'وجود دارد چیزهایی که او می بیند ... که برخی از ما نیست': Ichiro باعث انتقال بدون درز به دریانوردان مربی

PEORIA, ARIZ.—برای اولین بار پس شاید در مراحل ابتدایی Ichiro آغاز فصل بیس بال با آرمان های فعال ballplayer.و ب

توسط NEWS-SINGLE در 11 اسفند 1398

PEORIA, ARIZ.—برای اولین بار پس شاید در مراحل ابتدایی Ichiro آغاز فصل بیس بال با آرمان های فعال ballplayer.

و به طور کامل در صلح با آن شرایط.

آخرین بقایای آن فصل از Ichiro زندگی — یک ساخته شده است که او یک افسانه در دو قاره خواهد شد و زمین او را در بیس بال از شهرت در پنج سال شد و نتیجه رضایت بخش در سال گذشته در ژاپن است.

فعال برای دریانوردان' دو بازی مقابل اوکلند در توکیو Ichiro اعلام بازنشستگی خود بود و غرق در عشق و چاپلوسی از هر دو طرفداران و هم تیمی. کل منظره "نمی تواند رفته اند بهتر از آن را انجام داد" Ichiro گفت.

"من قادر به پایان دادن به آن سمت راست وجود دارد," او گفت: صحبت کردن از طریق مترجم آلن ترنر. "من فکر می کنم آن را به من کمک کرد رفتن به مرحله بعدی. اگر آن را به حال به پایان رسید در غم توجه داشته باشید, من فکر نمی کنم من می خواهم که قادر به حتی تماشای یک بازی است. اگر آن را به پایان رسید در یک راه خوب من فکر می کنم من می خواستم به بازی دوباره. اما به دلیل نحوه خاص آن بود که من قادر به روشن کردن صفحه و پایان آن بخش."

در حال حاضر Ichiro شروع یک جنبه جدید از بازی بیس بال, زندگی, در سن 46 پرتاب خود را از صمیم قلب به نقش خود به عنوان یک Mariners مربی. رسمی عنوان باقی مانده است "دستیار ویژه رئیس" اما در Mariners اردوگاه این بهار Ichiro است یک وقت به طور کامل لباس مربی. او حلول Mariners بازیکنان جوان و پیر —اما به خصوص جوان —با دانش گسترده خود از این بازی است.

"او انتقال," Mariners مدیر اسکات Servais گفت. "او گوش دادن به گرفتن یک احساس خوب برای بچه های جوان ما. او واقعا دوست دارد بازیکنان جوان ما. او را دوست دارد چگونه آنها سیمی. وجود دارد چیزهایی که او می بیند من اغلب ذکر شده است که برخی از ما نیست."

مورد در نقطه, پنج شنبه رخ داده است زمانی که Ichiro تا به حال یک جلسه با Servais به ارائه بینش خود را در Mariners' اسپیلت-بازی تیم ملی برابر Chicago White Sox که Servais نشده بود حضور داشتند. وقتی پرسیده شد که چه Ichiro گفته بود در مورد جیک logic wolf هومر را خاموش 101-m.p.h. fastball, Servais گفت: آن حتی نمی آیند.

"معمولا چیزهایی که شاید افراد دیگر را نمی بینیم و یا چیزهایی است که او فکر می کند که واقعا مهم است برای برنده شدن در بازی بیس بال" Servais گفت.

Ichiro گفت: هیچ دلیلی وجود ندارد به belabour آشکار امتیاز است که نشان می دهد داده ها از طریق تکنولوژی یا آمار.

"همه می دانند چه اتفاقی افتاده است," او گفت:. "اما من فکر می کنم دلیل من در اینجا این است که برای کسانی که همه چیز اعداد نمی تواند بگوید ... این چیزی است که من دوست دارم به تماشای بیش از حد. من دوست دارم به تماشای بیس بال است که در آن احساس.

"شما ممکن است از طریق یک زن و شوهر از بازی و هر چیزی را نمی بینم. اما ممکن است وجود داشته باشد که یکی از چیزهایی که شما با دیدن آن ممکن است اما آن را می تواند تغییر کل راه این تیم می رود و یا فصل است. اینها چیزهایی که من عشق را به تماشا و بحث در مورد."

