوا" و شما می آیند تا با یک جعبه جستجو و اجازه می دهد تا شما برای پیدا کردن محتوا" در مورد موضوع داده شده است. نوع در یک عبارت جستجو شما خواهد شد ارائه شده با نتایج جستجو است که همه باید یک "اضافه کردن" را فشار دهید در کنار آنها. آمار "اضافه کردن" را فشار دهید با آنهایی که شما می خواهید و سپس کلید "پایان" را فشار دهید در سمت راست بالا و شما انجام می شود. شما فقط اضافه شده است که آر اس اس خوراک خبری خود را به یاهو من صفحه. اسکرول کردن در یاهو صفحه اصلی و شما خواهید دید کسانی که اخبار شما اضافه شده در پایین لیست خود را. به تنظیم مجدد منظور از اخبار خود را تغذیه فقط ضربه کوچک "ویرایش" را فشار دهید در سمت راست بالای هر یک از بخش اخبار. برای حذف یک, اخبار, فقط آمار X مثل شما که برای بستن هر پنجره.

خود را سفارشی خبرخوان

حالا فرض کنید شما لازم نیست به "یافتن" اخبار خوراک بر روی یک موضوع, چون شما می دانید شما می خواهید برای اضافه کردن یک خاص. خوب است که آسان بیش از حد. آل شما باید انجام دهید این است آنچه "خوراک RSS" برای اطلاعات شما می خواهید برای اضافه کردن. اکثر وبلاگ ها و یا سازمان های خبری به شما نشان می دهد این شرکت در وب سایت خود را.

به دنبال یک جعبه نارنجی در وب سایت است که می گوید XML و یا کلمات "خوراک RSS" و یا "اخبار" و بر روی آن کلیک کنید. در مورد سازمان های بزرگ مانند سی ان ان برای مثال شما خواهید بود به یک صفحه با مجموعه ای از دستورالعمل ها و یک لیست کامل از RSS news feed URL که شما می توانید به صورت دستی کپی و چسباندن را به خود news reader.

گاهی اوقات هر چند شما گرفته شود به صفحه ای که به نظر می رسد مانند گنگ و نامفهوم کد. اجازه ندهید که شما را بترساند مانند آن را من اولین بار آن را دیدم! وقتی اتفاق می افتد که شما در واقع به دنبال حق در خوراک خود و همه شما باید انجام دهید این است که کپی کردن و چسباندن آنچه را در نوار آدرس مرورگر وب خود حق به شما خبر خوان. که به نام "دانستن URL خاص از خوراک" در ام اس ان و ""اضافه کردن RSS URL" در یاهو.

در یاهو به صورت دستی اضافه کردن یک, اخبار, رفتن به "اضافه کردن محتوا" در منطقه و انتخاب را به حق از پیدا کردن دکمه که می گوید "اضافه کردن RSS URL". هنگامی که شما با قرار دادن آدرس خود را در آن پنجره و آمار "اضافه کردن" این اخبار باید نشان می دهد وجود دارد. اگر آنها نمی, سپس شما ممکن است کپی URL اشتباه یا اضافه شدن یک فضا در پایان. پس از آن فقط ضربه "اضافه کردن به یاهو من" را فشار دهید و شما انجام می شود! در MSN شما چسباندن URL خوراک خبری مناسب را در جعبه جستجو و سپس به بررسی جعبه هنگامی که آن را نشان می دهد.

ارائه دقیقا آنچه شما می خواهید و تنها زمانی که شما می خواهید این است چگونه اینترنت قرار است به کار. همه چیز تنها بهتر.

در تحقیق این مقاله من توجه کنید که یاهو من به نظر می رسد با داشتن مشکلات با اضافه کردن برخی از کتابچه آدرس. آه خوب. هیچ چیز کامل است.

[ad_2]
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن