مراحل تولید لباس در تولیدی پوشاک زنانه

غلب از ما می پرسند که ساخت هر لباس چقدر طول می کشد و مراحل آن چیست؟ امروز تصمیم گرفتیم روند تولید پوشاک زنانه

توسط NEWS-SINGLE در 23 آذر 1400

غلب از ما می پرسند که ساخت هر لباس چقدر طول می کشد و مراحل آن چیست؟ امروز تصمیم گرفتیم روند تولید پوشاک زنانه را خیلی مختصر توضیح دهیم. از آنجایی که انواع لباس های زنانه مانند مانتو، پیراهن، شلوار، بلوز و لباس راحتی وجود دارد که هر کدام مراحل خاص خود را دارند، امروز به طور خلاصه به روند کلی تولید لباس و مراحل تولید لباس می پردازیم. به شیوه زنانه اجرا می شود

مرحله اول تولید مواد اولیه است

اولین قدم برای شروع تولید و دوخت انواع پوشاک - تهیه مواد اولیه با توجه به نوع محصول در تولیدی لباس است

مرحله دوم تولید الگوی لباس را برای تولیدی پوشاک بسازید

تعریف طرح و الگوی کار به این صورت است که طرح لباس باید علامت دار باشد و الگوهایی در اندازه های مختلف باشد، معمولاً برای اجرای الگو از مقوا استفاده می شود، این مرحله باید بسیار با دقت و مرتب انجام شود تا نتیجه نهایی شود. کار کامل

مرحله سوم تولید پارچه ارزان 

افراد مجرب و واجد شرایط در زمینه برش انواع پارچه با استفاده از قیچی خیاطی صنعتی و یا برش لیزری پارچه های برش دار به صورت طرح دار در این مرحله باید اطمینان حاصل شود که پارچه کمترین پرتاب را دارد.

مرحله چهارم تولید برش پارچه، سازماندهی اولیه کار و تقسیم کار است

در این مرحله فرد وظیفه جمع آوری بافت بریده شده را بر عهده دارد. این شخص پس از جمع آوری دستمال کاغذی، آن ها را بین خیاط ها تقسیم می کند و وسایل مورد نیاز را به آنها می دهد.

مرحله پنجم تولید، شروع فرآیند دوخت در تولیدی لباس است

در این مرحله دوخت اولیه انجام می شود و در این مرحله خیاط ها کارهایی مانند گلدوزی، چاپ، گلدوزی روی پارچه، آنزیم و ... را انجام می دهند. و زمینه را برای دوخت اولیه ایجاد کنید.

مرحله ششم تولید، سازماندهی ثانویه کار است

در این مرحله محصولات نیمه تمام دوباره جمع آوری شده و به خیاطی اصلی ارسال می شود که هم به صورت دستی و هم ماشینی انجام می شود.

در تولیدی لباس هر سفارش و تولید تی شرت و ... را با برند دلخواه خود می گیرند و شما مدل و جنس و سایز خود را می دهید و به تعداد زیاد محصول خود را با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت می گیرید. 

محصولاتی که منحصرا برای شما ساخته می شوند گران هستند، به هیچ وجه در محل پخش پوشاک فروخته نمی شوند و در صورت تمایل، محصولاتی را با بلیط برای برند شما تولید می کنیم.

شما می توانید بسته خود را در هر بسته قرار دهید و ما می توانیم بسته خود را با گروه های تبلیغاتی ایجاد کنیم و تمام کارهای تولیدی را انجام دهیم. همچنین می توانیم نوع پارچه را از بازار تهیه کنیم و یا تولیدی لباس می تواند پارچه را با نوع پارچه مورد نظر ما تولید کند.

آخرین مطالب