بهترین بی بی چک

نکته جالب در مورد بهترین بی بی چک بیبی چک برای همه خانم ها واژه ای آشنا است. بهترین بی بی چک هر زنی می تواند

توسط NEWS-SINGLE در 30 شهریور 1399

نکته جالب در مورد بهترین بی بی چک

بیبی چک برای همه خانم ها واژه ای آشنا است. بهترین بی بی چک هر زنی می تواند تجربه BB Check را داشته باشد. این دستگاه ساده ترین ، ارزان ترین و در دسترس ترین روش آزمایش بارداری است ، سوالات زیادی در مورد بی بی چک پرسیده می شود و مشخص است که هنوز ابهاماتی در مورد تفسیر و نحوه از بی بی چک استفاده کنید ، در هر صورت امیدوارم نتیجه بی بی چک همیشه همان چیزی باشد که انتظار دارید چه مثبت و چه منفی !! در این مقاله سعی می شود هر آنچه در مورد بی بی چک و تفسیر آن در ذهن دارید توضیح دهد:

بهترین بی بی چک چگونه کار می کند؟

یک آزمایش بارداری در منزل یا کنترل BB ، به طور معمول ادرار را از نظر گنادوتروپین جفتی انسان آزمایش می کند. HCG فقط در صورت بارداری در ادرار وجود دارد. این هورمون وقتی تخمک بهترین بی بی چک بارور شده به خارج رحم یا دیواره رحم شما متصل شود ترشح می شود. چک های Bibi عملکرد یکسانی دارند و نتیجه یکسانی دارند ، اما کاربرد آنها متفاوت خواهد بود.  

انواع بهترین بی بی چک

1- نوار کنترل بی بی در این نوع بررسی BB ، ادرار در یک ظرف جمع شده و سپس یک نوار کاغذی درون ظرف ادرار قرار دهید: - چک بی بی می تواند در هر زمان از روز انجام شود. با این حال ، اولین آزمایش ادرار صبحگاهی بهتر است. ادرار در یک فنجان تمیز و خشک. - دستگاه آزمایش را از کیسه فویل خارج کرده  بهترین بی بی چک و در فنجان قرار دهید. نوار را در انتهای رنگی نگه دارید. - نوار را به صورت عمودی نگه دارید ، انتهای نوار را با پیکان داخل نمونه قرار دهید. نوار قبل از خط MAX داخل نمونه نیست. - پس از 5 ثانیه ، نوار را از نمونه بردارید. نوار را روی یک سطح تمیز ، خشک و غیر جاذب قرار دهید. نتایج را بخوانید در حالی که منتظر نتیجه هستید ، ممکن است یک محلول رنگی روی نوار آزمایش حرکت کند. طبیعی است. برای تأیید نتیجه باید 10 دقیقه صبر کنید. آزمون نباید بعد از 30 دقیقه ارزیابی شود. رنگ خط مهم نیست. 1 خط = شما باردار نیستید اگر فقط یک خط رنگی به عنوان خط کنترل ظاهر شود ، آزمایش منفی است و شما باردار نیستید. 2 خط = شما باردار هستید اگر 2 خط رنگی ظاهر شود ، 1 خط خط آزمایش (T) و 1 خط کنترل (C) است ، که نشان دهنده مثبت بودن آزمایش و باردار بودن شما است. حتی اگر این خطوط بسیار ضعیف باشند ، هنوز هم احتمال بارداری وجود دارد. انواع کنترل BB ، نتایج کنترل BB ، آزمایش بارداری اگر 2 خط روی نوار ظاهر شود ، نشان دهنده مثبت بودن آزمایش بارداری است نتایج نامعتبر: اگر خط کنترل ظاهر نشود ، آزمون معتبر نیست. نتایج نامعتبر ممکن است نشان دهد که نوار آزمایش کاملاً در ادرار اشباع نشده است. در این حالت حداقل 5 ثانیه آزمایش بهترین بی بی چک را از مایع خارج کرده و 2 تا 10 دقیقه صبر کنید. اگر هنوز هیچ خط کنترلی وجود ندارد ، آزمون معتبر نیست و باید روز بعد دوباره امتحان کنید. هر تست برای یکبار استفاده طراحی شده است و نباید دوباره استفاده شود.   توجه: بی بی چک باید نتیجه را بین 2 تا 10 دقیقه نمایش دهد ، اما بیش از 10 دقیقه نتیجه معتبر نیست.   2- کنترل چکیدن BB روش استفاده از قطره چک: چند قطره از ادرار خود را با قطره چکان در سوراخ مشخص شده ریخته و 2 تا 10 دقیقه صبر کنید.   3- کنترل مستقیم BB با دفع ادرار برای جذب مقداری ادرار ، این نوع کنترل BB را متوقف کنید. سپس 2 تا 10 دقیقه صبر کنید.   مواردی که باعث می شود بی بی چک منفی نادرست ایجاد کند: - لقاح و اواخر بارداری. (در مقایسه با زمانی که تصور می کردید) - کودک خود را زودهنگام بررسی کرده اید (کمتر از 8-9 روز پس از تخمک گذاری) آیا از دارویی مانند کاربامازپین استفاده می کنید؟ - چک بی بی معتبر نیست و میزان خطای آن زیاد است. - مدت طولانی ادرار را  بهترین بی بی چک در ظرف نگه داشته اید. - تفاوت در حساسیت تست های مختلف بارداری سطح کم هورمون در خون و ادرار به دلیل ورزش زود هنگام - خطا هنگام اجرای روش آزمون مواردی که باعث می شود بی بی چک نادرست مثبت باشد: - داروهایی مانند Pregnyl ، Profasi ، Pergonal ، APL بیماری های نادر پزشکی مانند بیماری های تروفوبلاستیک ، تومورهای سلول سرطانی و برخی کارسینوماها آیا اخیراً زایمان کرده اید یا سقط جنین کرده اید؟ آیا اخیراً دارویی مانند تزریق HCG ، قرص کلردیازپوکساید ، شربت پرومتازین و متادون مصرف کرده اید؟ - شما مشکلات ادراری دارید (مانند دفع پروتئین از طریق ادرار و غیره) - چه کسی داری؟ زیرا برخی کیست ها هورمون HCG ترشح می کنند. - کنترل بی بی استاندارد نبود و با درصد بالایی از خطاها. 1- اگر خط آزمایش کم رنگ باشد ، آیا من باردار هستم؟
آخرین مطالب