با پاک کردن شکستن در توکیو Ichiro نمی کاج برای روز هنگامی که او در یکی از این بازی اکثر بازیکنان کاریزماتیک. دو بار پنبه حلاجی شده قهرمان Ichiro شد نام لیگ آمریکا MVP به عنوان یک Mariners rookie در سال 2001 مجموعه فصل رکورد بازدید با سیاتل در سال 2004 به پایان رسید و او MLB حرفه ای با 3,089 بازدید (بالای 1,278 با Orix موج آبی در ژاپن).

"من فکر می کنم هرگز از آن پس (آخر بازی) من می خواهید برای دریافت وجود دارد و بازی دوباره" Ichiro گفت. "من فکر می کردم که یک بار. اما من و فکر می کنم "من انجام داده اند که راه" یا " اگر من در این بازی من را در این راه انجام داده.' من فکر می کنم دوست دارم که, اما من هرگز فکر می کنم من می خواهم به بازی دوباره."

برخی از عادات هرگز نمی میرند اما. در آماده سازی برای این فصل دانستن او خواهد بود خواست به صورت عملی مربیگری Ichiro روت با یک ورزشکار تعصب و غیرت.

"این بسیار متفاوت است چرا که قبل از من فقط کار خودم را آماده شدن برای فصل," او گفت:. "در این سال من می آیند و من قادر به نگاه در همه چیز, همه, و چگونه آن را اجرا کنید. بنابراین شما به دنبال در یک زاویه متفاوت است. که قطعا بزرگترین تفاوت است.

"اما من سعی کردم خودم را آماده جسمی مانند من خواهد بود ، من می خواستم که قادر به اگر از من خواسته شد که نشان می دهد چگونه به انجام کاری. و یا اگر آنها به من یک سوال در مورد چیزی من می تواند آن را انجام دهد با آنها را و آنها را نشان می دهد که در راه است. اگر من برای به دست آوردن وزن و ناگهان آمد بهار و بزرگ است که نمی تواند خوب باشد."

Ichiro در واقع نمی خواهم نگاه او را به دست آورد هر اونس پس از او نخست با سیاتل. و او هنوز هم حمل خود را با لطف یک ورزشکار. او به سرعت نمایش داده می شود توانایی پرتاب موثر پنبه حلاجی تمرین حتی برای آن دسته از بازیکنان که می خواهید او را برای به چالش کشیدن آنها را با سرعت و شکستن زمین.

او همچنین نمایش یک هنری در هدف قرار دادن fungoes که بدستآمده شاعرانهی ستایش از Servais. مدیر گفت: این یکی از کسانی که دوره نمایش دلاوری های او دیده می شود در حرفه خود است که باعث می شود او را متوجه چقدر منحصر به فرد آن است.

"Ichiro را در بشقاب و آلن کوه در می رم او را به توپ. آن شگفت انگیز بود," او گفت:. "من به تماشای این آمار 50 توپ. او آمار 45 نفر از آنها را کاملا. مانند "من قصد دارم این ضربه در مقابل شما در حال حاضر" آنها می آیند در حال اجرا و آن را کامل بند کفش گرفتن.

"'در حال حاضر من قصد دارم به آمار آنها را بیش از سر خود را و آن را درست در دیوار. و طرفداران فقط تماشای آن بازیکنان در حال رفتن در مورد کسب و کار خود را. من فکر 'آیا مردم نمی دانند چقدر سخت است که به انجام دهید؟' این یک هدیه است. من به صحبت آلن در مورد آن. او گفت: "او تمرین تمام زمستان است." تعجب آور نیست. هیچ چیز مرا شگفت زده می کند دیگر در مورد که مرد. فقط عشق به بازی."

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

این درست است که در حال حاضر Ichiro عشق است که تجلی خود را در راه های مختلف. روز جمعه او و مایک کامرون — یکی دیگر دفاعی با استعداد سابق Mariners outfielder خدمت به عنوان یک اردوگاه مربی — حال پرشور گفتگو در مورد چگونه می توانید بهترین پرش بر پایه مسیرهای.

