آمریکا را "یک ملت تفکیک" کشته شدن توسط Coronavirus?

مسلح اعتراض در ایالت میشیگان مقننه آورده به نور چگونه این بیماری همه گیر است خطرناکی تعمیق اختلافات در سراسر ا

توسط NEWS-SINGLE در 13 اردیبهشت 1399
Armed men standing in a line
مسلح اعتراض در ایالت میشیگان مقننه آورده به نور چگونه این بیماری همه گیر است خطرناکی تعمیق اختلافات در سراسر امریکا است.عکس توسط Seth هرالد / ایسنا

مدت کوتاهی بعد از ظهر روز پنج شنبه Dayna Polehanki یک ایالت میشیگان سناتور مواجه شد توسط افراد مسلح به معترضان غارتگری از طریق کنگره در لنسینگ و خواستار پایان دادن به کروناویروس مستند. "به طور مستقیم در بالا من مردان با تفنگ فریاد ما" Polehanki توییتی دیوانه وار از آمریکا هستند. همراه با تصویر ضرب گلوله از پشت میز خود نشان داد مردان در خستگی با تفنگ در گالری بالا. "من یک معلم مدرسه برای تقریبا بیست سال بود و من آگاه کسی می تواند در آمده و ساقه همه چیز. من خودم سخت گال اما این به نظر می رسید همه بیش از حد واقعی" او به من گفت که روز بعد. "هنگامی که خشم دامن زده است و مردم اسلحه همه چیز می تواند به اشتباه." او گفت: دست او را تکان داد که او عکس گرفت.

اعتراض فوران به عنوان مجلس میشیگان بحث که آیا برای تمدید وضعیت اضطراری صادر شده توسط فرماندار گرچن Whitmer بود که در مورد به پایان می رسد. تحت میشیگان قانون, همه نشانه های سیاسی ممنوع از کنگره پس از معترضان در "پاتریوت آمریکایی رالی" مجبور به ترک خود بنر و پلاکارد در درب, اما نه خود را لود سلاح است که قانونی برای حمل در مکان های عمومی و حتی در قوه مقننه است. "من می ترسم که راه آن است که در میشیگان در حال حاضر" Polehanki گفت.

میشیگان مقننه تحت سلطه جمهوری خواهان را رد کرد یک فرمت از اقامت در خانه سفارش دهید. آن رای دادند و به جای آن برای آغاز یک طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن اقتدار و اقدامات Whitmer یک دموکرات در برخورد با این بیماری همه گیر. "ما دیگر نمی توانیم اجازه می دهد تا یک فرد برای تصمیم گیری برای ده میلیون نفر" مایک Shirkey این میشیگان رهبر اکثریت سنا گفت: در روز پنج شنبه. فرماندار مقابله با یک فرمان اجرایی تمدید وضعیت اضطراری یکی دیگر از بیست و هشت روز. "COVID-19 دشمن است که زندگی بیشتر Michiganders از ما از دست رفته در طول جنگ ویتنام," او گفت:. Whitmer درست بود. بیش از بیست و شش صد ساکنان میشیگان فوت در طول دهه های طولانی حضور ایالات متحده در ویتنام است. فقط در دو ماه بیش از سی و هشت صد نفر در میشیگان از COVID-19. حداقل چهل و دو هزار نفر آلوده شده اند پس از اولین مورد تایید شده در مارس 12th. "در حالی که برخی از اعضای قوه مقننه ممکن است باور این بحران است" Whitmer افزود: "حس مشترک و همه از داده های علمی به ما می گوید ما نه از جنگل است."

این بیماری همه گیر است خطرناکی عمیقتر بخش در سراسر آمریکا—یک ملت در حال حاضر riven در سال های اخیر با نژاد و طبقه و دین و سطل زباله-صحبت کردن در سیاست است. مفهوم "یک ملت تفکیک" به نظر می رسد تا کنون بیشتر گریزان حتی دست نیافتنی در این اضطراب روز کشنده پاتوژن, افزایش, افزایش بیکاری و کمبود مواد غذایی. برای بسیاری از آینده به نظر می رسد بسیار نامشخص است. بنابراین بقای یک امتیاز گرفته شده به عنوان یک virtual حق با اکثریت آمریکایی ها حسن نیت ارائه میدهد از اقتصادی و پزشکی دستاوردهای پس از جنگ جهانی دوم است.

Coronavirus بحران افزودن لایه های جدید به ملی ما تقسیم کنید: آزمایش و تست نشده; غذا deliverers و مواد غذایی گیرنده; ماسک-استفاده کنندگان و ساحل را برانگیخت; کمتر آسیب پذیر و آسیب پذیر است. چهار کلاس جدید تولید شده اند پس از COVID-19 جاروب از ساحل به ساحل به گفته رابرت رایش وزیر کار در دولت کلینتون و در حال حاضر یک استاد در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است. به "کنترل از راه دور" هستند ممتاز و حرفه ای مدیریتی و فنی کارگران هنوز در شغل خود را معمولا از راه دور و معمولا برای همان پرداخت. به "ملزومات" طیف وسیعی از کادر پزشکی به کارگران در مواد غذایی-زنجیره تامین پلیس و رانندگان کامیون; بسیاری از آنها به قرار دادن زندگی خود را در خطر محدود فیزیکی یا اقتصادی حمایت می کند. این "پرداخت نشده" در حال رشد تعداد بیکاران. چهل و سه درصد از بزرگسالان گفت که آنها و یا کسی در خانواده خود را از دست داده و یا گرفته شده قطع پرداخت با توجه به همه گیر مرکز تحقیقات پیو در گزارش هفته گذشته است. بیش از سی میلیون آمریکایی شغل خود را از دست فقط در دو ماه. ایالات متحده نرخ بیکاری به زودی می تواند آمار بیست و پنج درصد—تعداد بی سابقه ای از زمان رکود بزرگ از نوزده-سی سالگی رایش هشدار داد در یک قطعه برای رویاهای مشترک. آخر کلاس است که طیف گسترده ای از "فراموش شده"—بی خانمان کارگران مهاجر بومی آمریکایی های معلول و سالمندان و زندانی شده است. شیوع بیماری در خانه های سالمندان پناهگاه های بی خانمان ها و زندان ها ثابت کرده اند که در میان بی رحم. میزان مرگ و میر در ملت ناواهو است بالاتر از سیزده متحده است.

و این ممکن است تنها افتتاح فاز از آخرین شکاف سیاسی. از لحاظ تاریخی, بیماری شده است تقسیم. "انزجار و ترس از عفونت منجر مردم را به نفع تماس با کسانی که آشنا هستند و باعث تعصب نسبت به اصطلاح غیر خودی" از جمله اعضای گروههای اقلیت و اشلی Quarcoo و راشل Kleinfeld نوشت: در گزارش جدید توسط موقوفه کارنگی برای صلح بین المللی. در قرون وسطی در اروپا به طاعون منجر به نسل کشی علیه یهودیان. در اواسط قرن نوزدهم وبا افزایش تبعیض علیه چینی ها در سان فرانسیسکو. و در دهه گذشته ابولا باعث تعصب در برابر آفریقایی ها. "امروز میل به شناسایی مجرمان برای بهداشت عمومی فاجعه در حال حاضر منجر به جهانی افزایش جرایم ناشی از نفرت و بیگانه ستیزی" نویسندگان اشاره کرد.

خطرناک ترین تقسیم در حال ظهور از این بیماری همه گیر است که قدیمی ترین در تاریخ آمریکا—حقوق و وظایف متحده در مقابل قدرت دولت فدرال است. ما جنگیدند جنگ بر سر این موضوع یک صد و شصت سال پیش است; هایش دوباره در گیر—و در حال حاضر تهدید به پاره از ملت جدا در راه های جدید است. ماه گذشته رئیس جمهور تهمت خواست تظاهرات در میشیگان که خواست ویرجینیایی به "صرفه جویی در خود را بزرگ 2nd Amendment. آن را تحت محاصره!"

روز جمعه رئیس جمهور خواستار در یکی دیگر از صدای جیر جیر که Whitmer مذاکره بیش از یک زندگی یا مرگ موضوع—در یکی از سخت ترین ضربه متحده—با معترضان که تا به حال swarmed دولت کاپیتول. "کمی و خاموش کردن آتش. این بسیار خوب است اما آنها عصبانی هستند" مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. "آنها می خواهند زندگی خود را دوباره با خیال راحت! آنها را ببینید و صحبت کردن با آنها را به یک معامله." در یک کنفرانس مطبوعاتی Whitmer محکوم صلیب های شکسته, nooses و مؤتلفه پرچم که بودند دست تکان داد در تظاهرات. "ما با هم به عنوان زرادخانه از دموکراسی به شکست نازی ها," او گفت:. "ما نمی خواهد در تصمیم گیری بر اساس یک جدول زمانی دلخواه و یا سیاسی و یا حقوقی ، من در اینجا به بازی بازی."

در میان نصب نگرانی آمریکایی ها به طور فزاینده ای به اشتباه در مورد کسی که قرار است به رهبری, مجموعه استانداردهای تعیین راه حل های ارائه کمک های اولیه و در نهایت باید پاسخگو. رئیس جمهور تغییر کرده است و موقعیت خود را بر روی این موضوع وقت و فرصت طلبانه. به عنوان همه گیر جاروب کشور در اواسط ماه مارس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران آنها خود به خود در پیدا کردن هواکش و دنده محافظ. در اواسط ماه مارس که رئیس جمهور ادعا کرد که او "کل" اقتدار بیش از همه مسائل کلکسیون با این بیماری همه گیر. "این راهی است که آن را رو به او گفت:" در یک کنفرانس مطبوعاتی. قانون اساسی محققان و قابل توجه فرمانداران از جمله جمهوری خواهان مورد مناقشه خود را ادعا. چند روز بعد او عقب نشینی در یک تلفنی با ملت فرمانداران "شما در حال رفتن به عکس های خود را," او به این گزارش گفت: احتمالا برای جلوگیری از مسئول برگزار می شود در انتخابات سال اگر چیزی را اشتباه می رود. رئیس جمهور ارز این هفته با فرماندار میشیگان تنها اضافه شده به سردرگمی است. مشکل این است که آینه در سطح پایین تر در تقسیم بین شهرستانها و دولت خود را دولت به ویژه در تگزاس است.

این تاثیر می تواند بیشتر از دوام بیاورید این بیماری همه گیر را پاتوژن. آمریکا قرارداد اجتماعی مبتنی بر "حقوق مسلم" از "آزادی و تعقیب خوشبختی" در اعلامیه استقلال—در حال حاضر فرسایش; تفاسیر بودند که تعریف یک فرایند آغاز شده توسط Reaganism در نوزده-دهه هشتاد به عنوان بخشی از یک پایدار حمله بر نقش و معنای دولت دیوید سوختگی یک ییل مورخ به من گفت. از جنگ داخلی تا نوزده-دهه هفتاد دولت گسترش رسیدن به آن را امتحان کنید تا مطمئن شویم که همان حقوق برای آمریکایی های آفریقایی تبار و زنان بومی آمریکایی, معلولان, جانبازان و افراد مسن و بیمار است. دولت رشد به مبارزه با جنگ و حفظ میهن بهبود اقتصاد و پیشرفت آموزش و پرورش و موسسه اولین محیط زیست حمایت. "اما بخشی از فرهنگ سیاسی ما شده است هرگز واقعا پشتیبانی این طولانی و لرزه ای تغییر و انجام بهترین خود را به رول آن را به عقب" سوختگي که در فلینت میشیگان به من گفت. در طول همه گیر کسانی که مخالف گسترده دولت را تقبیح کرده اند سرپناه در محل سفارشات به عنوان بیش از حد و غیر از توصیه های دولت را بالا مقامات بهداشتی. "تنها یک جامعه کافی خصومت به اقدام دولت و قوانین و مقررات می تواند اجازه می دهد متمم دوم واقعا اجازه مردم به حمل تفنگ به دولت capitols در حالی که آنها اعتراض" سوختگی گفت.

وجودی اما متضاد مسائل باعث توسط pandemic—حق زندگی و سلامت جسمی در مقابل حق آزادی و سلامت اقتصادی—ارائه کامل وکتور های جدید شکاف در امریکا است. اسلحه toting معترضان ممکن است یک اقلیت اما نظرسنجی ها نشان می دهد که رئیس جمهور در رابطه با نقش دولت در طول همه گیر جامد عمومی پشتوانه. در میان تهمت زد و خورد با Whitmer کار خود تصویب امتیاز افزایش یافت و با شش امتیاز به چهل و نه درصد با توجه به جدید گالوپ نظرسنجی منتشر شده در روز پنج شنبه. آن گره خورده است و برای مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی بهترین گالوپ در این نظرسنجی داده است. چهل و هفت درصد رد. امریکا یک کشور به طور مساوی و به تلخی تقسیم شده است. اما آمریکایی ها باید به یاد داشته باشید سوختگی افزود: "وجود خواهد داشت نه هر آبی یا قرمز اتاق در بهشت است."


راهنمای Coronavirus

  • بیست و چهار ساعت در مرکز همه گیر: نزدیک به پنجاه نیویورکر نویسندگان و عکاسان دامن زد به سند زندگی در شهر نیویورک در آوریل 15.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • می تواند ما را در ردیابی گسترش COVID-19 و محافظت از حریم خصوصی در همان زمان ؟
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب