چرا تهمت هرگز خود را برنده جنگ سرد جدید با چین

با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از سیاست های ایالات متحده فاقد حضور و قدرت اقتصادی برای غلبه در برابر چی

توسط NEWS-SINGLE در 8 مرداد 1399
 Chairs outside the room where President Donald Trump and the Chinese leader Xi Jinping met.
با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از سیاست های ایالات متحده فاقد حضور و قدرت اقتصادی برای غلبه در برابر چین است.عکس توسط ارین Schaff / نیویورک تایمز / Redux

هفته گذشته وزیر امور خارجه مایک Pompeo بازدید نیکسون ریاست جمهوری, کتابخانه نه هکتار ترکیب در یوربا لیندا در کالیفرنیا بود که بخشی از بازگشایی شد, در میان همه گیر فقط برای مناسبت. Pompeo قرار داده شده یک تاج گل سفید و گل های آبی در ریچارد نیکسون قبر. او در سفر, موزه, که در آن او عکس گرفته شده در نمایشگاه شامل زندگی به اندازه مجسمه نیکسون رسیدن به لرزش دست چینی برتر ژو Enlai در طول تاریخی که اولین سفر یک رئیس جمهور آمریکا به چین در سال 1972 است. پس از تور Pompeo راه می رفت به یک افتا مشرف پارکینگ—که در آن صندلی تاشو برای مخاطبان کوچک شد تا شش فوت از هم جدا در فضاهای متعلق به طور معمول برای اتوبوس توریستی—و با عصبانیت اعلام کرد که نیکسون کمک رسانی به چین نیم قرن پیش تا به حال کاملا شکست خورده است. وی از متحدان به ایجاد یک جدید ناتومانند ائتلاف برای مقابله با جمهوری خلق متوقف و فقط کوتاه خواستار تغییر رژیم. در واقع او اعلام کرد: یک جنگ سرد جدید.

"ما از کشورهای آزاد جهان باید وادار به تغییر در حزب کمونیست چین را در رفتار خلاق تر و قاطعانه راه چون پکن اقدامات ما را تهدید می کند و مردم ما سعادت" Pompeo گفت. او برافراشته در برابر دیرینه ایالات متحده سیاست "کور تعامل" است که تا به حال اجازه پکن به "پاره کردن ما مالکیت معنوی و اسرار تجاری" خطر اندازد جهان آبراه بهره برداری از تجارت بین المللی و گسترش جاسوسی در تلاش برای "سلطه جهانی." نیکسون سیاست تعامل سود پکن بیش از آن بهره مند ایالات متحده Pompeo گفت, قابل توجه, توهین به نیکسون خانواده مونتاژ برای سخنرانی. "حقیقت این است که سیاست های ما—و کسانی که از دیگر کشورهای آزاد—احیا چین را شکست اقتصاد تنها برای دیدن پکن نیش بین المللی دست است که تغذیه آن است." اگر جهان آزاد تغییر نمی کند کمونیست چین Pompeo هشدار داد "کمونیست چین مطمئنا ما تغییر است."

Pompeo تحریک آمیز گفتار گذشته چهار در چین در هفته های اخیر توسط مقامات ارشد ایالات متحده از جمله دادستان کل ویلیام Barr; F. B. I. کارگردان, کریستوفر Wray; و امنیت ملی و مشاور, رابرت اوبراین—نمایندگی مجموع سیاست برگشت با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. برای سه سال تهمت به منادی خود ارتباط شخصی با رئیس جمهور چین پینگ است. "ما را ساخته اند پیشرفت فوق العاده ای در روابط ما" مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار در اولین اجلاس سران در Mar-a-Lago, رفت و آمد مکرر در آوریل 2017. او اعلام کرد که رابطه "برجسته است." مغلوب ساختن پیشی جستن حتی به جلب اعتماد یازدهم بیش از "زیبا ترین تکه از کیک شکلاتی که شما تا کنون دیده ام" که او فقط دستور داد کشتی آمریکا برای حمله به سوریه برای استفاده از سلاح های شیمیایی. یازدهم بود تعجب است—بیش از افشای طبقه بندی شده هوش و عملیات نظامی—که او متوقف شد به مدت ده ثانیه و سپس پرسید: مترجم آن را تکرار کنید. حتی پس از coronavirus از چین شروع آلوده جهان در ماه ژانویه تهمت fawned بیش چینی رهبر. او در توئیتر خود نوشت که "غول تجارت معامله" با مردم جمهوری را در این دو کشور حتی نزدیک تر است. "فوق العاده کار با رئیس جمهور یازدهم, مردی که واقعا عاشق کشور خود. خیلی بیشتر به آمده است!" در ماه فوریه او ستایش یازدهم را از دست داده و همه گیر. "بزرگ نظم و انضباط در حال وقوع است در چین به عنوان رئیس جمهور یازدهم به شدت منجر به چه خواهد شد بسیار موفق عمل" او هنوز توییتی.

روابط ناموفق mr از آن پس به جای نفس نفس. Pompeo سخنرانی بود "یکی از سریع ترین و چشمگیر ترین تغییر در نگرش نسبت به یک قدرت بزرگ در تاریخ ما" سابق سفیر ایالات متحده در چین که بیست در زیر یکی دیگر جمهوری خواه رئیس جمهور و خواسته بود به نام به من گفت. او به نام جدید سیاست ایالات متحده "خیلی وحشتناک است." استاپلتون روی شرکت کننده در مذاکرات است که به رهبری ایالات متحده-چین در روابط نوزده-هفتاد و خدمت به عنوان سفیر در نوزده-نود به نام مغلوب ساختن پیشی جستن gambit بی پروا. "وجود دارد هیچ تفکر استراتژیک," او گفت: رد Pompeo آدرس به عنوان یک بیان سیاسی برای دلجویی از رای دهندگان که نظر چین به عنوان یک تهدید. "به mindlessly پرتاب خود در برابر چین یک سوء تفاهم از این وضعیت در چین و در شرق آسیا که در آن کشورها نمی خواهید یک رویارویی" Roy بود که سفیر ایران در پکن در طول George H. W. بوش و کلینتون دولت به من گفت.

حتی بیشتر خیره کننده بود این مفهوم است که واشنگتن می تواند پیروزی در جنگ سرد با پکن سابق ایالات متحده نمایندگان به من گفت. "ما می تواند با پیروزی در جنگ سرد با اتحاد جماهیر شوروی از سی سال پیش, اما ما نمی توانیم با پیروزی در جنگ سرد با چین امروز" ناشناس سفیر گفت. بر خلاف اتحاد جماهیر شوروی و چین است که بیش از حد یکپارچه جهانی اقتصاد یک نقطه که Pompeo اذعان کرد. "پکن است که بیشتر وابسته به ما از ما هستند و آنها را" او ادعا کرد. در عین حال امریکا نیز وابسته به چین برای بسیاری از کالاهای اساسی از جمله حدود نیمی از آن در تجهیزات پزشکی. چین آمریکا را دومین منبع قطعات خودرو—فراتر کانادا و سه برابر در ارزش از سال 2007. بسیاری از ساخته شده در ووهان با نام مستعار شهر موتور از چین و کانون این بیماری همه گیر. اگر چین متوقف شد صادرات قطعات آن می تواند پایین متعدد ایالات متحده گیاهان. در سال 2017, چین ارائه شده شصت درصد از تمام وارداتی الکترونیک از جمله تلفن همراه به بازار آمریکا. چین و حتی فراهم می کند و سهم قابل توجهی از دوچرخه فروخته شده در ایالات متحده است. چین نیز با ارزش بازار برای کالاهای آمریکایی. چین فراهم کرده است "بزرگترین کمک به رشد اقتصاد جهانی و رشد مقصد برای صادرات ایالات متحده به مدت پانزده سال تا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت" رابرت زولیک سابق رئیس بانک جهانی گفت: در اسپن امنیت فروم این ماه است. این سفیر سابق که خواست نام برد و افزود: "آنها بسیاری از اهرم بیش از ما است."

در طول آخرین جنگ سرد که به طول انجامید بیش از چهار دهه در ایالات متحده تا به حال متحدان قدرتمند در خطوط مقدم جبهه ایستادگی ایران, استخر منابع و فشار مسکو. امروز تمام متحدان آمریکا در آسیا از جمله استرالیا می خواهید به پرورش coöperation نه رویارویی با چین—و نمی خواهم به را انتخاب کنید بین واشنگتن و پکن است. همه از دوستان قدیمی در منطقه آسیا و اقیانوس آرام—ژاپن و کره جنوبی و سنگاپور و استرالیا و اندونزی و فیلیپین و تایلند و تایوان بیشتر تجارت با چین در مقایسه با ایالات متحده Roy گفت: به این معنی که "قطبش نمی همسو با منافع خود را." متحدان غربی نمی خواهید رویارویی یا. ایالات متحده جنگ سرد با چین می تواند کاملا به تنهایی.

بر خلاف گذشته جنگ سرد بازمی گردد که واشنگتن و مسکو در برابر هر یک از دیگر در پروکسی درگیری های نظامی در چهار قاره پکن گسترش نفوذ خود تا حد زیادی با سرمایه گذاری در پروژه های توسعه از جاهای دوردست که اکوادور و کنیا است. پروژه های خود-خدمت—هل دادن برخی از کشورها مانند اکوادور به مزمن بدهی و یا آنها را مجازی انشعاب متحده است. راه آهن چین پروژه های در آفریقا تا حدودی به ارائه حمل و نقل برای صادرات به شدت مورد نیاز مواد خام به چین است. آن کمربند و جاده ابتکار راه اندازی شده توسط یازدهم در سال 2013 یکی از بلند پروازانه ترین طرح های توسعه تا کنون تصور می شد. آن را به دنبال ایجاد یک جدید قاره جاده ابریشم—زمین و دریایی از چین به اروپا است. این راه خیلی دیر به انجام به مردم ایران چه آمریکا و متحدان غربی آن را به اتحاد جماهیر شوروی.

مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین شروع جنگ سرد جدید با ضعیف ، او کاهش می یابد ایالات متحده تعامل در سطح جهانی به عنوان چین عمیقتر دخالت. در عرض دو روز تهمت انصراف از مشارکت ترانس پاسیفیک از دوازده سازمان ملل که برای محاسبه چهل درصد از جهان اقتصادی خروجی. تمام کشورهای دیگر در آنجا ماند در چین. در میان همه گیر در این سال مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از سازمان بهداشت جهانی ، سازمان ملل و آژانس تاسیس در سال 1948 برای مقابله با بیماری های همه گیر و عامه. پکن متعهد به افزایش آن تعهد مالی به سازمان است. تهمت نیز محدود کرده است اهرم با جهان در حال حاضر. آمریکا عمیقا منفور در سطح جهانی با توجه به نظرسنجی گالوپ روز دوشنبه منتشر شد. یک نظرسنجی از افکار عمومی در یک صد و سی و پنج کشور یافت می شود که به طور متوسط تنها یک سوم از جهان تصویب فعلی ایالات متحده رهبری—تنها یک نقطه بالاتر از تصویب رهبری در چین (و تنها سه امتیاز بالاتر از رهبری روسیه). که بیش از حد به خوبی جواب نمی دهد برای صف آرایی پشتیبانی جهانی برای مقابله با و یا حاوی آسیا نیروگاه.

Pompeo سخنرانی قابل توجه بود برای شخصی سولفات او در برابر رئیس جمهور یازدهم چه کسی او را رد کرد و به عنوان "یک مؤمن واقعی در یک ورشکسته ایدئولوژی تمامیت خواه." در یکی از چندین گسترده اظهارات Pompeo تلفظ "کمونیست ها تقریبا همیشه دروغ"—جالب بیانیه داده که برنده ساخته شده است بیش از بیست هزار نادرست یا گمراه کننده اظهارات پس با توجه به تجزیه و تحلیل توسط واشنگتن پست. Pompeo به نام در جهان به "تعامل و توانمندسازی خوب بازیگران"— یک آشکاری درخواست تجدید نظر به مردم چین به افزایش خود را در برابر دولت و شاید اشاره ای به فعالان دموکراسی در هنگ کنگ. خی قدرتمند ترین رهبر چینی پس از مائو تسه تونگ که رهبری انقلاب چین در سال 1949 و پس از آن حکومت تا زمان مرگ خود در سال 1976. جدید ایالات متحده-چین سیاست آینه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تاکتیک در ایران. اگر کلمه "چین" جایگزین شده بود با "ایران" سیاست نسخه را تقریبا یکسان است.

خطر این است که تهمت سیاست می تواند نتیجه معکوس. "توسط ساطع خصومت نسبت به چین, ما در حال رانندگی مردم چین به آغوش حزب کمونیست" Roy که تاسیس کیسینجر موسسه در مرکز وودرو ویلسون در واشنگتن به من گفت. چالش از ایالات متحده آمریکا ممکن است تنها تقویت چین در حال حاضر تاریخی حس ناسیونالیسم. پکن در واقع عمیقا استبدادی. جدید امنیت ملی و قانون در هنگ کنگ است سخت گیرانه. یازدهم را رها کرده است بسیاری از اصلاحات که منجر به چین باز کردن در نوزده دهه نود به عنوان به خوبی به عنوان اصل رهبری جمعی; پس با فرض قدرت در سال 2012 او را تحت فشار قرار دادند به لغو محدودیت مدت بنابراین او می تواند در حال حاضر قانون برای زندگی است. در همان زمان Roy گفت: چین برای افزایش استاندارد زندگی را برای صدها میلیون نفر از مردم با سرعت بی سابقه ای. "کسانی که چین تنها به عنوان یک disruptor در حال گمراه کننده خود" زولیک گفت. "و رک و پوست خود فریبی است بسیار خطرناک در دیپلماسی است."