او به شوخی که کامرون به او گفت: "چرا شما به من بگویید این 20 سال پیش است؟"

این نوع بحث های "داخل بیس بال" بحث بیش از پیچیدگیهای این بازی هستند چه انرژی Ichiro این روز است. زمانی که فصل شروع می شود او را در لباس تنها برای بازی های خانگی و او را دیدار های مختلف دریانوردان جزئی-لیگ وابسته است.

"شما به نظر شما صحبت کردن در مورد آن چه به این دلیل است که چرا ما این کار را انجام?' "Ichiro mused. "شما باید یکی دیگر از نظر شاید آن مخالف است. اما با انجام است که شاید آن را بهبود می بخشد و آن را کمی. آن را نگه می دارد بیس بال در حال حرکت رو به جلو است.

"من این نوع من نمی خواهم به فقط همراه با چیزی فقط به خاطر اینکه هر کس دیگری است و شما نمی خواهید به علت مشکلات و ایجاد امواج. با انجام این کار و داشتن کسی که فکر می کنم یکی دیگر از راه های مختلف, من فکر می کنم آن را ایجاد می کند بهتر است."

به عنوان Servais گفت: Ichiro است تحت تاثیر قرار با دریانوردان' استعداد جوان. و او می خواهد به بخشی از کمک به آنها یاد بگیرند که چگونه بازی برنده بیس بال.

"من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از استعداد بزرگ در اینجا. اما بیس بال را در مورد چقدر سخت شما پرتاب و یا تا چه حد شما ضربه توپ. این یک بازی وجود دارد بسیاری از چیزهایی که به بازی می آیند. من دوست دارم برای دیدن آنها یاد بگیرند که چگونه به بازی بیس بال و قادر به تبدیل شدن به بزرگ بازیکنان بیس بال. این چیزی است که من به امید از آنها.

"من احساس می کنم مانند بیس بال امروز وجود دارد بسیاری از homers بدیهی است که شکستن رکورد برای چند سال گذشته. شما تقریبا بازی که برای دو اجرای هومر سه-اجرای هومر. اما در بیس بال شما در واقع می توانید نمره یک اجرای بدون گرفتن یک پایه. اگر یک تیم می توانند یاد بگیرند که بخشی از آن و البته دیگر قدرت و چیزهایی که به بازی می آیند که تکمیل یک تیم است. من دوست دارم برای دیدن است که این تیم قادر خواهید بود به یاد بگیرند که بیس بال."

اگر که اتفاق می افتد شاید دریانوردان در نهایت می تواند خود را پایان 18 سال حذفی خشکسالی است. این ballclub است و نه رقابت را پس از فصل پس از Ichiro را rookie سال با آنها.

خواسته آنچه در آن به معنی به یک نقش در گرفتن ملوانان به پلی آف Ichiro شخصیتی تبدیل شده و این سوال در یک جهت متفاوت است.

"از آنجا که ما شده اند به پلی آف برای مدت طولانی اگر شما را که هدف گاهی اوقات این نوع به نظر می رسد تا کنون," او گفت:. "من فکر می کنم آنچه که ما نیاز به انجام است را کوتاه تر اهداف اهداف کوچکتر که ما می توانیم در هر روز است.

"انجام چیزی بیش و بیش از این — شاید آن ممکن است اما فقط پاکسازی آن و انجام آن در هر روز می تواند به نوبه خود به ساخت برگشتی. تبدیل به تبدیل شدن به جهان سری قهرمانان در پایان."

در ضمن Ichiro به نظر می رسد واقعا خوشحال به عنوان یک بازیکن عبور بر روی دانش خود را. Ichiro کامرون و دیگر اردوگاه مربی فرانکلین Gutierrez مشتاقانه در انتظار ورود Hall of Famer کن Griffey جونیور به طوری که آنها می توانید یک تصویر گروه چهار از پنج Mariners outfielders (همراه با جی Buhner) به برنده دستکش طلا.

"آن بوده است به طور یکنواخت و با کسانی که بچه ها دوباره در میدان بیس بال," او گفت:. "است که بسیار جذاب است."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب