ساختمان USANA یا هر MLM - بدون فروش یا جذب

[ad_1] خودکار MLM سرب نسل می تواند در زمان به یک یاد و وظیفه دلهره آور است.سیستم های کلید هستند. در قلب USANA

توسط NEWS-SINGLE در 11 خرداد 1399
[ad_1]

خودکار MLM سرب نسل می تواند در زمان به یک یاد و وظیفه دلهره آور است.

سیستم های کلید هستند. در قلب USANA را به عنوان به خوبی به عنوان هر شرکت بازاریابی شبکه ای است که مجموعه ای از سیستم های مهم است که سیستم بازاریابی. متاسفانه وجود یک نقص عمده است که مسئول برخی از کشنده آمار صنعت.

آیا می دانید که کمتر از 1 نفر از 1000 نفر که شروع یک کسب و کار بازاریابی شبکه انتظار می رود برای به دست آوردن حتی 1 دلار سود ؟ هر کس دیگری از دست می دهد پول است.

به عنوان یک بازاریاب شبکه عملکرد خود در USANA و یا شرکت خود را با این طرح ساده است. بدون شک در مورد آن محصولات عالی هستند. اما بازاریابی آنها با استفاده از روش های سنتی تبلیغات کار نمی کند.

قبل از من می تواند به شما نشان دهد که چگونه به واقعا موفق در USANA یا هر شرکت بازاریابی شبکه بیایید شروع با یک تعریف از "نظام"است.

یک سیستم مانند یک ماشین است که اگر عمل به درستی انجام خواهد شد برخی عملکرد بدون نظارت.

یکی از USANA سیستم های سیستم توزیع خود را. تابع آن است که به ارائه کیفیت تغذیه ای محصولات به مصرف کنندگان است. این عمل با ارسال یک فرم با مشخصات پرداخت از مشتری تحویل آدرس تحویل به حالت مورد تعداد محصولات مشتری می خواهد.

هنگامی که این برنامه است و فرستاده شده به سیستم توزیع سیستم است که انتظار می رود به faultlessly ارسال سفارش به طور منظم از این محصول انتخاب شده در یک تاریخ معین و کسر مبلغ از مشتری کارت اعتباری یا حساب بانکی. در سیستم اعتبارات توزیع با فروش و حجم فروش در تقسیم مناسب بین upline اعضای شبکه.

مگر اینکه نرم افزار به اشتباه فرستاده شده مشتری و توزیع یکسان انتظار می رود که بدون شکست هر ماه سفارش تحویل داده شده است پرداخت کسر و حجم اعتبار به مراجعه کننده. این اتفاق می افتد بدون هر گونه مداخله از هر دو شما و یا مشتری خود را.

دیگر حیاتی سیستم USANA دارای یک سیستم بازاریابی است. این سیستمی است که تضمین می کند که شما به عنوان یک توزیع کننده می تواند با موفقیت تسهیل فروش محصولات خود را. عملیات خود را باید ساده و موثر است.

متاسفانه آن نتواند به دلیل آن نیاز به نظارت انسان. فروش ابزار نمی تواند فروش شما را بدون بازاریابی سیستم کار نمی کند مگر اینکه شما درگیر شدن در فرآیند فروش است.

جدید ترین توزیع کنندگان کاملا بی تجربه در فروش. چرا یک شرکت چند میلیون دلاری نیاز به کسی بی تجربه در فروش به فروش?

اجازه دهید به مکث برای یک دقیقه و در نظر گرفتن که چرا USANA با استفاده از تجربه توزیع کنندگان به بازار محصولات خود را.

تلویزیون و رادیو و دیگر رسانه های جمعی مفید برای آگاهی نام تجاری. اگر USANA گرفت که رویکرد به گسترش این کلمه در مورد محصولات خود را, آن می تواند موثر باشد. اما امروز مصرف کننده بسیار دقیق و این روش نمی تواند USANA به عنوان پول زیادی.

هر فرد روزانه بمباران توسط تبلیغات است. با بسیاری از محصولات از همان دسته, چگونه مصرف کننده می دانم که با توجه به نیاز خود بهترین است ؟

به عنوان یک USANA توزیع کننده ، شرکت تیم با استفاده از روابط شما در حال حاضر و توانایی خود را برای ایجاد امکانات جدید. این نوع از مردم شما مرتبط با جذب به جنبه های خاصی از شخصیت منحصر به فرد. منحصر به فرد خود را به نوبه خود اجازه می دهد تا شما را به نفوذ در خرید رفتار دوستان و همکاران خود را. هیچ آگاهی نام تجاری تبلیغات است که توانایی.

USANA قادر به استخدام یک تیم حرفه ای فروش برای فروش. اما آنها نیاز به شخصیت خود را.

موفق USANA توزیع کنندگان که ساخت کسب و کار خود را آنلاین و یا حتی آفلاین درک است که فرآیند فروش خود نیاز به systematised و اتوماتیک. سیستم باید فروش متخصص نه شما. اگر آنها حذف مسئولیت فروش از توزیع کننده حتی حداقل تجربه توزیع کنندگان هنوز هم می تواند با موفقیت در بازار است.

به منظور ساخت خود را USANA کسب و کار شما یا باید ایجاد کنید و یا شیر را به یک موجود سیستم بازاریابی است که جایگزین یک سنتی است. باید آن را به شما اجازه می دهد برای تزریق شخصیت شما, روابط خود را و توانایی خود را به فرم های جدید به یک سیستم. در نتیجه باید به فروش و پول نقد.

اگر شما با توجه به USANA و هیچ فروش و یا بازاریابی تجربه نمی شروع تا زمانی که شما پیدا کرده اند اتوماتیک فروش و سیستم بازاریابی. مگر اینکه شما می خواهید به یکی از 999 مردم از 1000 است که از دست دادن پول در USANA پیدا کردن یک تیم برای پیوستن به آن باید از یک موجود سیستم بازاریابی است که خودکار فرآیند فروش.

از سوی دیگر اگر شما در حال حاضر در یک تیم است که با استفاده از ناقص سنگ-سن سیستم شما یک مسئولیت است. تیم خود را در حال شمارش را بر روی یک سیستم شکسته. شما باید ایجاد کنید و یا شیر را به یک موجود کار سیستم که دسته سخت قطعات از فروش برای آنها.

همه توزیع کنندگان به دو چیز نیاز دارند: آنها نیاز به یک منبع نامحدود از مردم برای به اشتراک گذاشتن شخصیت خود و تلاش برای ایجاد ارتباط با. بعد اطمینان از سیستم شما کار می کند به رتبه فوری cashflow بدون هر گونه فروش را تجربه کنند.

به عنوان یک USANA توزیع کننده خود را تنها وظیفه این است که به ایجاد روابط دوستانه است که می تواند منجر به فروش سیستم های بازاریابی خود را ایجاد می کند. بنابراین توجه به این اخطار و پیدا کردن یک سیستم بازاریابی ثابت.

[ad_2]