خرید موتور زانتیا نو و استوک با قیمت مناسب - نظری استوک

این سیستم شامل چندین سنسور برای تشخیص وضعیت خودرو می باشد که این سنسور ها دائما در حال ارسال اطلاعات وضعیت تعا

توسط NEWS-SINGLE در 10 شهریور 1400

این سیستم شامل چندین سنسور برای تشخیص وضعیت خودرو می باشد که این سنسور ها دائما در حال ارسال اطلاعات وضعیت تعادلی خودرو به ECU (کامپیوتر مرکزی) می باشند وECU برای تنظیم تعادل، بسته به قرار گرفتن در پیچ یا مواجهه با دست انداز یا موارد دیگر برای متعادل کردن خودرو، بوسیله پمپ، فشار هیدرولیک را در سمتهایی که لازم است بالا می برد و اگر لازم باشد در سمتهای دیگر پایین می آورد و بدین ترتیب سمتی که فشار هیدرولیک بیشتری بر آن وارد شده، بالا میرود و سمتی که فشارهیدرولیک آن کم شود پایین می آید و میله تعادل (Anti Roll Bar) در حالت تعادل قرار می گیرد،تمامی این مراحل در ۱۰ میلی ثانیه انجام می شود. در شرایطی که عرضه خودروهای صفر کیلومتر توسط خودروسازان محدود شده و موعد تحویل خودروهای پیش فروش شده نیز سال 98 و 99 تعیین شده، اگر بخواهید خودرویی بخرید که به سرعت در اختیارتان قرار بگیرد، ناچار به خرید از بازار آزاد هستید.

همان گونه که خود شما هم مطلع هستید در سالهای اخیر تولید اتومبیلهایی با فناوری جدیدتر شروع شده است. همانطور که خود شما هم مستحضر هستید پس از پیکان، پراید که با قیمت پایینی تولید میشد توانست جایگزین پیکان شود. جالب است بدانید که برای تولید پیکان، با شرکت روتس انگلیس در سال ۱۳۴۵ قراردادی منعقد گردید که یک سال پس از آن کارخانه خودروسازی با نام ایران ناسیونال با در دست داشتن سرمایهای تقریباً به اندازه ۴۰۰ میلیون ریال آغاز به کار کرد. مصرف سوخت آن هم در سیکل ترکیبی حدود 9 لیتر در هر صد کیلومتر است. مثلا زانتیا V6 سه لیتر هم داریم که به این تاپیک مربوط نمیشه. در عین حال موتور خودرویی مثل پژو پارس با حجم 1800 سیسی تنها 97 اسب بخار قدرت دارد و چیزی بیش از 9 لیتر مصرف سوخت دارد. گیربکس دستی زانتیا به طور کلی حدود ۶ لیتر ظرفیت برای روغن گیربکس دارد.

بوش 7.4.4: در خودروهای تولید شده پیش از سال 85. دارای دریچه گاز برقی که درپوش آن خار نگهدارنده دارد. فرمان زانتیا هيدروليكي، دارای ۵ دنده دستی و ترمز جلوی آن دیسکی تهویه شونده و ترمز عقب دیسکی است. منظور من از. تاپ اسپید دنده 4slx. که گفتم 185 هستش سبکی دندش هستش که بره کشش ماشین اصلا خوب نیس. اما لازم است که در خصوص شرکتهایی که در ایران اقدام به تولید ماشین نمودند هم آشنایی پیدا کنید. تا اینجا شما را با تاریخچه ماشین در ایران آشنا کردیم در ادامه شرکتهایی که مبادرت به تولید اتومبیل در ایران نمودند معرفی خواهیم کرد. در پاسخ به این سؤال باید گفت که خودرو هم همانند دیگر محصولاتی که از فرنگ وارد ایران میشد مدت زمانی طول میکشید تا مردم با آن کنار بیایند. اولین ماشینهایی که در این شرکت به تولید رسید اتوبوسهای معروف به ال پی بود که بدنه آن از کشور آلمان وارد میشد سپس با نصب اتاق بر روی آن مونتاژ میگردید.

شایان ذکر است که شرکت تولیدی و صنعتی ایران کاوه یا سایپا اولین محصولات خود را که شامل اتومبیل رنو ۲ درب و ۴ درب، ژیان، آهو، پیکاپ و نیز لوازم یدکی بود روانه بازار کرد. قطعاً خود نیز میدانید که اولین اتومبیلی که در ایران ساخته شد«پیکان» بود که در «کارخانجات صنعتی ایران ناسیونال» تحت لیسانس کارخانه تالبوت انگلستان به تولید میرسید. قبل از مرور، توجه کنید که ممکن است این خودروها بر اساس تصمیمات کارخانه مجددا تولید شوند. این در حالی بوده که خودروهای پر تیراژ کشور که امروزه موچب نگرانی مسئولین در زمینه ایمنی شده، در آزمایش های NCAP تست نشده و نتایج حاصله از معدود تستهای متفرقه و رجوع به سابقه نتایج آزمایش در تولید کننده اصلی نهایتا بیش از 2 ستاره را در بهترین حالت نصیب این خودروها نمیکند. با توجه به پیر بودن دوو نسبت به زانتیا انتظار میرفت که در مقابل زانتیا که در کشور ما معروف به خودروی پرشتاب و پرقدرت است حرفی برای گفتن نداشته باشد اما دوو نشان داد اگر مالک آن مقداری مهارت در استارت از حالت سکون را داشته باشد و خوب دندهها را عوض کند تا سرعت 130-140 کیلومتر میتواند زانتیا را آزار دهد کاری که شما با ELX و سمند، پژو 405، ریو و خیلی دیگر از خودروهای امروزی نمیتوانید انجام دهید.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از موتور زانتیا دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

آخرین مطالب