Pro Football hall of famer کریس Amy می میرد در 58 پس از نبرد با سرطان مغز

مینیاپولیس—کریس Amy بود چسبیده به خود ترجیح داده و موقعیت خود را از خارج linebacker تلاش خود را از طریق دوم NF

توسط NEWS-SINGLE در 11 بهمن 1398

مینیاپولیس—کریس Amy بود چسبیده به خود ترجیح داده و موقعیت خود را از خارج linebacker تلاش خود را از طریق دوم NFL season با وایکینگها مینه سوتا.

این تیم چشم انداز خود را برای شش پا و پنج فریم در پایان دفاعی که در آن او می تواند با استفاده از خود بازوها و پاهای قوی و سریع پا به تبدیل شدن به نوع برتر تصویب حمله کننده به ساخت یک طرح در اطراف.

در نهایت در اواخر شب در گفتگو با یک محرم و مربی Amy کوتاه آمد. تمایل خود را به حرکت به جلو فرستاده او را در یک تزئین مسیر که سفر تمام راه را به Pro Football Hall of Fame.

Amy که دلخواهی ترکیبی از سرعت و قدرت او ساخته شده است یک بازی را بیشتر می ترسید تصویب rushers در طول 15 فصل در لیگ, درگذشت سهشنبه, دو سال پس از تشخیص سرطان مغز. قدیمی وایکینگ ها ستاره که تا به حال 1501/2 حرفه ای کیسه به رتبه پنجم در همه زمان ها لیست شد 58.

"این یک شوک برای دیدن کسی که خیلی قوی و خیلی با استعداد و فوق العاده با استعداد و مانند یک شخص و بسیار سرگرم کننده بود و با رفتن تا جوان" سابق Vikings هم تیمی کیت میلارد گفت: در یک مصاحبه تلفنی در روز چهارشنبه.

چهارم-به طور کلی انتخاب در سال 1985 پیش نویس Amy چنان منکوب خود را عام و عملکرد در یک بازی در سان فرانسیسکو در سال 1986 سابق وایکینگ خط دفاعی مربی پل Wiggin گفت که او صرفنظر تیم خانه پرواز و رفت و برگشت به مینه سوتا خود را. در این تیم در هتل قبل از بازی بعدی Amy متوقف Wiggin در اتاق در اطراف تخت-بررسی زمان و آغاز یک پردازش جلسه که به طول انجامید تا 2 صبح او راه می رفت درب به عنوان یک پایان دفاعی.

"او ذهنیت بود دکتر وکیل linebacker زباله, مرد کارگر فاضلاب دفاعی lineman," Wiggin گفت: از طریق تلفن در روز چهارشنبه اضافه کرد: "او مانند بدن بدون چربی مانند سرعت زیادی در آینده در اطراف گوشه. او همه چیز به شما می خواستم در پایان دفاعی."

Amy, که تا به حال عمل جراحی دو سال پیش برای حذف یک تومور مغزی تشخیص داده شد با glioblastoma یک نوع تهاجمی سرطان که به کشته شدن پلیس آمریکا جان مک کین از ایالت آریزونا در سال 2018 است.

"کریس شد مثال خوبی برای بازیکنان گذشته و حال او به عنوان تجسم همه بهترین ویژگی های یک وایکینگ ها — انعطاف پذیری و چقرمگی و یک روح رقابتی" وایکینگ ها در بیانیه ای گفت. "کریس همیشه انجام شده خود را با عزت و کلاس. وایکینگ ها طرفداران در سراسر جهان را تا حد زیادی او را از دست ندهید."

Amy خود را صرف نه فصل با مینه سوتا جمع آوری لیگ-بالا 21 کیسه در سال 1989 در حالی که تشکیل یک شدید عبور-عجله پشت سر هم با میلارد که تا به حال 18 کیسه خود را که در آن سال برای NFC شمالی قهرمانان. Amy بود که دو تیم اول تمام نرم افزار و هشت-time Pro کاسه های انتخاب که در 232 ممکن 234 به طور منظم فصل بازی.

Amy زد 40 yard dash به عنوان سریع به عنوان 4.5 ثانیه — "که در حال اجرا به سرعت در آن روز" میلارد گفت: — برای استفاده بیش ترین مخالفت با حمله پردازد که واضح بود.

"من تو را دیدم او را به عنوان یک حمله بازیکن" Wiggin گفت: "که اگر شما مهارت ترجمه می تواند به عظمت است. من می دانستم که وجود دارد چیزی خاص وجود دارد. او تا به حال به کار آن را در ذهن خود."

میلارد تغییر موقعیت بیش از حد از پایان دادن به مقابله و توانمند جلو چهار با آل Arsen و هنری توماس بود و در نهایت تشکیل شده است. Amy بود که در ابتدا قادر به سادگی به نژاد و شرایط قوس به کارفرمایی. هنگامی که تکل شروع به overplay او تنظیم با گسترش خود را در داخل بازو به پین مسدود کننده شانه و مقابله با از وجود یک حرکت که میلارد اعتقاد Amy اختراع شده است.

"او یک استاد است که با مجموعه مهارت" میلارد گفت.

تشخيص سرطان و عمل جراحی نگه داشته Amy از حضور در سوپر باول 52 در مینیاپولیس نیاز به پنج هفته بستری در بیمارستان در آتلانتا اما بعد از آن در سال 2018 او قادر به سفر به کانتون اوهایو برای سالن از شهرت القای مراسم که شامل تیمی سابق Randy Moss. که سقوط او ازدواج خود را, همسر, LaTresa Amy و آنها با سفر به ایالت مینه سوتا با هم برای این تیم حلقه افتخار القای مراسم برای دیر دنیس سبز یکی از مربیان با وایکینگ ها.

"فقط فکر رسیدن به همه می کشد شما را از طریق آن بار" Amy گفت: پس از آن در مصاحبه با سنت پل پایونیر پرس.

Amy بازگشت به ایالات متحده بانک ورزشگاه اخیرا در ماه اکتبر گذشته برای حلقه افتخار القایی برای تیمی سابق استیو اردن. تیمی سابق و همکار hall of famer Randall McDaniel تحت فشار قرار دادند Amy به و از در میدان مراسم در یک صندلی چرخدار.

Amy, یک, Indianapolis, مادری که بازی در کالج در پیتسبورگ القاء شد به سالن از شهرت در سال 2012. او دو فصل برای آتلانتا و سه فصل و سن فرانسیسکو قبل از بازگشت به مینه سوتا به پایان کار خود را در سال 1999.

سالن از شهرت جمهور و مدیر عامل دیوید بیکر گفت: شاهد Amy را غسل تعمید در رود اردن در طول یک سالن از شهرت سفر به اسرائیل "یکی از افتخارات" از زندگی خود را.

"میراث کریس Amy همیشه زنده خواهد ماند در کانتون اوهایو برای نسل های به یاد بگیرند که چگونه از او زندگی می کردند یک زندگی از شجاعت و شخصیت" بیکر گفت.

سابق Vikings گیرنده گسترده کریس کارتر یکی دیگر از همکار hall of famer, بازی های برگزار شده با Amy از 1990-93 و دوباره در سال 1999. کارتر پیوست Amy برای آن رود اردن غسل تعمید.

"یکی دیگر از بزرگ مرد رفته" کارتر توییتی چهارشنبه. "امروز دشوار خواهد بود."

کانزاس سیتی مربی اندی رید در میامی برای آماده سازی برای سوپر باول روز یکشنبه وظیفه بود با تلاش برای دفاع از Amy برای سال در حالی که کار با Green Bay را در خط حمله.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

"او یک بازیکن فوق العاده," رید گفت.

ستاد linebacker ترل Suggs که 111/2, کیسه و کیسه و سه مکان پشت Amy در همه زمان لیست بزرگ در شهرهای دوقلو ریشه برای وایکینگ ها و خبرنگاران در سوپر باول در روز چهارشنبه که Amy الهام بخش او را به پوشیدن شماره 56 در فوتبال جوانان.

"او یکی از دلایل اصلی من بازی دفاعی پایان" Suggs گفت.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب