حرف آخر بهترین راه حل قبولی در کنکور

آزمون ورودی؛ بزرگترین ماراتن علمی کشور که هر خانه و هر فردی با آن روبرو است. شرکت کنندگان ، مانند هر حرفه دیگر

توسط NEWS-SINGLE در 18 آذر 1399


آزمون ورودی؛ بزرگترین ماراتن علمی کشور که هر خانه و هر فردی با آن روبرو است. شرکت کنندگان ، مانند هر حرفه دیگر ، به ابزارها و ابزارهای خاص خود که منابع کنکور است ، نیاز دارند. اما به دلیل منابع گسترده کنکور و عدم آگاهی کامل از داوطلبان امروز ، ما بهترین کنکور موسسه در ایران را برای شما به ارمغان می آوریم ، یعنی حرف آخر که دوره های کنکور را به سبک کاملا جدید با استفاده از بهترین فن آوری های آموزشی ارائه می دهد. او با بالاترین عملکرد ممکن همه را شگفت زده کرد (51 امین زیر 300). در ادامه رونمایی از حرف آخر ؛ جدیدترین تکنولوژی آموزش ابتدایی تا کنکور را هم مشاهده کنید.


نام استاد عبدالرضا منتظری را بارها در شبکه های مجازی ، برنامه های تلویزیونی و حتی اخبار ملی دیده اید. معلم ریاضی و مدیرعامل موسسه حرف آخر ، که موسسه را در سال 2011 تأسیس کرد و برخلاف سایر موسسات آموزشی و منابع ، آزمون مقدماتی پویا را برای همه دوره ها فراهم می کند. این موسسه از بهترین اساتید کنکور ایران تشکیل شده است که از جمله آنها می توان به کامیار پیمان اشاره کرد ، فیزیکی که وضعیت الگو را تغییر داده است. پروفسور شیروانی که با استفاده از سه قالب بدون فرمول در سه ساعت تمام مسائل شیمی را تدریس می کند و استاد علیرضا یوسفیان پور که با تدریس بی نظیر خود در دروس دینی شما را فراموش می کند. برای آشنایی با این موسسه ، می توانید به وب سایت حرف آخر بروید و از آموزش های رایگان استفاده کنید.

با پروژه 6040 حرف آخر آرزوهای خود را محقق کنید!

حدود 5 ماه مانده به کنکور ، داوطلبان و والدین آنها تحت فشار قرار گرفتند تا بهترین نتیجه ممکن را در زندگی خود بگیرند. همه به دنبال نتیجه بهتر هستند ، اما متأسفانه به دلیل کمبود وقت ، بیشتر از چارچوب زمانی فعلی ناامید می شوند. اما نگران نباش !!! موسسه حرف آخر طرحی به نام 6040 برای داوطلبانی که موفق به مطالعه صحیح نشده اند در نظر گرفته است. پروژه 6040 حرف آخر ، همانطور که از نامش پیداست ، به بخشهای 60 و 40 تقسیم شده است. و هر بخش نمایانگر یک دوره زمانی است. پروژه 60 به معنای شصت روز مطالعه برای تمام دوره های کنکور است و پروژه 40 به معنای چهل روز برای بررسی ، مقایسه ، جمع بندی و حل تست ها است. به عبارت دیگر ، به مدت 100 روز ، 9 ساعت در روز ، داوطلب می تواند با دیدن و انجام بیست آزمون پیچیده ، پرونده را ببندد. در ادامه می توانید پکیج کامل رشته تجربی حرف آخر را هم مشاهده کنید.

همچنین می توانید سالها طول بکشد تا تصمیم بگیرید که پروژه ای ناتمام است یا خیر! اما مطمئن باشید این پروژه کامل است و از صفر تا صد امتیاز را پوشش می دهد. دلیل این بیانیه در پیش نویس 40 نشان داده شده است که تمام 98 کنکور برای داوطلب انجام شده است و برای پاسخگویی به این آزمون ها ، داوطلب باید بر تمام محتوای کنکور تسلط داشته باشد ، بنابراین وجود این آزمون ها در امتحانات نهایی این موضوع را ثابت می کند. به آرامی این پروژه به پایان رسیده است و داوطلب در همه موارد لازم برای قبولی در امتحانات ورودی آموزش خواهد دید. دلیل دوم کامل بودن این پروژه نتایج بدست آمده با استفاده از آن است و در یک سال گذشته افراد زیادی مانند بهزاد خادمی ، راجین و خانه یاری ، مجتبی سعادت پیشه و دیگران با پروژه 6040 توانستند از حرف آخر پیشی بگیرند.


20 درصد از پروژه 6040 به صورت رایگان!!!

پروژه 6040 برای اولین بار در سال 1397 به ایران معرفی شد و دو سال بعد ، نتیجه توانست جلب توجه کند و برای کسانی که در انتخاب منابع تردید دارند ، یک سورپرایز ویژه وجود دارد که در زیر خواهید شنید. اما یکی از ویژگی های این پروژه که آن را از سایر منابع متمایز می کند ، سبک تدریس آن است که در آن 0 تا 100 موضوع با استفاده از الگوها و انیمیشن ها تدریس می شود. این الگو تأثیر بی نظیری در افزایش قدرت و سرعت آزمایش داوطلب دارد و تصویرگری یا انیمیشن باعث می شود که داوطلب یادگیری آسان تر و سریع تری نسبت به روش های کلاسیک داشته باشد و داوطلب را مجبور کند به جای حفظ آن ، هر موضوع یا محتوایی را لمس کند. در ادامه می توانید با حرف آخر از بهترین منابع آموزشی کنکور بهره مند شوید را هم مشاهده کنید.


اما حرف آخر را غافلگیر کنید برای داوطلبانی که در انتخاب منابع تردید دارند ، بسته 20٪ 6040 کاملا رایگان است. این بسته شامل آموزش کلیه دروس است و در هر درس شما از تدریس مندرج در بسته 604 بهره مند خواهید شد.علاوه بر این بسته ، یک برنامه درسی دقیق برای شما ارسال می شود که مدت و مقداری را که قصد مطالعه هر یک را دارید ، نشان می دهد روز علاوه بر این بسته ، یک کتاب کار برای شما ارسال می شود که شامل تمام اسلایدهای آموزشی است و دیگر نیازی به نوشتن ندارید. کتاب کار برای هر روز آزمایشی دارد که می توانید خودتان آن را بررسی کنید. در واقع ، با استفاده از بسته 5 روزه همراه با حرف آخر ، شما نه تنها می توانید 20٪ پاداش رایگان از 6040 دریافت کنید ، بلکه در مدت 5 روز به 40 آزمون ورودی نهایی نیز پاسخ دهید.


برای دریافت 20٪ از پروژه 6040 به صورت رایگان (شامل 40 آزمون نهایی و 30 ساعت شهریه برای همه دوره ها) ، به سادگی با سایت حرف آخرA مرکزی تماس بگیرید:

021-66576182


021-66566623


021-66576371آخرین مطالب