گرگور Chisholm: تصویری پخش اپراتور طول می کشد کاهش Red Sox ثبت نام-سرقت رسوایی

لیگ اصلی بیس بال است ماهها بررسی نشانه-سرقت اتهامات علیه Red Sox منجر به تعلیق یک سطح پایین کارکنان و از دست د

توسط NEWS-SINGLE در 4 اردیبهشت 1399

لیگ اصلی بیس بال است ماهها بررسی نشانه-سرقت اتهامات علیه Red Sox منجر به تعلیق یک سطح پایین کارکنان و از دست دادن یک پیش نویس انتخاب کنید.

MLB کمیسر راب مانفرد منتشر شده خود را بسیار پیش بینی گزارش بوستون ادعا ناشایستگی بعد از ظهر چهارشنبه. این اقدام انضباطی می آید یک کمی بیش از سه ماه پس از Astros شد مجازات برای سوء رفتارهای مشابه و با مقایسه بوستون رو کردن آسان است.

تنها عضو Red Sox که دریافت یک مجازات بود تصویری پخش اپراتور J. T. Watkins. 30 ساله شد تلقی به "استفاده از بازی تغذیه در این ویدئو پخش اتاق در نقض MLB مقررات به تجدید نظر در ثبت اطلاعات توالی که او permissibly ارائه شده به بازیکنان قبل از بازی."

واتکینز متوقف شده است بدون پرداخت هزینه برای سال 2020 فصل و ممنوع از خدمت به عنوان یک پخش اتاق اپراتور در 2021. سابق Red Sox مدیر الکس کورا به حالت تعلیق باقی می ماند برای سال 2020 — یک سال است که در آن بیس بال ممکن است هرگز توان برای نقش خود در هوستون, فریب داد, رسوایی بود که ربطی به زمان بررسی است.

کورا و بوستون کل کارکنان مربیگری از سال 2018 سری جهانی قهرمانی تیم موفق به فرار از مجازات به عنوان جبهه ، تنها اقدام صورت گرفته علیه Red Sox درگیر از دست دادن یک-دور دوم انتخاب در این تابستان پیش نویس است. بازیکنان دریافت ایمنی به عنوان بخشی از روند مصاحبه اما مانفرد نشان داد در این گزارش آنها را مجازات شده است بر اساس یافته های خود را.

واتکینز رد همه اتهامات عنوان شده در این گزارش و از 44 بازیکنان, مصاحبه, 30 گفت که آنها تا به حال هیچ دانش از خود بزدايد. دیگران, اما, این گزارش ابراز سوء ظن و یک بازیکن اظهار داشت واتکینز در زمان یادداشت های یک بازی خوراک حداقل در یک مناسبت است.

"من را پیدا کند که پس از آن-مدیر الکس کورا, the Red Sox کارکنان مربیگری Red Sox در مقابل دفتر یا بسیاری از بازیکنان در سال 2018 Red Sox می دانست و یا باید شناخته شده است که واتکینز بود استفاده در بازی های ویدئویی به روز رسانی اطلاعات است که او تا به حال آموخته شده از pregame تحلیل" مانفرد نوشت در گزارش خود. "ارتباطات از این نقض شد اپیزودیک و جدا شده به واتکینز و تعداد محدودی از Red Sox بازیکنان تنها."

برای روشن آستروس متهم شدند به مراتب بدتر فعالیت است. هوستون با استفاده غیر قانونی دوربین در مرکز میدان به جاسوسی در مقابل تیم' علائم. یک تیم رسمی و سپس رمزگشایی اطلاعات به hitters در زمان واقعی با کوبیدن بر بالای یک سطل زباله می تواند به شناسایی رزین. اتهامات الکترونیکی buzzers پنهان در زیر لباس نیز ساخته شد اما هرگز به اثبات رسیده است. مدیر کل جف Luhnow و مدیر A. J. Hinch متوقف شد برای سال 2020 فصل هوستون از دست داد و چهار پیش نویس میدارد و جریمه شد 5 میلیون دلار (ایالات متحده).