این ایده از یک جنگ سرد جدید با چین خواهد شد اما طنین انداز در خانه. دو سوم از آمریکایی ها را نامطلوب از نظر مردم جمهوری با توجه به نظرسنجی اخیر توسط مرکز تحقیقات پیو. آن بود که بیشترین امتیاز منفی در چین پس پیو شروع به پرسیدن سوال در سال 2005 و تا حدود بیست درصد از زمان شروع مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. بیش از هفتاد درصد از آمریکایی ها نیز گفت: آنها اعتماد ندارند یازدهم به "انجام کار درست" در امور جهان است. در کاپیتول هیل هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات حمایت از مراتب سخت تر موضع در چین است. بیش از سه صد و پنجاه صورتحساب انتقاد و یا برجسته کشور —بی سابقه—, شماره معرفی شده اند در طول زمان کنگره, با توجه به U. s.-China شورای کسب و کار.

در عین حال مغلوب ساختن پیشی جستن جدید چین سیاست فنر در آمریکا مردم بدون این نوع نظر یا بحث مشخص شده است که آغاز جنگ سرد با اتحاد جماهیر شوروی. اصطلاح "جنگ سرد" برجسته شد در سال 1946 در یک سخنرانی عمومی توسط برنارد باروخ ثروتمند سرمایه و فکری که به توصیه رئیس جمهور برای سه دهه است. George Kennan, یک مقام وزارت خارجه نوشتن تحت نام مستعار "X" مشتعل گسترده تر از بحث های عمومی که او برشمرد اولین سیاست مهار علیه اتحاد جماهیر شوروی در امور خارجیدر سال 1947. این اصطلاح بیشتر محبوبیت در یک ستون توسط والتر انتگرالی ليپمن یک دوست از باروخ در نیویورک هرالد تریبون.

چین خواهد بود "مهم ترین مسئله" در سیاست خارجی برای نسل های آینده کورت کمپبل یک آسیا متخصص که مشغول به کار در وزارت امور خارجه پنتاگون و شورای امنیت ملی پیش بینی شده در آسپن امنیت فروم. در عین حال ایالات متحده است "واقعا سقوط یک پله نسبت به فوق العاده رقابتی مقابله مجموعه ای از روابط است که خواهد شد که عواقب آن بسیار دشوار است برای پیش بینی, با فوق العاده کمی بحث در مورد آن." او سوال که در آن تهمت و دولت که قرار بود با ایده تغییر رژیم و یا اینکه آیا آن را لفاظی در طول انتخابات های نجومی.

بیشتر موثر سیاست سابق دیپلمات های ایالات متحده به من گفت می خواهد به نگاه برای مناطق coöperation—در آب و هوا و محیط زیست, مبارزه با تروریسم و منع گسترش و حفظ صلح در مناطق جنگی—در حالی که هنوز نگه داشتن مردم جمهوری به حساب برای سرقت مالکیت معنوی وحشتناک نقض آشکار حقوق بشر و جاه طلبی های منطقه ای در جنوب چین دریاها. صرف این واقعیت که چین یکپارچه به طوری گسترده فراهم می کند جهان خارج با قدرت نفوذ بیش از حد. یک بار جدا شده و در پشت به اصطلاح پرده بامبو میلیونها چینی در حال حاضر سفر جهان در معرض شده آزادی را تجربه دموکراسی و بحث ایده ها. "آیا ممکن است" Roy پرسید: "که چند دهه از نامزدی ایجاد نگرش در چین که به اعتقاد کامل نیاز به نوسازی سیاسی و همچنین اقتصادی و اجتماعی مدرنیزاسیون؟" Pompeo را ساینده گفتار ممکن است به مغلوب ساختن پیشی جستن پایه, اما آن را تضعیف دراز مدت منافع آمریکا و به نظر می رسد به احتمال زیاد به شکست مانند بسیاری از رئيس جمهور در سیاست خارجی می گیرید gambits.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب