بهترین متخصصان دکتر زنان و زایمان و دکتر طب سنتی که توانایی ترمیم پرده بکارت و عفونت واژن را دارند؟

یکی از دغدغه هایی که زنان امروزه با آن مواجه هستند عفونت ناحیه تناسلی و اداری است و با پیشرفت در زمینه پزشکی د

توسط NEWS-SINGLE در 22 شهریور 1400
یکی از دغدغه هایی که زنان امروزه با آن مواجه هستند عفونت ناحیه تناسلی و اداری است و با پیشرفت در زمینه پزشکی درمان بیماری عفونت دیگر یک مشکل بزرگ نیست. فقط با مراجعه به پزشک متخصص زنان  می توانید مراحل بیماری را طی کنید . بهتر است قبل اقدام اطلاعات جامعی که سایت ما در اختیار شما قرار می دهد استفاده نمایید. بهترین متخصصان دکتر زنان و زایمان و دکتر طب سنتی که توانایی ترمیم پرده بکارت و عفونت واژن را دارند؟     عفونت واژینال و راه درمان باکتری های موجود در بدن انسان ها گاهی باعث بروز عفونت می شوند و این در شرایطی ایجاد می گردد که بهداشت را رعایت نکنید. عده زیادی از زنان حداقل یک بار در زندگی تجربه این بیماری را داشته اند و با مراجعه به پزشک متخصص درمان گشته اند. انواع عفونت در ناحیه تناسلی
  1. عفونت کاندیدیاز
عفونت قارچی که علائم آن با خارش، ترشحات پنیری، سوزش در ادرار و رابطه جنسی همراه می باشد. وجود قارچ در بدن ها مختلف است حتی بعضی از بیماری ها مثل دیابت، بارداری، داروی ضد بارداری و کورتون زمینه بیماری قارچی در بدن می باشد از درمان خود سرانه پرهیز نمایید و سریعا به پزشک مراجعه کنید.
  1. عفونت تریکومونیاز
بیماری انگلی که هنگام نزدیکی  و رابطه جنسی رخ می دهد .بهتر است هر دو طرف تحت درمان قرار بگیرند. علامت های بیماری ترشح زرد رنگ، سوزش ادرار ، خارش و التهاب پوستی در ناحیه واژن و ... با مصرف دارو رفع می شود.
  1. عفونت واژینوزباکتریال
شایع ترین نوع عفونت در زنان که بدون علامت است. رعایت نکردن برخی عوامل مانند خشک نکردن ناحیه تناسلی که جای مرطوب است، زمینه را برای تجمع باکتری فراهم می کند. پوشیدن لباس تنگ ، خونریزی در حین رابطه و ...
  1. عفونت ادراری
عفونت ادراری یا همان عفونت مثانه در زنان گسترش بیشتری دارد. کم آبی بدن، نگه داشتن ادرار، رعایت نکردن در شست وشوی واژن و ..‌. از علت های این بیماری است.  نشانه های بیماری درد در ناحیه کمر، سوزش در ادرار، ادرار مکرر، وجود خون در ادرار، تغییر رنگ و بوی ادرار و .... رعایت کردن و مصرف آنتی بیوتیک با تجویز پزشک راه درمان بیماری است. نتیجه امروزه درمان عفونت واژینال زنان بسیار آسان شده است. فقط با رعایت بهداشت می توانیم پیشگیری نماییم. در صورت داشتن علامت بهتر است با مشاوره پزشک متخصص زنان و زایمان یا پزشک طب سنتی در این مورد کمک گرفته و درمان را شروع نمایید.  حتی در هزینه و وقت خود نیز صرفه جویی می کنید. منبع: نظر دکتر زنان و زایمان و دکتر طب سنتی در خصوص ترمیم پرده بکارت و عفونت واژن چیست؟