در مقایسه بوستون ظاهرا هیچ ندارد غیر قانونی دوربین و به جای آن خودروی مورد استفاده در این بازی خوراک گاهی به رمزگشایی نشانه آن است که هنوز هم غیر قانونی در طول بازی. Red Sox متهم شدند رله زمین نشانه هایی که آنها تا به حال یک دونده در پایه دوم است که به خودی خود نمی شکستن قوانین. اما این مسئله می شود که ثبت نام-سرقت اطلاعات به روز شده است midgame بر اساس تصویری.

MLB بررسی رنگ تصویر از یک کارمند سرکش کسی که قوانین شکست پس از هشدارهای مکرر از لیگ که آن را نمی خواهد تحمل چنین رفتاری. بر اساس این گزارش واتکینز آیا این خود به خود و بدون آگاهی از هر یک از اعضای کادر مربیگری و یا در مقابل دفتر مدیران. حتی بازیکنان بودند ظاهرا در تاریکی نگه داشته سوء ظن خود را در مورد گزارش روز چپ يکديگر اعلام کردند.

"هیچ عضو دیگر 2018 Red Sox کارکنان خواهد بود منظم چون من پیدا نمی کنم که هر کسی آگاه بود و یا باید از آگاه بوده است واتکینز' رفتار" مانفرد نوشت. "باشگاه مقابل دفتر در زمان بیش از معقول مراحل را به اطمینان حاصل شود که کارکنان آن از جمله واتکینز به رعایت قوانین است. با وجود این حسن نیت تلاش برای منطبق با قوانین, اما, Red Sox سازمان در نهایت مسئول رفتار یک عضو از پیشروی آن سراغ کارکنان."

همه این ممکن است درست باشد اما در سطح آن به نظر می رسد کمی بیش از حد راحت است. MLB ما را باور مربیگری کارکنان باقی مانده بود در تاریکی که مدیر الکس کورا شد متهم میرسد خیلی بیشتر از سیستم استادانه درست شده از سال قبل در هوستون. این تصور که مشکوک بازیکنان را شش ماه بدون لحاف موضوع با واتکینز به نظر می رسد فقط به عنوان دور از ذهن است.

لیگ را بیشتر اعتبار با یافته های آن اگر این تحقیقات به Astros نبود botched در اوایل این سال است. در آن گزارش قبلی MLB تعیین هوستون رسوایی بود یک بازیکن محور ابتکار و در عین حال همان کسانی که فرار مجرمان از مجازات است. MLB شواهد محدود بود به 2017 اما گزارش های رسانه ها در رنگ های بسیار روشن تصویر آن را به احتمال زیاد تمدید به 2018 اگر نه حتی بعد از آن. به بالا از آن همه خاموش, صاحب جیم کرین بود تبرئه از همه گناهان و هوستون شد مجاز به نگه داشتن آن سری جهانی عنوان شده است.

آن را بسیار امن شرط که اطلاعات بیشتر در مورد بوستون اتهام خیانت خواهد آمد در متعاقب آن هفته. واتکینز همه اتهامات را رد کرده است و در نهایت ممکن است را انتخاب کنید به صحبت کردن اگر او احساس می کند اشتباه خاص. لب سست در نهایت خواهد یافت و این داستان واقعی به احتمال زیاد خواهد آمد به نور در آهسته میگذرد.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

برای مانفرد خاطر MLB بهتر باید آن را بدست راست این زمان. لیگ اخیر مجادلات شده اند را تحت الشعاع قرار coronavirus اما این اتهامات دور می رویم. نشانه سرقت ظاهرا تبدیل شده است به یک مسئله در حال حاضر به عنوان افزایش دهنده عملکرد مواد مخدر بودند در طول 1990s. MLB نبود شفاف به اندازه کافی به عقب و سپس آن را هنوز هم ممکن است به اندازه کافی شفاف امروز.

در اینجا پس از سه ماه از کار پلیسی تنها حزب گناه کسی است که به سختی کسی حتی شنیده ام قبل از. نشانه جمعی رول چشم و متعاقب آن تئوری های توطئه است. MLB تحقیقات به ندرت کتاب در هر صورت به جای آنها اغلب استفاده می شود به عنوان نقطه پریدن به چیزی حتی بزرگتر. بررسی است بیش از, اما این داستان نیست.

Gregor Chisholm


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن