1. Movie4star

Movie4star
لینک های بارگیری رایگان به انواع فیلم های جدید را در اختیار کاربران قرار می دهد. اگر می خواهید جدیدترین فیلم ها را با کیفیت عالی بارگیری کنید ، پس نباید این سایت را از دست دهید. در Movie4Starr ، کاربران می توانند فیلم های مورد نظر خود را مطابق ژانرها مانند اکشن ، کمدی ، وحشت ، تریلر ، ماجراجویی ، جرم و غیره جستجو کنند. همچنین ویژگی برجسته فیلم Movie4star است که نسخه دوبله انگلیسی را برای فیلم های منطقه ای ارائه می دهد.

دانلود سریال دوبله فارسی

  1. MyDownloadTube

MyDownloadTube
همچنین یک وب سایت عالی برای دانلود رایگان فیلم ها با کیفیت HD است. در MyDownloadTube ، به جای ایجاد لینک برای کاربران برای بارگیری ساده فیلم ، به تورنت ، نمونه ، تصویر و سایر اطلاعات مفید فیلم نیز می پردازد. بنابراین قبل از بارگیری فیلم ، کاربران فرصتی برای پیش نمایش این اطلاعات دارند و تصمیم می گیرند که آیا این همان موردی است که آنها می خواهند.

MyDownloadTube

  1. فیلم های HD نقطه

HD Movies Point
دارای جدیدترین منابع فیلم برای بارگیری آنلاین بصورت آنلاین است. اگر از طرفداران بزرگ فیلم های هالیوود و بالیوود هستید ، این سایت برای شما بسیار عالی خواهد بود. HD Movies Point برای هر دو نوع فیلم بارگیری رایگان را ارائه می دهد. و مهمتر از همه ، لازم نیست نگران این باشید که پیوندها نامعتبر خواهند شد زیرا همه پیوندهای فیلم روی سرور صاحب سایت بارگذاری می شوند. همچنین ، HD Movies Point سرعت بارگیری سریع را برای کاربران فراهم می کند تا فیلم ها را با کیفیت HD به صورت رایگان بارگیری کنند!