گرگور Chisholm: گاهی اوقات hitters شروع کردن اما جیز آبی' جدید آس نمی نیاز به یک شخصی کدی

DUNEDIN, FLA.—هیون-Ryu Jin پرتاب دوم خود را اغل گاو یا حشم جلسه از بهار در روز یکشنبه و او در حال حاضر شروع به

توسط NEWS-SINGLE در 28 بهمن 1398

DUNEDIN, FLA.—هیون-Ryu Jin پرتاب دوم خود را اغل گاو یا حشم جلسه از بهار در روز یکشنبه و او در حال حاضر شروع به ساخت برخی از تنظیمات جزئی در روال خود را.

تورنتو از شماره 1 شروع شد زوج با گیر دنی یانسن در طول یک روز صبح تمرین در Englebert پیچیده است. در اوایل 40-زمین اغل گاو یا حشم Ryu به نظر می رسد آشکار نا امید با موبایل و کامپیوتر پس از خونتان چند توپ به خاک. که باعث شد یک جلسه کوتاه بین پارچ و جالب که به شکل همسان شود تا در روز افتتاحیه.

ریو ساخته شده یک تغییر میدوی را از طریق به پایان رسید و جلسه احساس قوی پس از تجربه نتایج بهتر است.

"ما فقط صحبت کردن در مورد موبایل و کامپیوتر صحبت کردن در مورد که در آن آزادی خود را نقطه است" Jansen گفت: در خارج از محل باشگاه وانجمن. "اگر شما به تماشای اول 20-چیزی رزین, او تا به حال یک مشکل کمی با انتشار نقطه و سپس ... آن پول بود."

Ryu صرف بیشتر از فصل گذشته با داجرز حول سابق آبی جی راسل مارتین. با مارتین در پشت صفحه Ryu بود 1.52 عصر در 20 شروع می شود. او تا به حال یک 5.40 عصر, اما در شش گردش با rookie ویل اسمیت. ریو و مارتین تاسیس یک رابطه دوستانه قوی اما این لزوما به این معنا نیست Ryu را شخصی جالب توجه در تورنتو است. ریس مک گوایر و یانسن هر دو انتظار می رود به صرف مقدار زیادی از زمان با ریو در این بهار و هر یک می تواند مورد استفاده قرار گیرد در هر شروع می شود. که مناسب ریو فقط خوب است.

"در سال گذشته غیر طبیعی" گفت: Ryu که امضا چهار سال قراردادی به ارزش 80 میلیون دلار (ایالات متحده) این زمستان. "من معمولا با همه catchers. آن را به پارچ برای کار با انواع مختلف فو به عنوان به خوبی."

  • شاو shank رستگاری: بسیاری از حرکت های جیز ساخته شده این فصل بودند محور در ارتقاء تبادل کارکنان اما ادبانه آنها حداقل خطاب سوراخ در پایه اول ثبت نام تراویس شاو به یک سال معامله است.

شاو آمار 63 صفحه اصلی اجرا می شود برای تخمیر از 2017-18 اما عملکرد او در حفره حفره در سال گذشته پس از بیماری توصیه می شود تغییرات به نوسان خود را. 29-در سال صرف بخشی از این فصل در افراد زیر سن قانونی به پایان رسید و سال ضربه .157 با .551 OPS در 86 بازی. برای جبران از دست رفته در سال شاو صرف بخش زیادی از زمستان خود به تماشای ویدئو از فصل قبل تلاش برای کشف قدیمی خود را سکته مغزی. مادری از اوهایو ادعا می کند او احساس می کند مانند خود قدیمی خود را دوباره و در حال آماده سازی برای یک سال با باشگاه جدید خود.

"تغییر از مناظر است که گاهی اوقات مورد نیاز" گفت: Shaw, حرفه ای, .243 hitter. "برای من این یک شروع تازه است."

او پسر سابق بزرگ-لیگ پارچ جف شاو که یک جفت از همه ستاره تیم و صرف بخش از سه فصل در مونترال. است که به جیز کل زمین زیر کشت با فرزندان سابق عمده leaguers همراه با بو ❄ ولادیمیر Guerrero جونیور و کون Biggio.

  • پیشرو خاموش: دارد مقدار زیادی از زمان برای این تغییر, اما آن را برای تلفن های موبایل مانند جیز مدیر چارلی Montoyo حل و فصل است بخشی از پنبه حلاجی شده خود را سفارش دهید. Montoyo گفت: صبح روز یکشنبه که او انتظار دارد ❄ به آمار leadoff به دنبال Biggio و سپس به احتمال زیاد گرررو. لورد Gurriel و Randal Grichuk نامزدها برای شماره 4 و شماره 5 نقاط.

"Biggio خیلی خوب بود در بالای این ترکیب در سال گذشته" Montoyo گفت: از baseman دوم که نوشته شده .364 بر پایه درصد به عنوان یک تازه کار. "او در پایه تمام وقت — نیمه دوم ماه اوت و سپتامبر برجسته بودند. بنابراین من می بینم Biggio که در بالای صف دوباره. شاید دوم در حال حاضر این چیزی است که من فکر."

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب